Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jelenthet-e vmilyen emésztési vagy egyéb problémát, ha egy gyerek iszonyatosan büdöseket szellent? fórum

Jelenthet-e vmilyen emésztési vagy egyéb problémát, ha egy gyerek iszonyatosan büdöseket szellent? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 22. 15:55
Bélféreg?Egyszerű széklet vizsgálattal kizárható.
6. a9e1c02a7b (válaszként erre: 5. - Erikpipi)
2008. júl. 9. 07:44
Igen, szerintem az lesz. Gondoltunk allergiára, mert a karján és az arcán, pici, pattanásszerű rücskök vannak. Nem tudom, összefügg-e a kettő. A múltkor megkérdeztünk egy allergológust (a másik gyerekkel voltunk nála), hogy az mi lehet, azt mondta, szerinte kezdődő allergia. A háziorvosunk szerint hormonkiütés, egy másik doktornő szerint száraz a bőre. Hát, nekem akármilyen száraz a bőröm, rücskök nincsenek rajta, legfeljebb pikkelyes néha.
2008. júl. 8. 16:54
Akkor vidd el a gyerekorvoshoz, és kérjetek beutalót szakrendelésre. Így nem fogsz aggódni miatta, ha nincs baja az nagyon jó, de ha van akkor jobb ha előbb kiderül.
4. a9e1c02a7b (válaszként erre: 2. - Erikpipi)
2008. júl. 8. 16:24
Pont az a fura, hogy néha büdöset fingizős periódusban van a 4 éves kisfiam, és olyankor alig eszik valamit, sokszor panaszkodik, hogy fáj a hasa. Más időszakokban pedig, amikor nincs büdit fingizős periódusban, eszik rendesen, nem is fáj a hasa.
2008. júl. 8. 14:34

:DDD


Nem hinném!

Az én kisfiam 3 éves és néha egy felnőttet megszégyenít, de semmi baj az emésztésével, legfeljebb az okozza, amiket eszik! :)))

2008. júl. 8. 14:04

[link]


Sok kajától is természetesen. Minél többet eszel, annál többet pukkantasz!:D

2008. júl. 8. 13:29
Jelenthet-e vmilyen emésztési vagy egyéb problémát, ha egy gyerek iszonyatosan büdöseket szellent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook