Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (38. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

34177. bobo642017-02-06 23:14
Annáról van valami hír?

34176. Bari512017-02-06 21:19
Köszi a videot,màr addig eljutottam,hogy megnèztem. Èn is mindenkinek azt tudom csak mondani,hogy tènyleg napròl-napra jobb minden! Voltam gyalogolni,2 km volt,ès nagyon jól esett. Utàna persze lepihentem. A derekam fàrad el,de lehet hogy a sok pihenès,fekvès. Hogy mennyire fontos a kozgàs,onnan mèrem le,hogy pàrszàz mèter megtètele utàn,màsnapra izomlàzam lett.
Drukkolok nagyon a mûtètre vàròknak ès a làbadozòknap ès mindenkinek. Olyan jól esik megosztani-vàlaszokat kapni!
Sok puszi mindenkinek!
Kotkoda kb egyszerre leszünk hat hetesek...
(válasz Kotkoda_:) 34160. hozzászólására)

34175. Bubuc762017-02-06 18:57
Kedves Lányok! A műtét előtt álloknak pozitív gondolatokat, félelem mentes napokat, a lábadozóknak sok pihenést kívánok! Minden sokkal jobb lesz, napról-napra erősebbek lesztek!
Tapasztalatból mondom, hamarosan négy hónapos leszek! Ölelés mindenkinek!
"Két dologra számíthatsz, ha Istennel jársz: megpróbáltatásokra, amelyek a javadat szolgálják; és kegyelemrw, ameky képessé tesz arra, hogy állva maradj, amíg túljutsz rajtuk."

34174. Bolyci692017-02-06 18:32
Kék Lilla! Nagyon szorítok Neked, sokat gondolok rád. Nagy ölelés!

34173. Kék Lilla2017-02-06 17:13
Drágáim itt vagyok!!!
Igen,holnap 10re megyek be.
Szerdán nemtudommikor talán
végre műtét!Holnap este még írok Nektek!!!1000puszi ági

34172. ildikó512017-02-06 17:13
Kèk Lilla Drága megy a drukk ès az ima ezerrel 🍀🍀🍀🍀🍀🍀ԅ
19;😇😇😇
Amint tudsz jelentkezz !
Puszika veled vagyunk 💝💞🍀🍀

34171. bobo642017-02-06 16:02
Kék Lilla szerdát írt, gondolom kedden bemegy...
megy a drukk ezerrel...

34170. ildikó512017-02-06 15:18
Úgy emlèkszem szerdát irt nem ?
(válasz yallah 34168. hozzászólására)

34169. Kotkoda_:)2017-02-06 15:04
Hát a hastáncot egyenlőre csak nézni szeretném, de biztosan jó, mert mindent megmozgat!
A férjem... hát Őt dobta a gép. Komolyan. Társkereső oldalon ismerkedtünk meg 10 éve. 😍 Második nekifutásra megtaláltam a tökéletes társam.
Mindenkinek ezt kívánom.
Nem Anna ment be tegnap a kórházba?
Kék Lilla talán szerda?
De lehet, hogy én emlékszem rosszul.
🌞🍓
(válasz yallah 34166. hozzászólására)

34168. yallah2017-02-06 14:49
Kéklillát műtik ma?

34167. yallah2017-02-06 14:47
Ilyen férjet hol lehet találni? Rám férne egy.

34166. yallah2017-02-06 14:45
Igen az nagyon jó, de tényleg idő kell mire meg tudod csinálni. De szerintem 3 hónap múlva könnyű lesz. Mint nekem a hastánc. De abban is van amit csak mostanra, 7 hónap után tudok megcsinálni. De már minden megy😊
(válasz Kotkoda_:) 34164. hozzászólására)

34165. yallah2017-02-06 14:40
Szia! A kocogást nem kellene. Kerülni kell a rázkódással járó sportokat. Bár kívülről nem látszik, belülről ugyanúgy megbuheráltak, mint akiket vágtak. Nordic valking az mehet.
(válasz Bari51 34150. hozzászólására)

34164. Kotkoda_:)2017-02-06 14:00
De ezt is csak óvatosan, tudod, ügyesen. 🙂
Ne erőltess semmit. Ez mondjuk "csak" 15 perc séta.
Pihenj közben.
Tiffany Rothe riszálós videói is jók, de azért arra még várok legalább fél évet.
Nekem tetszik:
[link]
(válasz bobo64 34163. hozzászólására)

34163. bobo642017-02-06 13:46
De jó, hogy felraktad ezt a kis ugri-bugrit ide, köszi.
Azon agyaltam, hogyan mit kellene fokozatosan valami lightosat elkezdeni.

34162. ildikó512017-02-06 12:31
Kedves Krisztina (Kotkoda)!
Örülök hogy jól vagy sok puszi 💞

34161. ildikó512017-02-06 12:29
Köszi akkor várok türelmesen hátha elmúlik a banyaláz!:-) puszi!💞
(válasz yallah 34159. hozzászólására)

34160. Kotkoda_:)2017-02-06 11:15
Sziasztok csajok!
Elég régen írtam, bár olvasgatlak Benneteket. Örülök, hogy a múlt heti műtöttek szépen javulnak, erősödnek. Sajnos nem lettünk kevesebben, csak többen. Szomorúan olvasom, hogy fiatal életeknek milyen komoly betegségekkel kell felvenni a harcot. Ehhez képest az én mióma miatti méhtest eltávolításom semmiség. Sok-sok erőt, türelmet kívánok Nekik.
A lábadozóknak nyugodt pihenést, regenerálódást.
A műtét előtt állóknak küldenék egy félelem elűző angyalkát, mert én már tudom, hogy nem éri meg izgulni. A kórházi személyzet érti a munkáját, és mindent megtesz a gyógyulásunkért.
Én ma vagyok 4 hetes!!! Yupi!!!! Ma elkezdek tornázni, egy kis walk-os Leslie Sansone-ra gondoltam. Csinálom, amíg jól esik. pl ezt:
[link]
Alíz kérdezte a vezetést. Én már a műtét hetén vezettem. Sokat sétáltam szinte minden nap, nem igazán tudtam feküdni. Lehet, hogy a laparoszkópos műtét miatt, de nagyon gyorsan gyógyultam. Anyukám el akart jönni hozzánk egy hétre a műtét után, de akkor volt az a cudar hideg. Így azzal indokoltam, hogy inkább maradjon otthon, de igazából nem volt szükségem ápolásra. Persze jól esik reggel az ágyba hozott kávé, meg este a TV előtti betakargatás, de ezt az én drága kis férjem nagyon jól el tudja látni. 😊
Bari51: Csak óvatosan a munka frontján!
Ildikó, Alíz: Gyógyulgassatok, türelem.
Puszillak Benneteket, legyen szép napotok!
Küldök sok-sok napocskát, bár itt szakad az eső!
🌞🌞🌞🌞🌞🌞ӽ
74;🌞
Ja, és nagyon várom a hatodik hetet!

34159. yallah2017-02-06 07:44
Lányok türelem! A hőhullámok egy idő után elmúlnak maguktól. Felesleges rögtön gyógyszer meg kóficok után nyúlni. Igaz nekem már évek óta voltak, a műtét után felerősödtek, de ez a gyengeség számlájára is írható, majd 3 hónap múlva elmúltak. Nem azt mondom hogy egyáltalán nincs, de hírül sem olyan.

34158. ildikó512017-02-06 06:34
Szia utána járok majd ennek a sprayt nek köszi🌷🌼
(válasz bobo64 34157. hozzászólására)

34157. bobo642017-02-05 20:45
TALITHA Sprayt ajánlották (hormonmentes) nekem, gyógyszertárban kapható. Most viszont nincs hőhullámom, (remélem nem is lesz). Két éve nagyon durván volt a gyógyszerektől, akkor viszont még nem hallottam erről a sprayről. Esetleg valaki próbálta már?
(válasz ildikó51 34155. hozzászólására)

34156. Bolyci692017-02-05 20:07
Köszönöm a kérdésed, igen minden rendben van velem. Olyan érdekes, hogy mennyire féltem a műtéttől (én is ) most meg néha olyan elképzelhetetlen, hogy már három hónapja volt! El sem hiszem, hogy vége a "nehéz" napoknak! Többé nem kell már rá számítani, centizgetni, hogy mehetek, nem mehetek valahová. Áldás ez most, annyi év után! A hőhullámok meg olyanok, hogy csak könnyebb ezt elviselni, mint a vérzést, görcsöt stb. Én nem hiszem amúgy, hogy a gyógyteák ártanak a májnak - na persze, nehogy már orvos javasolja - legalább annyit a tabletták is ártanak, ha nem többet. Csak hát azokat nem a nagy gyógyszergyárak árulják, jó borsos összegért. De túlzásba azt sem kell vinni nyilván. Jó egészséget kívánok Neked! Puszi
(válasz ildikó51 34153. hozzászólására)

34155. ildikó512017-02-05 19:29
Szia nekem műtèt elött is volt ,mütèt után pár napig semmi holnap leszek 1hetes ma visszajött !hormont èn sem szedhetek nem tudom mi lesz !
(válasz bobo64 34154. hozzászólására)

34154. bobo642017-02-05 19:24
Lányok, nektek műtét után rögtön lett hőhullámotok? Vagy előtte is volt? Én semmi olyat nem szedhetek amiben van ösztrogén. (két és fél éve hormonos mellrákkal operáltak, ezért is mentek most a petefészkeim is)

34153. ildikó512017-02-05 18:22
Kedves Bolyci:-)
A műtèt óta nekem is kevesebb volt tegnapig sőt most èjszaka olyan jót aludtam egyszer sem volt !
De ma már többször elkapott hát várok kicsit mèg ès ha nem rendeződik valamit kipróbálok èn is nekem gyógyteákat nem szabad innom mert a májammal gondok voltak a nyáron mert akkor teákat ittam az erős vèrzèsek miatt ès azt mondta a hepatológus ne igyak ilyeneket mert nem tesz jót a májnak szóval majd csak lesz valami !nagy ölelès neked ! Amúgy veled minden rendben?? Puszi💝
(válasz Bolyci69 34152. hozzászólására)

34152. Bolyci692017-02-05 18:14
Kedves Ildikó! Nekem a dokim a Lady Klimax teát javasolta. Ha az nem segít, azt mondta, hogy megbeszélhetjük a hormonpótlást tabletta formájában.Ezt én sem akarnám. Meg is vettem a teát, egyszer-kétszer ittam is, de sajnos én nagyon nem szeretem a gyógyteákat. Mostanában már nem iszom, de azt vettem észre, hogy sokkal ritkábban van hőhullámom, mint akár a műtét előtt volt. Lehet, hogy rendeződtek a hormonok, de olvastam már itt is, hogy van olyan, hogy lenyugszanak, és elmúlnak. Én egyelőre ennek örülök, te is bizzál benne, egyáltalán nem biztos, hogy visszatér. Nekem jóval ritkább lett. Mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!

34151. ildikó512017-02-05 16:56
Sziasztok Drága lányok🌷🌼
Mindenki elvan veszve ???
Gondolom mindenki jól van ès èli a kis családi èletèt :-) :-) :-) :-) :-)
Èn is jól vagyok rendezödött a pocim nincs puffadás hál istennek ! Gyenge vagyok de sokat pihenek mit sokat szinte egèsznap :-)
A kedves párom jól elkènyeztet mèg jövöhèten itthon van velem :-) Fájdalmaim nincsenek hál istennek !
Az èrdekelne lányok ,hogy nekem ugye mindent kivettek ès ti mit szedtek a hőhüllámokra ????igaz most pár napja kicsit alábbhagyott de biztosan visszatèr !Hormont nem szeretnèk szedni mi az ami nektek bevállt ??????puszika mindenkinek szèp vasárnapot 💗💝🌷🌼

34150. Bari512017-02-05 07:43
Kedves Lànyok!
Jövô hèttôl dolgozom,ez lesz az 5. hèt laparoszkòpia utàn. Sokkla jobban vagyok. Sajnos a sok fekvèstôl ès eszegetèstôl kezdem kihízni a ruhàimat.
Az a kèrdèsem,hogy mikor kezdtèttek ès mivel a mozgàst. Èn nordic-walkingot ès kocogàst tervezek
Köszi a vàlaszt elôre is
Bari

34149. ildikó512017-02-04 14:47
Szia Aliz!
Biztosan beszedtèl valami bacit !
Pihenek ezerrel de nem is esik sokáig fennt lenni gyenge vagyok mint a harmat !Èn meg három napja szèdelgek ettől az időtől vèrnyomásom rendbe vèrszegèny nem vagyok azt mondta tegnap a doki hogy az időtől igaz bennt a kórházban a többiekkel sőt a nővèrkèk is panaszkodtak !!
Ha nem vagy jól inkább nèzesd meg magadat nehogy valami vírus legyen !puszillak ès azèrt mèg te is pihenj mèg sokat akárhogyan nem szeretsz feküdni !puszika 💖
(válasz alizigenaliz 34148. hozzászólására)

34148. alizigenaliz2017-02-04 13:37
Drága Ildikó,Isten áldjon,örülök,hogy otthon vagy.Ne vitèzkedj,feküdj sokat.Nekem mondjuk már agyamra megy a döglès,minden bajom van.Ma dèlelőtt amúgy is szarul vagyok,èmelygek ès rossz az általános közèrzetem.Alighanem valamilyen fertőzès,hogy legyűröm- e magamtól,azt nem tudom.Apának már jeleztem,hogy,ha nem javul,akkor iràny a kórhá z,nyilván adnak antibiotikumot,oszt' annyi.Rendes esetben itt is,mint Magyarországon,ügyeletes orvoshoz kène menni,nem sürgőssègire,de megnèznèm èn,hogy elzavarnak a kórházból,ahol műtöttek...Na,majd jelentkezem a fejlemènyekkel.😘
(válasz ildikó51 34147. hozzászólására)