Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk a fogamzásgátlásról! fórum

Beszélgessünk a fogamzásgátlásról! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 16. 13:27
Én már nagyon régóta szedek gyógyszert. Vagyis most vettem be az utolsó levéllel. Nekem azt mondta az orvos, hogy 48 óra alatt kiürül, de várjunk 3 hónapot, hogy regenerálódjon a szervezetem.
27. pemete
2010. márc. 5. 16:50
Elvileg ezek a mai fogamzásgátlók olyanok, hogy ha abbahagyod, akkor egyből lehet próbálkozni, legalábbis az orvosok ezt mondják. De szerintem azért nem árt 2-3 hónapot pihentetni a dolgot:)
2010. márc. 5. 13:15
Én lassan 1 éve Yasminellét szedek és a párommal rá szeretnénk állni a babaproject-re, mik a tapasztalatok kb. mennyi idővel előtte kellene abbahagyni a tabl.szedését?
25. Ildike91 (válaszként erre: 6. - Marimar30)
2009. aug. 13. 15:32
Nem
2009. aug. 13. 15:31
Cipromixet szedek és 1 hónap leteltével abba kell hagyni addig még meg nem jön a következő menzeszem addig a gyógyszer még nem kell bevennem ugyanúgy hat mint mikor szedtem épp?? Aki segítene nekem írjon már légy szíves egy levelet mert nem tudom mikor leszek újra fent
23. Ildike91 (válaszként erre: 13. - Charitable)
2009. aug. 13. 15:29
Persze hogy normális:D
22. miau31
2009. aug. 13. 14:28

Üzenet törlése


Üdvőzlőm én csak 1 ajta gyogyszert szedek fogamzásgátlót a Harmonet et olyan 2 3hete bal oldalt lent kicsit mindig érzem de néha hogy szúrkál egy kisitaztán elmulik ez mitől van? lehet ha fogamzásgátlotól? Nagyon félek a barátnőm 37 évesen most halt meg agyvérzést kapott és tüdőemboliát és kiderülthogy a fogamzásgátlotól volt őn szerin mi lehet a bajom hogy néha ott bal oladlon szúr néha ?? be vettem algopirinteg cataflamot de viszzajőn kérem irjon ......előre is k,,,


.....................................

21. miau31
2009. aug. 13. 14:28

Üzenet törlése


Üdvőzlőm én csak 1 ajta gyogyszert szedek fogamzásgátlót a Harmonet et olyan 2 3hete bal oldalt lent kicsit mindig érzem de néha hogy szúrkál egy kisitaztán elmulik ez mitől van? lehet ha fogamzásgátlotól? Nagyon félek a barátnőm 37 évesen most halt meg agyvérzést kapott és tüdőemboliát és kiderülthogy a fogamzásgátlotól volt őn szerin mi lehet a bajom hogy néha ott bal oladlon szúr néha ?? be vettem algopirinteg cataflamot de viszzajőn kérem irjon ......előre is k,,,

20. miau31
2009. aug. 12. 09:12
Heloka szeretnékkkkkkkkk érdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
19. miau31
2009. aug. 12. 09:12
Heloka szeretnékkkk érdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
18. miau31
2009. aug. 11. 16:11
helloka Heloka szeretnék érdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
17. miau31
2009. aug. 11. 15:38
Heloka szeretnékérdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
16. miau31
2009. aug. 11. 15:38
Heloka szeretnék érdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
15. miau31
2009. aug. 11. 14:11
Heloka szeretnékérdeklődni bevallom nagyon félek én nekem most megvolt nemrég a mensesem és menses után 1-2 nappal voltam eggyutt a barátommal előszőr gumival csináltuk utána 2 szer belém élvzett én az aktus előtt be vettem a Harmonett tablettát ugye nem maradok igy terhes??????????
14. Mariann7533 (válaszként erre: 1. - Pemete)
2009. júl. 30. 17:48
Szia.Nekem a harmadik babám 11 hónapos.Ő még szopizik,ezért én a Cerazette nevezetü fogamzásgátlót szedem az orvosom tanácsára,mert ezt lehet szedni szoptatás mellett.Én a másik két gyerkőcöm születése után is ezt szedtem,mi hármat akartunk,és amikor úgy gondoltuk,hogy szeretnénk a következő babát,akkor abbahagytam,és három hónap mulva meg is fogant a tesó.Én mindenkinek ajánlom ezt a fogamzásgátlót szoptatás mellett.
2009. júl. 30. 17:36

Sziasztok!

Nem régóta szedek fogamzásgátlót.

Azt szeretném megkérdezni, hogy normális-e az aktus utáni spermakiürülés a hüvelyből???

2009. júl. 9. 13:20
jolvan..köszönöm mostmár tényleg:)
11. pemete
2009. júl. 9. 13:04

hagyjad:)

kimaradt a j

10. pemete
2009. júl. 9. 13:03

igen, de legközelebb inkább ne felejtsd el bevenni:)

Ha meg mégis, akkor vagy pótold 12 órán belül, vagy hagyad a fenébe a kihagyott szemet, és vigyázz 7 napig, nehogy teherbe ess.

2009. júl. 9. 12:57
köszönöm...és akkor a gyogyszert is szombat helyett hétfön kezdjem el szedni ugye??
2009. júl. 9. 12:39
Igen valószínűleg 2 nappal később jön majd meg a menstruációd.
2009. júl. 9. 10:14
sziasztok!! én lindynette 20 szedek és 2 alkalommal elfelejtettem bevenni nemis potoltam...és nekem általában mindig péénteken fogy el az utolsó gyogyszerem..és a maradék kettöt bevettem szombaton és vasárnap ez nagy baj..v hogy fog megjönni ?? 2 nap csuszással??
2008. nov. 8. 14:32
Helo én az első havi vérzésemnél elkeztem szedni a HARMONETT drazsét elmult a mensesem de utána 1 Nap után már voltam eggyutt a barátommal nem élvezett belém csak a másik helyre lehetek igy terhes? nagyon félekk........
5. Erika1015 (válaszként erre: 4. - Chrissy26)
2008. szept. 30. 20:04

Szia Chrissy26,

tudomásom szerint egy év a biztos,hogy "kitisztuljon" a szervezeted tíz év fogamzásgátló után.Ennyi idö ami biztosabb,kevesebb az rizikós lenne. ;o)

2008. szept. 30. 18:11

Sziasztok,

Lenne egy kérdesem, meghozza olyan jellegü, hogy ha,arosan csaladot szeretnenk a parommal alapitan, es ugy döntöttünk, mivel ugyis külföldön elünk, a fogamzasgatlo gyogyszeremböl meg januarig van, hogy akkor abbahagynam. Mennyi idö az ami szükseges, hogy egyeb modon meg vedekezzünk? Mert en mar 10 eve kihagyas nelkül szedem a gyogyszert. mennyi idö mulva "tisztul" ki a szervezetem?

3. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - Pemete)
2008. júl. 13. 20:56
sok hasonlo tema van mar a portalon, szerintem hasznald a keresot es nezz szet koztuk.
2. pemete (válaszként erre: 1. - Pemete)
2008. júl. 13. 20:53

Szomorú vagyok, hogy ez a téma senikt nem érdekel!

Reméltem, hogy kapok pár tippet, tanácsot, vagy csak valaki leírja a tapasztalatait, hogy neki mi vált be, mit javasolt a doki szülés után, stb.

De ha nem, hát nem. Sebaj, majd megoldom másképp...

2008. júl. 9. 10:59

Sziasztok!

Azért indítom el ezt a fórumot, mert érdekelne kinek mi vált be, mit próbált, stb. Most 9 hónappal a szülés után újra el kéne kezdenem valamilyen fogamzásgátló módszert alkalmazni és ehhez szeretnék tippeket. Meghát ugye a tapasztalatcsere sem árt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook