Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Minden dolog/tárgy érdekel ami delfines! fórum

Minden dolog/tárgy érdekel ami delfines! (beszélgetős fórum)


10. Lavica
2011. okt. 2. 11:29
Én is imádom a delfineket! Nálunk szinte minden delfines. A pólóimtól kezdve a plüss delfineken keresztül a WC ülőkéig minden :)Természetesen minden ékszerem, a fülbevalóim, nyakláncom, karkötőim csak delfinesek. A vitrin tele mindenféle delfines kerámiával, delfines órákkal, hógömbökkel. Az asztali lámpám, a fürdőszoba csempénk, a törölközőtartó, a szappantartó, a fogkefetartó, a wc-papírtartó mind-mind delfines. A fali képek, hűtőmágnesek szintén. Kb. 500-6000 plüss delfingyűjteményem is van. A falióra, karóra, falinaptár is delfines. Táskáim, tolltartóim, tollaim, ceruzáim, radírjaim is delfinesek. Biztos még sok delfint kihagytam a felsorolásból, ezek csak amik most hirtelen eszembe jutottak. Számomra a legkedvesebb és legokosabb állatok a delfinek. Szerencsére sikerült már velük személyesen is találkoznom, egy medencében lehettem velük kétszer is és megsimogathattam őket. Csodálatos állatok a delfinek.
2009. dec. 3. 10:31
:) Nekem minden használati tárgyból szinte van delfines... még bugyiból is ;)
2008. nov. 2. 17:46
Nekem csak hűtőmágnesem van delfines.
2008. nov. 2. 16:48
Delfines fülbevalóm van, delfin dísztárgyam, tervezem ,hogy delfin show-t megnézzek a közeljövőben.
2008. júl. 11. 15:51
Hát..., nagyon kedves, de azt nem kérem köszönöm:-)
2008. júl. 11. 15:20
A kisfiam most kapott a nagynénjétől egy delfines képes könyet. Nagyon aranyos:) A címe: Füttyös. Ha érdekel, megkérdezem, hol vásárolta...:)
2008. júl. 11. 15:04
Sajnos delfines fülbevalót még nem kaptam sehol. Úgy oldottam meg, hogy karika fülbevalóm van és arra vettem egy kis delfin medált.Többi ékszerem már mind delfines: gyűrűk, nyakláncok, karkötők, óra ...
2008. júl. 11. 14:04
uhh nekem van 1 delfines fülbevalóm(arany,karika és 1-1 delfin van benne),egy delfines gyűrűm,meg 1 delfines medálom...sajnos nem tudom odaadni,mert mindet kaptam,és ezért értékesek számomra,de ha ötletnek megfelel,akkor 3-matis kaptál egyszerre:)
2008. júl. 11. 13:52
Delfin mániás vagyok, szóval gyűjtök ami delfines.Ha vannak ötletek szívesen veszek mindent!
2008. júl. 11. 13:50
Minden dolog/tárgy érdekel ami delfines!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook