Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek olyan sorstársam, aki nem tud teherbe esni, alacsony a reggeli hője(36C alatt) és volt már kivizsgáláson? fórum

Van köztetek olyan sorstársam, aki nem tud teherbe esni, alacsony a reggeli hője(36C alatt) és volt már kivizsgáláson? (tudásbázis kérdés)


10. minda
2008. júl. 9. 00:04
Sziasztok! Mi 4 évig próbálkozunk,-mértem a hőmet,hetente 2x jártam UH.ra peteérést nézni,kaptam "lóadagban" hormon injekciókat,volt petevezető átfúvásom,.....és semmi......majd abba hagytuk a görcsös akarást,mondhatni lemondtunk róla és fél év múlva természetes úton megfogant az én gyönyörű,ma már 27 hónapos babám. Én amondó vagyok,h nem szabad görcsösen akarni és SIKERÜLNI FOG!! Persze ezt mondani könnyű,és nem is lehet tudatosan,hanem egyszercsak el jut az emberlánya idáig!!! Kitartás,előbb-utóbb biztos sikerülnifog! Tiszta szívből kívánom :O)
2008. júl. 8. 16:58

Sziasztok! Bocsi,hogy tegnap úgy eltüntem de hazaért a párom és hát ilyenkor már ő az első.

Megjöttek az eredményeim:

(ciklus 21.napján volt a vérvétel)

progeszteron 1.1nmol/l /nagyon alacsony:(( /

prolaktin 166.30mU/l

TSH:3.3 mU/l

FT4:15.0 pmol/l

Szerintetek? Volt már vkinek hasonló?

8. Nikice (válaszként erre: 6. - Grety.25)
2008. júl. 7. 19:38
Ja, mensi. Inkább rendszertelen ciklusnak hívnám. 28-45 napig volt minden, de nagyjából 31-32 napos ciklusaim voltak. Néha-néha csúszott be 45, 38 nap, na olyankor már teljesen meg voltam róla győződve, hogy babás vagyok. Nem volt kellemes csalódni.
7. Nikice (válaszként erre: 5. - Grety.25)
2008. júl. 7. 19:37

Nagyon remélem én is, hogy hamarosan te is pocakos leszel!


A peteérés serkentésére clostilbegytet kaptam, de azt akkor írják fel, ha beigazolódik, hogy "magától" nincs pé. FSH, LH hormonokból következtetnek rá.


Pajzsmirígyre Letrox nevű gyógyszert kaptam. De több néven is megtalálható ez a gyógyszer, alényege, ugyanazt viszed be gyógyszer formában, mint amit a pm-nek kellene termelnie. Ha a pm alulműködik a TSH-d magas, akkor írják fel ezt, ill. más készítményeket.

6. grety.25 (válaszként erre: 4. - Nikice)
2008. júl. 7. 19:30
AMÚGY MILYEN GYÓGYSZEREKET KAPTÁL RÁ? Neked is voltak mensikimaradozások?
5. grety.25 (válaszként erre: 4. - Nikice)
2008. júl. 7. 19:26

Köszi a választ!! És gratula neked is!!!!!!

Remélem én is pár hónapon belül babót várhatok majd!!!!!

2008. júl. 7. 19:09

Szia Grety!


Én ugyan sokáig nem méricskéztem magam, de nekem sem volt soha olyan hű de magas. Én alapvetően két problémával küzdöttem, az egyik a policisztás petefészek (ami miatt nem volt peteérésem sajnos) és a másik a pm alulműködés volt.

Szóval szerintem nagyon jó, hogy most csináltak neked vérvételt, remélhetőleg okosabbak lesztek, de ha engemkérdezel, (mi közel két évet vártunk a babára) a ritka mensi valamiféle hormonális dologra enged következtetni, ha pedig nincs a mások által emlegetett hirtelen kiugró hő, ill. leesés stb, akkor az a pé hiányára utalhat az én tapasztalataim szerint. De nem szabad rögtön a legrosszabbra gondolni, csak nálam konkrétan beigazolódtak ezek a dolgok. Kitartást Neked, ha pm probléma, akkor csak bíztatni tudlak, mert január óta szedem a gyógyszert rá és most 24 hetes vagyok!

2008. júl. 7. 18:52

Szia!

Gratulálok!!!

Mi augusztus óta próbálkozunk,azóta 3szor volt mensim. Nem tudom van e peteérésem,mos voltam múlt hét hétfőn hormonos vérvételen,még egy hét az eredményig! A hőmérőzést is csak most kezdtem. A babatervezők otthonában azt olvastam,hogy ez az alacsony hő pajzsmirigy alultermelődésre utal. Nagyon kíváncsi vagyok már az eredményre!!!!

2008. júl. 7. 18:41

Szia!


Az alacsony testhőmérséklet nem kizárója a terhességnek. A lényeg, hogy legyen peteérésed.

Megpróbálhatsz esetleg homeopátiás teákkal is rásegíteni, amik serkentik a peteérést és a beágyazódást. Nekem az átlaghőm 36 C körül van. Most 25 hetes terhes vagyok. 4 hónap alatt jött össze a baba. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, a hőm 36,7 volt.

(Ha van valami kérdésed esetleg szívesen válaszolok, de legközelebb csak pénteken leszek gép közelben.)

FEl a fejjel!

2008. júl. 7. 17:47
Van köztetek olyan sorstársam, aki nem tud teherbe esni, alacsony a reggeli hője(36C alatt) és volt már kivizsgáláson?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook