Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (8. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

35282. Kék Lilla2017-03-22 20:55
Drágáim
Műtét előtt álló lányok
Jaj dehogy akarom én elbagatellizálni a félelmeiteket,
sok lelki és testi szenvedést,
a sok álmatlan éjszakát a
műtét és jelenlegi állapot miatt!!
Nagyon távol álljon tőlem!
De soha, soha ne is sejtse senki
milyen úgy nekimenni a következő
három hétnek hogy tudván tudja
valaki szinte nincs olyan szerve
amit ne támadott volna meg a
betegség?!Még a lehelete sem érintsen meg soha senkit!!!
Hogy hatalmas a lehetősége annak hogy felnyitnak és ugyanúgy utána rögtön össze
is varrnak?Amikor a szemedbe
lemondanak rólad az orvosok és
ezt közlik is ki így, ki úgy.A két
hét várakozási időböl három lesz
adminisztrációs hiba miatt?!
Aki ismer tudja hogy irtózom attól
ha sajnálnak.Miért írtam le mégis
mindezt?Azért hogy egy kis
lelket öntsetek belétek.Ha én
kibírtam, kibírjátok Ti is! Ha én
megmaradtam,Ti még sokkal
jobban megmaradtok!!Ha én
boldog tudok lenni így,Ti még
sokkal jobban azok lesztek!
Ha velem úgy bántak a kórházban mint egy hercegnővel,
veletek sem fognak másképp!!
Drágáim!!!Féljetek egy picikét,
pityeregjetek egy csöppet de
gondoljatok arra hogy utána az
egészség és az ÉLET vár
mindnyájótokat!!
Ölellek benneteket igaz szeretettel:Lilla

35281. ildikó512017-03-22 20:53
Drága Hajni 💖
Megy az energia 1000-rel ès az ima
Fájdalom mentes èbredèst kívánok neked !
Ölellek 💖🍀🍀🍀🍀🍀

35280. andyca732017-03-22 20:02
Sziasztok!
Nem tudom mi van velem, ahogy közeledik az időpont, annál jobban esek kétségbe...
Most, hogy szedem ezt a Norcolut gyógyszert és ez szabályozza a vérzést, csak az van a fejemben, miért is kell engem műteni...jól döntök-döntöttem-e...persze, ezt a gyógyszert sem szedhetem örökké:(
Ti is éreztetek így? Főleg ,akik már túl vagytok a műtéten..
Minden gondolatom a műtéten jár.
Annyira besz..rós vagyok:( Istenem, még három hét, addig lehet be is csavarodok :)
Napközben, amikor teszek-veszek, kicsit kikapcsolok, de este, reggel elég gáz...
Nem akarok senkit fárasztani, csak úgy kijött belőlem:(
Szép estét!

35279. andyca732017-03-22 19:54
szia!
Sajnálom, hogy Te is hasonlóan vagy,mint akár én..
Hogy vagy, hogy érzed magad így 3 hónap után?
Remélem jól:)
Jó egészséget kívánok!
Szia
Andi
(válasz erdei ildi 35258. hozzászólására)

35278. Kék Lilla2017-03-22 19:51
Szia Hajni
Nagyon gondolunk Rád, és
nemcsak holnap!!!!Utána is, sokat!!!Veled vagyunk!!!!Lilla

35277. Idna672017-03-22 19:29
Sziasztok Lányok!
Hajnalcsillag mütétje holnap fél tíz körül lesz. Nagyon várja Tölünk az erőt, energiát. Küldjünk Neki.
Puszi mindeninek.
Andi

35276. ildikó512017-03-22 19:28
Úgy lesz hidd el !puszillak💖🌷🌸🌼🌹
803;
(válasz mallmax1978 35275. hozzászólására)

35275. mallmax19782017-03-22 19:16
Köszönöm,drága vagy 😘 Remélem hamar túl leszek rajta és újra teljes életet élhetek.
(válasz ildikó51 35266. hozzászólására)

35274. Kotkoda_:)2017-03-22 16:20
Hajnalcsillag:
Jaj, most láttam, hogy csütörtök és nem szerda a műtéted napja. Sebaj, holnap ugyanígy fogok drukkolni Neked ! Puszi
(válasz Kotkoda_:) 35273. hozzászólására)

35273. Kotkoda_:)2017-03-22 16:17
Hajnalcsillag:
Jó reggelt! 🌷 Remélem zökkenőmentes az ébredésed, mos még pihenj egy jó nagyot! Holnap már könnyebb lesz!
Puszi

35272. Kotkoda_:)2017-03-22 16:16
Wiccavica: Gyógyul a sebed? Kitisztult, már nem váladékozik?
Kitti78: Találtál orvost, kórházat?
Régen jártatok itt, jelentkezzetek!
🌷

35271. Kotkoda_:)2017-03-22 16:03
Írtam privit! Nyugi, nyugi, lesz ez jobb is!!!💕
(válasz Laszilvi 35270. hozzászólására)

35270. Laszilvi2017-03-22 15:04
Sziasztok Lányok!
Csendben olvasgatlak Titeket, közben gyógyulgatok és igyekszem erőt meríteni a hozzászólásaitokból. Nincs tabu a csoportban, ezért is merek írni Nektek, s mert remélem, hogy tudtok segíteni is talán.
A hat hetes kontrollon a dokim azt mondta, minden ok, szabad a szerelem. Nem is vártunk sokat, de mikor odakerültem leblokkoltam. Én, akinek soha sem volt gondja a testiséggel, a párommal mindig harmonikusan működött a szexuális életünk, egyszerűen lefagytam, mint egy tizenéves, rettegtem, hogy fájni fog, hogy megsérül valami... Most nekem a szex egy szörnyeteg,amivel tudom, hogy szembe kell állnom és le kell győznöm, de egyenlőre rettegek.
2szer próbálkoztunk, csak síkosítóval mertem próbálkozni és egyenlőre sajnos képtelen vagyok ellazulni. Rövidebb a hüvelyem és a hüvelyizmok is nagyon sérültek. Fáj egyenlőre az együttlét. Állandó folyásom is van... 😞
Be kell látnom, hogy sajnos egyenlőre nem vagyok a régi és pont emiatt zárkózom el a testiségtől is, nem érzem magam már teljes értékű nőnek, nem hiszem hogy meg tudom adni nőként azt a férjemnek, amit előtte... inkább igyekszem kerülni a szex lehetőségét...és szerintem emiatt a libidóm is a béka feneke alatt van.
Bízom benne, hogy jobb lesz ez. De maga a tény, hogy arra figyelek, hogy nehogy vmit elkapjak, nehogy vmi sérüljön odabent meggátol minden ilyesmiben.
Nem értem miért mondják olyan sokan hogy sokkal jobb lesz a szex, hogy nem kell félni a terhességtől, hogy szabadabb az egész.... hát ezt én pont nem érzem.
Segítsetek, lesz ez még jobb is?

35269. ildikó512017-03-22 14:56
Igazad van yallah !
egy jó férj vagy egy mingli jót nevettem :) ha ott van veled végig csináljátok együtt nagyon sokat jelent !
megmondom őszintén nekem a férjemen kivül csak ti voltatok nekem a gyerekeket próbáltam ebből kihagyni igaz a lányom itt volt segitett amibe tudott a fiam messze lakik de a legfontosabb a férjem volt ő az akire bármikor támaszkodhatok ő az életem ! a gyerekek kirepülnek családjuk van mi meg ketten vagyunk és csak egymásra számithatunk !
nekem ezért is nincs olyan hűha nagy barátnőm mert a férjem a legjobb barátom is egyben ! félt ő is nagyon hogy mi lesz velem de látta hogy napról napra erősődök megnyugodott szépen ő is :)
(válasz yallah 35268. hozzászólására)

35268. yallah2017-03-22 14:15
Drága műtét előtt állók! Támaszkodjatok a párotokra. Ha a jóban veletek van, akkor legyen ennek is a része. Sajnos nekem szinte egyedül kellett végigvinnem az egészet. Mert egy olyan kapcsolatban élek amit úgy hívnak, mingli. Vagy mi. Nem élünk együtt. Végig azt hallgattam, hogy kell e ez egyáltalán, gondoljam át meg ilyenek. Nagyon megsértődtem, aztán kiderült, attól félt, hogy meghalok. Haljon a rosseb! Mert valaki ismerőse majdnem. Szóval én egyedül csináltam végig előtte is és utána is. És lehet ezé fáj még mindig a szex 9 hónap után mert a psziché. Meg ritka is. Nagxon fontos a férja pár támogatása.
Ha nincs, akkor szeresd magad annyira, hogy egészséges legyél. Ha kell a műtét kell a műtét. A Hoxa segít.😊

35267. erdei ildi2017-03-22 14:08
Szia!
Én pont fordítva vagyok.Engem otthonról támogattak,én vagyok kinnt a férjemmel.
/habár indulásra készen voltak/
Az műtét előtti napon még dolgoztam,csak az esti műszakra nem tudtam menni mert nem bírták levenni a vért és rögtön kanült kaptam a kézfejembe, meg a hashajtást nem vettem számításba. Nehéz de ha túl leszel rajta hidd el másképp fogod látni. Élni jó . Gyerekkel vagy nem ,lehet teljes életet élni. Pár napja keresztanyám azt mondta /nincs gyermeke/ hogy-van élet gyerek nélkül is és nem bánta meg hogy nem szült. Nem vagyok gyerek ellenes szeretem őket ők is engem de így hozta az élet. Eddig nem lett most meg már nem lehet.
Vigyázz magadra!
Ildi
(válasz Tyitya90 35259. hozzászólására)

35266. ildikó512017-03-22 11:58
Szia drága !
ne félj ! minden jobb lesz utána hidd el !
irjál majd mindenképpen mikor lesz a műtét !
kitartás szoritunk nagyon !
ölellek ♥
(válasz mallmax1978 35264. hozzászólására)

35265. mmacus2017-03-22 11:28
Tegnap többször is olvastam a bejegyzéseidet, nem tudtam mit írni... Nekem is hozzád hasonló korú gyerekeim vannak.

Biztos vagyok benne, hogy jól döntöttél, első az egészség. Kívánok gyors és teljes gyógyulást, boldog, hosszú életet.
(válasz Tyitya90 35263. hozzászólására)

35264. mallmax19782017-03-22 11:23
Kedves Ildiko51!
Ma hívtak a kórházból,hogy megcsinálják a műtétet.Péntejen kell bemennem időpontot egyeztetni.Kicsit félek,de az erős fájdalmaim kétséget sem adnak arra,hogy más megoldáson gondolkozzak.
(válasz ildikó51 35214. hozzászólására)

35263. Tyitya902017-03-22 10:41
Szia Kedves Kotkoda:)
Igen süt a nap.... a pohár pedig nem félig üres hanem félig tele:) Megnyugtata a gondolat hogy velem van, és akkor is velem lesz amikor a legnehezebb perceimet élem majd meg.
Ma is megyek szaladgálok intézek ezt azt, lefoglalom magam. Most ez a legjobb amit tehetek.
(válasz Kotkoda_:) 35261. hozzászólására)

35262. Kotkoda_:)2017-03-22 10:39
De jó, hogy így érzed! Ezt szerettem volna, akkor átment!
Így mondaná Pély Barna is... :)
Puszillak, legyen szép napod!
(válasz Kék Lilla 35260. hozzászólására)

35261. Kotkoda_:)2017-03-22 10:32
Szia,
Eddig csak olvastam a hozzászólásaid, nem igazán tudom, hogy ebben a helyzetben mit is írjak Neked.
A nagyobb fiam annyi idős mint Te most. Előtte az élet!!! És Előtted is!!!
Én 51 éves vagyok, 10 hete vették ki a méhemet laparoszkóposan mióma miatt. Petefészkek és a méhnyak maradtak.
Mi is nehéz időszakon vagyunk túl. Férjemnél 2015-ben vastagbél-daganatot diagnosztizáltak. Sztóma ki, sztóma be, kemo, és elmúlt 1,5 év. A tumormarker eredmények, rtg, uh OK. Én tudom, hogy meggyógyult!
Pár napja beszélgettünk, elgondolkodtunk azon, de jó lenne, ha 7 életünk lenne, mint a macskáknak!
Na és itt jön a gyerek kérdés! Nekünk 4 gyerekünk van! 2 lány neki (38,33) és kettő nekem í(28,25). Én a második felesége vagyok.
És egyetértettünk abban, hogy a 7 életből 4-ben vállalnánk gyereket, 3-ban nem! Nem részletezem, imádom a gyerekeimet, de állandó inspekcióban és aggodalomban élek. És ezt nem lehet félretenni, ez ösztönös!
Neked most egy kicsit át kell értékelni az életet, a terveket!
Biztosan nehéz döntés, de most csak a jelen legyen a fontos, mert ez az, ami majd megalapozza a jövőt!
Ne sírj, okosan dolgozd fel, ami most történik Veled! Erősítsd a szervezeted, készülj a megújulásra. Szeresd a párod, kapaszkodj össze Vele, és induljatok el ezen a nehéz úton. Menni fog, csak bízz Magadban!
Nálunk süt a nap ezerrel, ugye Nálad is? 🌞
Puszillak: Krisztina (Kotkoda)
(válasz Tyitya90 35259. hozzászólására)

35260. Kék Lilla2017-03-22 10:10
Krisztikém
köszönöm TE DRÁGA,este
válaszolok.Már szép lett a napom, puszillakLilla

35259. Tyitya902017-03-22 09:14
Szia!
Tudom, hogy nem babra megy a játék, és határozottan kitartok a teljes eltávolítás mellett, és végre merek beszélni róla.
Édesanyámnak, a testvéreimnek akik külföldről de támogatnak, barátoknak, jólesik a meleg szeretet és 100% támogatás amit felém közvetítenek, erősebbnek érzem magam ettől a kórnál ami lappang bennem.
Legfőképpen nem hagyom hogy maga alá gyürjön pszichésen, úgyan úgy teszek veszek, mintha nem is lenne semmi baj.Már most reggel felvázoltuk a párommal a teendőket,mikor mit kellene befizetnem, csak hogy tudja hova kell majd menni-e amíg én lábadozok stb.
Nyugodt vagyok, persze néha előnt a félelem, de azt egy 1-2 perces zokogással lerendezem és megyek tovább.
(válasz erdei ildi 35258. hozzászólására)

35258. erdei ildi2017-03-22 07:16
Szia!
Szomorúan olvasom,gondolom a többiek is hogy egyre fiatalabbak kerülnek hasonló helyzetbe mint mi itt sokan.
Én közben betöltöttem a 42-őt. 3 hónapja teljes eltávolításos műtétem volt. Szintén gyermek nélkül.
Sokat segít a megértő pár-férj,az enyém is ilyen a műtét még jobban összehozott bennünket.
A hízástól ne félj,ha kiveszik a petefészkeket is fiatalon hormonpótlást alkalmaznak. Nem fogsz megöregedni hirtelen. 5kg fogytam a műtétnél és azóta még sikerült 3-at letornázni./rám is fér../
Az életed a tét gondold meg jól.
Vigyázz magadra...
Ildi
(válasz Tyitya90 35252. hozzászólására)

35257. Kék Lilla2017-03-21 22:51
Milyen szépet írtál, köszönjük!!!
(válasz veggoline 35246. hozzászólására)

35256. Kék Lilla2017-03-21 22:48
Szia Yallah
Privi ment!!

35255. mmacus2017-03-21 20:45
😊 Hidd el, legjobb a csütörtök. Engem is csütörtökön műtöttek. Péntekén még gyenge voltam, szombaton helyezkedtek a beleim, még a látogatóimat is megkértem, menjenek csak haza... De vasárnapra fordult a kocka, jól voltam, erős voltam, egy cső sem volt bennem és boldogan, a folyosón sétálva vártam a családot 😊 Te is így leszel hétvégére, gondolok Rád! 🍀
(válasz hajnalcsillag70 35248. hozzászólására)

35254. Bari512017-03-21 20:36
Sziasztok!
Màr írtam nèhànyszor a fòrumra. Most olyan panaszom van,ami miatt vèlemènyeket kèrek. Jan4-èn volt a mûtètem. Hüvelycsonkom maradt. Eddig minden ok volt,de most kèt napja annyira viszketek,hogy megôrülök. Eddig csk Cikatridina kùpot hasznàltam,hetente 2x. Volt màr valakimilyen helyzetben? Mit hasznàlt?
Bari

35253. yallah2017-03-21 20:16
Kék Lilla Ági! Milyen volt a hastánc?😊