Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki hogyan készíti a grízgaluskát levesbe? fórum

Ki hogyan készíti a grízgaluskát levesbe? (tudásbázis kérdés)


19. 2104cc91e8 (válaszként erre: 18. - Márti56)
2009. dec. 4. 13:54

Kipróbáltam, tényleg jó!!!

Köszönöm:)

2009. ápr. 26. 20:35

Ahány tojás, annyiszor 3 evőkanál gríz. A tojásokat jól felverem, bele a gríz egy csipet só. Jól összekeverem és csak 3-4 percet hagyom állni. Aztán mehet a levesbe.

A legegyszerűbb és leggyorsabb, és finom puha lesz.

2009. febr. 4. 19:55
1 tojás,1-2 ek. olaj, é annyi gríz, hogy jó lágy maradjon, és azon nyomban a levesbe merem egy kis kávékanállal. Puha marad a gombóc, én így szeretem.
16. Magdi8
2009. febr. 4. 19:45
1 egész tojás meg l sárgája, 4-5 evőkanál gríz, 2-3 evőkanál olaj, só bors. Legalább fél órát állni hagyom, majd forrásban levő vízben, vagy levesben kifőzöm.
2008. okt. 23. 20:05
Gondoltam ma délben, ennél mi sem egyszerű.:-) .... főztem pár sörétet.:-) JJÓÓÓÓÓÓ kemények lettek.:-) Máskor keresek topicot, mielőtt azt gondolom, hogy hű de egyszerű.:-DDD
14. scorpiolady (válaszként erre: 9. - C42a13b98c)
2008. okt. 23. 19:19
Én is így csinálom ahogy te, a többi módszerről még nem hallottam.
2008. okt. 23. 15:22

Sziasztok!


Előző este szoktam összeállítani a következők szerint.Tojásokat felverem, tojásonként 3 evőkanál grízt teszek bele,ízesítem sóval borssal.Beteszem hűtőbe, másnap teljesen jó az állaga.Még sosem esett szét,vagy lett kemény.Gondolom kevesebb idő is elég neki, pl.: Reggel állítom össze és délben főzöm ki, de én még így nem próbáltam.

2008. okt. 4. 21:13
nekem nagyon nehezen sikerült jó grizgaluskát csinálnom. hol túl kemény lett, hol meg szétesett. Mióta ugyanúgy csinálom, mint Siti az 1. hózzászólásban azóta tökéletes. És nem kell kinlódni a külön habveréssel sem.
11. 53e9630651 (válaszként erre: 10. - Jolie)
2008. okt. 4. 17:23
Én is így csinálom, nem bonyolítom. Aztán hagyom kicsit állni.
10. jolie
2008. okt. 4. 17:21
Tojás, szódabikarbóna, só és gríz. Pofon egyszerű!
9. c42a13b98c (válaszként erre: 7. - Rózsa45)
2008. aug. 15. 17:40
Én a többi dolgot se értem. Tojás, gríz, só és petrezselyem. Arányokat szemre. Összekeverem, nem hagyom állni, beleszaggatom, főnek picit és gyönyörű nagyok, szellősek, finomak...mit lehet egy grízgaluskán ennyire túlbonyolítani?!:-)
2008. aug. 15. 17:22

Egy tojást kettéválasztok.

A fehérjét kemény habbá verem és lazán belekavarom a sárgáját is.Ehhez egy dl.-es pohár grízt adok.Azonnal szagatom a levesbe evőkanállal.Szép nagyok és könnyűek lesznek.

2008. júl. 10. 11:41
A grízgaluskában mi a célja a zsírnak?
2008. júl. 5. 15:58
2-tojás egészben,só,fehérbors,2-evőkanál fagyott zsír,grízből annyit hogy kb.olyan sűrű legyen mint a nokedli.Hagyom állni jó egy órát,kiskanállal szaggatom bele a levesbe.
5. cel
2008. júl. 5. 11:59

4 fő részére:

1 tojást szétválasztok. A sárgájához adok egy csapott evőkanálnyi nem túl fagyos zsírt, teáskanál ételízesítőt, csipetnyi szódabikarbónát, nagyon apróra vágott petrezselyem zöldet. Alaposan elkeverem. A tojás fehérjét habosra verem, összevegyítem az ízesített masszával. Annyi búzadarát adok hozzá, hogy ne legyen folyós, de ne is legyen túl kemény. Ennek mértéke kb 3-4 evőkanál, de függ a tojás méretétől és a kanál nagyságától. Ételízesítővel ízesített vízbe főzöm ki. Főzés előtt legalább 20 percig pihentetni szoktam. Közepes galuskákat készítek. Ebből a mennyiségből általában 12 - 15 db készíthető. Főzési idő kb 5 perc, de csak nagyon lassú tűzön.

2008. júl. 5. 11:54
Én 2 tojás fehérjét felverem villával habosra, majd hozzáteszem a tojás sárgáját. Ezután kanállal folyamatosan keverem a tojást és csúrgatom bele a grízdet, mindaddig, míg a tojás fel nem veszi a grizdet. Amíg a leves fonni kezd, addig a grízd egy kicsit dagad a tojásban és így szép és ritka lesz a grízgaluskám.
2008. júl. 5. 11:53
1 tojást villával felverek,hozzáadok diónyi margarint,sót,eldolgozom és végül annyi grizt adok hozzá,hogy nokedli sürüségű legyen.Legalább 1 órát állni hagyom.De nálunk jobban megy a grizgombóc.Azt lehet nagyobb mennyiségben is késziteni,és tálcán lefagyasztani a mélyhütőbe.Fenn van a receptek között.Érdemes megcsinálni,mert isteni finom.
2008. júl. 5. 11:50
Minden tojáshoz 4 ek. grízt számolok. Korábban külön vertem fel a fehérjét és úgy adtam a tojássárgás grízhez, de néhány éve tanultam egy gyorsabb és ugyanolyan jó eredményt produkáló módszert. Villával jól felkeverem az egyben felütött tojásokat, egy csipetnyi szódabikarbónát szórok bele, delikátot, és aztán a grízt. A fövő levesbe, vagy delikátos vízbe szaggatom egy kisebb evőkanállal, és fedő alatt hagyom főni, egyszer megfordítva a galuskákat.
2008. júl. 5. 11:47
Ki hogyan készíti a grízgaluskát levesbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook