Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Chicco London típusú babakocsija van valakinek? fórum

Chicco London típusú babakocsija van valakinek? (tudásbázis kérdés)


6. Ezti
2008. júl. 5. 12:10
Mindenkinek nagyon köszi. Nekem is megbízhatónak tűnt. KÖSZI
2008. júl. 5. 10:40
Szia! Megnéztem én is. Szerintem is jó, nekünk a városi babakocsink pierre cardin, de a chiccok is biztos nagyon jók! Nekünk az a nagy remekül bevált, szóval én csak ajánlani tudom ezt a márkát!
2008. júl. 5. 10:23
Nekem nincs tapasztalazom ebben a típusban, de maga a márka jó megbízható. Vettem a fárdtságot és megnéztem a keresőben milyen. Szerintem jól döntöttél, vagy fogsz dönteni ha ennél maradsz, mert van kupolája a nap és szél ellen, a fotó alapján hosszú a lábtartórésze is , tehát nem fog lógni a lábacskája a picurnak. Milyen a rugozása azt nem tudom.
2008. júl. 5. 09:52
Én nem tudom melyik a London típusú, nekünk egy ilyen bazi nagy 3kerekű chicconk van. Ez a fajta nagyon jó, bírja a strapát, terepre, kirándulni is ezt szoktuk vinni. Könnyen nyitható, csukható, nagyon nehéz és nagy! Tehát nagy csomagtér kell hozzá. Ennek ellenére én nagyon szeretem. Remélem segítettem valamennyit.
2. Ezti
2008. júl. 5. 09:42
Mennyire könnyű a kosc, mert én csak ilyen kissebb autós kiruccanásokhoz szeretném, állandóra a kocsiban tartani. Könnyen nyitható-csukható? Eégedett vagy vele?
1. Ezti
2008. júl. 5. 09:41
Chicco London típusú babakocsija van valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook