Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi polisztirol gyöngy kell egy közepes méretű szopis párna elkészítéséhez? Hol kapható jó áron? fórum

Mennyi polisztirol gyöngy kell egy közepes méretű szopis párna elkészítéséhez? Hol kapható jó áron? (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 11. 12:54

Köszi mindenkinek!


Azért nem vásárolnám készen, mert kimondottan olyan formájút szeretnék, amilyet a Boppy.com-on láttam. Még Oprah Winfrey show-jában is ezt ajánlották! ;-))

2008. júl. 11. 10:28
A Béke úton XIII. ker. van egy babzsák bolt, ott lehet a töltetet külön kapni.
2008. júl. 11. 10:24
A www.arzuhanas.com oldalon tudsz készen is venni. Nagyon jó áron.
2008. júl. 11. 10:22
Nekem van egy gyöngyökkel töltött párnám,azt hiszem Gyopár néven lehet kapni Gyógyászati segédeszköz boltban,több méretben.
3. fahéjbarna (válaszként erre: 2. - 67e1cf1187)
2008. júl. 11. 09:21

Állítólag a baba szereti azt a zizegő hangot. Ha azt nézzük, a szivacs is pont olyan veszélyes, sőt, bármelyik párna töltése veszélyes és fulladást okozhat...nem beszélve a plüss játékokról...


Nekem nem csak a szopizás miatt tetszik, később is használható, nagyon sok pozícióba belehelyezhető a baba, először olyan neki, mint egy kis fészek, aztán meg a szőnyegen játszva is támaszthatja, mind hason, mind pedig abban az időszakban, mikor még nem ül biztonságosan...

2008. júl. 11. 09:14

Ez a szopispárna dolog nagyon új nekem. Amikor a legkisebb csemetém született akkor lett "divat."

Nekem bevált simán a párna, vagy a pólyabélés. Bár a harmadik manónál voltam már annyira profi, hogy nem kellett egyik sem.


A császárosoknál kell inkább, hogy a pocakot védje.

Szerintem ne polisztirol gyöngyöt használj, mert ha kiszakad, veszélyes is lehet a babára nézve. Na meg dupla anyaggal készítsd. vagy külön huzat legyen rá. Véleményem bár ez tényleg csak az enyém inkább szivacstörmeléket használj. Az meg majdnem minden rövidárú vagy méterárú boltban kapható.Lehet hogy még olcsóbb is. De erre nem esküszöm meg.

2008. júl. 11. 08:31
Mennyi polisztirol gyöngy kell egy közepes méretű szopis párna elkészítéséhez? Hol kapható jó áron?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook