Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (34. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

35437. Kék Lilla2017-03-27 19:22
Nem nagyon. Ennek a 17 hetes
Avestin-kúrának a kilátása
rettenetesen felzaklatott.
Ismer valaki olyan embert akinek
már alkalmazták? Lilla
Egyébként most lett piszkosul
elegem.sziasztok

35436. Loren42017-03-27 18:50
Drága Lilla!
Kitartást! Nem tudok mást írni, csak azt, hogy nagy harcos vagy. Le a kalappal!
Azért mostmár jobban vagy?

35435. Loren42017-03-27 18:48
Sziasztok!
Ma megint voltam a dokimnál mert az ehavi vérzéstől tette függővé a műtét időpontját. Mivel még nem jött meg, azt mondta, hogy holnap UH, amiből állítólag látszik, hogy milyen vastag a nyálkahártya. Na mindegy, UH után ha kell, akkor kapok valamilyen gyógyszert, amitől megjön, és talán ápr. 5-én megműt. Ha túl vékony még, akkor nem tudom mi lesz. Nem is tudtam, hogy van ilyen gyógyszer. Kapott valaki ilyesmit?

35434. ildikó512017-03-27 17:25
Drága Lilla 💝
Nem semmi ami veled is törtènik !
Kitartás ! Ölellek 🌸💗
(válasz Kék Lilla 35432. hozzászólására)

35433. ildikó512017-03-27 17:23
Szia Drága Kotkoda💗
Jól vagyok köszi 3 órát dolgoztam icipicit fájt a derekam de elmúlt meg aztán lájtosan csináltam,de úgy gondolom,èrzem hogy ez a bejárónősdi nem nekem való úgy hogy amig nincs az a másik addig megyek de remèlem nem sokáig!
A frontokról ne is beszèljünk 3 napig fájt a fejem !meg mèg ma is !nagy ölelès 💖💖💖
(válasz Kotkoda_:) 35430. hozzászólására)

35432. Kék Lilla2017-03-27 17:13
Sziasztok lányok
.Itthon vagyok már, de sajnos
ez a nap nem volt egyszerű.
Kb. fél órája csöpögött a cucc,
amikor kaptam egy allergiás
rohamot a Taxoltól.Forróságérzés, vesfájdalom erős rosszullét
pillanatok leforgása alatt.Magas
vérnyomás, céklaszín.Rohantak,
adták a calciumot, hívták a
főorvost.Most az lesz hogy 3
hetente igyanúgy kell majd mennem, de azon a héten háromszor, mert egy más fajtát
fogok kapni, azt is három alkalomra elosztva.Tehát nem
4szer kell még mennem, hanem
12szer. Sőt hab a tortán hogy
ezzel még korántsem sem lesz
vége( ezt is ma tudtam meg)
utána kezdődik egy biológiai
infúziós kezelés ugyancsak
háromhetente 17 alkalommal.
Csak úgy érdekességképpen
írtam le, tudjáto, ne sajnáljatok!!
De azért mindenkinek hála
a sok-sok üziért!! Deina, holnap
vajon hanyadik leszel?
Ja, és megkérdezték tőlem
hogy miért vagyok ilyen feszült?
Ezek után!! Legszívesebben
azt válaszoltam volna(Szisziágii
után szabadon) hogy cseréljünk!
Sok puszit küld Nektek:Lilla

35431. yallah2017-03-27 16:25
Hát igen ez igaz. Nem élünk együtt, talán ez is egy pszichés tényező.
(válasz Kotkoda_:) 35430. hozzászólására)

35430. Kotkoda_:)2017-03-27 15:24
Ildikó51
Ugye nem vitted túlzásba a munkát? Remélem jól vagy! Jelentkezz, hogy milyen napod volt.
Kék Lilla (Ági)
Jól viselted a mai napot? Talán kicsit rosszabb volt, mint az első, de ezzel is közelebb vagy a gyógyuláshoz. Most pihenj, erősödj!
Yallah, AErika64
Hát én ma vagyok 11 hetes. Szerencsére nincsenek Hozzátok hasonló problémáim. Az az igazság, hogy én nagyon boldog párkapcsolatban élek. A férjem türelmes és jó ember. Úgy gondolom, hogy a szex akkor jó, ha testi és lelki összhang van. Nálunk ez működik.
Nekem ma kicsit fájdogál a hasam, illetve a petefészkeim. Úgy érzem ott érzékeny. Gondolom front van!
Megyek kertészkedni, hátha jót tesz neki :)
További szép napot Mindnyájatoknak!

35429. Bea112017-03-27 13:06
Szia Erika!
De jó, hogy írtál! Én is rendszeres olvasó vagyok. :) Sajnálom a szexet. :( Ebben nem tudok nyilatkozni, mert én a műtét óta nem szexeltem (másfél éve). Viszont szeretném megkérdezni Tőled, hogy miből gondolod, hogy "visszasüllyedt a hüvelyed"? Mik a tüneteid, panaszaid? És ha így érzed, hogyhogy nem az operáló orvosodhoz mész vissza? Gondolom, jársz kontrollra is időnként (hozzá?), ott eddig minden rendben volt?
Puszi, vigyázz Magadra!
(válasz AErika64 35427. hozzászólására)

35428. yallah2017-03-27 11:53
Van Cikatridinám, használom is, de.... a fene tudja mégsem az igazi.
(válasz AErika64 35427. hozzászólására)

35427. AErika642017-03-27 11:46
Drága Yallah!
Jó, hogy ezt kiírod, mert nem vagy egyedül!!! Már azt gondolom velem van a baj!
(2015. dec.07.-én volt a műtétem, laparoszkóppal, mindent, csak a hüvely maradt! Nem szoktam írni, vagy csak ritkán de olvaslak Benneteket! Azt hiszem ez sem jó, már le kellene válni innen, de így "csak" olvasóként is erőt merítek még mindig!)
Szóval, igen fáj, csak síkosítóval sikerül, és akkor talán még jó is!
A cikatridina kúp megoldás még, de nem olcsó! Ráadásul, nekem visszasüllyedt a hüvelyem is így most ismét orvost kellene keríteni, hogy mondjon valamit!
Sajnos nem lett egyszerű az életem így sem, de az viszont jó, hogy elmúlt a vérzés.
Bocsánat a panaszkodásért, de legyünk őszinték itt egymás közt!!!
Ki mit gondol, de leginkább mit érez erről??
Gyógyulást, erősödést, egészséget kívánok mindenkinek őszinte szívvel!!!! Szebb napokat!!!
Erika
(válasz yallah 35426. hozzászólására)

35426. yallah2017-03-27 11:29
Bocs a nem prüdériámért. Ma vagyok 9 hónapos. Szerintetek normális az, hogy a szex még mindig fáj? Pedig elég ritka, kívánom de alig várom hogy befejezzük, mert fáj. Ott fent is. És ma is. Pedig vigyázunk és mégis.

35425. yallah2017-03-27 11:26
Szép álmokat kevés fájdalmat ezen a verőfényes tavaszi napon Veggoline!

35424. Kotkoda_:)2017-03-27 11:09
Veggoline:
Gondolom lassan ébredezel, túl vagy ezen a nagy műtéten. Legyen nyugodt napod, ma még pihenj, aludj sokat! Sokat gondolok Rád!
Puszillak

35423. törpicseki2017-03-27 11:04
Kedves Aniesz!
Még a hideg is kirázott ahogy olvastam a soraidat. Sajnos mindig van 1-2 eset ahol nem megy minden gördülékenyen. Te így jártál. Remélem már jobban vagy. Szorítok, hogy gyorsan, fájdalommentesen gyógyulj! És pár hét múlva csak egy rossz álom legyen ez az egész.
(válasz Aniesz 35400. hozzászólására)

35422. Aniesz2017-03-27 10:28
S hogy ne csak magamról szóljak,szeretném megosztani veletek azt,ami talàn itt sokatoknak erőt és még nagyobb hitet ad majd: a szobatàrsam előtt tisztelegnék,aki 72 esztendősen esett àt ezen a nagyműtéten. Mindent eltàvolítottak nàla.De ez a hölgy olyan erős volt,felkelt amikor màr lehetett...ellàtta magàt,egyedül akkor làttam rajta a gyötrelmet amikor a ricinust adtàk be neki!😉 Szóval igazi kis hős volt! Ém magam nem tudom milyen egy hasi műtét utàn feküdni,mozogni,először felkelni...de rà felnéztem! Szerettem volna elmesélni nektek,hogy akik még előtte àlltok,tudjàtok,hogy ti is ugyanilyen erősek és bàtrak lesztek majd...💕

35421. Aniesz2017-03-27 10:17
Hello lànyok! Annyian szóltatok hozzà a történetemhez,hogy meghatódtam. Remélem nem bànjàtok hogy nem külön-külön írok,hanem így együtt mindannyiótoknak. Először is hàlàs vagyok,hogy ennyien aggódtok értem. Loren4: A konizàció (februàrban)az nekem is simán ment,csak ez màr a 2.illetve 3.beavatkozàs volt. Ez nagyobb terület volt. Màr itthon vagyok. Pénteken hazajöhettem. Itthon jobb gyógyulni. Kék Lilla: igazad van! Valóban minden tisztelet az orvosoké és a nővéreké is! Bàrmemnyire is felkészültek,ez a helyzet làthatóan őket is megijesztette...

35420. Tyitya902017-03-26 22:51
Mmacus de draga vagy! Koszonon;)
(válasz mmacus 35417. hozzászólására)

35419. Kék Lilla2017-03-26 21:48
Mmacus,de drága Vagy,
KÖSZÖNÖM!!!

35418. Kék Lilla2017-03-26 21:45
Kriszti,Deina, köszönöm!!
Holnap írok.

35417. mmacus2017-03-26 21:37
Veggoline, szép álmokat, probléma mentes ébredést kívánok, gondolok Rád!

Lilla, minden rendben lesz, holnap egy újabb lépéssel közelebb kerülsz a teljes gyógyuláshoz!

Aniesz, gyors felépülést kívánok, most már nem lesz több vészhelyzet 😊

Deina, kedden neked ia mennek a pozitív energiák!

Mindenki vigyázzon magára.

Tyitya, sokat gondolok rád.🌷

35416. Kotkoda_:)2017-03-26 21:27
Aniesz:
Hát ez elég durva...
És otthon vagy már, vagy még a kórházban?
Óvatos légy, vigyázz Magadra! Erősödj, és ne siettess semmit!
Puszillak

35415. Kotkoda_:)2017-03-26 21:21
Kék Lilla:
Kívánom, hogy a holnapi napod mentes legyen minden kellemetlenségtől! Erős légy, és kitartó továbbra is!
Veggoline:
Szorítok Neked! Legyen zökkenőmentes ébredésed!

Nagy ölelés Nektek, lányok!

35414. deina752017-03-26 21:08
Vegg, gondolok rád reggel, legyen minden rendben, sima és fájdalommentes ébredést! Kérlek benneteket, kedd reggel szorítsatok nekem is. Ha visszatértünk mindketten, majd jól megbeszéljük az egészet. Aniesz, ez kegyetlen lehetett, erős vagy nagyon! Gyors és teljes gyógyulást Neked! Mindenkinek jó lábadozást, Lilla, rád is gondolok holnap!

35413. andyca732017-03-26 20:57
Szia!
Drukkolok Neked! Átérzem a félelmed.
Szorítok és sokat gondolok Rád, hogy fájdalommentes napjaid legyenek!
Minden jót kívánok, amit ilyenkor csak lehet!! :)
Puszi
(válasz veggoline 35396. hozzászólására)

35412. Loren42017-03-26 20:47
Veggoline, holnap megy az energia ezerrel!
(válasz veggoline 35403. hozzászólására)

35411. Loren42017-03-26 20:45
Jesszus! Remélem azért mostmár jobban vagy! Hát nem semmi, amin keresztül mentél. Nekem is volt konizációm, de nekem a normál vérzésen kívül nem volt semmi bajom. Már megkérdeztem a nővért, hogy nekem most fájni kéne - e valahol, mert mindig azt kérdezték, hogy kérek - e fájdalomcsillapítót. A porció amputáció után is így voltam. Viszont a havi vérzés azóta valóban elhúzódik mindig. Nem nagy mennyiségű, de sokáig tart. Nagyon szorítok, hogy jó legyen a szövettan!
(válasz Aniesz 35400. hozzászólására)

35410. Kék Lilla2017-03-26 20:20
Mondjuk én aTe esetedben az
orvosokat sem irigyeltem volna
akkor és ott!Minden tisztelet
nekik is!!
(válasz Aniesz 35409. hozzászólására)

35409. Aniesz2017-03-26 19:29
Szia Ildikó! Làtod mindig történik valami...kicsit felbolygattam a napot a kórhàzban...legalàbb nem felejtenek el egyhamar...😉 Nem igaz?
(válasz ildikó51 35404. hozzászólására)

35408. Aniesz2017-03-26 19:27
Köszönöm a tàmogatàst! Igyekszem gyorsan felépülni és magam mögött hagyni ezt az egészet...és most màr csak pozitív dolgokra koncentràlni! Neked pedig tovàbbra is sok erőt és kitartàst! Sokat gondolok ràd! Ölellek
(válasz Kék Lilla 35401. hozzászólására)