Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Súlyos esetek jegyzete fórum

Súlyos esetek jegyzete (beszélgetős fórum)


1 2
2007. aug. 10. 22:34
Most olvastam vissza a fórumot. Hoxa azt írta, hogy Atkins diétát csinál. Nem ismerem, vajon most karcsú mint a nádszál? 3 év nagy idő...
2007. aug. 10. 22:29

Tök jó 2004... hol is voltam én akkor?

Hát nem itt az tuti:)))

2007. jan. 3. 11:34
Ez volt a legutolsó, legrégebben hozzászólt fórum, gondoltam adok neki még egy esélyt.
47. anett59 (válaszként erre: 46. - Gyöngyi)
2004. ápr. 27. 18:15

Felesleges az aggódásod, nálam 36napig tartott:)())


2004. ápr. 27. 11:21

A stagnálás meddig tart? Nálam már 10 napja és kezdek megőrülni!!

Gyöngyi

2004. ápr. 23. 09:26

sziasztok..mért van az hogy a menses utánni hét sem tökéletes?mert hogy akkor nem megy le ugy a suly nálam egy dolog de azóta telnek a napok és kezdem elveszteni a reményt:((

Nem vagyok türelmetlen csak ne értem hogy müködik ez...

44. flo
2004. ápr. 3. 19:42
SZia Ildikó!Már én is jó régen fórumoztam,még négy kilót kell fogynom,neked is sikerülnie kell,akaraterő és egy új én kép kell amint látod magad vékonyan,és tényleg az számít,hogy a baba egészséges legyen.Sok-sok kitartást!!! : )))
43. Ildikó (válaszként erre: 29. - Flo)
2004. márc. 23. 10:20

Szia Flo!

Bocs, hogy csak most irok, de nem voltam gépkozelben ill. nem volt rá időm.

Én 6 het alatt fogytam 7 kg-ot, de ugy, hogy 8 nap alatt ment le 5 kg és aztán hetekig álltam, pedig mindent betartottam. Aztán újra elindult hetente 1-1 kg, de akkor hazautaztunk a szülőkhöz, ott szülinap, torta, süti stb. Most tegnap nem mertem magam megmérni, de örülök, hogy megtettem. Fogyni ugyan nem fogytam, de NEM JÖTT VISSZA SEMMI. Most ujra kezdtem a 20 gr-os első szakaszt, de elég éhes vagyok. Remélem sikerül betartanom. Remélem utolérlek, mármint kg-ban és vállalom a szülés utáni "nehéz bombázó" szerepet, csak a gyermekem egészségesen megszülessen. Ugye ez a lényeg?

42. LÉNA (válaszként erre: 39. - Hoxa)
2004. márc. 20. 03:04

Igazad van Hoxa!

Én is büszke vagyok magamra, főleg azért,mert még mindig bírom. Sőt, tegnap több mint 1000 métert úsztam, ami nálam óriási teljesítmény,mert elég bénán kalimpálok a vízben (szakértők szerint). Most pedig őrült büszke vagyok a vállamban és a fenekemben érzett enyhe izomlázra.

41. 57075b2453 (válaszként erre: 40. - Molntak)
2004. márc. 19. 14:58
Ez a honlap a remény szigete...
40. molntak (válaszként erre: 39. - Hoxa)
2004. márc. 19. 10:21

húúú

Nagyon egyet értek!!!

39. Hoxa (válaszként erre: 38. - LÉNA)
2004. márc. 19. 07:18

Szia Léna!

Látom, te is korán keltél ma :)))


Én is ilyen "azonnalakarom" típus vagyok, baromira szeretnék AZONNAL cérnametélt vékony lenni. Sajna nem megy, ezt ugyebár mindenki tudja. Node, mióta csinálom az Atkinst, sokkal büszkébben járok, mert én tudom, hogy teszek azért, hogy lefoggyak. Nem sunnyogok a fal mellett, büszkén felemelem a fejem, mert FOGYOK. Még akkor is, ha ezt más nem tudja, vagy nem látja. :)


Hoxa


38. LÉNA
2004. márc. 19. 06:16
Nekem a legnagyobb problémám talán a türelmetlenség. Mindent mindig azonnal akarok. Lefogyni is. Bár az eredményem talán nem rossz: - 8 kg 6 hét alatt, de tudom, hogy még nagyon sokat kell fogynom, és ettől egy kicsit kedvetlen leszek. Nagyon jó,hogy megtaláltam ezt az oldalt, ha ti nem vagytok én már régen abbahagytam volna a diétát. Pl. akkor, amikor 2,5 hétig stagnált a súlyom. Szerencsére én nem vagyok édesszájú, simán megsütöm a családnak a sütiket úgy, hogy meg sem kóstolom őket. De néha majdnem megpusztulok egy szelet kenyérért.
37. vince (válaszként erre: 36. - Momo)
2004. márc. 18. 23:39
arra gondolok:))))))))))))))))))))))
36. Momo
2004. márc. 18. 22:34
Szia! Gondolj arra hogy milyen jó lesz majd nyáron hogy egy kicsit könnyebben. Milyen szép leszel és mindenki csodálni fog a kitartásodért. Tele leszel önbizalommal, és nem fogsz félni kimenni a strandra! Szerintem akkor majd arra gondolsz hogy ez az érzés megért 10000000000000 csokiszivecskét is.
35. vince (válaszként erre: 34. - Zsuzsóka)
2004. márc. 18. 22:29
zsuzsoka :))) ne aggodj a csokiszivek megvarnak. Ma is tankoltam es a sziv ott figyelt a polcon. mondtam neki dogolj meg mert nem kivanlak es csodak csodaja nem kivantam valoban. Amig visszaertem a kocsihoz azt hittem ön ámitás, de nem.
34. Zsuzsóka (válaszként erre: 33. - Vince)
2004. márc. 18. 15:20
Jó Neked Vince, hogy a benzinkútnál csak mosolyogni tudsz a mézeskalács sziveken. :O) Pont pár napja jártam úgy, hogy tankoláskor vettem a családnak pici nasit (csokika stb.) Én meg hiába futottam körbe-körbe, nekem való semmi nem volt. :O( Viszont kijár a vállveregetés, mert emelt fővel jöttem ki, nem vettem magamnak semmit. Csak éppen rohadt sz*r érzés volt... :O)))
33. vince (válaszként erre: 32. - Monique)
2004. márc. 18. 05:30

szerintem ha sor meg koktel akkor zsakutcaba kerulsz es egy kudarcot epitesz magad kore. ha rendesen betartod a fogyokurat akkor a vagyaid csillapodnak. Sajat tapasztalat. A benzinkuton meglatom a mezeskalacs csokis szivet akkor csak mosolygok es megyek tovabb. A nyugtato meg nagy gaz. Ne szedd mert arrol meg rosszabb leszokni. Keresd meg az okot es kezeld magad azt vagy kerj segitseget csak ne szedj gyogyszert mert tobbet art . Szinten egy keseru es sajat tapasztalat.

Gondolom a szokasos tulporgetett tempo miatt kell.

2004. márc. 17. 21:52
sziasztok nekem is van plusz problémám.Szeretem söt meg is szoktam vacsorához aa finom fehér,vörösbort.Esténként,rendezvényeken pezsgöt persze arra vigyázok,hogy mind szárz legyen.DE néha nem birom ki hogy ne igyak koktélokat,stb.MI A TEHENDŐ IILYENKOR?,ÉS MI A HELYZET A NYUGATÓ TABLETTÁKAL????????????????
31. flo
2004. márc. 4. 22:22
LIVI: A szaharin,hogy segített? Én nem nagyon merek édeset enni,mert vérszemet kapok és besétálok megint a bukta utcába.
30. c63697d475 (válaszként erre: 28. - Flo)
2004. márc. 4. 16:43
Flo:Köszi.Ma már semmi bajom nem volt,éhes se voltam annyira.Tegnap magamhoz vettem egy kis szaharint,szerintem az is segített.
29. flo (válaszként erre: 23. - Ildikó)
2004. márc. 4. 14:32
Kedves Ildikó!flo: Te 6 hét alatt fogytál 7 kg-ot ugye? Nekem lehet,hogy nagyobb az anyagcsere ellenállásom vagy nem tudom mi van,de stagnáltam 3kg-ot fogytam 62-59-ig és se le se fel. Még utol is érhetsz. Csiga lassan fogyok! Jövöre szeretnék teherbe esni ketyeg az órám! Amikor elérjük a karcsú bombázó súlyunkat,akkor terhessek leszünk és újra guruló nehéz bombázókká válunk,de ez az élet rendje! Én vállalom,remélem te is!
28. flo (válaszként erre: 7. - C63697d475)
2004. márc. 4. 14:21
Szia Livi! Szerintem elvonási tüneteid voltak,háborgott a vércukor szinted ami évek óta gondolom magas volt,de ezen sajnos én is átestem.Ha nem dobtam volna a dugi csokikat a szemétbe 2 nap után megbuktam volna ezen a diétán is.Tarts ki,egy hét után nem voltam annyira édesség függő
27. flo (válaszként erre: 26. - Zsuzsóka)
2004. márc. 4. 14:12
Szia Zsuzsóka!Légy üdvözölve.Szerintem itt barátságos mindenki és segítjük egymást lelkileg!Bárkivel előfordulhat,hogy össze omlik az élete, és szeretet hiányból vagy más miatt túlsúlyossá válik.Nagyon sok ember nem jut el odáig,hogy rájöjjön,hogy ez önpusztítás vagy nem néz inkább tükörbe!Akik itt vagyunk megpróbáljuk elfogadni,hogy lemondunk a szenvedélyünkről,egy egészségessebb életért cserébe!
2004. márc. 4. 13:58

Sziasztok! Most regisztráltam, és annyira tetszik a honlap meg a fórum, hogy csatlakoznék ha nem bánjátok. :O)

Szóval én nagyon picike babának születtem (2,5kg), de aztán szép kerek kislány, majd nagylány lettem. Ezen nem segített a szülés sem, sőt a szoptatás alatt 15 kg-ot híztam. Aztán szépen rámunt a párom, majd fűvel-fával... +10 kg nálam. :O(( Tavaly elváltunk, aztán én úgy döntöttem, valamit tennem kell, mert 117 kg lettem. És elkezdtem saját fejem után a fogyit. Novemberre 82 kg-ra lefogytam. Aztán új lakást vettem, felfordult az életem, problémák a földhivatallal stb. Eredmény: újra 95 kg vagyok. Most viszont úgy gondolom, hogy újból nagyon szigorú leszek magammal. És megigérem, hogy minél többet tornázni fogok hetente.

Szóval örülök nektek, és komolyan erőt ad a lelkesedésetek. Mindenkinek szia! :O))

25. flo (válaszként erre: 11. - Ef14511d5c)
2004. márc. 4. 13:26
Szia Smokey! Veled vagyunk!Egy mindenkiért,mindenki egyért!
24. flo (válaszként erre: 9. - Hoxa)
2004. márc. 4. 13:24

Szia KEDVES Hoxa ! A bébiporok hatása,már a múlté!

Ebben én nem hiszek,bár nem olvastam erről a témáról,hogy a kisbabák táplálása kihat a későbbi súly problémákhoz.Viszont a szüleink kevesebb csokival tömhettek volna(pl: ha jó kislány leszel kapsz egy csokit).

23. Ildikó (válaszként erre: 16. - Flo)
2004. márc. 4. 13:17

Akkor együtt menetelünk egy jó cél felé! Terhesség, gyerek ... persze fogyás után!!!

És mikor leszek én annyi kg, amennyi te most? Talán soha, de azért reménykedem, hátha mégis sikerül. Segítsük egymást!!! Mikor szeretnél babát szülni?

22. flo (válaszként erre: 12. - Esthajnal)
2004. márc. 4. 13:13
Szi Esthajnal! Megdöbbentem ,mikor olvastam a jegyzeted.Hihetetlen az akaraterőd!Gratulálok,biztosan sikerül lefogyni.Szeretsz nasizni? Szerintem mi nők imádjuk az édes ízt,az fel ér egy ...(TUDJÁTOK MIVEL).Viszont ettől el is híztunk szépen,ahogy illik!
21. d53ebb41c7 (válaszként erre: 17. - Esthajnal)
2004. márc. 4. 13:13

Renben fogsz jönni, ahogy lefele megy a súlyod olyan szépen alakul majd a laborod is.Páromnak is 1o-es a cukra, de ahogy tornázik úgy kúszik lefelé-Nagyon fontos, hogy mozogj, mert az kilöki a vérből a cukrot.

Bejelentkeztem én is konditeremben, lessz nekem nemulass holnaptól.Egy héten háromszor égetem a zsir, meg hozzájön két jóga egy kis gyaloglás.Utána nevetváltoztatok, talán a csini baba lesz a megfelelő:)) Már lóg a kezem az éjjeliben, ahogy nézem:))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook