Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azoknak, akiket érdekel arábia és maga a vallás/és mindenkinek fórum

Azoknak, akiket érdekel arábia és maga a vallás/és mindenkinek (beszélgetős fórum)

A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. szept. 18. 01:19
Sajnálom, hogy csak most találtam rá erre a fórumra, engem érdekelt volna, de sajnos a hsz-ek már nem olvashatóak...
2006. júl. 28. 08:21
Abidah vagyok, természetesen arab névvel. Én 2004-ben választottam az iszlám vallást. Amikor kicsi voltam és megkereszteltek, akkor a görög katolikus vallást kaptam a szüleimtől. Aztán felnőtt fejjel jöttem rá, hogy én abból az egészből nem értek semmit. Már évek óta el szerettem volna olvasni a Koránt, de nem kaptam meg sehol. Aztán az interneten sikerült megszereznem és megvásároltam. Nagyon boldog voltam, és elkezdtem rögtön olvasni. Olvasás közben olyan dolgok kavarogtak a fejemben, mint még soha. Megtörtént olyan eset, hogy autót vezetve majdnem meghaltam, mert becsuktam a szemem, és elengedett kormánnyal nyomtam a gázt hisz elémvágtak. Szembe busz, autó és nem történt semmi bajom. Ezt csak az Úrnak /Allah/ köszönhettem. Akkor döntöttem úgy, hogy felveszem az iszlám vallást, és keresgélni kezdtem, ki tud segiteni.
Találtam is hamarosan egy hölgyet, és igy lettem 2 és fél évvel ezelőtt muszlima.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook