Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (36. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

34253. Kotkoda_:)2017-02-09 11:21
Nagyon-nagyon drukkolok Neked! Minden rendben lesz. Pozitív, hogy a méhnyak maradhat, hiszen vannak funkciói. Többek között az inkontinencia sem fog annyira fenyegetni.
Szorítok, ébredj nyugodtan!🍀🍀🍀
(válasz Csineva 34251. hozzászólására)

34252. alizigenaliz2017-02-09 10:37
Sziasztok, Kèk Lilláról valami? Gondolok rá,remèlem,minden rendben ment.Múlt hètfőn műtöttek,jól vagyok,nap közben már nemigen fekszem,mert már az agyamra megy.Muszáj zizegnem valamit. Tegnapelőtt varratszedèsem volt,doki szerint minden okè,de az utókontroll rendes vizsgálattal csak kèt hèt múlva jön,akkor csinál citológiát is.Hogy a HPV,ami a kalamajkát okozta,eltűnt-e,az is akkor derül ki,ha nem,hát okozhat mèg csuda dolgokat odabent,ezt is a doki mondta.A mèhem a mèhnyakkal együtt oda,nem tudom,mit támadhatna mèg meg,tudtommal a petefèszeknek nem árt a HPV.Fájdalmaim nincsenek,kivève,hogy mielőtt nagy wc- de kell mennem,rettenetes gyomorgörcseim vannak,èn jól bírom a fájdalmat,de ettől lèlegezni sem tudok pár pillanatig.Szèkelès közben ès után aztán kutya bajom.Kicsit puffadt a hasam,de rám jönnek a farmerjaim megint 😀 A laparoszkópiás sebeim is szèpek,a köldök alatti viszont szerintem látszani fog. Az asszisztensnő ajánlott egy Bepanthen krèmet vazelinnel,lelkesen ki is váltottam a patikában,bakker,20 Euró.Azt hittem,lehidalok.No jók legyetek,drukkolok mindenkinek.

34251. Csineva2017-02-09 10:36
Már többször írtam, de mind elszállt... Köszönök minden szót, egyelőre ennyi☺!
Még kint vagyok, a dokival beszéltem, elvileg megmaradhat a méhnyak és a köldöksérvemet is megoldja.
Próbálok bízni.
Csineva

34250. ildikó512017-02-09 08:42
Puffadás sajna mndenkinek van mert felfújják a beleket hogy jobban odafèrjenek a mèhez !
Persze ha te úgy èrzed megvárod mig a lányod felvètelezik akkor tegyèl úgy de utána magadra gondolj 1000 rel Üdv 🌹🌷

34249. Loren42017-02-09 07:11
Köszönöm szépen! Nekem valószínűleg vágni fognak az előző műtétek miatt. Akkor is lesz puffadás? Igen minél előbb, annál jobb, de én szeretnék hónap végéig várni, ha nem lesz túl későn, mert a lányom 25-én felvételizik és nem szeretném, ha miattam kellene idegeskednie. Igaz, addigra én őrülök meg, de ő a fontosabb. Majd ma megkérdezem a dokit, hogy addig nem lesz - e gond.
(válasz ildikó51 34247. hozzászólására)

34248. ildikó512017-02-09 07:05
Drága Csineva !
Ma èrted megy az ima ès a sok sok energia 🌸🌼💝 sok puszi !! Vigyázunk rád innen is !
Kívánok neked fájdalommentes èbredèst ès gyors gyógyulást puszi ès ölelès 🍀🍀🍀🍀🍀🍀ԁ
58;

34247. ildikó512017-02-09 07:01
Kedves Loren4!
Elhiszem hogy fèlsz mindannyian fèltünk fèlünk de ha túl kell esni rajta sajnos akkor minnèl elöbb !
Èn majd 2 hónapot vártam a műtètre az idegeim kivoltak az elsőre tervezett műtètem elmaradt mert beteg lettem rá kèt hètre műtöttek most vagyok 11 napos jól vagyok fájdalmaim nincsenek csak a puffadásaim azok elèg rosszak de türhető ja ès nekem is kiment minden polyp miatt ! Fel a fejjel sok erőt ès kitartást kívánok neked is puszi 💞🌷🌹
(válasz Loren4 34234. hozzászólására)

34246. ildikó512017-02-09 06:56
Kedves Ági (Kèk Lilla)💞
Remèlem jól vagy drága !
Ha tudsz jelentkezz !puszillak ès mielőbbi gyógyulást kívánok neked puszi ès nagy ölelès 🌹🌷🌼🌸💕

34245. Borsika07032017-02-08 22:17
Kedves Lios! Köszi szépen a tájékoztatást! Minden jót kívánok kedves Áginak (Kék Lilla) imádkozom érte és megy az energia szeretettel. Kitartást neki! Írjatok mielőbb (:
(válasz lios 34244. hozzászólására)

34244. lios2017-02-08 20:20
Sziasztok Lányok!Csak most tudok írni mert most értem haza a munkából.Szóval reggel beszéltem Ágival,már kapta a műtét előtti infúziót Ő volt az első műtétes ma.Reggel 8-kor vitték a műtőbe.Egyenlőre ennyit tudok Róla,próbáltam bátorítani remélem minden rendben van Vele.Ha többet tudok majd még jelentkezem.MINDEN JÓT MINDENKINEK!

34243. Loren42017-02-08 20:10
Tudom, hogy igazad van, és pontosan ezért csináltam és csinálom újra végig az egészet. (legalábbis remélem)
(válasz Kotkoda_:) 34242. hozzászólására)

34242. Kotkoda_:)2017-02-08 19:56
Loren,
Tudod, mi NŐK (és így, csupa nagybetűvel) nagyon sok bajjal és nehézséggel fel tudjuk venni a harcot. És ez szerintem ösztönös. Nekünk erősnek kell maradni minden helyzetben, mert a család lelkei vagyunk. És ez éltet bennünket.
Te már egyszer bizonyítottad, hogy erős vagy.
És most is az leszel, mert RÁD még nagyon sok feladat vár, és sokaknak vagy fontos.
Kérlek, ne keseredj el, bízz Magadban, az orvosodban. Tűzz ki célokat, és hidd el, hogy eléred, sikerül.
Drukkolok, menni fog!🍀💓
(válasz Loren4 34241. hozzászólására)

34241. Loren42017-02-08 19:30
Köszönöm Kotkoda! Most még igazából nem tudom, hogy mi lesz velem. 13 évvel ezelőtt p4-es eredmény miatt már túlestem a konizáción és az ezt követő műtéten is. Most újra rossz lett az eredmény, így a nőgyógyász javasolta, hogy keressem fel az onkológust. Ez a szó már magában is ijesztő. 2 hete csináltak egy küretet, ami megerősítette, hogy nincs rendben obabent minden.
(válasz Kotkoda_:) 34239. hozzászólására)

34240. Loren42017-02-08 19:22
Kedves Bolyci69! Köszönöm szépen. Olvastam visszafelé is, így már azt is tudom, hogy milyen kérdéseket kell feltennem az orvosnak, amik eddig eszembe sem jutottak. Azért írtam, hogy már most is sokat segítettetek. Jelenleg éppen mélyponton vagyok lelkileg, de majd összeszedem magam
(válasz Bolyci69 34237. hozzászólására)

34239. Kotkoda_:)2017-02-08 19:18
Kedves Loren,
Olvass bennünket és kérdezz bátran, bármi kérdésed is van.
És alapszabály: a neten ne olvass a betegségedről.
Mi itt sokan vagyunk, különböző problémákkal. Biztosan tudnak a Lányok segíteni Neked is.
Én is nagyon sokat köszönhetek mindenkinek.
Csak pozitívan.
Ölellek🌷

34238. Bolyci692017-02-08 19:17
Én amikor rákérdeztem, azt mondta a doki, hogy majd ha látja, akkor eldönti, felesleges előre megbeszélni, ígérni nem tud semmit, majd ha ott lesz, meglátja (még huncutul hozzátette, hogy akkor viszont már nem tud engem megkérdezni :) ) A végén aztán azt is kivette. Úgy látszik ezt orvosa válogatja.
(válasz Csineva 34229. hozzászólására)

34237. Bolyci692017-02-08 19:14
Kedves Loren! Olvasgass is bennünket ezentúl is! Sőt, ha visszafelé is böngészel, itt mindenre választ találsz, onnan kezdve, hogy mit vigyél magaddal (nagyon jó tippek)a műtét előtti teendőkről, a műtét utáni helyzetről, a gyógyulási szakaszról, a testi-lelki tapasztalatokról, itt mindenben tudunk és szeretnénk is segíteni! Plusz szorítunk, imádkozunk mindenkiért, aki előtte, vagy már utána van! Kérdezz nyugodtan bármit, bárkitől! Nagy ölelés Neked!

34236. Bolyci692017-02-08 19:11
Az se rossz! :) :) És nem duzzadt meg a melle tőle? Jaj! Ezek a férfiak! :) :) De ezért is imádjuk őket! Én szoktam mondani a páromnak, hogy olyan jól elszórakoztatsz! Ezek az erős, magabiztos, ügyeskezű férfiak néha milyen kis gyámoltalanok tudnak lenni!
(válasz Bari51 34228. hozzászólására)

34235. Bolyci692017-02-08 19:06
Nyilván hogy van férfi klimax is, és vannak olyan tünetek, amelyek egyeznek, pl. ő is rosszabbul alszik, leizzad a feje. Ezek a tünetek nekem is megvannak-megvoltak. Ez a tea pedig leginkább az idegrendszerre hat nyugtatólag, segít ellazulni, a citromfű álmosít.A Prostamolos dolog meg lehet, hogy csak hit kérdése volt. Hitt benne, hát hatott. Az a bizonyos placebo-hatás! :) :)
Sokat gondoltam én is ma Kék Lillára, remélem minden jól ment, hamarosan jó hírekkel jelentkezik!
(válasz Kotkoda_:) 34226. hozzászólására)

34234. Loren42017-02-08 19:06
Sziasztok! Nagyon sokat olvastam a bejegyzéseiteket és el kell mondanom, hogy ti így ismeretlenül is már most nagyon sokat segítettetek nekem. Nekem is ki kell venni a méhemet meg minden mást is. Igazából holnap kezdődik a kálváriám, akkor kell mennem az onkológushoz, aki elmondja, hogy műtét előtt milyen vizsgálatokat kell csinálni. Kicsit félek, de olvaslak benneteket:-)

34233. Bari512017-02-08 18:30
Èn szerettem volna ha megmarad,de olyan oedemàs volt hogy nem tartotta meg az orvos. A szövettan endometriosist igazolt. Nàlam jò döntès volt,nem lett volna èrtelme megtartani. Ha viszont egèszsèges,ajobb a megtartàsa,mert tartàst,tàmasztàst ad a hòlyagnak ès a hüvelynek.

34232. Kotkoda_:)2017-02-08 18:24
Szia Csineva,
Akkor holnap Neked szorítunk nagyon-nagyon!
Érdekes, hogy az orvos Rád bízza a döntést! Szóval ami menthető, és nem indokolt az eltávolítása, azt szerintem ne háborgassák.
A betegséged is befolyásolja, hogy mi legyen.
Ha "csak" mióma miatt távolítják el a méhedet mint pl nekem, és nincs semmi egyéb probléma, akkor gondold át, hogy menjen-e a méhnyak...
Puszillak 😗🌷

34231. ildikó512017-02-08 17:50
Kedves Kèk Lilla💞
Remèlem rendben vagy !ma èjszaka mèg kellemetlen lesz de holnap ha felkelhetsz meglátod nem olyan rossz ! Puszillak 🌹🍀🌸💝

34230. ildikó512017-02-08 17:46
Kedves Csinev!
Èn is szerettem volna ha maradt volna de nem lehetett èn az orvosnak mondtam rá bizom ahogy jónak látja !
Kivette igaz èn 51 èves vagyok nem tudom te hány èves vagy itt nálunk Szolnokon 50 fekett kivesznek mindent ha úgy látják èn elfogadtam a dokim döntèsèt 🌷

34229. Csineva2017-02-08 16:22
Sziasztok! Maradjon vagy menjen a méhnyak kérdéskörben szeretnék véleményeket olvasni... Ma feltették a kérdést, de holnap lesz az operáció, azaz bent van még.
Tudom, hogy többen írtatok már erről, de az idő múltával mi a végső konklúzió, ha dönthettek?

Köszi minden hozzászólást előre is!
Csinev

34228. Bari512017-02-08 15:57
Anno az enyèm a szoptatòs teàt itta meg helyettem...
(válasz Bolyci69 34225. hozzászólására)

34227. Kotkoda_:)2017-02-08 15:55
Remélem Kék Lilla már túl van a műtéten, és békésen szunyókál.
Kívánom, hogy nyugodt napjai legyenek a felépülése érdekében. 1000 puszi neki.
🍀

34226. Kotkoda_:)2017-02-08 15:28
Ez nagyon aranyos. 😁
A tea nevéből ítélve a klimaxos tüneteket enyhíti. Tehát a férfi klimax tüneteit is...
De képzeld nekem meg volt egy kolléganőm, aki a krónikus hólyaghurutjára elkezdett Prostamol unot enni.
És állítólag ez vált be neki... Háááááát, nem tudom...
Szegényt kicsit kinevettük a többiekkel emiatt. Remélem nem sértettük meg nagyon.
😁
(válasz Bolyci69 34225. hozzászólására)

34225. Bolyci692017-02-08 14:54
Kedves Kotkoda! Én megvettem a dokim tanácsára a Lady Klimax teát, mit mondjak, nekem nem használt, viszont a férjem - mivel megkóstolta és ízlett neki - remekül aludt tőle. Esténként még ő kérdezte, hogy nem iszunk teát? :) :) :)Ő azóta visszament külföldre dolgozni, én meg nem iszom azóta sem. Igaz, hogy a hőhullámok ritkábbak lettem nálam mostanában, így nem is érzem szükségét. Ráadásul, ha este iszom, csak a vécét járom utána. Szóval a férjemnek bejött! :) :)
(válasz Kotkoda_:) 34224. hozzászólására)

34224. Kotkoda_:)2017-02-08 13:41
Én nem szedek semmit, bár éppen a héten vettem a férjemnek Valeriána relaxot, mert sokszor felébred éjszaka és nyugtakanul alszik. Egyenlőre semmi változás ... :(
Már ittuk a citromfű teát is.
Reméljük a fronttal ez a rossz dolog is elmegy...
😗
(válasz barimarcsi 34220. hozzászólására)