Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nevess egészségesen fórum

Nevess egészségesen (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

12. Saci49
2012. okt. 28. 19:21
Bár régen nem írt senki ehhez a témához semmit, engem mégis erre késztet. Mamácska írása nagyon tetszett. Bizony sok humoros dolog történik körülöttünk,ha nyitott szemmel játjuk a világot.Jó lenne, ha más is írna humoros kis történeteket pár mondatban és akkor a nevetés garantált....lehet, hogy nem csak arra a napra!!!
2008. okt. 12. 12:30
alapjában vidám természet vagyok, de ez a mai nap berakta az ajtót.
2008. máj. 4. 22:14
ÉN AZT MONDJÁK, ATTÓL HÍZOK, OLYÁN JÓKAT TUDOK NEVETNI.
2008. márc. 24. 15:18
tudok, szinte mindennap..
2008. márc. 22. 21:08
Hát jó az, ha az ember a legnehezebb helyzetekben sem veszti el a humorérzékét. Semmi sem lesz kevesebb attól még, mert nem sír az ember, hanem adott esetben nevet. És attól még fájhat nagyon...
2007. dec. 27. 16:41
Azt tudok!
2007. okt. 1. 05:07
egyik legjoob dolog a nevetés :))))
2007. okt. 1. 04:50
Én is szeretek nevetni és nevettetni is.
2007. szept. 30. 21:23
Szeretek nevetni, és persze hülyülni is!
2007. márc. 2. 02:41
Nagyon tetszik a cikk, valoban igy van. A nevetes ragados, es olyan remek dolog! Imadom megnevettetni az embereket! Nem szeretem a buskomorsagot! Magamon is nevetek. Miert ne? Ha nem nevetek akkor sem leszek okosabb... sem szebbb:))))
2006. aug. 15. 14:09
Neveti kell, ennyi az egész! Igaz ,hogy megnyugtat, felszabadít, de csak akkor, ha őszinte. Hallottam már erőlködve nevetést, gúnyoros nevetést, harsogást. Kevés dolog van manapság, melyen tiszta szívből nevethetünk. Én tudok. Pozitívan kell nézni a dolgokat és sikerül. Pl.kisleány unokám kisminkelte magát, természetesen az én kozmetikumommal. Rúzs letörve, alapozó kinyomkodva, minden ragacsos. Megláttam a "kis nőt" és szívemből nevettem, mert ilyen mégegyszer biztosan nem lesz az életben. Ragadós volt a nevetésem, mert ő is elkezdett nevetni, kacagni, szemünkből csorgott a könny. Más: Idős bácsi sétáltatta a pici kutyusát. Bácsi közönyösen, szinte szomorúan ballagot. A kis ebnek láthatóan jó kedve volt, mindent elkövetett, hogy gazdáját felvidítsa. Hozzásimult, lábára ugrált, körözött, mígnem a gazdi nevetni kezdett. Először csenben, majd egyre vidámabban, hangosan, ami a kis kuyust még bátrabbá tette az ugrabugrálásban. Meg kellett állnom, néztem őket és mikor a bácsi büszkén felém nézett, együtt nevettünk. Kedves emlék maradt. Mamácska
2006. júl. 29. 03:01
A nevetés ragadós. Valaki elkezdi, először talán csak mosolyog, egyre szélesebben, aztán már kacag, hahotázik. Jól érzi magát: egyszerre minden gondja, bánata ellenére boldog. Vajon a nevetés lenne a nyugalomhoz vezető út?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook