Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (35. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

38810. Diti19682017-12-11 11:30
Kedves Inmariann!
Én inkább bemennék megmutatnám magam és csináljanak egy UH-t, ha nem is hüvelyit, de legalább hasfalon keresztül! Távgyógyítást már anno a Gyurcsóknak sem vettem be, szerintem bármekkora dudor+élénk színű vérzés elég ok a vizsgálatra!!!
Remélem, azért hamarosan jobb lesz!
Üdv,
Edit
(válasz lnmariann 38803. hozzászólására)

38809. hobovitez2017-12-11 11:26
Én műtét után mar a korhazba hasznaltam a hasfogó bugyit.nagyon jo volt.kinaiba vettem jo gumis magasan felér.a masik bugyi tetejére veszem.
(válasz lnmariann 38806. hozzászólására)

38808. ukata2017-12-11 11:02
Mondjuk én is tartok a munkába állástól, mert naponta 100 km-t vezetek, másik városban van a munkahelyem:(:(

38807. ukata2017-12-11 10:15
Nem tudsz otthon maradni még egy kicsit?
Vigyázz magadra.
(válasz Mandra8 38805. hozzászólására)

38806. lnmariann2017-12-11 09:44
Mandra8, drága, küldd át ide azt a fránya fájdalmat, itt elfér a többi mellett.

Olyan feherneműt próbáltál már, ami tartja a hasfalat? Nekem abban sokkal jobb

Biztos eza hülye időjára6s is sokatnehezít a helyzeten. Holnap 18 fok? Tegnap havazás. Ki bírja ezt tünetmentesen?

Vigyázz Magadra 💓
(válasz Mandra8 38805. hozzászólására)

38805. Mandra82017-12-11 09:30
Jaj lányok, úgy fájdogál ma a hasam :(
Olyan jó lenne pihenni, erre itt zötykölődöm a buszon munkába menet.

38804. ukata2017-12-11 08:51
És a lúdtojásra nem reagált?
Vagy az is belefér?

Ha az orvos is áldását adta Rád, akkor most már kutya kötelességed gyógyulni:):)

Én is folydogálok tovább szép csendesen, de belőlem híg barnás lötty jön. Ja meg tegnap este elkapott a vizes hasmars. Éjfélig sorozatosan a WC-n ültem. Volt, hogy 5 perc múlva mentem vissza, miután a férjem befejezte a szellőztetést:)
Ma keksz tea pirítós a menü. Éljen a 3 és feledik hét...
(válasz lnmariann 38803. hozzászólására)

38803. lnmariann2017-12-11 08:07
Most írt.
Ha nem vagyok lázas s nem lesz több akkor még belefér.
Ha több, akkor hívjam, ügyeletes.

Uff.
3 hétig semmi, tisztulás is csak 1 hét volt. vérzés erre most minden nap.
Látjátok, nincs is honnan, de minden éjjel megjön a havim s reggelre elmúlik. Pedig pezsgőztem is hogy továbbállt. Curva ragaszkodó a kis mocsok. De türelmesen, kímélő üzemmódban várok.

A tojásom jegelem, parom azt mondta, olyan mint a hörcsög pofija mikor teletömi kajával 😲
Mondtam neki, még egy beszólás s a heréjét dugom oda 😂😂

38802. ukata2017-12-11 08:03
En is varom a hireket. Jo lenne, ha vegre gyogyulnal, csak ugy siman👍.

38801. lnmariann2017-12-11 07:49
Sziasztok!

Hívtam sikertelenül, küldtem sms-t, arra elég rövid időn belül reagál. Most van a vizit.

Hajnalban megint arra ébredtem, hogy vér jön. Hiába "készültem", megint takaríthattam 😣
S megint csak egyszeri folyik mintha csap lenne egy két apró vérröggel. Majd piros maszat s pár óra múlva semmi.
Nem barna nem narancssárga. Élő vér.

A csomóról tettem fel egy képet hogy mekkora. Befele nem tudtam megfogni, de így is látni hogy nem centis.

Később jövök hírekkel
💓
(válasz yallah 38793. hozzászólására)

38800. hobovitez2017-12-11 06:04
Én is drukkolok...🍀🍀🍀
(válasz lnmariann 38794. hozzászólására)

38799. Béka q2017-12-10 22:49
Aggódom érted. Holnap írj amint tudsz! 😚
(válasz lnmariann 38786. hozzászólására)

38798. Mandra82017-12-10 22:23
Nem is gondoltam volna, hogy ennyi sorstársam van :(((

Inmariann majd mindenképp írj, aggódunk érted ❤

38797. Katonca2017-12-10 20:45
Inmariann drukkolok neked, jobb is ha lát minél előbb orvos. Az a biztos!

38796. Katonca2017-12-10 20:42
Én úgy gondolom, a pánikbetegségünkön csak ront a mostani helyzet. Nyilván a műtét előtti félelem, a műtét maga, és az utána való aggodalom. Minden normális ember félti az életét, azt az egy szemet ami megadatott. Nincs az embernek egy nyugodt napja sem. Akik elítélik a pánikbetegeket és a depressziósokat, talán először bele kellene gondolniuk, hogy szegény ember vajon mit élhetett át, ami ide juttatta. Egy biztos, szörnyű nyavaja, átveszi az irányítást a test felett. Az amerikai orvosi oldalak egyértelműen a stresszt nevezik meg a mióma kiváltó okának.

38795. Csakpihe2017-12-10 20:16
Sokan írtok a pánikbetegségről. Én eddig nem írtam erről,de én is pánikbeteg vagyok, viszonylag tünetek nélkül, gyógyszert szedek rá. Viszont mióta pénteken beszéltem az orvosommal elég szarul vagyok, és ma reggel rendesen rosszul is voltam. És igen, valóban lenéznek szinte mindenhol ha tudomásukra jut hogy ilyen problémánk van. A kórházban pld mikor megkérdeztem pld a nővért hogy miért nem akart hatni műtét után a fájdalomcsillapítás, ő is rögtön azt mondta hogy azért mert szedem azt a sok francot. Pedig minimálisat szedek, kevesebbet mint a javaolt adag. Viszont most tényleg rettentően ki vagyok borulva, szinte folyamatosan remegek belülről, ha nem alszom.

38794. lnmariann2017-12-10 19:43
💓💓💓

Úgy csinálom
(válasz yallah 38792. hozzászólására)

38793. yallah2017-12-10 18:59
Egy kis jeges borogatás nem fog ártani!!!!
(válasz yallah 38792. hozzászólására)

38792. yallah2017-12-10 18:56
Tartok tőle, hogy valami vérömleny az a libacsomó. A vérzés meg lehet a hüvelycsonknál valami erecskéből eredhet. Jobb ha fekszel. Holnap irány a doki.
(válasz lnmariann 38790. hozzászólására)

38791. vony2017-12-10 18:01
😭😓
Akkor kitartás holnapig. Bizzunk benne, hogy nincs baj. Holnap már okosabbak leszünk.
(válasz lnmariann 38790. hozzászólására)

38790. lnmariann2017-12-10 17:11
Az megvan
Holnap arra is rákérdezek
💓💓💓
(válasz vony 38789. hozzászólására)

38789. vony2017-12-10 16:50
Szorítunk!!!!💓💓💓
mi van a lúdtojásnyi csomóval?

38788. AtinaH2017-12-10 14:36
Remélem csak valami apró gond van és rendben leszel.

38787. AtinaH2017-12-10 14:34
A pániknak nincs köze hozzá, a stressznek viszont annál több és általában a pánikbetegséghez más betegség is pl. depresszió is társulni szokott.Ezért lenne jó, ha az ember eljutna a megfelelő orvoshoz. Engem egy évig küldözgettek jobbra, balra kivizsgálásra, aminek csak annyi eredménye lett, hogy fizikálisan mindent kizártak. Ám azt senki nem mondta, hogy menjek a pszichiátriára, még a háziorvosom is csak annyit mondott, hogy pihenjek két hetet otthon, biztosan kimerültem. Szóval én magamtól kerestem fel a pszichiátriát anno.Viszont, ha valami problémám van, akkor csak utólag szoktam bevallani a pánikbetegséget, mert előfordult párszor, hogy amikor kiejtettem a számon, akkor az orvos minden kivizsgálás nélkül azt mondta, hogy az pánikbetegségtől van, az utóbbi 3 évben meg minden a menopausára fogtak. :(
(válasz Béka q 38782. hozzászólására)

38786. lnmariann2017-12-10 14:29
Sziasztok!

Ágyamban fekszem s várom a holnap reggelt
Orvosom vidéken pihen, nem elerhető.
Az ügyeletest inkabb hagyjuk.
Érdekes, hogy ejjel kezdett megint folyni, par pici alvadt vér is volt benne s ilyenkorra csak kicsi maszat.
Masik orvossal beszéltem, azt mondta, a tisztulás az inkabb barnas folyás, sosem piros friss vér. Ha nagyobb mennyiség lenne vagy nem csökken, akkor irány vissza. Ha nem, akkor holnap. Elkeptelgwtő, hogy valami belső varrat elengedett s onnan jön. Pl éjjel almomban úgy fordulok akkor megnyomódik s megint szivarog. Addig míg újra nem hegesedik. De meg kell nezni ultrahanggal hátha látszodik. Nekem az a fura, hogy ugye a hüvelyt bevarrták, az a pici lyuk, ahol a drain volt gyorsan beheged. Akkor csakis ott lehet valami bibi.
De ő is csak találgatott. Marad az ágynyugalom reggelig.
De már tiszta zizi vagyok.
Mert nem maszat, hanem lepedőcsere, bugyicsere stb...
S par óra alatt szépen visszahúzódik.
Egy tény, valahonnan jön.

Doki, gyere már vissza....

Most nem fáj csak érzem. De este fájt.
Holnap addig nem jövök haza míg nem tudom mi ez.

Köszönöm szépen hogy gondoltok ram s szorítotok

❤❤❤
(válasz vony 38785. hozzászólására)

38785. vony2017-12-10 13:07
Szia!
Ngyon aggódunk már miattad!
Nincs lázad?Tényleg nagyon fontos lenné a dokiddal beszélned, most, hogy Yallah is írta, nem normális a lúdtojásnagyságú csomó sem a sebeden.Ne várj többet, mert minél később látna el, annál rosszabb lesz.Lehet, hogy valami fertőzés lesz, met mint írtad is tegnap, nagyon erős a fájdalom is.Remélem ma még azért nem jelentkeztél, mert dokinál vagy....
😯😯😯😯😯Aggódok...
(válasz lnmariann 38772. hozzászólására)

38784. yallah2017-12-10 08:35
Biztos van köze a myomáknak a pánikhoz de a stresszhez mindenképpen! Lehet akinek tulivirágos az élete abban nem alakul ki egy ilyen Alien de akinek nem , annak megvan az esélye rá! Mennyi mident kell teljesítenünk átélnünk .

38783. Diti19682017-12-10 08:21
Inmariann!
Hogy vagy? Voltál orvosnál, vagy legalább beszéltél vele? Remélem igen!
Várom a híreket!
(válasz lnmariann 38772. hozzászólására)

38782. Béka q2017-12-10 00:05
Azért ez nem semmi.. mármint hogy mennyien pánikolunk.. szinte mindegyikünk. Komolyan már arra gondoltam h esetleg ez nincs összefüggésben azzal ahová jutottunk?? Mármint a miómákhoz.. meg a méheltávolításhoz.
Persze tudom nem panikol mindegyikünk. Nekem a közeli ismerősöm sem az. De akkor is. Sokunknak van.

38781. Katonca2017-12-09 23:05
(bocsánat, lefagyott a gépem...) Szóval olvasgattalak benneteket a pánikbetegségről. Az élet nehéz dolgait én is dupla intenzitással élem meg, látom a különbséget, hogy mások míg a kisujjukból kiráznak egy problémát, én 2 hétig is agyalok rajta. Teljesen ismerős amit Mandra leírt az előbb, a zsibbadás, remegés, légszomj, félelem, ha olyan helyzettel kerülök szembe, amit nem tudok megoldani. Műtét előtt is a félelmeim miatt merültem ki szerintem. Néha bekapdosok én is sanaxot és egyebeket, ami hirtelenjében segít is, de az a baj, az ember saját szörnyű gondolatai csak úgy jönnek, és jönnek. Én is voltam régen pszichiáternél ezzel, de őszintén nem hiszem, hogy ebből ki lehet gyógyulni!