Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért is hordunk melltartót? fórum

Miért is hordunk melltartót? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. júl. 9. 18:09
Azért, hogy ne látsszon át a blúzon vagy bármin aminek nem kéne átlátszani. Ha jól tudom.
64. 4c1a787e8f (válaszként erre: 63. - Ina87)
2017. júl. 9. 14:57
De egy felnőtt nő bimbója akkor is átüt egy pólón. Tehát ha nem is tartás céljából, de takarás céljából még egy réteg akkor is ajánlott nem?
63. ina87
2017. júl. 8. 18:08
pl akinek olyan kicsi a melle az nem is hord melltartót...
2017. júl. 7. 17:13

Hogy lehet egy pólót melltartó nélkül felvenni? Azért a legtöbb ruhadarab átlátszik, áttetszik, még egy pulóveren is átszúr egy mellbimbó... Itthon persze, én sem szeretem, de azért az utcára..

A férjem kitekerné a nyakam, ha anélkül lépnék az utcára. 1-2 olyan nyári ruhám van, aminek ott olyan vastag az anyaga, hogy nem veszek hozzá melltartót.


Egyébként meg talán a feles megoldás a jó, meg a torna arra, hogy minél kevéssé lógjon a lehetőségekhez mérten.

61. ab61752c45 (válaszként erre: 51. - Csicc)
2017. júl. 7. 17:01
műtét,
60. Andeeka (válaszként erre: 46. - Cfe91a5448)
2017. júl. 7. 16:52
látom te is megcsináltattad.. azt mondták hogy szilikonra muszáj hordani? mert enyém pl lóg ha nincs rajtam melltartó,pedig csak C-sek...
59. zinike
2015. márc. 27. 21:28
Nincs olyan hogy kimozdulok és ne lenne rajtam... anélkül meztelennek érezném magam...
58. ÖkoMama (válaszként erre: 53. - 4278f24526)
2015. márc. 1. 13:46
Hoppál Bori mellről szóló könyvében, kutatásokat idézve mondja, hogy ez éppen ellenkezőleg van. A nagy mell akkor ereszkedik meg, ha melltartót hordunk, mert ellustulnak a tartó inak.
2013. jan. 20. 20:26

:)))


Én nem szeretem, ha a bimbóimat bámulják a ruhán keresztül.

2013. jan. 20. 20:22
én melltartó nélkül úgy érzem, nem vagyok rendesen felöltözve.
55. Dócy
2009. nov. 10. 21:12
Mert ez a divat.Már a tinilányok is hordanak,állítólag ciki,ha valaki nem vesz melltartót.
2009. nov. 10. 20:52
Hogy ne lógjanak talán????Én ezért hordok:-)
2009. nov. 10. 20:51
Nekem sajnos állandóan kell hordanom, mivel nagy cickóim vannak, nem akarom, hogy megereszkedjenek a súlyuknál fogva, így rákényszerülök, pedig jaj de nagyon utálom!!!
2009. okt. 29. 09:28

Utálom a melltartót! Eszembe sem jutna hordani, ha nagyobbak lennének a melleim, így kényszerből hordom :(

Viszont egy csábosabb darab feldobhatja a szexet.

51. csicc
2009. jún. 24. 18:34

Annyira pici a cicim, hogy én gyakorlatilag mellpótlónak hordok melltartót, szivaccsal kitömve... :S

Nagyon megtetszett egy felső még néhány éve, ahhoz pedig muszáj volt melltartót venni, így kezdődött. Sajnos amikor leveszem, az elég illúzióromboló.

De már közeleg a megoldás... :)

2009. ápr. 9. 16:22
En azert fogtam neki melltartot hordani mert mikor nott a mellem idegesitett hogy a sracok, nem a szemembe neztek beszed kozben hanem a mellbimbomat bamultak:)Aztan ugy megszoktam hogy csak itthon nem hordok melltartot.Szules utan meg nem mondhatom hogy sokat valtozott a mellem de egyik kicsit nagyobb mint a masik(alig eszreveheto de azert latszik...)
49. r2d2
2009. ápr. 9. 16:14

Sziasztok!

Melltartó? Kinek mi a jó! Szerintem a melltartó , főleg 1 szexi darab dob az öltözködésen!

Kinek a pap, kinek a paplan:)))

2009. ápr. 9. 16:02
Mi az h melltartóellenesség? Te jó ég! Ez olyan, mint a kanapéadó:DD
2009. márc. 27. 06:01

Sziasztok

Én vitatom a melltartó hordást mivel sosem hordok és nem mondanám, hogy megereszkedett vagy veszített volna a formájából pedig már túl vagyok a tini kortól. Ja és van egy gyermekem így én melltartó ellenes vagyok.

2009. márc. 10. 17:05
sziasztok:)hát...ez jó kérdés..részemről teli vok mindenféle sexys csoda darabokkal mert tetszenek non a fehérneműk csak1 a gond reggeltől estig melltartóba lenni...nekem kényelmetlen:(muszáj vok hordani mert+van csináltatva a cicim a dr szerint kell h ne lógjon+ elötte+azért kellett h dusabnak és formásabnak tünjön.ördögi kearika:)))
45. HViki (válaszként erre: 44. - Szilvia....)
2009. febr. 26. 20:58

Nálunk anyósomék vallják ezt a nézetet. A sógornőm mondta nekem. Én nem vitatkoztam, hiszen mindenki tegyen belátása szerint. Ez aztán mindenkinek szuverén joga, hogy mikor és mennyit hord melltartót, de az biztos, hogy nekem 1 gyerek után nem lógott annyira, mint a sógornőmnek, aki fiatalabb is nálam és még gyermeke sem volt.

Igaz én példáut szoptatási idő alatt még aludni is melltartóban aludtam, mert nehéz volt, szinte fájt, amikor nem volt rajtam.

44. Szilvia.... (válaszként erre: 43. - HViki)
2009. febr. 26. 18:19

Szia HViki!

Köszönöm a megerősítést!

A tesom mindig az ellenkezőjét mondja........ néha teljesen kiborít.

De most már többet fogom hordani :)

43. HViki (válaszként erre: 33. - Szilvia....)
2009. febr. 25. 07:10

Igen én is hallottam ezt a véleményt, hogy a mel

ltartótól lógni fog a mell, de ennek épp az ellenkezője igaz. Ha nem hordunk melltartót hamarabb megereszkedik a bőr, hiszen a mellett nem izom, hanem a bőr tartja és bizony mindig veszít a gravitációval szemben. Egyébként elég csak megnézni a benszülött törzsekről szóló műsorokat. Ott, bár a fiatal lányok nagyon szépek, az érettebb korban levő nők melle már csak egy csüngő bőrdarab. Ők aztán tényleg soha nem hordanak melltartót. Ha ettől nem lógna az ember (lányának) a melle, akkor ott mindenkinek gyönyörő idomokkal kellene rendelkeznie.

2009. febr. 22. 21:35
hogy jobban nézzünk ki, feszesebb legyen, ne lógjanak szanaszét stb...de persze sokszor jól jön, ha megszabadulhatok tõle :P van amikor kényelmesebb, de csak itthon...
2009. febr. 21. 15:41
Utálom a melltartót, mert baromira kényelmetlen. De azt meg kell hagyni, hogy egy kivágott, passzos ruhában jobban mutat a nő melltartóban. Amúgy kerülöm, ha lehet.
2009. febr. 21. 15:35
Mert esztétikusabban nézünk ki benne,mint lengedező mellel .
39. SF (válaszként erre: 38. - Szilvia....)
2009. febr. 21. 15:32

Akinek már most is van melle rendesen, annak előbb-utóbb lógni fog, akár hord melltartót, akár nem.


Nekem muszáj lenne, de hol lehet olyat kapni, aminek az egyik kosara D-s, a másik minimum F-s, és nem mutatja a különbséget? Így kiegyezek a piacosokban, mert más nem jön rám:-((

38. Szilvia.... (válaszként erre: 37. - 5f3b9a27bc)
2009. febr. 21. 15:28

Szia naranja!


Igen! Sokan mondják, hogy ha melltartót hordunk lógni fog a mellünk!

De mi az igaz?

Úgy érzem abban a korban vagyok (24), hogy el kell döntenem, hogy igen vagy nem?!

37. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 33. - Szilvia....)
2009. febr. 21. 15:14
Ezt már én is hallottam... Nem tudom mennyire igaz.
2009. febr. 21. 15:04

Szerintem mindenkinek lóg a cicije, ha nem hord melltartót, lehet, hogy van egy-két kivétel:)

Persze a szilikoncici kivétel :)

Én a kisfiam születése utána míg szopizott (7 hónap) nem hordtam melltartót, de csakis otthon. Könnyebb volt úgy szoptatni, hogy nem kellett állandóan a melltartót huzigálni. Persze ha mentem valahova, akkor felvettem :)

Nagyon szép melltartók vannak, szerintem használjuk őket :)

Persze az is fontos, hogy nem szabad kisebb melltartót venni, mert az elnyomja a cicit és kényelmetlen.

Én megszoktam a melltartó használatát, ráadásul merevítőset használok, semmi gond nincs vele :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook