Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallottatok a negyedéves fogamzásgátlóról? lehet már szrintetek kapni? fórum

Hallottatok a negyedéves fogamzásgátlóról? lehet már szrintetek kapni? (tudásbázis kérdés)


14. pemete
2008. júl. 29. 11:38
passz, nemtom mennyi lehet az ára, de biztos nem olcsó. Mondjuk a szuri ami negyed évre szól az egy ezres, de az nem valami frankó, nagyon sok a mellékhatás... De ezt már lejjebb leírtam.
13. 8565183eb5 (válaszként erre: 11. - Pemete)
2008. júl. 29. 11:18
Hát nem tudtam gondoltam tudnak vmit. Amúgy mennyibe kerül ez a negyedéves?
12. pemete
2008. júl. 29. 11:09
:p
11. pemete
2008. júl. 29. 11:09
Már megijedtem, hogy komolyan gondolod...
10. 8565183eb5 (válaszként erre: 9. - Pemete)
2008. júl. 29. 10:02
Nyugi nem értek hozzá. Amúgy tényleg nagyanyám mondta régen ezt a tisztulást onnan gondoltam. :-)))
2008. júl. 29. 09:12
Milyen hülyeség ez, hogy a mensivel tisztul a szervezetünk! Olyankor távozik a beteg meg a fáradt vér mi? Na ne őrítsél már meg!!! Ezt öreganyám korában szokták mondani, meg amikormegjött a menstruáció azt mondtéák, hogy megbetegedtek. Egyáltalán nem tisztul vele a szervezet, az lökődik ki ilyenkor a szervezetből, amibe a megtermékenyült petesejt beágyazódott volna, de mivel nem ágyazódott, ezért nincs rá szükség. Ennyi erővel akkor amikor az ember terhes az is káros, mert nem tisztul a szervezete???
8. 8565183eb5 (válaszként erre: 4. - Bea0824)
2008. júl. 28. 21:39
Nem káros akkor ha nincs meg minden hónapban? Úgy értem a mensivel tsitul is a szervezetünk stb...
2008. júl. 28. 21:33
Szerintem maradok a havi menzesznél. Egyszer szedtem tovább a gyógyszert mert nyaralni mentünk és pont akkor jött volna meg. Utánna mikor megjött akkor meg azt hittem kikészülök. Borzasztó fájdalmakkal meg stb...
6. pozsonyivicky (válaszként erre: 4. - Bea0824)
2008. júl. 7. 11:42
én is ezt olvastam, de nem tudom h lehet e már feliratni, vagy h egyáltalán érdemes-e
2008. júl. 5. 20:35

Jééé, erről még nem is hallottam!

Na ha megyek a szerelőhöz, akkor rá is kérdezek!

2008. júl. 5. 13:44

"Mostantól van jobb megoldás is a ciklus eltolására, mint a 21 napos fogamzásgátló szünet nélküli továbbszedése. Már hazánkban is forgalomban van az a világszerte újdonságnak számító szer, amely a szokásos évi tizenhárom ciklus helyett csak négyet tartogat számodra.

Az újfajta fogamzásgátló tabletta 84 hormontartalmú és 7 cukortartalmú pirulából áll.

„Ez a gyógyszer tüszőhormont és sárgatest hormont tartalmaz, és a 84 tablettát szünet nélkül kell beszedni, de hatásmechanizmusa innentől lényegében ugyanaz, mint a hagyományos, ciklikusan szedhető tablettáké, leállítja a peteérést”. Ezt olvastam néhány napja róla.

2008. júl. 5. 11:25
Vissza a nagyanyáink által már használt védekező megoldásokhoz?? Gyógyszer mellett is lett terhes a nő. Spirállal is előfordult. Viszont a csontritkulás általába jön, és még ilyen szurival elősegíteni?!. Nem mennék bele.
2008. júl. 5. 11:17

Én kaptam már olyan injekciót, ami 3 hónapig meggátolja a fogamzást, de nagyon sok mellékhatása van. Pl.: csontritkulás( ha sokáig használod), nagyon nehezen tér vissza a fogamzókészség, elmarad a menstruáció, közben viszont lehetnek össze.vissza vérzések. Szóval nem egy csodaszer...

Megkaptam a szurit, aztán többet be se adattam, és az injekció beadásához képest 5 hónap múlva jött meg a menstruációm. Szóval elég durva.

Amúgy meg ezerpárszáz forint 1 szuri.

2008. júl. 5. 11:11
Hallottatok a negyedéves fogamzásgátlóról? lehet már szrintetek kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook