Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyum nem engedi, hogy ott aludjak a páromnál... Mit tegyek? fórum

Anyum nem engedi, hogy ott aludjak a páromnál... Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


27. de0bf0494c (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2010. jan. 1. 19:50

Szia! Én is így jártam, annyi különbséggel, hogy az akkori barátaim nem aludhattak nálunk sem. Megoldás az volt, hogy megmondtam neki, hogy mindig, amikor azt mondtam, hogy a barátnőimnél alszom, akkor a barátomnál aludtam, és ha nem szeretné, hogy hazudjak, akkor engedjek el, az meg elég ciki, ha a barátnőimhez nem enged el, mikor lehet h tényleg náluk alszom, és tisztább is, ha nem hazudok.

Nekünk ez bejött. Sok sikert, és kitartást kívánok!

26. Zsuzsa88 (válaszként erre: 23. - Szerencsésani)
2008. júl. 16. 15:26

Mi mindent megbeszélünk Anyuval, nincsenek titkaink. Jó nevelést kaptam, ami nem a verésen és erőszakon alapult, hanem a szereteten. El sem tudom képzelni azt, hogy itthon csúnyán beszéljek, vagy hogy visszapofázzak akár Anyunak, akár Apunak. Szerüntem ők is meglepődnének. :)


A párom legjobb haverjával beszéltünk hétfőn, ő úgy csinálta, hogy egyik nap, mikor az anyja megszabta, hogy este 11-re legyen otthon (17 évesen), é hajnali 2-kor ért haza. Az anyja be se engedte a lakásba (a srácnak meg nem volt kulcsa). Reggel 7-ig kint fagyoskodott a -10 fokban. Köv. alkalommal 5-kor ért haza. Az anyja 8-ig nem engedte be. Ez így ment pár héten keresztül, aztán a srác jól leordította, hogy mit képzel már, hát nem gyerek, tud magára vigyázni, és ne szóljon bele az életébe. Azóta kapott kulcsot is, és a szülei nem szólnak bele, mikor ér haza. Akkor jön-megy, amikor neki tetszik. És szerintem ez így lenne természetes. Jó srác, nem iszik, nem drogozik, még csak nem is dohányzik. Elég ban, hogy a szülei így kezelték. Meg engem is. Bár cigiztem, de leszoktam már 2 éve. Én sem alkoholizálok (esetleg csak szilveszterkor, amitől szerintem még nem vagyok alkoholista, vagy ha pl. vége van egy nagyon nehéz időnek, mondjuk mikor leérettségiztem, vagy majd most, mikor vége lesz a vizsgaidőszaknak). Drogos sem vagyok. A párom még bulikon sem iszik, egy kortyot sem. Nem cigizik, nem drogozik. Bár csak egy szülővel él, nincs elkényeztetve, de mégis, akkor jön-megy, amikor csak akar. Természetesen mindig szól, hogy mikor és hova megy, kb. mikor ér haza. És az anyja nem is problémázik emiatt.


Ha Anyu amiatt aggódna, hogy biztonságban legyek, akkor sztem inkább ott kéne aludnom, mint hogy hétvégén hajnalban menjek haza, mikor az utcák tömve vannak részegekkel és romákkal... Vagy részeg romákkal. Nincsenek előítéleteim, de azok a roma pasik, akik ebben a városban élnek, különösen szemtelenek és erőszakosak. 2 (!!), még egyszer: KETTŐ roma embert ismerek, akik rendesen járnak iskolába, tisztességesen dolgoznak, ennek hála jó körülmények között élnek, műveltek, olyanok, mint a többi ember. Az egyiket csak látásból ismerem, néha összefutunk egy-egy buliban a haveroknál, beszélgetünk, a másik meg az, akit az előbb meséltem, hogy hogyan harcolta ki, hogy akkor érjen haza, mikor neki tetszik. Na de mostmár nagyon eltértem a témától.


Szóval, ha úgy vesszük, ezeregy veszélyforrás vesz körül, amíg hazaérek (bicajjal több, mint fél óra). És akkor sem engedik, hogy ott aludjak... És mindig más, egyre nagyobb hülyeséget mondanak indokként, hogy miért nem engedik. Az eszemet megállítják néha...

2008. júl. 16. 15:08
Anyummal mindent megbeszélünk, kivétel nélkül. Nem tudok neki hazudni, és épp ezért bízik bennem. A szexről is mindig nyugodtan beszélünk, ilyen téren nem régimódi. 16 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem. Nem bukott ki rajta, meg semmi, rögtön elmondtam neki, és jól meg tudtuk beszélni a dolgokat. Ez így van ma is. 20 éves vagyok, a párom nemsokára 21 lesz. Anyum egyébként 49 éves. Apum 5 évvel idősebb Anyumnál, ő nem is ellenezné, mindig azt mondja, kérdezd Anyád, és ha ő megengedi, felőlem maradhatsz. Most is, hétfőn hajnali 3-kor ESŐBEN jöttem haza. Nem is fagytam meg, áááá... Még jó, hogy nem fáztam meg. A párom könyörgött, hogy aludjak ott, majd ő vállalja a felelősséget mindenért. Persze, csak ő nem tudja, hogy mikor ott alszok Nála, Anyum utána 1 hétig nem beszél velem... Nem ver meg, nem büntet meg, nem csinál semmit. És azt ő is jól tudja, hogy az nekem nagyobb büntetés, ha nem beszél velem.
24. adri25 (válaszként erre: 18. - Zsuzsa88)
2008. júl. 15. 20:19
akkor nem értem
2008. júl. 15. 14:46
Egyébként meg csodálkozom, hogy a mai világban még vannak fiatalok, akik megkérdezik, hogy ott alhatnak-e vagy nem
2008. júl. 15. 14:37
Hány évesek a Ti szüleitek? A középkorban élnek? Zsuzsi! Nektek kell egymással jól kijönni, nem az anyukáknak!!! Borzasztó, hogy állandóan az a fontos, mások mit szólnak! A szex úgyis megtörténik ottalvás nélkül is. Feltételezem, már nem gyerekkorúak vagytok, hogy annyira félteni kelljen. Ha hagyod, hogy édesanyád befolyásoljon, úgy jársz, mint én. 48 éves vagyok, és még most is ő akarja megmondani nekem, hogy mit tegyek és mit ne, mi a helyes és mi nem. Anno anyám agyonvert volna, ha egyáltalán eszembe jut ilyesmi, így nevelt, sőt ma is nevelni akar. Illetve, mindig csak "jót akar nekem". Én is jót akarok a fiamnak, éppen ezért nem követem a nevelési elveit, mert fontosabb, hogy a gyerekem jól érezze magát. Egy felelősséggel vállalt kapcsolatban a fiataloknak kell dönteni, hogy mit akarnak. Én egyáltalán nem találok semmi kivetnivalót abban, ha itt alszik a fiam barátnője, vagy ő ottmarad náluk.
21. 0c97fbb607 (válaszként erre: 9. - 867f9adc74)
2008. júl. 15. 13:55
..khmmmm...azért nem kellene álltalánosítani ,kérem....
2008. júl. 15. 13:39
Hozd össze ezt a találkozót.
19. Zsuzsa88 (válaszként erre: 17. - Smudlaagi54)
2008. júl. 15. 12:49
Az apukáját ismertem már az elejétől kezdve. Egy pénteki nap jöttünk össze, és rögtön meghívott a vasárnapi focimeccsére, tehát 2 napra rá, hogy összejöttünk, már megismertem az apját. Az anyját viszont 2 év után ismertem meg. Szégyellte, hogy milyen körülmények között él, ezért soha nem vitt haza. Az apjánál voltunk párx, de ennyi. Aztán már kibuktam, hogy miért nem ismerhetem meg az anyját, mi ez a titkolózás, na akkor összehozott egy találkozót egy cukrászdában. Nem akarok ilyen "intim" dolgokat kikotyogni, de elég rossz állapotban volt az anyukája. Látszott rajta, hogy nagyon pocsék lehet az élete, aztán, mikor a párom mesélte anyuja pasi-ügyeit, már nem is csodálkoztam a látottakon. Teljesen tönkretették. Elvált nő, aki évek óta keres valakit, aki elfelejtetné vele azt a férfit, akit mindig is szeretett, a párom apuját. Teljesen hülyeség miatt váltak el, azóta az apuka megnősült, a páromnak van egy mostohaöcsije, akit bár nagyon szeret, nagyon nehéz néznie, ahogy az anyuja szenved. Mostmár valamennyire összeszedte magát. Járok is hozzájuk. Mostmár tényleg össze kéne hozni azt a találkozót anyumékkal és az Ő anyukájval. Nagyon aranyos asszony, tisztelem, és ő is nagyon kedvel. Hátha majd meggyőzi anyumékat, hogy jó helyen vagyok, mikor ott vagyok náluk...
18. Zsuzsa88 (válaszként erre: 16. - Adri25)
2008. júl. 15. 12:37
Adri, mi már lassan 4 éve vagyunk együtt!! Mennyi idő kell még, hogy elteljen? A szüleim már mindent tudnak a páromról, hetente 2-3x jön ő hozzánk, én meg 1x hozzá. És ez most csak azért megy így, mert komolyan gyúr, de korábban majdnem minden nap itt volt nálunk. Anyumék jól ismerik, kedvelik is. Itt nem arról van szó, hogy azért nem engedik, hogy ott aludjak nála, mert nem ismerik, mert nagyon is ól ismerik.
2008. júl. 15. 06:35
Most kiakadtam mint a rúgó,mikor végig olvastam a fórumot.Én elhiszem,hogy a lány gyereket jobban féltik a szüleik,de könyörgöm,ha attól fél,hogy esetleg terhes lesz,az nem csak éjszaka eshet meg.Mennyire ismerik ezek az emberek a saját gyerekeiket?Üljenek le beszéljék meg a dolgot.Ha ismerem a fiút,ismerem a szüleit,másképp állok a dologhoz.De furcsa,hogy már 4 éve együtt vagytok,és a szülök nem ismerik egymást.
16. adri25
2008. júl. 14. 14:43
majd eltelik valamennyi idő és megengedi,én 15 éves voltam mikor összejöttem a barátommal,sokáig nem engedték,hogy nála aludjak,aztán többet,volt nálunk és anyukám egyre jobban megismerte,egy idő után megengedte
2008. júl. 14. 01:26
Én 6évig jártam a párommal(már nem vagyunk együtt:( )Nekem apukám ilyen mint a Tied. Én mikor megismerkedtem az exemmel, akkor apu megszabta, h mikor talizhatunk meg ilyenek. Volt, h vizsgára készültem és apu szoba fogságra akart itélni. A párom a tudtom nélkül megvárta munka után a lépcsőházba aput és megbeszélte vele, hogy segit nekem a tanulásba nálunk, csak hogy talizhassunk. Igy lett. Aztán jött egy időszak amikor apu be gajdult és nem akart engedni talizni vele. 1évet szenvedtünk. 2002ben kiköltöztünk családiházba. Külön szobát kaptam. Az exem kijárt hozzám kocsival és mivel Fehérváron tanultam rengetegszer hozzott haza. Nekik van 2házuk. Egy családi és egy panel. A fehérvári házban csak az egyik idősebb öcse lakott igy ott aludhattam volna, de nem engedte apu. De mindig megoldottuk azzal, hogy álbuliba mentün, igy sokszor aludtam nála(ezt értsd úgy, hogy apu azt tudta, hogy buliba vagyok, közbe a páromnál voltam). Apu kezdte elfogadni. 2004, májusában a párommal furfangosan úgy csináltunk mint ha elaludtunk volna a tv elött. Nyitott ajtonál ruhába egymás karjaiban az ágyon. Aztán hétvégente többször. Ezt engedte apu, mert úgye itthon voltunk. Viszont mikor kértem had alugyak a páromnál, hallani sem akart róla, és ez miatt sokszor veszekedtük. Aztán belefáradtunk. A párom egyre többet aludt itt, már nem nyitott ajtonál. Úgy is, hogy már nem kellett megkérdezni. Mikor szakitottunk közölte, hogy nem hozhatom ide a köv párom, mig fél évesek nem leszünk és itt alvásról az után se álmodjak. Rendben beletörödtem. A következő párom Lepsényi volt és nála is eljátszottuk az álbulikat. De volt olyan, hogy azt mondtam, hogy a barátnőm ballagási zároestjére vagy banketjére megyek, ilyeneket találtam ki. Az öcsém nálam 1,5évvel fiatalabb és a barátnőjét alig pár hónapja ismerte mikor apu megengedte neki, hogy a csajnál aludjon. Na nekem több sem kellett, közöltem apuval, hogy ezen túl ne is probálja megtiltani nekem, hogy a páromhoz menejk aludni. Nehogy már az öcsém simán ott aludhason a lánynál én meg ne az én páromnál. Onnantól kezdve sokat mentem el itthonról. Már 9hónapja van meg a párom (Gábor) Minden hétvégét nála töltök, sőt van olyan hogy máskor is. Apu már rám hagyja, csak tudni akarja, hogy mikor nem töltöm itthon az estét. Ezt azért, hogy tudja hogy nem rossz helyen leszek és ha bármi baj van, hol keressen
14. Zsuzsa88 (válaszként erre: 13. - 95cf1e718b)
2008. júl. 12. 23:44
Na jó, de kinek van kedve hajnalban hazabicajozni? Nem tudom, visszaolvastál -e, kb. fél/háromnegyed óra hossza az út. Fél óra, ha úgy tekerjük a bringát, mint valami nemnormális...
2008. júl. 12. 21:26
Kéreckedj el anyudtól, hogy discoba mentek és csak hajnalba mentek haza. Menjetek el a párodhóz és aludjatok ott és hajnalba pedig menj haza. Mi is ezt tettük a párommal valaha, és én anyukám tudott róla, de a lányé nem.
12. Zsuzsa88 (válaszként erre: 11. - 867f9adc74)
2008. júl. 12. 21:22
Hehe, de hiába vagyok én értékes ember. Anyum akkor sem engedi, hogy ott aludjak az én pici Szivemnél... :(
11. 867f9adc74 (válaszként erre: 10. - Zsuzsa88)
2008. júl. 10. 23:12

Nagyon helyes!!

Értékes ember vagy, és ez a lényeg!!!!

10. Zsuzsa88 (válaszként erre: 9. - 867f9adc74)
2008. júl. 10. 23:10

Amikor kicsi voltam, mi is nagyon szegények voltunk. Ha zsíros kenyér volt ebédre, az már ünnep volt :(


Megtanultam értékelni az embereket, még egész kicsi koromban, ezért az ismerkedésnél sem játszik szerepet az, hogy ki hogyan él :)

9. 867f9adc74 (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2008. júl. 10. 23:08

Ritka az ilyen nő, mint Te Zsuzsa!!

Le a kalappal!!

a párod igazán büszke lehet rád!!

Nem sok lány tartana ki így a párja mellett!!


a mai kis fiatal picsák csak a pénzre hajtanak...

2008. júl. 10. 23:03

Még nem ismerik egymást. Ez hosszú sztori, a párom elég rossz körülmények között él/t, mindig ő jött hozzám. 2 év együttjárás után derült ki, hogy az édesanyjával él. Azt tudtam, hogy a szülei elváltak, de mindig azt mondta, hogy az apjával él. Az apjának szép háza van, van már másik családja. Aztán, mikor végre valahára összeismerkedtünk az anyukájával, akkor derült ki, hogy Picim vele él, albérletben. Nagyon szégyellte, ezért nem mondta el, mert azt hitte a kis bolond, hogy ha megtudom, elhagyom. Hülyeség... Nekem tette a szépet, mindig jó cuccokban járt, elhalmozott ajándékokkal. Nem tudom, honnan vette azt, hogy azért, mert én a szüleimmel élek, saját házban, akkor már mindjárt a bőröm alatt is pénz van, és engem el kell halmozni mindenféle csecsebecsével... Na mindegy. Anyukájával, mikor erről beszéltünk, láttam rajta a meglepettséget. Szerintem az anyós is azt hitte, hogy majd valami nemtom milyen reakcióm lesz arra, hogy hogy él a párom. Én csak meglepődtem, és kérdeztem, hogy miért kellett hazudni. És jól esett nekik, hogy nem kaptam fel a vizet (miért tettem volna?!). Ő az én párom, és nagyon szeretem, akárkivel is él, akármilyen körülmények között. Most dolgozik, szépen keres, úgyhogy mindjárt jobban élnek, elvégre 2-en keresnek 2 személyre, így a lakbér is könnyebben összejön nekik, és másra is marad.


Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogyan jönnének ki egymással Anyum és az anyós. 2 teljesen külön világ, más emberek veszik körül őket, más az érdeklődésük. De 1 találkozót mindenképpen összehozunk, mert ez így nem mehet tovább. Juj, a múltkor, mikor a párom anyukája d.u. dolgozott és este ért haza, volt 1 elég kellemetlen szitu. Nagyban huncutkodtunk, és mivel tudtuk, hogy ő még nem ért haza, hát nem fogtam vissza magam. Nem sikongattam, de no... maradjunk annyiban, hogy nem voltam csöndben :)) Mikor már csak a TV-t néztük, hallottuk, hogy vlki van odakint. Szivem kiment, hogy megnézze, hát az ő anyukája érkezett meg. Mindig szokott kopogni, mikor megérkezik, és köszön a csukott ajtón keresztül, de múltkor abszolút nem jelentkezett. Ha tudtam volna, hogy már rég hazaért, befogtam volna a pofám :) Párom kérdezi, hogy mikor ért haza, erre egy mosoly kíséretében válaszolt, hogy épp rosszkor. Wááááá!!! Égtem, mint a rongy! :D De akkor is kedves volt, és bár végighallgatta az egész kufircolást (egy vékony falakkal megáldott 2szobás házban, ahol a hangszigetelés kimaradt), nem volt semmi rossz megjegyzése rám. Továbbra is szeret, ha Piciszivem elmegy a boltba, mi megkávézunk, és soha nem mondana a páromnak olyat, hogy miféle ribi vagyok. Tudja, hogy nagyon szeretem a fiát, azt mondta, még ha szemétkednék is vele (az anyóssal,már pedig miért tenném?!), akkor is szeretne, mert a fia nagyon boldog velem. És olyan jó volt ezt hallani. :)

7. Ekidli (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. júl. 10. 22:54

Hú, nekem is pont ez a problémám!!! Nagyon durva, azt hittem, hogy csak az én szüleim ilyen "maradiak".

Mi szeptemberben leszünk 4 évesek, és még SOHA nem aludhattam a barátomnál...és ő is csak egyszer nálunk egyik évben szilveszterkor.:) A szüleimnem az az (ál) indoka, hogy csak fél órára lakik a barátom, haza tud menni...mintha olyan jól esne neki 8 óra munka után eljönni hozzám(ez jól esik neki):D és éjjel még hazagyalogolni, hogy másnap megint dolgozhasson...

A szüleim nagyon jóba vannak az ő szüleivel, szoktunk összejárni meg az ünnepeket megünnepelni. Ja, meg persze már nem egyszer voltam a barátommal meg a barátom szüleivel is nyaralni. Ilyenkor nem tudom mit hisznek szüleim, hogy külön szobában alszunk?:)))

Egyébként az én szüleim durvábbak, mint a tieid, mert az elején azt sem engedték, hogy elmenjek a barátomhoz, mert az "hogy néz már ki, hogy a lány megy a fiúhoz".:D

Nagyon szeretem az anyukámat, de ebben a dologban nem értek vele egyet!

6. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - 867f9adc74)
2008. júl. 10. 22:43
úgy látom mindannyian egyre gondoltunk,timcsianya is:D
5. 867f9adc74 (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. júl. 10. 22:41
egyre gondoltunk-))
2008. júl. 10. 22:41

anyukád és az anyós jóban vannak?

Beszélj az anyóssal, hogy hasson anyukádra!!


Értsd meg vele, hogy attól, hogy együtt szeretnétek aludni, nem vagy rosszabb..

tudja már, hogy nem vagy szűz, akkor mit görcsöl??

jajajj, anyám is ilyen volt, kemény dió, de meg lehet törni!:-)

3. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. júl. 10. 22:39
azt írod az anósod nagyon kedves és jóban vagytok.Lehet vele kéne kicsit mégjobban összebarátkozni,és esetleg megkérni,hogy ő beszéljen anyukáddal,hogy szívesen látnak maguknál,és hogy egyáltalán nem zavarsz,akár este sem,stb stb...elvégre ha már 4éve együtt vagytok és közös jövőt is képzeltek,akkor amúgyis ettől fügetlenül is épp ideje a két "anyósnak" illetve ccaládnak is kicsit összeimserkednie...
2008. júl. 10. 22:39
Szerintem ha már 4 éve együtt vagytok,akkor már igazán ott aludhatnál a párodnál.Úgy látszik anyukádban mély nyomot hagyott az anyósa,de meg kell magyaráznod neki h a tiéd nem ilyen.Vagy pedig ismertesd őket össze,talán ha összebarátkoznának akkor feloldódna anyukád is!!!!
2008. júl. 10. 22:30

Életem értelmével októberben leszünk 4 évesek. Természetesen nem vagyok már szűz. Biztos vagyok benne, hogy ő az, akivel leélném az életem, nagyon boldog vagyok vele. Ezt Anyum is tudja, és nagyon kedveli, mert boldognak lát vele. Mindezek ellenére a hátán is feláll a szőr, mikor eléállok azzal a kéréssel, hogy engedje már meg, hogy ott aludjak Nála.


Amikor Apummal jártak, kellemetlen tapasztalatai voltak az anyósával. Mikor először aludt ott Apunál, az anyósa Apumhoz szegezte a kérdést, hogy "Miféle rib*ncot hoztál te az én házamba?!", természetesen Anyu jelenlétében. Bár engem nagyon kedvel az anyósjelölt :) mégis folyton azzal jön elő Anyum, hogy biztos másoknak mindent kipletykál, meg képzeljem csak el, mi lesz, ha majd egyszer a párommal szakítunk, én leszek a legutolsó rib*nc, aki tönkretette a kicsi fia életét, meg hasonlók. Nem értem az aggodalmát, mikor Édesem anyukája nagyon aranyos, és tényleg szeret. Eddig 2x aludtam ott, egyszer hatalmas veszekedéssel harcoltam ki, a 2. alkalom meg úgy volt, hogy csak diszkóba megyek, aztán meg jövök haza. Fáztam, és mivel együtt mentünk, és a busz épp a háza előtt állt meg, ott maradtam nála. Anyum egy hétig nem beszélt velem... Elég nagy városban élünk, de ő a város egyik szélén, én a másikon. Bicajjal fél-háromnegyed óra hossza az út. Szerintem nem kell azon csodálkozni, hogy a hajnali órákban egy istenien jó szeretkezés után egyikőnknek sincs kedve hazabiciklizni...


Mivel tudnám "leszerelni", hogy megengedje? A párom évente 2x azért itt aludhat, de az meg van tiltva, hogy én aludjak nála... Minden segítség és jótanács jól jönne. Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook