Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki a kedvenc énekesed? Miért pont ő? fórum

Ki a kedvenc énekesed? Miért pont ő? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 18. 20:21

Pitbull,Bruno Mars!!

Csak mert jóóóók és mert szeretem őket! :P

2012. febr. 18. 20:20

Kedvenc énekesem és énekesnőm is sok van, de most kitérek a legeslegnagyobb kedvencemre :)


Alex Max Band ( The Calling volt énekese)



A legeslegnagyobb kedvenc férfi énekesem :)!!(L)(L) Annyiraa de annyira IMÁÁÁDOOOM !! (L)(L)(L)(L)

Fantasztikus, nem mindennapi hangja van, engem a hideg ráz(persze jó értelemben) amikor meghallom a hangját :$ :)Szóval a hangját ha jellemzem : gyönyörű, férfias mégis lágy, kellemes de mégis vad!!! Egyszerűen tökéletes úgy ahogy van!! :) :$ És, hogy mennyire át tudja élni a dalokat azt is imádom, na meg azt is, hogy mennyi érzelem van a hangjában!!Órákig képes vagyok Őt hallgatni, olyannyira imáádom a dalait és a hangját !! :$ :)(L)(L) Ha őt hallgatom, máris jobb kedvem lesz, szóval Őt tényleg öröm hallgatni!! :) Még azt kimerem jelenti, hogy "szerelmes" vagyok a hangjába :$ 

Egyébként a "The Calling"-nak az összes dalát imádom, és Alex-nek is imádom az összes szóló dalát!!! :) 

Egyébként gyönyörűen gitározik és zongorázik is!! :) Nagyra becsülöm őt és felnézek Rá!! :) A feleségét pedig nagyon irigylem, szerencsés Nő, hogy ilyen férje van :)Ha jól tudom 2004-ben házasodtak össze, és azóta is boldog házasságban élnek..ez is figyelemre méltó...!! Manapság a sztárok összeházasodnak és pár év és elválnak, sajnos...! Remélem Ők nem jutnak erre a sorsa, szóval én sok boldogságot kívánok Nekik!!! :)

Egyébként tudom, hogy nagyon elfogult vagyok Alex-al mert tényleg nagyon nagyon nagyon imádom, éppen ezért utánanéztem hátha találok egy kis botrányt, de szerencsére nem találtam Róla semmi botrányosat, még egy cigis képet se >_< És ez is nagyon tetszik, hogy nem botrányos!!! :) Amúgy nagyon nagyon nagyon tehetségesnek tartom, és egyszerűen odavagyok érte :$ Szoktam nézegetni Róla különböző videókat és interjúkat, és mindbe nagyon közvetlen, barátságos, aranyos mosolygós, és sokszor viccelődik :) Nagyon édes :) Nekem ő az álompasim :$ :) Külsőleg is, és mindenhogy!! :) Remélem egyszer találkozom Vele élőbe, ez az egyik nagy álmom :$ :)))


Amúgy olvastam, hogy szerepelt sorozatokban is, nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogy színészkedik,mert azt már tudom, hogy kiváló, fantasztikus zenész, de azt még nem tudom, hogy milyen színész, de ami késik nem múlik, minél előbb meg is nézem :)



Szóval nálam Alex egy tutinyerő Pasi

(L)(L)(L)(L)IMÁÁÁÁDOOM!!(L)(L)(L)(L)

2011. jún. 18. 23:15
Madonna,Depeche Mode,
21. pearl1975 (válaszként erre: 18. - C06c587f53)
2011. jún. 17. 17:52
erről van szó :)))
20. ear
2011. jún. 15. 22:53
Taecyeon - aranyos fülecskéi vannak:-)
2009. márc. 4. 18:21
nelly furtado-mert az egyik száma az érzéseimről szól
2008. dec. 23. 11:11
Vastag Csaba, mert egyszerűen jó...
2008. dec. 15. 17:47

Pataky Attila

Cserháti Zsuzsa

Demjén Ferenc

Balázs Fecó

2008. dec. 15. 17:42
Zoran, Koncz Zsuzsa, LGT, Demjén Ferenc, Magna Cum Laude, Adamis Anna szerzeményei....
2008. dec. 15. 09:24

Thalía: imádom a számait, hogy miért, magam sem tudom - mert JÓK :-) Ja, és még szép is. :-)


Chenoa: hihetetlenül csodás és erőteljes a hangja, plusz egy gyönyörű nő, senki meg nem mondaná róla, mennyi idős valójában :-)


Aztán vannak még többen is, de most őket kettőjüket említettem bővebben.


Nagyon szeretem még Kozma Orsit, Carlos Marín-t (Il Divo), meg bírom a Lukács Laci érces hangját is (Tankcsapda). :-)

2008. dec. 15. 09:19
Johnny Cash és nem véletlenül, csodálatos hangja volt, nagyon szerettem és szeretem most is.
2008. okt. 26. 22:12
Cipő- a hangja, a szövegei, a zenéjük miatt
2008. okt. 22. 13:01
Most épp a Megasztáros4-es Szecsődy Karcsi, mert feláll a karomon a szőr, amikor énekel...
2008. okt. 22. 12:51
Bűdi Szili -szerintem aki már látta-hallott élő koncerten tudja miért!:))
2008. okt. 22. 12:44

A fiam, de csak a zuhany alatt.

Azért, mert akkor magára zárja az ajtót.:DDD

2008. okt. 22. 12:42
Chayanne, mert a világ egyik legszebb pasija, és jó nagyon szép számai vannak. A legtöbb érzelmes és vannak igazi csípőrázós számai is, mindkettőt imádom.
2008. okt. 22. 12:37

Timo Kotipelto


Mert nagyon jó a hangja.

2008. okt. 15. 09:00
Kovács Ákos-mert ő a legjobb :)
2008. okt. 15. 02:26
Christina Aguilera
2008. okt. 15. 00:33

Celine Dion

Gyönyörű hangja van

2008. aug. 1. 14:29

Rudan Joe - Pokolgép

James Hetfield - Metallica

Egyszerűen mert nagyon jó, erős hangjuk van, olyan metálos:)

2008. aug. 1. 14:21
John Frusciante, és azért pont ő, mert egy félisten :)
2008. júl. 20. 20:05
Zorán, Cseh Tamás, Presser - a "szentháromság" - 3 különböző személy és stílus.
2008. júl. 5. 19:02
Én imádom Madonnát és [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Justin Timberlake[{[{[/A]}]}]t!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook