Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A tulzott feltekenyseg betegseg? fórum

A tulzott feltekenyseg betegseg? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
78. Bettyy18 (válaszként erre: 76. - Encsi baba)
2009. máj. 27. 15:49
De most akkor ennyi erövel a lányok is állatok mert ők is össze vissza kefélnek. nem? de! :S A legjobb barátod meg fiú? nekem is volt egy ilyen fiú barátom néha olyanok voltunk mint a házasok ::D csak mi a végén összejöttünk de jol sült el minden :D...na mind1 az viszont télleg nagy igazság h ha nincs meg a bizalom akkor nincs értelme párkapcsolatban élni mert csak tönkre teszi mind a két félt és mire jo az ha állandóan veszekedtek? egész életetekben csak veszekedtek :S senkinek nem hiányzik az szerintem... de ez az én véleményem
77. Dorka0027 (válaszként erre: 72. - Encsi baba)
2009. máj. 25. 09:29

Amúgy régen én is nagyon féltékeny típus voltam, nálam is előfordult, hogy szín ideg lettem mikor meztelen nőket mutogattak a tévében. De több, mint egy éve összehozott a sors egy olyan pasival, aki elég sokszor megosztotta velem a gondolatait, miszerint kit, hogy dugna meg stb.

Ez rohadtul zavart egy ideig, de aztán tettem rá nagy ívből, persze nem sokra rá, vége is lett a kapcsolatnak.

Azóta (bár ilyeneket nem hallgatok) másképp állok a féltékenységhez, lehet nem annak a pasinak "köszönhetem", biztos a műtétemnek is nagy szerepe van ebben. Ez persze nem azt jelenti, hogy néha a legkisebb mértékben sem fordul elő. :)

2009. máj. 23. 11:08

Egyébként az az egy pasi, aki megcsalt, tényleg egy fasz volt, de azóta csak arra tudok gondolni, hogy azért tette, mert nem vagyok jó neki, és csak az jár a fejemben, hogy akkor másnak se. És a közvetlen környezetemben a legtöbb pasi arról beszél, hogy csalja meg a nőjét, és ezért mondom, hogy állatok. Mert persze vannak kivételek, és a nők is megcsalják a pasijukat, de ők főleg érzelmi okokból, egyébként azt sem tartom szép dolognak, mert akkor inkább ne legyen vele.

Na mindegy, lényegében nem tudom én se, hogy miért mondom, mert a legjobb barátom fiú, és tudom, hogy sokkal jobb ember, mint a legtöbb lány, csak valahogy attól az egyik pasitól, aki viszont tényleg csak egy állat, nem tudok elrugaszkodni. Igaz, hogy nem szerettem igazán, a mostani barátomat mindenkinél jobban szeretem, pont ezért félek is tőle, hogy megcsal. És hát jobb félni, mint megijedni!

2009. máj. 23. 11:01

Az az igazság, hogy már nem is vagyok benne biztos, hogy párkapcsolatban akarok élni.

Pont azért, mert szeretem annyira a barátomat, hogy nem akarom ezzel tönkretenni az életét.

Sajnos hiába próbálok nem féltékeny lenni, nem megy!

Azóta nem tartom magam kicsit se jó nőnek, mióta kiderült, hogy pikkelysömöröm van, és 2 éve nyáron tele volt a testem, és éreztem, hogy mindenki undorodik tőlem.

74. Gligi (válaszként erre: 72. - Encsi baba)
2009. máj. 23. 05:14

Encsi baba szerinted mitől jó nő egy nő?

Mitől jobb nő egy nő mint te?

Mit nem adsz meg a pasidnak, hogy oka legyen arra hogy megcsaljon?

Ha nem bízol benne miért vagy vele?

Ha nem bízol egy pasiban sem akkor, miért akarsz párkapcsolatban élni?

73. Bettyy18 (válaszként erre: 71. - Encsi baba)
2009. máj. 22. 20:40
mért milyen ember volt az aki megcsalt? biztos valami fasz! de nem minden fiú fasz és h ha meg akart volna csalni akkor megcsalt volna már.De ne is haragudj de h lehet ilyet mondani egy emberre h állat , akár férfi akár nem.a nök is megcsalják a barátjukat akkor ök nem állatok?Állat nem lehet egy fehér férfi! Mért nem tartod magad jó nőnek? Ha nem lennél az akkor nem járna veled,ez tuti
2009. máj. 22. 14:33

Ja igen, még az olyan műsorokat is elkapcsolom, ahol egy nagyobb mellű nő vagy csak szimplán egy jó nő van, mert az is idegesít, hogy őket nézi.

Olyankor folyton arra gondolok, hogy azért nézi őket, mert én annyira rossz vagyok!:S

2009. máj. 22. 14:31

Tudom, hogy igazatok van!

Én nem voltam féltékeny egészen odáig, amég egy ember meg nem csalt, és azóta nem tudok megbízni a pasikban!

Mindig azt mondják, hogy a pasik így vannak összerakva, és ez zavar a legjobban!

Hivatkozzunk arra, hogy állatok és ösztönösen cselekednek? Mert sokan ezt mondják, és én is így tartom!:S

Egyébként, igen, akiket megnéz az én pasim, azok nyilván jobb nők nálam, mert gondolom, hogy azért nézi meg őket, mert én nem vagyok neki elég jó.

Én egyáltalán nem tartom magam jó nőnek, és rettegek attól, hogy megcsal, és ezért nagyon hülyén szoktam viselkedni, ami már engem zavar, de nem tudok másra gondolni, mint hogy már csak azért is megcsal, mert idegesítően viselkedek.

Megpróbáltam már sok dolgot, de nem tudom elhinni, hogy ő nem csalna meg, ha lenne rá alkalma. Sok fiú haverom van, és mindenhonnan ezt hallom, hogy mikor kit csalnak meg, és én nem akarok olyan lenni. A megcsalásnál nincs megalázóbb dolog a világon!!

70. Dorka0027 (válaszként erre: 55. - Pusszancs)
2009. máj. 22. 09:31
Egyébként én is megnézem a pasikat, és igen, előfordul, hogy néha eljátszadozom a gondolattal..., de a tettek mezejére nem lépnék, mert jól érzem magam a mostani párommal. Szóval szerintem próbáljatok nem gondolni ezekre, mert nincs különösebb jelentősége.
69. Dorka0027 (válaszként erre: 67. - Gligi)
2009. máj. 22. 09:23
Teljes mértékben igazad van!
2009. máj. 22. 06:34
A tulzott féltékenység a kapcsolatot biztos,hogy tönkre teszi.
67. Gligi
2009. máj. 22. 06:31

Helló lányok!

Féltékenység??? Én még sosem voltam féltékeny. de rám mégis féltékenyek sokan.

Nem csak párkapcsolatra értem!!!!!!!!

A féltékenység valóban az önbizalomhiányból fakad és még abból, hogy nem bíztok a párotokban!!!!!

De ha nem bíztok a párotokban akkor miért vagytok velük?

Ha zavar, titeket hogy más nőt megnéz akkor ti nem tartjátok magatokat olyan jó nőknek, mint azok akiket a párotok megnéz? A "jó nőség" nem csak külsőségekből fakad, hanem a belsőd kisugárzásból ami iszonyatosan sokat szépít az emberen!!!

Ti nem nézitek meg a számotokra vonzó külsejű pasikat az utcán?

Miért nem vagytok biztosak abban, hogy csak ti kelletek a párotoknak? Hiányzik valami a kapcsolatotokból?

Ha megcsalnak valakit az nem csak annak a hibája aki másik után néz, hanem azé is aki mellől másik után néznek!!!

Mert igazak azok a mondások, hogy

"csak azt lehet elvinni, aki el akar menni"

"minden két emberen múlik"

Azért vagytok féltékenyek, mert úgy érzitek más többet,jobbat adhat a párotoknak?

Vagy azért, mert márs jobban néz ki?

Vagy miért????????

A féltékenységnek oka van, de azt csak ti tudhatjátok, hogy nálatok mi az!!!!!

A féltékenység vitákat, bizalmatlanságot szül és ha olyan embert választotok párnak, akivel ez életetek részévé válik akkor nem lesztek boldogok

hosszútávon, ez tuti biztos! Érdemes mellette maradnotok???

2009. máj. 21. 16:36

Az az igazság, hogy nálam kezd nagyon durva lenni ez a féltékenység!:S

Nem tudom, hogy mit csináljak.Illetve, el kell mennem orvoshoz, de ha az sem válik be?

Én nem akarok örökre így élni, hogy a saját életemet keserítem meg!

2009. máj. 11. 10:48

Szerintem annak nem sok értelme van, hogy ilyen hülyeségeken veszekedjünk, hogy megnézek egy másik pasit. Akkor ő csak még jobban megnézné a nőket, és az még szarabbul esne.:S

Mondjuk az én pasim elég gyerekes, úgyhogy ilyeneket nem lehet.:)

Nálam egyértelműen az önbizalomhiányból fakad a féltékenység, és nem tudom, hogyan tudnám legyőzni ezt.

64. 064209f635 (válaszként erre: 63. - Pusszancs)
2009. máj. 11. 10:11

Pff...

Na ugye???

Csak így tovább...:)

2009. máj. 11. 09:46

Sziasztok!

Na igen,régen megkaptam,hogy nem érti mi a bajom azzal,ha megnézi a nőket és megjegyzést tesz.Rá pár hónapra egyszer a buszt vártuk,és állt ott egy srác,én meg megnéztem.Nem azért mert tetszett,hanem olyan furán nézett ki.Erre a pasim kiakadt,hogy legalább ne elötte csinálnám stb..Ugye milyen jó?Ezek szerint nekik is csak addig nagy a szájuk amíg nem kapják vissza.Azt hittem még szakítás is lesz a dologból.

2009. máj. 11. 09:17

Helló!

nem sikerült az összes hozzászólást elolvasnom...

Nos az én személyes véleményem:

Szerintem ,nem az önbizalomhiányból fakad a féltékenység, legalábbis nálam nem. És lehet ,hogy nagyképűen hangzik ,de nekem óriási önbizalmam van.És mégis van mikor féltékeny vagyok.

Annak nagyobb a valószínűsége ,hogy az illető már eljátszotta egyszer kétszer a bizalmunkat.

Én pl. így vagyok vele.

Még sohasem csaltak meg- legalább is nem tudok róla.Viszont én már csaltam meg szerelmemet- (itt lehetek őszinte:):):))

Én akkor vagyok valakire féltékeny, ha már hallottam ,hogy a párom milyen megjegyzéseket ejtett rá. Na az ki tud borítani,néha a férfiak milyen bunkó ,tapintatlanok tudnak lenni.

Engem annyira nem is zavar ha megbámul egy nőt.

10 -ből 9-szer nem szólok ,de azért legalább annyi jó pasi szaladgál ,mint jó nő. Úgyhogy merem ajánlani ,hogy nyugodtan stíröld a magas ,kigyúrt kopasz pasikat. Az a férfiak gyengéje... Legalábbis az én párom valamelyik nap beszólt pedig csak éppen ,hogy odapillantottam:$

-Hogy jó mi???

Én meg mint egy kis hülye visszakérdeztem ,hogy mi???

Szóval próbálkozz meg vele Te is nyugodtan:):):)

61. Tidike
2009. máj. 11. 08:27
Nem tudom, hogy a pszichológus hogyan tudna ezen a bajon segíteni. Én azt javaslom próbáld meg, hátha mégis, ha saját magad nem tudod legyőzni ezt a nagy féltékenységet.
2009. máj. 9. 22:21

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat.Igazatok van abban,hogy vissza kell fognom magam.Igyekszem,csakhát szarul esik az embernek,mikor más nőre úgy néz hogy majdnem kiesik a szeme,én meg új ruhát vettem,de semmi,észre sem vette.Pedig szerintem nem állt rosszul.Közben megdícsérhetne,már az is segítene talán.De így mitől lenne önbizalmam.

Kedves Encsi baba,értem mit érzel,én is mindig úgy vagyok,hogy annyi jó csaj van,sokkal különbek,mint én,majd pont nem csal meg,ha van rá lehetősége.

Kedves Tidike,az addig oké hogy mondogatom magamnak,de ha másképp gondolom,akkor sokat nem ér.Gondoljátok hogy a pszichológus tudna segíteni?

2009. máj. 9. 13:27

És ezzel mit lehet csinálni???:S

El kéne járnom valami pszcihológushoz vagy ki tudom magam gyógyítani belőle??

2009. máj. 9. 10:22
Ez bizony betegség és még a jónak indult kapcsolatot is megmérgezi.
57. Encsi baba (válaszként erre: 55. - Pusszancs)
2009. máj. 9. 09:22

Szia!

Én pont emiatt vagyok tegnap óta rosszban a párommal, mert megnézett az utcán egy nőt, és sírógörcsöt tudnék kapni! Teljesen megértelek, nagyon rosszul esik az embernek!Ha nem tudom, hogy megnézi őket, akkor nem tudnék rajta idegeskedni, de így csak az jár a fejemben, hogy azért nézi meg, mert én nem vagyok neki elég jó. Tudom, hogy ez nagyon rossz hozzáállás, mindig próbálok rajta javítani, de sajnos nem megy. Nem tudok megbízni senkiben, és tudom, hogy lépten-nyomon jobb nőket találhat, mint én. De amikor összeveszek vele valami ilyen apróságon, akkor főleg azt gondolom, hogy semmi értelme, hogy velem maradjon, mert csak tönkreteszem az életét. Szóval az a legrosszabb, hogy tisztában vagyok azzal, hogy mit csinálok rosszul, de nem tudok változtatni rajta.

56. Tidike
2009. máj. 8. 10:52

Szia!

Próbáld meg tényleng visszafogni egy kicsit magad, nehogy ezzel veszítsd el a párod. Én is megpróbálok otthon uralkodni magamon, mert nem akarom elveszíteni amiatt, hogy állandóan dumálok neki. Az önbizalmadat próbáld növelni én is próbálom. Mondd azt magadnak, hogy jó és csinos csaj vagy, próbálj meg otthon esténként taktikákat bevetni...... itt biztos sejted mire gondolok;) Sok sikert hozzá!!!

2009. máj. 7. 16:16

Szia!

Hát igen,növelni kllene az önbizalmat.De hogyan,ha egyszer tudom a hibáimat és ha beleszakadok sem tudok változtatni rajta?Meg amikor megnézi melllettem a nőket,meg mást dícsérget,nekem bezzeg nem tud bókolni,akkor csoda hogy nincs önbizalmam?Igaz mikor olyan pasim volt aki naphosszat dícsért,akkor is úgy álltam hozzá,hogy na persze,aztán ki tudja hogy úgyis gondolja e ahogy mondja.Tudom hogy nagyrészt az önbizalom hiánya miatt vagyok így,valószínűleg a jó időnek tudható be az hogy most még jobban elindult a hangya nálam,szépen kivetkőzik minden csaj,aztán lehet nyálat csorgatni.Elmegy a haverjával,én meg rögtön mondom magamban,na ez tök jó stírölhetik a csajokat,aztán megy a duma odanézz milyen melle van,de meg...nám,meg ilyenek.Én meg már a plafonon vagyok.Mindegy valahogy összekaparom magam,és legalább a számat visszafogom.Hú ez hosszú lett,felhergeltem magam.

54. Tidike
2009. máj. 7. 14:18

Egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy ennyire féltékeny vagy. Én se lennék másképp. Tudom ez nem vigasztal:(

Azon már én is gondolkodtam hogyan lehetne elnyomni a féltékenységet. Sajnos én is az vagyok. Más fórumokon olvastam, hogy ebben az esetben az önbizalmat kell növelni magunkban. Én próbálkozom, de nem mindig sikerül. Ha a párom olyat tesz akkor én is ugrom:(

2009. máj. 6. 21:52
bocs félrement.Végül újra kezdtük.Rá talán három hónapra elcsíptem pár email,az exével levelezett hogy jó lenne talizni,mert úgy mégis más,meg jól néz ki.Na ugye mikor szóba hoztam a csajt mondta már évek óta nem látta miért hozom szóba.Ezzel megindult a fantáziám minek akar talizni vele,ezért elmenne több száz kilómétert,hogy beszélgessen?Másik,bezzeg nekem nem tud bókolni.Aztán mostanában mindenre ugrom baromi féltékeny vagyok.Ha van ötlet mivel lehet elnyomni magunkban a féltékenységet írjatok légyszi.
2009. máj. 6. 21:42

Sziasztok!

Látom elég sokan vagytok úgy mint én.Én a kapcsolat elején nem voltam féltékeny,de kiderült hogy nem egy angyal,na onnantól én is bizalmatlan vagyok.Tudom valaki azt mondaná,hagyjam a francba,de úgy voltam meglátom hogyan viselkedik,figyelem,aztán kiderül hogy valóban olyan hűséges lesz e ahogy mondja.Aztán valahogy mindig bennem volt a tüske és részben emiatt is idővel szakítottam vele,összejöttem mással.Közben fél évig kinlódott próbált rávenni menjek visszmeg újra,szenvedet mint állat

51. Tidike (válaszként erre: 49. - Mónika.74)
2009. máj. 5. 09:55

Nagyon sajnálom:(

Ha nálunk is kiderülne, hogy mégis megcsal akkor ott lenne vége. Nem tudnám elviselni a tudatot, hogy mással is volt.

50. 6a0a2ae77d (válaszként erre: 48. - Encsi baba)
2009. ápr. 21. 13:31

Sziasztok, sajnos nincs időm végig olvasni a fórumot ezért csak erre írnék.

Ismerem ezt az érzést, hogy csúnyának, butának, kövérnek, soványnak stb. érzem magam. Sajnos először magunkat kell elfogadni és szeretni ahhoz, hogy készek legyünk arra, hogy mások is szeressenek, elfogadjanak minket. Valószínűleg a párod tényleg szeret téged de ahhoz hogy ezt érezd először magaddal kell jóba lenned. Ha kell lehet, hozzá akár segítséget is kérni.

A féltékenység - szerintem - egyrészt genetika, másrészt a körülmények alapján kialakuló érzés. Kinek mi van túlsúlyban, szerencsére én nem vagyok féltékeny títus, nem mondom, hogy nics bennem egy egészséges féltékenység, de szerencsére nem volt még rá okom - legalább is nem tudok róla. Bocsánat ha hosszú voltam.

49. mónika.74 (válaszként erre: 43. - Tidike)
2009. ápr. 21. 11:56
Szia az én férjem ugyan olyan mint a tied.igaz mi válunk mert kiderült megcsalt 2 éve.biztam benne nem kellett volna.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook