Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (34. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

34465. ildikó512017-02-21 07:03
Drága Kèk Lilla 🌷
Soraidból olvasva nagyon erős vagy ès hidd el minden rendben lesz de a pihenès az kell arra azèrt ügyeljèl kèrlek !
Hihetetlen erősek vagyunk mi nők !!!
Tudod azt mondják a nagyok fejben dől el minden ès èn hiszek ebben !
Nagy ölelès neked ès mièrt feledkeznènk meg rólad !itt vagyunk bármi van ide irhatunk mindig 🌷🌸🌹🍀💖💗
(válasz Kék Lilla 34459. hozzászólására)

34464. ildikó512017-02-21 06:57
Drága deina!
Velem pont ez törtènt jan 12 voltam kiírva műtètre de a köhögèsem miatt elmaradt majd 30-án műtöttek !
Pontosan tudom min mèsz át ,de hidd el eltelik hamar egyèl sok vitamint mèzet köptetőt ès renben leszel !a várakozás engem is kicsinált nagyon de kibirtam mert ki kell birni ! Nyugodj meg kèrlek !
Nagy ölelès neked ! 🍀🍀🍀🍀🍀
(válasz deina75 34460. hozzászólására)

34463. ildikó512017-02-21 06:53
Szia drága Wiccavica!
Nem lesz semmi baj megy az energia neked is ezerrel!!
Ne fèlj minden rendben lesz meglátod utána hogy felesleges volt idegeskedned !!
Nagy ölelès 🍀🍀🍀🍀🍀🍀Ӿ
08;🌷🌸
(válasz Wiccavica 34461. hozzászólására)

34462. bobo642017-02-20 22:16
Drukkolunk, minden jól fog alakulni hidd el! Ne stresszelj, alszol egy nagyot és kész!
(válasz Wiccavica 34461. hozzászólására)

34461. Wiccavica2017-02-20 21:41
Holnap reggel bevonulok. Most szeretnék 1 héttel öregebb lenni. Mindenkinek minden jót!

34460. deina752017-02-20 20:57
Olyan jó olvasni, hogy szépen gyógyultok! :-) sajnos nekem halasztani kell valószínűleg, mert egyre jobban fáj a torkom és köhögök is :-(((( vígasztalan vagyok...

34459. Kék Lilla2017-02-20 19:52
Sziasztok csajok
Hogy is kezdjem? Megpróbálok
visszatérni a normàlis életemhez
legalábbis ami az itthonit illeti...
Ma vezettem autót először a
műtétem óta.,és ennek is
nagyon tudtam örülni.Méghozzá
egyedül!Idáig minden napom
zsúfolásig kitöltődött tevékenységgel,talán egy
picivel többet kellene pihennem!!
Nagy örömet okoz nekem hogy
főzhetek a férjecskémnek,
ezzel is egy icipicit tehermentesítve őt.Fájdalmaim,
testi tüneteim szerencsére
nincsenek,talán csak az hogy
a varrott belek miatt csak
pépeset ehetek kb.1 hónapig.
Ma kezdődött Simonton therápia.Sokat várok tőle.
Csajok!Én 50 százalék esélyt kaptam az életre ugye emlékeztek?Azt mondtam,ha
teremtőmnek célja,feladata van
számomra, megtart.És akkor
én is szívesen besegítek.Most
sem tudok mást mondani,
hsrcolok, küzdök a magam
módszereivel,aztán majd
meglátjuk mire jutok!!Ne felejtsetek el!!!!20000 puszi Lilla

34458. ildikó512017-02-20 19:01
Szia Laszilvi !
Örülök ,hogy veled is minden rendben nagy ölelès neked 💝
(válasz Laszilvi 34455. hozzászólására)

34457. ildikó512017-02-20 18:59
Drága Ági (kèk lilla) !
Mi van veled jól vagy ??
Jelentkezz kèrlek !puszillak
💗💗

34456. Kotkoda_:)2017-02-20 16:18
Kedves Laszilvi,
Nagyon jó, hogy mentek pihizni májusban. Akkor már szép idő van, lehet sétálgatni, bicajozni.
Én is hallottam a Kriston Andi féle tornáról, nagyon ajánlják nekünk ezt a tornát is.
Örülök, hogy jól vagy, de vigyázz magadra. Továbbra se emelj nagyokat, és ne hajolgass.
Puszillak
(válasz Laszilvi 34455. hozzászólására)

34455. Laszilvi2017-02-20 15:44
Kedves Kotkoda!
Ez a sétálgatós torna nagyon jó. Köszi, hogy írtál róla.
Márciusban indul a kriston intim torna...már várom.
5 hetes vagyok, egyre jobban érzem magam. Szerdán már tervezem, hogy fél napokra bemegyek dolgozni.
Már nagyon nyüzsögnék:) vannak pillanatok, amikor már teljesen elfelejtem hogy kétszer műtöttek...:)
Május 5re lefoglaltunk mi is egy wellness hétvégét...jó lesz kicsit kettesben lenni a férjemmel...neki is kemény időszak volt ez.

Remélem mindenki jól van!
Nagy ölelés mindenkinek!
(válasz Kotkoda_:) 34448. hozzászólására)

34454. ildikó512017-02-20 15:29
Krisztina drága jól vagyok napról napra :-)
Óvatos vagyok persze most nèzegettem a sètálos tornát tetszik :-) :-) hamarosan elkezdem èn is èppen most volt itt a házidokim eljött meglátogatni ilyen rendes azt mondta sebem gyönyörű hurka majd felszivódik :-) a tornával mèg várjak egy hetet l
Ölellek 💗🌹🌷🌻
(válasz Kotkoda_:) 34451. hozzászólására)

34453. gádor10052017-02-20 15:23
Sziasztok!
Mostanában nem sok időm van, de azért néha a munkahelyen rálógok, de csak beleolvasgatok az írásaitokba.
Annak, aki előtte van a műtétnek, tényleg ne habozzon, hogy legyen, vagy ne, mert sokkal jobb így az élet. Nem kell örökké attól félni, hogy valami baleset történik...
14-én voltam három hónapos, vágtak. Olyan kérdésem lenne a tapasztaltaktól, hogy uszodába lehet- e menni? No nem a víz miatt, hanem a hideg víz miatt kérdem. Lehet, hogy hülye kérdés, de nem szeretnék fölfázni (amúgy ez nem jellemző rám, csak a műtét miatt nem tudom, máshogy működik-e ez is? )ezt elfelejtettem a kontrollon megkérdezni az orvosomtól. Írnátok, hogy mi a tapasztalat?
Köszönöm előre is, és gyógyulást, erősödést, kitartást kívánok mindenkinek!

34452. Kotkoda_:)2017-02-20 13:21
Szia Bobo,
Nem marad úgy, nyugi. Nekem most mondta az orvosom kontrollon, hogy még simulni fog a köldököm.
Én ma vagyok 6 hetes és 2 hete már tornázgatok.
Lassan, de óvatosan már mindent szabad előbb-utóbb.
Igen, felállás után a székre hátrapillantás belénk ivódott, így van. Majd az idő törli ezt a rossz pszichés mozzanatot.
Puszillak
(válasz bobo64 34450. hozzászólására)

34451. Kotkoda_:)2017-02-20 13:16
Ildikó,
De jóóóóóó! Nagyon örülök, hogy foglaltatok Húsvétra wellnesst. Igazán így lehet feltöltődni. Semmi más dolog nincs, csak az evés, ivás, pihenés, kényeztetés fogadása és adása. 😉
Örülök, hogy jól vagy, de még vigyázz magadra, óvatosan dolgozgass.
Puszillak 🌺
(válasz ildikó51 34449. hozzászólására)

34450. bobo642017-02-20 11:49
Szia Krisztina!
Csütörtökön leszek 4 hetes laparos. Nekem is olyan, mintha két köldököm lenne. Ez így marad lányok?
Ma megérkezett a szövettanom, hála nincs benne rosszaság, de örülök, hogy petefészkestől ment a méhem. Mioma, ciszta, endometriozis, volt minden.
Most már tornázhatok valamennyit? Egyébként jövök-megyek, teszek-veszek. Nem fáj és ami a legszuperebb, nem vérzek! Még mindig nézem a széket amikor felállok...na ez a rémálom elmúlt.
(válasz Kotkoda_:) 34448. hozzászólására)

34449. ildikó512017-02-20 10:19
Szia kedves Krisztina (Kotkoda)🌹
3 hèt múlva megyek kontrollra márc közepe !
Megyünk igen Martfű termál wellnes hotel de csak húsvètkor :-) :-) :-) itt van közel hozzánk klassz hely de ha letelik a 6 hèt valahova megyünk mi is pancsikálni de az csai egy napos lesz de húsvètkor 4 nap:-)
Nagyon várom a jó időt 🌻🌻🌻🌻🌻puszillak 💗💗
(válasz Kotkoda_:) 34447. hozzászólására)

34448. Kotkoda_:)2017-02-20 09:03
Szia Kedves Bobo,
Lassan Te is itt leszel. Mindjárt itt van március eleje, és már el is szállt a 6 hét. Gondolom gyorsan gyógyulsz, mert Téged is laparoszkóposan műtöttek.
Próbáltad a Laslie-s sétát? Nagyon jó, én csinálom mindennap, és úgy látom a hasam is erősödik, mert súlyzós kargyakorlat is van pl ebben:
[link]
Írták többen, akiknek hasi vágás volt, hogy hurka lett a seb körül... Ne nekem meg olyan, mintha behorpadt volna a hasam a vénuszdomb felett...
Most próbálom egy szintbe hozni a dolgokat 😁
Legyen szép napod, puszillak. 🌷
(válasz bobo64 34445. hozzászólására)

34447. Kotkoda_:)2017-02-20 08:56
Szia Kedves Ildikó,
Igen, nagyon jó volt!
De Neked is már csak 3 hét!!! Mikor mész kontrollra? Ja, és foglaltál wellnesst? Még műtét előtt beszéltünk róla, hogy legyen ösztönzés.
A héten talán elmennek a mínuszok és jön a jó idő. Napsütésben erősödni is könnyebb! 🌞
Puszillak 🌷
(válasz ildikó51 34443. hozzászólására)

34446. Wiccavica2017-02-19 21:25
Köszönet a biztatásokért meg a nyugtatásért. Ennek ellenére sajnos egyre jobban nyomaszt ez az egész. Nem lehetel előre eléggé felkészülni. Szörnyű ez a várakozás.

34445. bobo642017-02-19 21:07
De szuper! Megérdemelt pihi!
(válasz Kotkoda_:) 34442. hozzászólására)

34444. deina752017-02-19 20:38
Köszönöm mindenkinek, nagyon jól jönnek a tanácsok! Kicsit berezeltem én is most már, ráadásul köhögni kezdtem. Lehet, hogy allergia, a mogyoró rákezdett, én meg nagyon allergiás vagyok rá :-((

34443. ildikó512017-02-19 19:45
De jó örülök hogy kikapcsolodtál :-) :-) :-) tudod mert megèrdemled !!! Puszillak🌷🌸🌹
(válasz Kotkoda_:) 34442. hozzászólására)

34442. Kotkoda_:)2017-02-19 18:57
Lányok,
Ma voltam a Makói Hagymatikum Fürdőben és gyógyvízben fürödtem, áztattam. :)))
Hát így repül az idő...
Nem is olyan régen még én is ugyanúgy izgultam és féltem az ismeretlentől, mint Brigi, vagy Loren.
Nem is olyan sokára, már Ti adjátok a bátorító sorokat a többieknek.
Puszi Mindenkinek!

34441. Kotkoda_:)2017-02-19 18:53
Sziasztok,
Látom többen is műtétre vártok. Én a 33647 számú hozzászólásban (26. lap)részletesen megírtam a tapasztalataimat a laparoszkópos műtétről, abból sok infóhoz juttok. Se katéterem, se egyéb cső nem lógott ki belőlem. Hétfőn leszek hat hetes műtött.
Minden rendben lesz. Drukkolok. 😘

34440. toth.brigi2017-02-19 12:17
Köszi szépen <3
(válasz Bolyci69 34438. hozzászólására)

34439. toth.brigi2017-02-19 12:17
köszi <3
(válasz Loren4 34436. hozzászólására)

34438. Bolyci692017-02-19 12:02
Kedves Brigi! Nekem epidurális érzéstelenítés volt, és nem altatás, csak kábítás. Viszont a köldöktől lefelé, függőleges vágással vettek ki mindent. Nekem nem mondták, hogy mozdulatlanul kell feküdni, igaz, hogy közvetlen a műtét után, nem nagyon fogsz fickándozni, hidd el. Kábult még az ember, nyomják a fájdalomcsillapítót, de mikor magamhoz tértem, azért egy-két sms-t küldtem az aggódóknak. Felkelni nem kellett pisi miatt, mert volt katéter. Reggel is csak felültettek - mert messze voltam a mosdótól - akik közelebb feküdtek, azokat, odakísérték, hogy egy kis cicamosdás legyen. Kaptak tiszta hálóinget. Én jó, hogy odakészítettem a sajátomat a csomagomba, mert rám való méret sosincs! Mondta is a nővérke, hogy én vagyok a kivétel, aki az intenzíven hordhatja a sajátját, mindenki másnak a kórházit kellett. Szóval ne aggódj, fájdalom nem lesz, kicsit olyan bódultkás az ember, elszunnyad, felébred, még órákkal a műtét után is, éjszaka is. Másnap délelőtt, ha minden rendben veled, visszavisznek a szobádba. Addigra kiszedik a katétert és már pisilni stb. leszállhatsz. De akkor még nagyon húz az ágy visszafelé. Aztán napról napra egyre jobban leszel. Kitartást kívánok Neked, mielőbbi gyógyulást!
(válasz toth.brigi 34433. hozzászólására)

34437. ildikó512017-02-19 11:08
Èn csak másnap tudtam kicsit oldalra fordulva aludni műtèt napján meg nem is emlèkszem mert aludtam szinte egèsznap!
(válasz Loren4 34436. hozzászólására)

34436. Loren42017-02-19 11:01
Szia Brigi! Egy régebbi műtétem kapcsán írom neked, hogy petefészek ciszta miatt bikinivonalnál vágtak. Én, mikor kicsit tisztultam, abban a pillanatban már fordultam is kicsit oldalra, és senki nem mondta, hogy nem szabad. Igaz a katéterre és az infúzióra vigyáznom kellett, meg a sebre is, de nem kellett mozdulatlanul feküdnöm. Én a műtét napján és éjjel is csak rövid időkre ébredtem fel.
(válasz toth.brigi 34433. hozzászólására)