Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Már egy használat után" és "10 percen belül" fórum

"Már egy használat után" és "10 percen belül" (beszélgetős fórum)


19. Basset
2010. júl. 10. 17:22

Egyszer a NL-ban volt egy minta, szem alá kellett kenni a krémet és aszonta, hogy a ráncokat, szarkalábakat 10 percen belül kisimítja. Amikor felkentem, kicsit csípett és kb. 1-2 percen belül sehol a ránc... :) Kb. 1 óráig tartott, utána ugyanolyan ráncos voltam... :O

Szóval ez bejött, de minek?

2010. ápr. 5. 20:33

fórumcímre válasz: ja persze...hülye aki elhiszi...

kamu az egész...


ne vegye senki magára...

2010. márc. 19. 12:26
Van 1-2 ruhám, amiből nem jött ki a zsírfolt többszöri mosás után. Tegnap vettem egy vanish folttisztítót. És nincs folt!!
16. ec63a7fc29 (válaszként erre: 13. - Monika1225)
2008. dec. 8. 02:31

Nekem vannak kedvenc márkáim, amik jól beváltak.

Pl a vízkövet a legjobban a 20%-os ecet számolja fel. Büdös, de utána egy mosogatószeres lemosással eltüntethető a savanyú illat.


Hypo a zománedényekhez, fertőtlenítéshez.


A fürdőszobában takarításhoz csak 1 márkát használok, az bevált, nem kísérletezek.


Az ablakot jó minőségű mosogatószeres vízzel mosom le, télen az autókhoz ajánlott ablakmosóval fagymentesítem.


A "kedvenc" reklámunk, amikor a néni a WC csésze felére önti a csodaszert, de az egész kitisztul tőle.:DDDDD

15. ec63a7fc29 (válaszként erre: 9. - Gerna)
2008. dec. 8. 02:27

Van egy fogkrém, ami tényleg fehérít, minden nagyobb áruházban lehet kapni.

Elég hetente 1x használni, tuti hatás!

Igaz, hogy dohányosoknak ajánlják, de bárkinek a saját eredeti fogára jó.

Azt nem tudom, hogy pótfogakra is igaz-e, olyanom nincs. Lehozza a kávé, teafoltokat is, s kb 600 Ft egy tubus, ami 1 embernek kb 1 évig is elég.

Azt hiszem, Clynomin a neve. Érdemes kipróbálnod, nem a reklám, hanem a megoldás helye.

14. ec63a7fc29 (válaszként erre: 8. - Manon)
2008. dec. 8. 02:24

mosogatószer + körömkefe


TUTI!!!

2008. dec. 7. 23:31
Kinek mi jön be! Nem biztos, hogy mindig a reklámozott a jó, van amikor csak a pénztárcánk bánja, van amikor más is!
12. Ymanie
2008. okt. 20. 21:22
Én csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni,hogy A JÓ DOLGOKNAK NEM KELL REKLÁM.
11. SF (válaszként erre: 10. - Rolvisa)
2008. aug. 22. 16:06
Még nem telt le a most...
2008. aug. 8. 23:55
várjuk a fotót
2008. júl. 8. 21:42
Ma megvettem a "White Now" fogkrémet: egyetlen fogmosással fehérít... meglátjuk!
2008. júl. 7. 12:54

Sziasztok!

Én általában (és ha a pénztárcám engedi:) kipróbálom az új dolgokat (lehet édesség, tisztióeszköz, szépítőszer, stb...), aztán majd eldöntöm, hogy bejön-e vagy sem. Nem csak a reklámok hatására próbálom ki, mert van hogy valaki hívja fel rá a figyelmemet.

Ha kipróbáltam tudok róla jót vagy rosszat mondani.

Ez nem bedölés szerintem, mert egy csomó olyan dologvan ami tényleg működik, természetesen van a mi nem, de van olyan dolog is ami nekem nem jön be de másvalakinek igen.

Sose lehet tudni.

Pl.: a szőnyegtisztítók közül az összeset kipróbálom, hátha rábukkanok olyanra ami a mi szőnyegünkre is megfelel (eddig még nem sikerül)

2008. júl. 7. 12:45

Engem nagyon idegesít, hogy hülyének néznek minket!!

Oké az ember kipróbál egy krémet, és nem jön be, nem próbálkozik többet. De vannak dolgok, amik nagyon durvák, pl a bankok THM százalékai! amikor ott ülsz írod alá a szerződést, és az 5,7% helyett hallod a 9,14%-ot, hát........ Én csak azt nem értem, ezeket mért nem ellenőrzi valaki! Kötelezték őket a thm meghatározására, de hogy ennek a fele se igaz, azt már nem ellenőrzi senki.

2008. júl. 7. 12:41
Aki elhiszi,megérdemli!
2008. júl. 7. 07:45
Sajnos még mindíg sok ember bedől az ilyen dolgoknak :S
4. szanád (válaszként erre: 3. - Gerna)
2008. júl. 7. 07:39

én épp azért nem veszem meg )))

amit agyon reklámoznak én abból biztos nem veszek...

3. gerna (válaszként erre: 2. - Szanád)
2008. júl. 7. 07:16
De olyan csábító ;-)
2008. júl. 7. 07:15
Én azt érzem hogy hülyére akarnak venni....csak azért hogy megvegyem xy terméket...
2008. júl. 7. 07:08

Hétköznapi csodák: fogfehérítés egy fogmosással, egyből gyógyul a lábgomba, pillanatok alatt eltűnik a vízkő a fürdőszobából... mi is van még?


És tényleg? És mit érzel, ha ilyesmit hallasz, ellenállhatatlan, azonnali vágyat? hitetlenkedést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook