Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Viszeres problémával milyen orvoshoz érdemes fordulni? fórum

Viszeres problémával milyen orvoshoz érdemes fordulni? (tudásbázis kérdés)


19. gubics
2012. ápr. 23. 10:16

Sziasztok.Erika vagyok,18 éves.Nagyon pattognak az ereim a lábamon.Nem tudom mit tehetnék.Orvosságokkal nem szeretném magam tomni.Ajánlottak krémeket rá de nem tudom bizzak e bennuk.Esetleg nem tudtok valami jooo házi gyogymodot rá?


Az otleteket légyszíves uzenetben kuldjétek ugyanis nem mindíg van idom olvasni a forumot.


Nagyon szépen koszonom.KELLEMES NAPOT KíVáNOK MINDENKINEK!!! :)

18. Aysel
2009. dec. 28. 19:23

Engem a körzeti sebészetre utalt, minél hamarabb műtétet javasoltak. Ujjnyi vastagon kilátszott.

Megdagadt a lábfejem és fájt.

Gerinc érzéstelenítőt adtak. 10 cm-ként 1 vagy fél centis vágások. Azóta immár 15 éve semmi bajom.

17. Pocy88
2008. júl. 21. 15:35

Érsebészeten kezelik az ilyesmit ha jól tudom, de vannak olyan helyek, ahol meg tudod nézetni az ereid állapotát. Fájdalommentes és árban sem vészes, persze ez magándoki amiről szó van.

Nekem 20 évesen jöttek ki a visszereim, pedig nem szültem, nincs rajtam súlyfelesleg és nem is terhelem a lábamat. Aztán egyik nap már rá se bírtam állni, akkor vettem Plerudin kapszulát, 3 napig szedtem, azóta semmi bajom.

16. smudlaagi54 (válaszként erre: 14. - Kedveske)
2008. júl. 16. 18:41
Akkor mindenféle képen próbáld ki a preludin fortét.Naponta többször is bekenheted vele a lábad,nem zsiros,ha este pihensz akkor be is borogathatod.A házi orvosom megnézte az összetevőit,és majdnem ugyanaz,mint annak az injekciónak amit a kórházban adnak mélyvénás trombózisnál.És a másik,hogy használd folyamatosan,ne csak akkor amikor fáj a lábad.
2008. júl. 16. 14:13
fálynak=fájnak
2008. júl. 16. 14:12

Megmondom őszinté, hogy fagalmam sincs mennyire vannak oda az ereim. Szülés előtt semmi problémám nem volt, de most egy évvel a szülés után fálynak a lábaim, az erek, és látszanak is, de nem dudorodnak. Eddig is látszottak, az erek, mert ahogy észrevettem elég vékony a bőröm (vagy mi).

nagyon szeretném a műtétet elkerülni ezért is kértem tanácsot. Most Liotonnal kenem, de nem vagyok vele maradéktalanul megelégedve. Ideig óráig csillapítja a fájdalmat és a nehézláb érzést, de ennyi.

13. smudlaagi54 (válaszként erre: 6. - Kedveske)
2008. júl. 15. 06:39
Mennyire vannak rossz állapotban?Tudom ajánlani a Preludin Forte krémet.Nem azért,mert most kezdték reklámozni,tizenvalahány év után,hanem azért mert tényleg jó.Borogatásnak,is és nagyon jó az összetétele.Nekem ez az egyedüli ami bejött,a többi semmit nem ért.
2008. júl. 9. 17:19
2008. júl. 9. 16:38

Lézeres kezelés:

Az argon vagy NdYag lézer fénye a vérfestékben elnyelődik és ennek következtében elzáródnak a kis erek. Egy-két hétig még látszanak ugyan, de mivel keringés már nincs bennük, fokozatosan felszívódnak, eltűnnek. A kezelés után enyhe bőrpír vagy kékeszöld foltok előfordulhatnak, de ezek néhány nap alatt elmúlnak. A lézer csak az erek vékonyabb ágainak kezelésére alkalmas, 2-3 mm-nél vastagabb ágak már nem kezelhetők hatásosan, ezeknél meg lehet próbálni az injekciós kezelést vagy más plasztikai sebészeti módszert.

2008. júl. 9. 16:38

visszér műtétekről:


[link]

2008. júl. 9. 16:26
Mennyi lehet a lézeres? és pontosan mit takar, hogyan csinálják. Tudja valaki?
8. krizsanevi (válaszként erre: 7. - Krizsanevi)
2008. júl. 9. 12:40
+ van lézeres (ez jó drága) és van a műtét.
7. krizsanevi (válaszként erre: 6. - Kedveske)
2008. júl. 9. 12:33
van injekciós kezelés a kisebb visszérre, nekem is el kellene mennem...
2008. júl. 9. 12:27
Műtéten kívül van valami más megoldás, vagy eljárás?
2008. júl. 9. 12:22
Én angiológusnál voltam, ott csináltak ultrahangos érvizsgálatot.
2008. júl. 9. 12:22
Engem is műtöttek, az érsebészetre kell menni!
2008. júl. 9. 12:21
Anyukámnak meg is műtötték a visszerét az érsebészeten.
2. ts
2008. júl. 9. 12:17
Én háziorvosnak mutatnám meg a helyedben. Szerintem ő tudni fogja, hogy kihez küldjön.
2008. júl. 9. 12:09
Viszeres problémával milyen orvoshoz érdemes fordulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook