Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mikortól kezdtetek el sportkocsit használni? fórum

Ti mikortól kezdtetek el sportkocsit használni? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 19. 08:42
amikor a gyerekem mar magatol feltudott ulni.
11. katic
2008. szept. 7. 12:50
Az én kislányom 6 és fél hónaposan került sportkocsiba, ekkor már szépen ült egyedül. Szintén dönthető háttámlájú kocsink van.
2008. júl. 10. 20:39
Szóval ez nem volt túl értelmes, majdnem vízszintesig volt dönthető.
2008. júl. 10. 20:39

Sziasztok!


Az én kisfiam 10,5 hós volt, mikor beletettem, de majdnem dönthető háttámlájút vettem neki.

2008. júl. 10. 20:28
Ha már tud ülni a baba, berakható sportkocsiba, de a legjobb, ha dönthető ülésű a kocsi.
2008. júl. 10. 20:20
Majd 8 hónapos volt a kisfiúnk, mikor beleraktuk, de ő már akkor szépne ült és tartotta magát! 4,5 hós kisbabát szerintem felelőtlenség sportkocsiba ültetni! Neki még a fekvés a legmegfelelőbb, vagy egy kicsit emelt helyzet, de még a nagyobb féle babakocsiban!
6. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 5. - Serry)
2008. júl. 5. 14:11
Az én kocsim hátul egy zsinoral volt állítható és majdnem vizszintesre lehetett fektetni benne,és puhán párnázott volt az egész...nem a klasszikus sportkocsi,de ugyanolyan méretre és egy mozdulattal összecsukható stb....de nem volt merecv átmenet a "szintek" között....nagyon hamar beleraktam,meg sem mondom nektek mikor:))
5. Serry (válaszként erre: 4. - Liaandi)
2008. júl. 5. 14:08
Én is hasonló okból képedtem ezen el. Nekünk olyan sportkocsink van aminek egy fokozattal hátra dönthető a tánlája. bármilyen kényelmes is nekem még nem ültetném bele az 5 hónaposomat. Imádtam a naggyal azt a kocsit, de ő is már csak akkor került bele mikor járni tudott. Addig nagykocsiztunk. Azért cseréltem le egyébként a nagy 3kerekűt, mert nagyollottam mindenhová szaladgálósnak. Pedig azt is lehetett úgy használni, mint egy sport kocsit. Meg abból nehezebben szállt ki egyedül.
4. liaandi (válaszként erre: 1. - Serry)
2008. júl. 5. 13:36
Én is csak akkor raktam a sportkocsiba amikor már tudott ülni és tudta tartani magát rendessen!Lehet én vagyok túl aggodó de én nem merném 4-5 hónaposan belerakni!
2008. júl. 5. 13:35

Szia Serry!


Csatlakozom az előttem szólóhoz! Van olyan babakocsi amelyik majdnem teljesen fektethető, abba nyugodtan belelehet tenni a 4 hónapos babát is, semmi baja nem lesz! Nekünk is olyan volt, sőt az ikreknek is olyan iker ernyőkocsit vettem ami szintén majdnem teljesen dönthető, és mikor mentünk kirándúlni vagy a városba azt vittük, nem pedig a nagy kocsit! Viszont még ha nagy is már a gyerek akkor sem vennék olyan kocsit amit nem lehet dönteni! Én sokat vagyok fent a fiúkkal a városban és van mikor mutatják hogy állítsam a háttámlát, mert úgy már nem jó, pedig Nekem már nem alszanak benne!

2. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 1. - Serry)
2008. júl. 5. 13:20
Sportkocsitol függő...van amelyiknek fokozat nélkül állítható a háttámlája,tehát nem merev,nincsenek nagy átmenetek....némelyikben szinte feküdni is tud a baba...olyanba beleraknám már annyi idősen...abba a fajtába amelyikben görnyed-gubbaszt a baba,már csak nagyobbacska ,szaladgálósat ültetnék...
2008. júl. 5. 13:10
Úgyértem kb hány hónapos kortól? Vagy pl akkortól mikor már önállóan ül állt stb. Van egy másik forum ahol azt olvastam anyukától, hogy a 4,5 hós babáját már sport kocsiban sétáltatja. Elájultam olyan gerincbeteg lesz szernitem az a gyerek. Kinek mi a véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook