Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Margit Kórházban szülni fórum

Margit Kórházban szülni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1903. bencsanita (válaszként erre: 1901. - Marcsika77)
2016. nov. 14. 20:03
Köszönöm szépen! Voltam nála, és nagyon kedves, bizalomgerjesztő!
1902. fanni33
2016. nov. 14. 09:18
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a terhesgondozó dietetikusa mikor érhető el. Sehol nem találtam erről infót, csak egy telefonszámot, amit hiába hívok, nem vesznek fel. Köszönöm!
1901. marcsika77 (válaszként erre: 1900. - Bencsanita)
2016. nov. 9. 14:55
Én közel 5 éve szültem nála, akkor még nem is volt magánrendelője, nagyon kedves, aranyos doktornéni, le a kalappal előtte. Jókat nevettünk a a gátvarrás alatt...
1900. bencsanita (válaszként erre: 1899. - Jajjj)
2016. nov. 9. 06:52
Kedves jajjj! Köszönöm szépen a válaszod! Felszerelés terén arra gondoltam, hogy nem csak egy 30 éves hasi uh-ja van, mert nem rég voltam egy ilyen helyen, hát el is ment a kedvem! Pénteken már megyek hozzá a dunamedbe, remélem minden rendben lesz! Akkor nem csak magánba mentél hozzá, ez jó!
1899. jajjj (válaszként erre: 1898. - Bencsanita)
2016. nov. 8. 12:30
Én nála szültem nyáron, következőt is nála szeretném szülni. Dunamedbe is jártam. Van uh-ja, mindig rá is nézett a babára, de a nagy uh vizsgálatokat nem ő csinálja. A rendelőt kellemesnek tartom, a vizsgálatait alig érzem, nem tom milyen felszerelésre gondolsz. Csak ajánlani tudom.
2016. nov. 7. 07:18
Sziasztok! Balogh Beatrixról szeretnék érdeklődni, mert most őt néztem ki, mlg csak 5 hetes vagyok, de szeretnék már most jó kezekbe kerülni! A magánrendelő (dunamed) felszerelése is érdekelne, remélem profi eszközeik vannak! A Margit kórházat néztem ki, remékem jó körülmények vannak, még nem jártam ott. A héten akarom megnézni! Köszönöm szépen a válaszokat!
1897. Zeanny (válaszként erre: 1896. - Nyuszkirálylány)
2016. okt. 26. 06:57
Még nem, de fogok!:P
1896. Nyuszkirálylány (válaszként erre: 1895. - Jajjj)
2016. okt. 17. 23:42

Sziasztok!

Érdeklődnék szült-e valaki Dr. Telek Tamásnál a Margitban? Érdekelnének a vélemények róla! Köszi a segítséget!

1895. jajjj
2016. okt. 8. 20:00

Csak a szulesre erkezeskor tudod mondani h alapitvanyi szobat szeretnel. Ha szerencsed van akkor epp esz szabad.

Szules utan a babanak be kell tolteni a 72 orat mielott hazamehetsz.


[link]

1894. Kobmacf
2016. okt. 5. 23:59
Hogy működik ez az alapitványi szoba mert csak egy ősrégi már nem működő honlapot találtam. Előre szólok,h szobát szeretnék?mennyi ideig kell szülés után bent maradni apuka nélkül?
1893. jajjj
2016. szept. 5. 20:07

FeLuna, én alapítványiban voltam, oda bejöhetett, és amúgy pillangó28 minden infója naprakész. Az egyszemélyes alapítványiba max 2-en ilyen védőruhában, a kétszemélyesbe max 1 valaki jöhet hozzád egyszerre.

A többi sok személyes szobába azért sem jöhetnek be a látogatók, mert mindenki szoptatni próbál, te sem örülnél olyankor más férjének. A babákat meg kivinni nem szabad, sőt a folyósón még a kocsiból sem emelheted ki.

1892. FeLuna (válaszként erre: 1889. - Pillangó28)
2016. szept. 5. 09:28
A baj csak az, hogy kevés az alapítványi szoba.. elég kicsi az esély arra, hogy éppen lesz szabad.
2016. szept. 2. 13:13

A szülőszobán, ott bent lehet. Végig maradhat szülés alatt, elvághatja a köldökzsinórt! :) Aztán odaadják a kezébe, míg téged rendbe tesznek. :)


Minket utána még hármasban hagytak vagy két órára. :)

1890. pillangó28 (válaszként erre: 1889. - Pillangó28)
2016. szept. 2. 13:12
az "4 éve " akart lenni! :D
1889. pillangó28 (válaszként erre: 1888. - FeLuna)
2016. szept. 2. 13:07

Sziasztok!


Én a Margit kórházban szültem picit több mint 4 éves. és igen.. sajnos nem mehetnek be Apukák se! :( Nem foghatják meg a picit, ki nem lehet vinni, be nem jöhet senki. Csak a fizetős szobába engedik be a hozzátartozókat.

1888. FeLuna
2016. szept. 2. 08:45
Kedves jajj! Kedden voltunk a kórházat megnézni, kellemes volt a légkör, barátságos dolgozók. DE, tényleg csak az üveg (ajtó) mögül nézhetik a látogatók a babát? Az Apukák sem mehetnek be szülés után a kicsihez és az anyukához?
1887. jajjj (válaszként erre: 1886. - Anyaleszek)
2016. aug. 29. 13:10
Egyszer voltam csak ott uh csak emlékszem h ki volt ragasztva egy papírra egy ajtón. De ha odamesz biztos megmondják!
1886. anyaleszek (válaszként erre: 1880. - Jajjj)
2016. aug. 26. 14:27
Kedves jajjj, Esetleg meg tudnád mondani a terhesgondozóban hol van kiírva melyik orvos mikor rendel? dr. Sztanyik László rendelési ideje érdekelne. köszi!
2016. aug. 15. 18:38

Sziasztok!

Nem rég vett at a Szent Margit kórház ott fogok szülni viszont nem tudok már magán orvost fogadni a szüléshez! Gondoltam akkor marad a szülésznő. 17.-re vagyok kiírva! Tudnátok legyszives egy kedves szülésznőt ajanlani akit esetleg mèg el tudnék érni hátha elvállalna minket?! Kicsit fèlek, hogy nem vagyok bebiztosítva se magán orvos es még szülésznő se :( Köszönöm előre is!

1884. jajjj (válaszként erre: 1883. - FeLuna)
2016. aug. 2. 03:16
Irtam privátban.
1883. FeLuna (válaszként erre: 1880. - Jajjj)
2016. aug. 1. 14:40
Szia! A doktornőnél mennyibe került egy alkalom uh-val együtt? A Dunamed honlapja nem a leginformatívabb :)
1882. FeLuna (válaszként erre: 1878. - Zeanny)
2016. aug. 1. 10:22
Szia! Igen, a 16. hétben járok. És infókat gyűjtök a közeli kórházakról. Az orvosom sajnos csak magán kórházban vezet szülést, így most nagyon át kell rágni a dolgot.
1881. marcsika77 (válaszként erre: 1880. - Jajjj)
2016. júl. 31. 11:35
Én is Dr. Balogh Beatrix-nél szültem ezelőtt 4,5 évvel, Takács Betti volt a szülésznő. Nagyon elégedettek voltunk velük... Mindent meg lehetett vele beszélni, segítőkész volt.
1880. jajjj
2016. júl. 31. 09:41

Én most júniusban szültem Margitban. Dr. Balogh Beatrixhoz jártam. Én nem tartom fölöslegesnek az orvos választást, nem csak a szülésről van szó ilyenkor, hanem h. ki vizsgál meg a vége felé először hetente, majd terminus után naponta. A doktornő amikor csak tudott igyekezett ott lenni, de amikor már naponta kellett járnom, és 2 naponta nézték a magzatvizet, futottam bele olyan orvosba, hogy ha másért nem, már azért fizettem volna, hogy ne hozzá kerüljek szüléskor.

Szülésznőm is volt, Szőkéné K. Edit, legközelebb is velük szeretnék szülni. Feltétlenül bíztam a párosban, így minden döntésüket el tudtam fogadni, mindent elmagyaráztak, ha kértem.

Balogh doktornőhöz magánba jártam rendelésre, de ha nem így lett volna, akkor amit biztos tudok, hogy a terhesgondozóban ki van ragasztva, mikor melyik orvos van ott. Ill. amikor egy alkalommal a terhesgondozóban voltam, hallottam, hogy valakivel beszélnek terhesség elején ... talán szülésznők vannak ott is. Szóval ők. És magyarázták neki, hogy válasszon ki egy orvost, és mindig az ő időpontjában jöjjön ide. És h. ez nem azt jelenti, hogy megfogadja... szóval szerintem az időponton múlik. Még azt is mondták neki, hogy azért jó, ha mindig uahhoz az orvoshoz jön, hogy ne kelljen mindig új orvosnak felvenni a fonalat... ha meg már megvan az orvos, akihez jársz, akkor tőle megkérdezheted, amikor bent vagy h. vállal-e.

Bármi más kérdésre is szívesen válaszolok, ha olyan akkor privátban.

1879. Spigi28 (válaszként erre: 1875. - Zeanny)
2016. júl. 30. 23:33

A 30.hét körül hivtam föl telefonon a szülésznőt. Sokan ajánlották, megkaptam vkitől a tel.számot, felhívtam és megbeszéltünk egy találkozót a kórházban. Akkor elmondott mindent, mit kell vinni, mire kell nagyjából számítani és megmutatta a szülőszobákat meg h hova kell majd ctgre járni.

Szerintem lehetetlen minden egyes szülésznőt végigjárni és megismerkedni hogy a végén dönteni tudjál. Nem hiszem,hogy van idejük, kapacitásuk pofavizites fogadóórákat tartani :D

1878. Zeanny (válaszként erre: 1877. - FeLuna)
2016. júl. 29. 18:00

Hát ha jól tudom van szülésfelkészítő, és ott körbe is vezetnek. Nem vagyok benne biztos, de szerintem oda nem kell bejelentkezni,de meghatározott időpontokban van csak havonta párszor. (Én is most gyűjtögetem/gyűjtögetném az infókat, de az a vacak honlapjuk már hetek óta nem működik..:()


Babát vársz?

1877. FeLuna (válaszként erre: 1876. - Zeanny)
2016. júl. 29. 13:55
Köszönöm :) És azt nem tudod véletlenül, hogy meg lehet e nézni a kórházat, szülészetet időpont nélkül?
1876. Zeanny (válaszként erre: 1873. - FeLuna)
2016. júl. 29. 13:06
Szia! Nekem ugyan nincs még tapasztalatom, de sokat olvasgattam pesti kórházakról, és szerintem a Margitról elég jó véleménnyel vannak az anyukák. Persze mindenhol lehet negatív véleményt olvasni, de szerintem itt zömében nem csalódtak a mamik!:)
1875. Zeanny (válaszként erre: 1872. - Spigi28)
2016. júl. 29. 13:00
Szia! Köszi az infókat! Szülésznőt mikor választottál, és hogy kérted föl? Mert ugye szeretné az ember a "legjobbat", de ahhoz meg kell ismerni a többit is, nem? Vagy ajánlották?
1874. Spigi28
2016. júl. 28. 14:46
Én teljesen elégedett voltam a MArgittal
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook