Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki sikerrel ÉFT módszert? fórum

Használta már valaki sikerrel ÉFT módszert? (beszélgetős fórum)


9. Bodsa (válaszként erre: 8. - Guzmi)
2015. ápr. 1. 20:35

Szia, arcon, ujjakon is. Nekem is bevált -eddig- :)

Keresgéltem, de itt nincs sok infó, nemrég egy FB csopiba beléptem, de kívülállói vélemény is érdekelt volna :D

[link]


Az első igazi fura élményem, amikor egy órák óta tartó fejfájásom elmúlt kb 5 perc alatt..

8. guzmi (válaszként erre: 7. - Srrse)
2010. szept. 5. 21:23
Szia! Most olvastam erről a módszerről, nem tudom, elég-e azaz anyag amit a Neten olvastam, vagy kell tanfolyam. Leírnád, hogy hogyan alkalmaztad? Csak az arcon kopogtattál, vagy az ujjakon is?
2010. jún. 16. 23:42

Sziasztok ! En is mar tobb mind 1 eve hasznalom a modszert kulonbozo problemakkal es nagyom hatasos, foleg gyors amikor mindennapod az energia feloldassal kezdede, es sajat magad feltoltod a napra valo uzemanyaggal.


Mindenkinek ajanlom, meg ha nem is hisz benne, nagyon de nagyon hasznos.... nekem sikerult sokat lefogynom tole, es lelki gondjaimra is nagyhatassal volt

2009. okt. 4. 16:20
Érzelmi Felszabadítás Technika
5. j357
2009. jan. 9. 12:29
mi az?
2009. jan. 9. 12:24
mi ez a módszer?
3. sivilla (válaszként erre: 2. - Jocika)
2009. jan. 9. 12:17

Köszi hogy válaszoltál.

Lehet az volt velem a baj, hogy nem voltam eléggé kitartó.

2009. jan. 8. 08:05

Akkor lehet hogy valamit nem jól csinálsz,

2 éve végeztem, 1 es és 2 es fokozatát, nálam nagyon bevált az élet minden területén.

A változáshoz időnként sok idő kell, meg sokminden függ attól hogy a probléma mennyire súlyos.

2008. júl. 9. 15:01

Sziasztok!

Nem rég olvastam erről a technikáról és próbálkoztam is vele, de úgy érzem , hogy ez egyáltalán nem működik nálam.

Szeretném tudni, hogy más tapasztalt-e pozitív változást az életében

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook