Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha vacsorára csak főzeléket eszik valaki (teljeskiörlésű liszttel habarva, attól lehetne fogyni? fórum

Ha vacsorára csak főzeléket eszik valaki (teljeskiörlésű liszttel habarva, attól lehetne fogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. júl. 10. 12:58

Sajna a legjobb vacsora a kenyér.:(((

Én már nem tudom mit kezdjek magammal, hogy lefoggyak, de semmivel nem boldogulok!

Tudom, hogy mindennek a lényege a kalória, van is táblázatom, de pl. azt tudom, hogy egy kifli hány kalória, viszont azt kiszámítani, hogy mennyi mondjuk egy krumpli leves, már nagyon macerás( vagy csak béna vagyok)Annyira szeretnék leadni 10 kilót, de olyan béna vagyok!!

2008. júl. 10. 12:57

szia dézike!

Mikor vacsizol?Én 5 után már nem nagyon eszek,mert beszéltem egy dokival és ő azt mondta,hogy reggel éget a legjobban a szervezet és délutánra már nem annyira.Fölösleges kalóriát viszel be a szervezetbe estére a t.k liszttel.

szerintem úgy csináld a főzeléket,hogy saját magával sűrítsed.

2008. júl. 10. 12:51
Az attol fugg, hogy eddig mit ettel vacsorara:)
2008. júl. 10. 12:51
attol nem! viszont ha ra alsz a napi kevesebb kaloria bevitelre attol lehet igen :) + a mozgas tuti siker! kitartas!
2008. júl. 10. 12:45
Ha vacsorára csak főzeléket eszik valaki (teljeskiörlésű liszttel habarva, attól lehetne fogyni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook