Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A termékenység titkai fórum

A termékenység titkai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
19. Stöpszli (válaszként erre: 16. - Bogyci)
2006. okt. 31. 17:05

Szia Bogyci!


Privit írtam neked.


szia

Stöpszli

18. Stöpszli (válaszként erre: 17. - Berni55)
2006. okt. 31. 17:04

Szia Berni!


sok sikert a PG/53-hoz. remélem neked beválik, de nem ugyanazt tudja mint a másik.

A PG/53-mal a termékeny és terméketlen időszakodat tudod megállapítani, míg a másikkal a tüszőrepedést is. Ami nagy segítség, ha az apuka jelölt nem 100%-os, illetve, ha valamilyen szinten szeretnéd befolyásolni a baba nemét, kizásólag a biológiára alapozva.

Nekünk így lett a kislány után egy kisfiú is.


szia

2006. okt. 30. 20:14
Én is ezzel a módszerrel próbálkozom a PG/53-al ez csak 2400 Ft. volt és ugyanúgy működik mint a drágább készülék.
16. bogyci (válaszként erre: 14. - Stöpszli)
2006. okt. 30. 20:07

Szia Stöpszli!


Nagyon érdekelne, hogy hol vetted azt a termékenységet megállapító szerkentyűt. Ha meg tudnád írni a fellelhetőségét, vagy a nevét,annak nagyon örülnék, ugyanis már 3,5 éve próbálkozunk összehozni egy babát.

Köszi

15. time (válaszként erre: 14. - Stöpszli)
2006. okt. 13. 21:01

Szia Ildikó!


Köszi, hogy leírtad! Én azt hiszem, először azt a PG53-at próbálom ki.

14. Stöpszli (válaszként erre: 11. - Time)
2006. okt. 13. 17:43

Szia


Az én módszerem abból áll, hogy otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, fogamzó képes vagy, vagy sem.

Neki köszönhetem, hogy 11 év várakozás után orvostól orvosig járva, rendszeresen menten uh-ra, vérvételre a peteérés megállapítása miatt,ami sem nekem sem a pénztárcámnak nem tett jót, mivel magán dokihoz jártam. De nagyon rendes volt, mert mikor megkérdeztem a véleményét, mondhatta volna hogy nagy hülyeség, de nem tette. Azt mondta 99% megbízhatóságú. a használatával már egy hónap múlva "babás lettem", ráadásul kisfiú,amit szerettünk volna az első kislány után.. Ez elég rég volt, mert a baba most töltötte az első évét, azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.


A kérdésedre válaszolva nagyon sok mindent tudnék róla mesélni, de mivel ez elég sokáig tartana így megpróbálom röviden a lényegét leírni:

Kinézetre akkora, mint egy rúzs. Nagyon egyszerűen használható klinikailag tesztelt a neve mini mikroszkóp. Bárhol bármikor használhatod, ahányszor csak akarod, megtudhatod, hogy termékeny vagy terméketlen időszakban vagy-e.

Használata egyszerű a mikroszkóp lencséjére egy kis nyálat kell cseppenteni, és ha megszáradt 5-10 perc után mindenféle szaktudás nélkül megállapítható a dolog, amikor termékeny időszakban vagy a nyál rajzolata páfránylevél, a többi napokon ilyen nem látható.

Azoknak ajánlják

- akik a természetes fogamzásgátlás hívei,

- akik nem szeretik a hormonkészítményeket.

-akiknek a hormonális fogamzásgátlás nem javasolt,

- akik ritkán élnek nemi életet-így még inkább felesleges a gyógyszer szedése.

-Változó korú hölgyeknek,

-akik szeretnének kisbabát,

-akik szeretnék előre megtervezni a fogamzás és így a születés időpontját,

-akik a ritka együttléteket a termékeny időszakra tartogatják,

-akiknek a reggeli hőmérsékletmérés és más egyéb nem vált be.

-akik nem szeretnének kisbabát,

-akik szeretnének gyermeket, de problémáik vannak és szeretnék tudni, hogy mikor a legvalószínűbb a fogamzás(másodlagos sterilitás)

-akik a születendő gyermek nemét nagyobb valószínűséggel szeretnék megállapítani,

azoknak a nőknek, akiknek mestruációs ciklusuk nem rendszeres,

-azoknak a pároknak, akik stresszmentes intim életet szeretnének.



Röviden ennyi. ja és ami még fontos egyszeri nem nagy befektetés örökéletű, ha csak össze nem taposod.


Ha még van kérdésed szívesen válaszolok. Gyógyszertárba ne keresd ott nincs. Ez nem a PG/53. Annál komolyabb szerkezet, a ciklusodat részletesebben mutatja.

Ha érdekel szívesen megírom hol vettem, 8500 Ft volt.

Szia


Ildikó

13. time
2006. okt. 13. 10:00

Szia Manka!


Gyorsan írok, bár nagy tapasztalataim nincsenek. Szerintem egyelőre türelem és újabb tesztek. Lehet, hogy a ciklus vége felé termékenyültél meg, s még nincs kimutatható HCG a pisiben, bár ennek a mennyisége az elején állítólag nagyon gyorsan megugrik.

Aztán ha nem jön meg és a tesztek is negatívak érdemes a dokidat megkeresni.

Szorítok, hogy baba legyen!!!

2006. okt. 13. 09:44

Van itt valaki?

'1 hete késik a menstruációm,vannak enyhe,de gyorsan múló hányingereim,két negatív tesztem,és a tény,hogy még soha nem fordult elő ilyen csúszás.

20 év alatt még soha nem sikerült teherbe esnem,nem tudom lehetek a negatív teszt ellenére terhes,vagy ne reménykedjek?

Írjon valaki gyorsan!

Köszönöm!

11. time (válaszként erre: 10. - Stöpszli)
2006. okt. 12. 21:00

Igen, persze, hogy érdekel, mi az a szerkezet!!!

Talán a Babát tervezünk topikba is megírhatnád. Előre is köszönet!

2006. okt. 11. 21:41

Sziasztok!



Nekünk első gyermekünk egy 12 éves "nagylány" után csupán csak 11 évet kellett várni a következő babára, annak ellenére, hogy semmi szervi problémánk nem volt, rendszeresen jártam vérvételre, uh-ra a peteérés megállapítása miatt, mindhiába, nem hozta meg a várva várt eredményt, egy új babát. Végül is egy kedves ismerősöm tanácsára kipróbáltam egy szerkentyűt, aminek segítségével egy hónapon belül "babás" lettem.

Neki köszönhetem azt is, hogy a kislány után a második babánk kisfiú lett, a biológiát figyelembe véve, a szerkezetet használva.

A kisfiúnk már be is töltötte szeptemberbe az első évét.


Ha érdekel, szívesen írok róla többet. Azóta is használom fogi gátló helyett.


Sziasztok


Stöpszli

2006. okt. 9. 14:44
Megnéztem az oldalt, amit Time ajánlott, nagyon szuper.
8. Ekka
2006. szept. 21. 19:17
Vicces:) megnéztem a Jónás-naptárt és pont akkor volt szeretkezés mikor "kellett", bár bevallom, hogy szept.9-e óta minden nap van.. na, jó.. azt hiszem 1 nap kimaradt:P
2006. szept. 10. 21:05
Sajnos nem láttam, de talán írd le röviden, miről szól!
2006. szept. 9. 21:31
Nézte valaki ma este a V+-on az emberi történeteket? Kinek mi a véleménye erről?
2006. júl. 31. 15:56

Time!

Szuper, hogy megtaláltad az oldalt.

Én mindenesetre kipróbálom, hátha igaz.


Majd beszámolok az eredményről:-)))

2006. júl. 31. 15:34

Hálás köszönetem!:)

köszi-köszi:D:D:D

3. time
2006. júl. 31. 14:45

A Jónás-naptár megtalálható a neten:

[link]


Itt ki kell választani:

Astrodienst special

Majd ebben az ablakban:

Please select the type of chart you want (legördülő sáv legaljáról kiválasztani:)

Lunar phases fertility calendar


Most be kell állítani a személyes adataidat (születési hely, idő órával és perccel)

Megnyomni:

Click here to show the chart

2006. júl. 28. 09:59

Hol található meg a Jónás-módszer számítási képlete?csak úgy kiváncsiságból!kipróbálni-azokra az időpontokra időzíteni 1kis esélynövelés:)))

ártani nem árthat:::)))

2006. júl. 27. 06:12
Egyre elfogadottabbá válik az a nézet, hogy a bolygók hatással vannak életünkre. A Hold és a női ciklus közötti összefüggést már régen felfedezték, hiszen egy szabályos menstruációs ciklus időtartama épp egy holdhónap hosszának felel meg.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook