Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan tudok olyan programot letölteni ahol saját fényképeidet lehet ráirni cdre zenével? fórum

Honnan tudok olyan programot letölteni ahol saját fényképeidet lehet ráirni cdre zenével? (tudásbázis kérdés)


25. brigy
2008. júl. 19. 19:46
köszi mindenkinek a segitséget!sikerült!
2008. júl. 18. 18:28
windows movie maker
23. MelisUK (válaszként erre: 22. - A74de3d08a)
2008. júl. 11. 11:08
Jaja. :) Valójában azért volt régebben is a gépen a Linux mellett a Windows is, mert Linuxon nem mentek a játékok, de már évek óta nem is játszik egyikünk sem. :)
22. a74de3d08a (válaszként erre: 21. - MelisUK)
2008. júl. 11. 11:05
Akkor már csak linuxot kéne win helyett használni.... :-)
21. MelisUK (válaszként erre: 20. - A74de3d08a)
2008. júl. 11. 11:03

Lehet, h így van, én se jártam még utána. De úgy vélem, h eredetileg Linuxra készült ez a program.

Nagyon szeretjük, mert bármit lejátszik ez a program és nem kell hozzá mindenféle pluszokat leszedni.

20. a74de3d08a (válaszként erre: 19. - MelisUK)
2008. júl. 11. 10:58
a windows-os nem megy linux alatt és fordítva sem. valószínűleg mindkét platformra van változata.
19. MelisUK (válaszként erre: 18. - A74de3d08a)
2008. júl. 11. 10:56

Nem értek annyira ezekhez a dolgokhoz.

VLC media player-t használunk, úgy tudom, h ez Linux-os progi, ami megy Windows alatt is, de az is lehet, h van két külön változata, van, ami erre, van ami arra jó. Valójában nem tudom. De abban biztos vagyok, h mindkét op rendszer alatt fut ez a progi. De hogy pontosan honnan ered, annak nem jártam még utána. :)

De ha tévedek, akkor írd meg. :)

18. a74de3d08a (válaszként erre: 17. - MelisUK)
2008. júl. 11. 10:18

>És pl. Windows használata mellett is Linuxos média >lejátszót használunk


ezt hogy érted?

17. MelisUK (válaszként erre: 16. - A74de3d08a)
2008. júl. 11. 09:49

Igen, sajnos a kérdező teljesen eltűnt, pedig kapott néhány tippet.

Valóban érdemesebb a Linuxot használni, nekünk is egy ideig mindkettő volt a gépen, de amióta tönkrement az előző laptopunk és megvan az új, azóta Windowsunk van. És pl. Windows használata mellett is Linuxos média lejátszót használunk, mert annál nincs jobb számunkra. :)

(Párszor leesett a földre az a gép, volt h. a macsek ugrott neki, mikor madaras természetfilmet néztünk róla...)

16. a74de3d08a (válaszként erre: 14. - MelisUK)
2008. júl. 10. 18:04

a kérdező brigy nem nagyon reagál a hozzászólásokra, mert ha reagálna valamit, akkor megkérdeztem volna, hogy milyen oprendszert használ, mert az fontos.

én itthon linuxot használok, és a K3B CD/DVD írót. linuxra majdnem minden progi ingyenes, így ez is.

Burn4Free 3.5 free licencű Win XP/Win 2000/Win 98/Win Me/Win NT 4.0 operációs rendszerekre, vagyis letölthető és korlátozás nélkül használható.

mint mondtam, nem reagált a brigy, így nem lehet pontos választ adni a kérdésére.... :-(

15. MelisUK (válaszként erre: 11. - A74de3d08a)
2008. júl. 10. 16:07

Egyébként az ingyenességről annyit, h valójában NEM NÉZTEM MEG, h ez próbaverzió v meg is maradhat a gépünkön hosszabb ideig. Pusztán rákerestem arra, h hol tölthető le az a bizonyos program, amit én is használok és ott letölthető, amit megadtam, meg még sok-sok helyen.

És valójában ingyen letölhtető, még ha próbaverzió is, lehet addig használni jogilag tiszán, amíg az általuk megadott idő le nem jár. DE A LÉNYEG, h a kérdést feltevőnek szüksége van egy progira, amiért gondolom nem szeretne pénzt kiadni, hát itt van egy, letöltheti ingyen és van elég ideje arra, h kiírja azt, amire épp szüksége van.

14. MelisUK (válaszként erre: 13. - A74de3d08a)
2008. júl. 10. 15:56

Egy éve nyáriszünet előtt készítettem ezt a közvéleménykutatást Magyarországon. Sajos tényleg meg kellett lepődni az eredményen...

Ok, elhiszem neked, h van regneteg ingyenes író progi, de ha ismered ezeket, akkor esetleg ajánlhatnád is a kérdést feltevőnek, hátha segítesz vele rajta.

És tényleg nem kell pont a Nero-t ismernie, én ezt nem írtam. Azt írtam, h ha használt volna bármilyen CD/DVD író programot, akkor valószínűleg emlékezne a nevére, de ha mégsem, akkor még mindig ott vannak a keresők, ahová nem a program nevét írja be, hanem más kifejezéssel keresi, pl. "CD/DVD író program" beírásával.

Ha a kérdést úgy tette volna föl, h tudnánk-e ajánlani egy szerintünk bevált/megbízható CD/DVD író programot, akkor nem lehetett volna arra gondolni, h még nem használt ilyesmit. De a kérdés azt sugallja, h még nem használt ilyet és azt se tudja, milyenek vannak belőle (név szerint) és lehet, h a keresőket se ismeri (vagy arra volt kíváncsi, h mások mit használnak és azt honnan szerezték be).

Szeretnék elnézést kérni, ha lenézőnek tűnt, amit írtam, nem annak szántam, csak azon tényeket közöltem, melyeket le tudtam vonni a kérdésből...

13. a74de3d08a (válaszként erre: 12. - MelisUK)
2008. júl. 10. 14:21

rengeteg valóban ingyenes program van, nem kell hozzá törvényt sérteni....

nem tudom, hol és mikor végezted a közvéleménykutatást, de valószínűleg nem mostanában és nem Magyarországon, mert itt manapság már általános iskolában tanítják a kereső SZERVEREK használatát.

továbbá rengeteg fajta cd/dvd író program létezik, nem kötelező mindenkinek pont a Nerot ismernie.

és nem kéne ilyen lenézően nyilatkozni egy valakiről, aki tanácsot kért!!!

12. MelisUK (válaszként erre: 11. - A74de3d08a)
2008. júl. 10. 14:05

Ha már írt ki életében bármit is, akkor tudnia kéne, h mi egy ilyen program neve. Ha esetleg elfelejtette a nevét, akkor is rá lehet keresni egy keresővel... Csak más kifejezést kell hozzá használni. Ha már használt életében egyáltalán kereső programot, akkor valószínűleg a kérdést sem tette volna föl.

Egyébként végeztem közvéleménykutatást érettségi vizsga előtt állók között és megdöbbentem, hogy a legtöbben azt se tudják, h léteznek kereső oldalak az interneten... És ezek pedig a fiatalok...

Egyébként valóban illegális kódot szerezni hozzá, de cégeken és extra lóvés embereken kívül mások nemigen veszik meg ezeket a progikat, ha ingyen is hozzá tudnak férni...

11. a74de3d08a (válaszként erre: 10. - MelisUK)
2008. júl. 10. 13:19

az ingyenes szó nem azt jelenti, hogy 15 napig ingyenes. félrevezető volt, amit válaszoltál a kérdezőnek.

egyáltalán nem következik a kérdéséből az, hogy életében nem írt ki semmit, csak az, hogy nem tudja, honnan lehet letölteni író progit. még az sem következik a kérdéséből, hogy neki van rá szüksége....

ez a "szerzel hozzá kódot" történet pedig illegális.

10. MelisUK (válaszként erre: 9. - A74de3d08a)
2008. júl. 10. 13:13

de 15 napig ingyenes :) És ha szerzel hozzá kódot, akkor továbbra is az marad.


Úgy vélem, a kérdés feltevője még életében nem írt ki semmit CD-re v DVD-re, de 15 napon belül csak képes lesz rá. :) Gondolom nincs annyi fotója meg zenéje :)

9. a74de3d08a (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2008. júl. 10. 13:01

trial verzió! NEM ingyenes!

15 napos próbaverzió magyarul....

2008. júl. 10. 12:40

[link]

Vagy csak másold a fenti linket be a címsorba, enter, beölt a lap, ott a download now gomb, arra klikk, ingyenes.

2008. júl. 10. 12:38

google.co.uk

A keresőbe beírod, h: Nero download, és kiadja a találatokat. A másokikra mentem rá, aminek a főcíme: Burning 8 Download Now, erre klikk, majd a download now-ra klikk és elkezded letölteni ezzel. Be kell gondolom állítani, h hová, ha nincs beállítva, h hova szoktál letölteni. Ennyi. Utána telepíted és használod a progit.

6. a74de3d08a (válaszként erre: 3. - Medike01)
2008. júl. 10. 12:36
lehet, csak pl. a Nerot asszem nem.
2008. júl. 10. 12:35
Ha a google.co.uk keresőt használod, akkor lehet, h találsz valahol letölthető Nero-t, sokan azt használják. Ha nem, akkor DC-vel vagy vmilyen torrent oldal segítségével juthatsz hozzá.
4. a74de3d08a (válaszként erre: 2. - 7934d1ac97)
2008. júl. 10. 12:35
tudomásom szerint a Nero nem ingyenes, de vannak más ingyenes teljes verziós cd-dvd író programok...
2008. júl. 10. 09:31

szoftverbazis.hu


De lehet, hogy cd-író progit nem tudsz teljes verzióban letölteni :-(

2008. júl. 10. 09:29
hogy honnan azt nem tudom, nekem Nero Express progim van, keress rá a googliba hátha kiadja és le lehet tölteni. Ezt sajna nem tudom.
2008. júl. 9. 21:07
Sziasztok!tudja valaki hogy honnan tudok olyan programot letölteni ahol saját fényképeidet lehet ráirni cdre zenével?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook