Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
50966. Maffia 77
2022. aug. 28. 11:49
Igen , pontosan. Probslok tornazni, de ez nem ugy tunik , hogy reagalna. Olyan hotdoszeru lett!. Kemeny gyakorlatokat meg nem merek, mert eleg hamar elfatadok. Kedves Mgagi! Koszonom hogy irtal! Ha van valami tutti gyakorlatod, ird le kerlek!
50965. mgagi (válaszként erre: 50964. - Maffia 77)
2022. aug. 28. 09:51

Szia Maffia!

A varrat még egy darabig látszódjon fog. Még nekem is látszódik. Hónapról hónapra halványodik. Egy év biztos kell neki hogy halvány legyen.

Én azt vettem észre hogy hasam van hogy előre domborodik és van amikor normális. Én betudom a hormonális változásoknak. Ösztrogén progeszteron váltakozásának.

50964. Maffia 77
2022. aug. 28. 09:10
Kedves Lanyok! Meg valami! A lyukak szepen gyogyulnak! Meg vorosek. Mikor feheredik ki? Ti kentetek valamivel? A hasam teljesen megvaltozott! Eddig ugy voltam, hogy majd visszanyeri a formajat! Valahogy asszimetrikus lett, s olyan eloredomborodo ami soha nem volt! Mindig buszke voltam a hasamra! Nem volt kockas, de szep volt! Ez normalis? Meddig tart meg? Tegnap vacsorameghivasom volt, s a ruha nem jott ram, pedig nem hiztam. Koszonom ha irtok nekem!
50963. Maffia 77
2022. aug. 27. 12:48
Kedves Lizbet! Igen, koszonom ugy olvasom , mint a tankonyvet! Akkor azota semmi kellemetlen tuneted nincs! Nagyon orulok , hogy jol vagy s hogy valaszolsz!
50962. lizbet (válaszként erre: 50961. - Maffia 77)
2022. aug. 27. 12:15
50957-es hozzászolásomban leirtam mindent 3-at legörgetsz és megtalálod.további szép napot
50961. Maffia 77
2022. aug. 27. 11:25
Kedves Lizbet! Belso is kell! Tapasztaltal melkekhatasokat? Pisiles? Szeklet? Emesztes? Szedtel valamit melle? A huvelyfloradat megviselte? Mennyi ideje kaptad? Koszonom a biztato szavakat! Csak ugye azt hittem, hogy mar letudtam . Azert sokkolt a hir!
50960. yallah2
2022. aug. 26. 21:17

Helló! Én írnék a szexről, ha nem zavar titeket.

Szóval műtét 6 éve.

Utána 6 héttel nyaraláson első szex: Nem megy be!!!

Hónapokig évekig küzdöttem a hüvelyszárazsággal és a libidóhiánnyal. Ha együttlétet terveztünk,(mer nálunk így műxik) akkor néznem kellett vmi "oktatófilmet". Mer másképp kaktuszfeeling volt. Orálisan oké volt minden, de a behatolásos szex az karcos volt.

Aztán kb 2 éve vettük észre, hogy már nem kell síkosító.

És kb fél éve úgy érzem magam, mint egy mohó tini.

Néha a falat kaparom úgy kell a szex.

Mint az " oktatófilmekben" A kiéhezett MILF.

KI érti ezt?

Bocs hogy ilyen nyílt voltam.

50959. lizbet (válaszként erre: 50958. - Maffia 77)
2022. aug. 26. 20:18
Nem a kékgolyóban, de szerintem a külső még annyira sem kellemetlen mint a belső de erről nincs tapasztalatom.Tessék a letargiából felállni és menni tovább gondolj bele hány ember cseréne veled akinek aműtét után sokkal rosszabb eredménye lett esetleg, Neked itt a lehetőség a gyógyulásra egy életünk van, van aki él vele van aki nem fel a fejjel rajtad a sor hogy melyiket választod.
50958. Maffia 77
2022. aug. 26. 19:47
Koszonom Lizbet! A kekgolyoban voltal? Igen tudom, de nagyon leszivott ez a dolog! A 25 kulso aggaszt nagyon!
50957. lizbet
2022. aug. 26. 18:53
szia maffia. Véletlenül néztem be és láttam, hogy üzenetet küldtél nekem.Én 3 brahyterápiát kaptam belső besugárzást adjuváns kezelésként, nem volt sehol áttét még a nyirokcsomokban sem egyetlen egy sem ezt megelőzésként adják, mert ha kiujul a betegség a hüvelyen keresztül tud kiujulni,bár nem tudom mi mert mindent kiszedtek méh plusz petefészkek. Már nem emlékszem hetente vagy kéthetente volt a kezelés egyáltalán nem jár semmilyen fájdalommal inkább kellemetlen egy aplikátort helyeznek a hüvelybe és kimérik hogy hová és mennyi sugarat adjanak ha ez meg van a sugarazás kb 5-10 perc de semmit nem érzel.Egyedül utánna olyan volt hogy amikor pisilni mentél csipett, de már a kezelés végén mondta a dr-nő hogy hazafelé vegyek tőzegáfonya kapszulát egy napig szedtem aztán semmi. Szóval irány az onkológia ha már idáig eljutottál nem teheted meg hogy esélyt adj a kiujulásnak, mondjuk én külsőt nem kaptam csak 3 belsőt de arra is elmentem volna de ez a Te döntésed, a te tested felett Te döntesz mondom én nem hagynám ki ráadásul már tudom hogy semmilyen fájdalommal nem jár.Üdv.Lizbet
50956. Kajszi72 (válaszként erre: 50955. - Maffia 77)
2022. aug. 26. 15:38

Ittragadtam. 😂

Ha rákattintasz a névre, kijön egy felugró ablak, ott katt az adatlap, és már írhatsz is privát üzenetet.

Ugyanitt az adatlapon megtalálod az adott személy hozzászólásait, fórumonkénti bontásban.

50955. Maffia 77
2022. aug. 26. 13:16
Kedves Kajszi! Olvasgatom a forumot! Fantasztikus milyen aktiv vagy! Kun Zsuzsa forumozorol tudsz valamit? Hogy tudok privatot irni? Meg nagyon uj vagyok, s neki hasonlo gondja volt mint nekem. Koszonom szepen!
50954. Maffia 77 (válaszként erre: 50953. - Kajszi72)
2022. aug. 25. 18:52

Hat igen. Lassan en is elerem a 3 honapot. Javult, de kozel se a regi. Ez nekem kulon gondot okozott mutet utan, agyrol le, agyra fel. Ugy kozlekedtem mint egy kigyo

. Be vagyok osztva gyogytornara is. Csak most itt az ujabb kihivas: 6 hetes kezeles. Lanyok meg mindig nagyon varok szemelyes tapasztalatokat! Mindenre kivancsi vagyok!

50953. Kajszi72 (válaszként erre: 50952. - Maffia 77)
2022. aug. 25. 18:28
Úgy hat héttel a lapar után már mertem vezetni, de kb. 3 hónap volt, mire tényleg megbízható lett a lábam. Ez egy epeműtét volt.
50952. Maffia 77
2022. aug. 25. 09:30
rol bedzeltek, hogy csak kapkodtam a fejem. A legfelelmetesebb; hogy maga a sugar is rakot okozhat 5-15 ev mulva. Szoval ez nagyon nehez igy! Koszonom hogy valaszoltatok, sokat segit! Remelem, hogy ir valaki aki atesett ilyen kezelesen, s leirja a tapasztalatait! Hetfon kell valaszt adnom!
50951. Maffia 77
2022. aug. 25. 09:26
Kedves Lanyok! Koszonom, hogy irtatok! Nincs bennem duh...csak egy kis ertetlenseg! Mar elengedtem a kivett szerveket, nem volt konnyu mert nekem soha semmi gondom nem volt veluk. Rendszeresen jartam orvoshoz. Soha nem fajt, meg egy folyasom se volt. Most lett hugyuti fertozesem, plusz a felepulest lelassitotta ez az idegserules. Kedves Kajszi mennyi ido alatt jott helyre a jobb labad? Szoval : amikor elmondtak a sugarkezelest annyi karos mellekhatas
50950. Gábriel74 (válaszként erre: 50946. - Maffia 77)
2022. aug. 25. 09:01

Szia, csatlakoznék Kajszi írásához.

Nekem csak a petefészkek maradtak,minden mást kivettek. Igaz,más okból. Volt egy hatalmas miómám és egy szenvedésekkel teli életem. Most nincs fájdalom, szenvedés.

Olyan kórházban csinálták a műtétet,amiről nem sok jót hallottam. Osztályokat szüntettek meg,vontak össze. De le a kalappal az ott dolgozók előtt! Abból az ínséges helyzetből kihozták a legtöbbet és jó érzésekkel távoztam. Az orvosomban,nővérekben maximálisan megbíztam,profin tették a dolgukat. 20 cm vágás van a hasamon,még a java érzéketlen, de van ahol már javult. A dokim azt mondta, lesz olyan rész,ami az is marad. És? Nem zavar,ami helyrejön az helyrejön. Annak örülök,hogy felszabadult lett az életem. Erre kell koncentrálni.

A másik! Sok olyan ismerősöm van,aki megküzdött a rákkal. Műtötték,kivágtak ezt-azt,de mindent megtettek a gyógyulásért. Kemó, sugár stb. És most itt vannak velünk,egészségesek. Igen,pocsék volt a kezelés,de túl lehet élni. Most gyönyörködhetnek az unokákban,utazhatnak.

Fontos, hogy legyen cél előttünk!

Küzdeni kell, és nem feledni. Mindent megtenni a gyógyulásért! Én örülök,hogy vállaltam a műtétet, csak azt bánom,hogy nem szántam rá magam hamarabb!

Kitartást! Türelem!

50949. Kajszi72 (válaszként erre: 50946. - Maffia 77)
2022. aug. 25. 08:15

Szia. Sokat fogok írni, és bokánrugósan...

A rák olyan, mint egy üveg lekvár, ami bepenészesedett. Amíg nem nyitod ki az üveget nem tudod, hogy ott a penész. Sőt, lehet csak akkor észleled, ha megkóstoltad és fura az íze, mert látni se látszik még semmi.

Szóval, attól, hogy képalkotó vizsgálatokkal és egyebekkel nem található áttét, sejtszinten bárhol lehetnek elváltozások, ún. rákmegelőző állapotúak. Nem lehet a kismedencéd minden sejtjét külön- külön megvizsgálni. Ezért a sugaras és/ vagy kemós protokoll. Hogy nagyobb biztonsággal élhess tovább. Hogy élhess!

Nem írsz a körülményekről, de az életkorodtól és minden mástól függetlenül is: egy beteg, elrákosodott szerv már nem működik normálisan, sőt potenciális gyilkos. Méh nélkül lehet élni. Anyák is lehetünk méh nélkül.

Itt vagyunk rá példának rengetegen.

Engedd el a méhed, és hagyd a hozzáragasztott f aszságokat! Ugyanaz az ember vagy, aki eddig voltál, csak épp tapasztalatokkal gazdagodsz. Mindenfélével.

Örülj, hogy egy olyan korban élsz, amikor a dokik segíteni tudnak már, élhetsz tovább és nem kell fiatalon meghalnod a szétrohadt méhed miatt!

Amikor szerelőhöz viszed az autód, vagy jön a mosógép szerelő, annak is hisztizel? Hogy ne így vagy úgy csinálja? Hogy majd te eldöntöd, hogyan kell kicserélni azt a k urva csapágyat?

Hát persze, hogy nem... hiszen ő ért hozzá, ezt tanulta, ez a szakmája, csinálja x éve.

Pedig az csak egy gép. Rábízod a szakemberre.

A tested, az életed nem ér annyit, hogy szakemberre bízd?


Bármilyen fos is az egészségügy, azért van ott orvos, nővér, mindenki, hogy segítsen, gyógyítson. A tudásával, a tapasztalataival, a szakmaiságával.

És végül, a műtétkor adott a hol vágjunk, hogy vágjunk, hogyan érhető el az adott szerv a legkönnyebben. Az idegek futása mindenkinél más egy kicsit. Előfordul hogy eltrafálnak egyet. Több idő kell neki, de rendbejön. Nálad egy nagy hasi vágással sikerült így, nálam anno egy laparos lyuk lőtte ki a jobb lábam.

Valószínűleg nagyon gyorsan történtek veled a dolgok az észleléstől a műtétig. Nem volt időd megrágni ezt az egészet, azért van benned a nagy düh és a tagadás még mindig.

Olvass utána a gyász lépcsőfokainak, segíteni fog az elfogadásban.

Nagyon sok türelmet kívánok neked, és azt, hogy a benned levő fájdalmas dühöt tudd átfordítani erővé, cselekvéssé és gyógyulni akarássá! Kalap kakit mindenhez! 🌻

50948. tunderke20
2022. aug. 25. 08:08
Sziasztok! 48 éves vagyok, 29 éves koromban szülés után kivették a méhemet petefészkek meg vannak. Időközben engem is elért a változókor. Nőgyógyász kliogest tablettát írt fel. Ami kicsit zavaró, hogy a betegtájékoztatón az áll, hogy nem ajánlják azoknak akik méheltávolításon estek át. Eddig 2 db-ot vettem be. Szerintetek? Szedett már valaki ilyet? Ez egy kombinált hormon progeszteront és ösztrogént tartalmaz.
50947. Kajszi72 (válaszként erre: 50942. - Zsebi31)
2022. aug. 25. 07:14

Szia. A szexben is érdemes a fokozatosságra törekedni, mert némi para mindenkiben van az új első alkalom előtt.

Ne kényszerből vágj bele, hanem kívánalomból.😁

50946. Maffia 77
2022. aug. 24. 18:03
Sziasztok Kedves Lanyok! Rosszindulatu mehtestdaganat miatt kerult a mehem es jarulekai eltavolitasra. Mar ezt nagyon nehezen eltem meg! Konyorogtem sugarert, barmiert, hogy megtarthassam. Azt mondtak: nincs mas lehetoseg. Mutet kozben megsertettek egy idegpalyat, alig tudtam a labam mozgatni. 1/B a szovettan. Viszont most sugarat irtak elo:28 db. Ettol padlot fogtam. Minden kerdesemre a szukszavu valasz: protokoll! Van valaki akinek volt ilyen kezelese? Nagyon kerem, hogy irjon nekem. Nincs attet! Szuksegem van a tanacsokra! Gondolkodasi idot kertem. Hajlok ra, hogy elutasitom. SOS!
2022. aug. 24. 06:55

Sziasztok!

Június 30--án volt méheltávolításom. Maradt egy petefészek, és a méhnyak.

Az lenne a kérdésem, hogy mások is érzik,hogy a mell azóta megfeszült, kicsit nagyobb 🙄 nem híztam,sőt 5kg-ot fogytam. Egyébként diétázom, odafigyelek!

Zsebi a sex sokkal jobb mint volt!! Ne félj tőle!!! A műtét után kb 2 héttel, már ugy fogod érezni, jól vagy 😊😊

50944. Zsebi31 (válaszként erre: 50943. - Mgagi)
2022. aug. 23. 23:06
Nagyon köszönöm
50943. mgagi (válaszként erre: 50942. - Zsebi31)
2022. aug. 23. 21:14

Szia!

Műtét után napról napra jobban fogod érezni magad. A szextől ne félj. 6 héttel a műtét után a szex jobb lesz mint előtte. Ha fájdalmaid vannak ezzel a műtéttel segítenek hogy jobban legyél. Olvasgass vissza hogy nyugodtan mert a csajok megnyugtató dolgokat írtak. Nagy kalappal a műtéthez! Gyógyulgass!

50942. Zsebi31
2022. aug. 23. 19:39

Kedves Tagok,


Adenómiózis miatt méheltàvolítàsra vàrok. Petefeszkek maradnak, méh ,petevezeték, méhnyak is kivételre kerül. Nagy fàjdalmaim vannak màr. Érdeklődnék a làbadozàsi időröl illetve arról,hogy mennyire vàltozik meg a szexuàlis élet a műtét utàn. Azon kívül,hogy nem fàj ,de volt akinek rosszabb vagy esetleg jobb lett? köszönöm

50941. Gizus78 (válaszként erre: 50939. - Judge)
2022. aug. 19. 00:03
Köszönöm az öszintesèged❣️
50940. Gizus78 (válaszként erre: 50937. - Judge)
2022. aug. 19. 00:02
Köszönöm😊
50939. judge
2022. aug. 18. 11:28

Szia Gizus78!

Én is gondolkodom, hogy elmegyek, ezért futottam egy kört: a 40-45 ezres Kriston sem tud többet, mint az eredeti "normál" Kegel torna, csak fel van fújva, illetve jó a marketingje.

A lényeg: gyakorolni kell.

A belinkelt gyógytornásznak van egyébként egy kor-no nevü stúdiója Budapesten, ott tart intimtornát is, ugyanannyiért, mint a videósat: 12 ezerért.

Én ide tervezek elmenni.

Vagy valami alkalomra kérem a kütyüt esetleg,nem akarok bepisilni minden tüsszentéskor ( bocs, de itt egymás között vagyunk :) )

50938. judge (válaszként erre: 50936. - Gizus78)
2022. aug. 18. 11:16

Meg még ezen is gondolkodhatsz, csak drága:

[link]

50937. judge (válaszként erre: 50936. - Gizus78)
2022. aug. 18. 11:15

[link]

A Kriston is jó csak túlárazott

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook