Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (32. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

34947. ildikó512017-03-13 14:15
nálunk nem lehet kapni de a dokimnál utána járok köszike
(válasz erdei ildi 34945. hozzászólására)

34946. yallah2017-03-13 13:24
Hát igen ez is kórház és betegfüggő, hogyan oldják meg.
(válasz Bolyci69 34932. hozzászólására)

34945. erdei ildi2017-03-13 13:14
Szia!
Ment az üzi.
Ildi
(válasz ildikó51 34944. hozzászólására)

34944. ildikó512017-03-13 12:41
szia köszi írtam privátot ide az üzikhez
(válasz erdei ildi 34943. hozzászólására)

34943. erdei ildi2017-03-13 12:32
Szia!
Nem tudom kerestem az interneten de nem találtam. Attól még lehet. Írj rám privibe mert itt reklámnak minősülne és megírom a nevét . gyildiko75@gmail.com
meg tudod akkor kérdezni a dokidtól. Az én dokim rögtön adta felkarra kell kenni minden nap a másikra.
Ildi
(válasz ildikó51 34941. hozzászólására)

34942. veggoline2017-03-13 12:25
Lányok van itt valaki akit Szegeden műtöttek???

34941. ildikó512017-03-13 12:06
Szia Ildi
szerinted itthon is lehet kapni hormonpótló zselét ? puszi
(válasz erdei ildi 34940. hozzászólására)

34940. erdei ildi2017-03-13 11:46
Sziasztok Lányok!
Ludwigsburgban műtöttek,nem volt kérdés akarok-e,epit közölték lesz én egyet kértem aludni akarok a műtét alatt.
3 napig kaptam a fájdalom csillapítót rajta. Érdekes én nem voltam kába tőle. Mindig hajnalba csökkentették az adagot,felráztak hogy mennyire fáj 10-es skálán.
Utólag jókat nevetek rajta felébresztenek én magyarul NAAA HAGYJÁL ALUDNI!!! a doki néz... vigyorgás ..
könnyű utólag jó túl lenni rajta.
Nekem sincs petefészkem és egyébb sem mindent kivettek. Amíg nem voltam kontrolon a nődokimnál olyan hőhullámaim voltak..
Én kaptam hormonpótló zselét,mert a doki szerint fiatal /42éves/ vagyok. nem baj ,nincs hőhullám..Hi-hi

Más Kék Lilla
Így ismeretlenül is csodálom a pozitiv hozzáállásodat. Csak így lehet meggyógyulni.Tündéri Csajszi vagy.

Jók Legyetek mindenkinek drukkolok és mindenki gyógyuljon meg.
Ildi

34939. mademoiselle742017-03-13 10:55
értem... úgy legyen, köszönöm szépen :)
(válasz ildikó51 34938. hozzászólására)

34938. ildikó512017-03-13 10:32
nekem míg volt petefészkem addig is volt 40 éves koromtól most nincs petefészkem de még van és szerintem lesz is szerencsés akinek nincs hőhulláma :) jókedvű leszel te is nemsokára hidd el :)
(válasz ildikó51 34936. hozzászólására)

34937. mademoiselle742017-03-13 10:24
de miért lenne hőhullám amúgy, úgy olvastam, meg a doki is azt mondta, h a petefészkek működnek, azt ígérte, semmi változást nem fogok érezni, "csak" nem vérzek, hazudott? :)))

igen, azt úgy kell, utána is lesz konzílium, csak éljem túl :D

örülök, h Ti már jobban vagytok és jó a kedvetek is, puszi mindenkinek

34936. ildikó512017-03-13 09:39
szia ha eddig nem volt hőhullámod csak nem lesz ezután se nekem most kezd szűnni de volt olyan nap hogy 20-szor rám jött most egy hete csillapodott
konzílium borral ez nagy :)
jobb lesz utána hidd el csak elindulni ezen az úton nehéz ! puszillak ♥
(válasz mademoiselle74 34935. hozzászólására)

34935. mademoiselle742017-03-13 09:17
sziasztok, köszi mindenkinek a válaszokat, csak épp nem jártam erre :)
kezdem intézni a műtéti dolgokat is, vérvétel, rtg stb.
de hőhullámok?? csak nem lesz olyan csúnyaság.... eddig sem volt, hát most sem legyen :D

nagyon várom már, hogy túl legyek rajta, hétvégén baráti konzíliumot tartottunk borral, de megegyeztünk mindannyian, hogy nincs más megoldás.... jobbulást mindenkinek!

34934. törpicseki2017-03-13 08:44
Ezen nagyon jót nevettem. :))
(válasz Kék Lilla 34925. hozzászólására)

34933. ildikó512017-03-13 08:22
Sziasztok lányok
látom többen is raktatok ki képet magatokról cukik vagytok ! puszika ♥♥
így már sokkal bensőségesebb minden !

34932. Bolyci692017-03-13 08:17
Kedves Yallah! Nekem az egészet epidurálban és könnyű bódításban csinálták. A dokim egyben anesztes is, ő szúrta be. Azt mondta, azért döntött emellett, hogy a szívemet, magas vérnyomásomat ne terheljük. Rendes volt, mert megnézte műtét előtt a három évvel ezelőtti műtétem anyagát, és utána döntött így (akkor is epidurálban műtöttek)Még a bódítást is én kértem, mert nem szerettem volna magamnál lenni a műtét alatt. Kérdezte, hogy miért nem? Mondtam neki, hogy nem akarom hallani a műszerek csörgését, és látni a fröcsögő vért :) Jót nevetett, de mondta, hogy akkor bódítunk egy kicsit. Tényleg úgy volt, a három és fél óra alatt néhányszor magamhoz tértem, még beszéltünk is. A műtét után kérdezte, hogy mire emlékszem? Mondtam, hogy arra hogy beszéltünk, és azt mondta, hogy ezeket a dolgokat majd később beszéljük meg, mert úgyis elfelejtem. És mondta, hogy tényleg így volt, mert azt kérdeztem, hogy hogyan sikerült a műtét? Arra is emlékszem, hogy "éreztem" hogy motoszkálnak bennem, nyomkodnak, de amikor nyöszörögtem (nem volt tubus a torkomban) gondolom löktek még egy kis kakaót és elszunnyadtam. Én utána az intenzíven teljesen magamnál voltam, emlékszem, hogy bejött a fiam, beszéltem vele, kértem, hozza át az elkészített szatyromat. Ittam, figyeltem, hogy tér vissza az élet a lábaimba. Semmi zombiság nem volt részemről. Még csak nem is nagyon aludtam. Sms-eztem a családdal és beszéltem is telefonon a drágámmal, mert nagyon aggódott, azt mondta, hogy csak akkor nyugszik meg, ha hallja a hangomat. Szóval a "koktél" rám nemigen hatott negatív értelemben. Még kétszer kaptam az EDA-ba fájdalomcsillapítót, aztán amikor másnap már nem kértem semmit, ki is vették! Szóval ez is, mindenkinél más.
(válasz yallah 34926. hozzászólására)

34931. Bubuc762017-03-13 07:25
Szia Deina75!
Kistarcsán nincs ilyen gyakorlat. Nekem is elég volt első két nap, amit adtak, utána nem kellett semmi fájdalomcsillapító.
(válasz deina75 34927. hozzászólására)

34930. ildikó512017-03-13 06:49
szia veggoline
igen ide kötelező vissza jönni :))))))
puszi ♥
(válasz veggoline 34923. hozzászólására)

34929. ildikó512017-03-13 06:48
Kedves Lilla
jót nevettem jó kis sztori :)
ölellek♥
(válasz Kék Lilla 34925. hozzászólására)

34928. ildikó512017-03-13 06:48
szia nem kötelezhetnek rá engem is minden áron rá akart dumálni csak én előre tudtam hogy nem kérem elég volt amit kaptam első nap szúriba utána 2 nap gyógyszer 3 naptól nem kértem semmit mert nem fájt belül semmi csak a sebem húzodott azt meg ki lehet birni puszi
(válasz veggoline 34924. hozzászólására)

34927. deina752017-03-12 22:41
Húú Lányok,most aztán megijedtem... nem szeretnék gerinc mellé semmit kapni... mindenkinek felajánlják? Nem tudja valaki Kistarcsán mi a gyakorlat?

34926. yallah2017-03-12 21:12
Hm! Érdekes amit írtok az epidurál kanülről. Nekem szóbs se jött , pedig ha valaki akkor egy eü dolgozò megérdemelte volna. De nagyon jó anesztest fogtam ki, ée kanül nélkül is gondoskodtak a fájdalommentességről. Megmondom őszintén nem is szerettem volna ilyet. Mert látom a munkám során, hogy mennyire levágja az embert a koktél amit ebbe adnak. Olyan mint egy zombi napokig. Én nem szerettem volna ilyen lenni
Másnap már elég volt a tabletta amit kaptam. Na meg persze amit vittem magammal a sebészeti koktél. 500mg Doloramol+Diflam. Így is elég tök volt a fejem.

34925. Kék Lilla2017-03-12 19:57
Lányok
Most én is szeretnék beszámolni
egy aranyos dologról:Tegnap
este kimentem sétálni, már
sötétedett.Azt tudni kell rólam
hogy nagyon érdekelnek a
különböző kerti kutak,csobogók,
sziklakertek,tavak,elhelyezésük,
kialakításuk, és minden ezzel
kapcsolatos dolog a házak
kertjében.Megyek, mendegélek,
egyszercsak nagyon erős
vízcsobogást hallok az egyik
kertből..Na, mondom,belesek
ezt kifigyelem,biztos egy
gyönyörű tavat fogok látni,hát
megtettem: a kerítés mögött,
pont szemben az én arcommal,
két pasi békésen pisilt!!Csak
meredtünk egymásra hárman,
én azt rebegtem Bocsánat, csak
azt hittem egy tó...!
Gyorsan elléptem onnan,de még
hallottam a nevetésüket,ami
egyáltalán nem volt se sértő, se
bántó.Én is olyat kacagtam
utána, mint már nagyon régen
nem!!puszi Lilla

34924. veggoline2017-03-12 19:30
Én mondtam az altatóorvosnak ha nem muszáj nem akarom.Azt mondta ehhez tett egy kérdőjelet és még majd akkor eldöntjük....még pont két hetem van addig
.Mához két hétre már bent leszek a klinikán
(válasz Kék Lilla 34920. hozzászólására)

34923. veggoline2017-03-12 19:27
jajh de jó ilyet olvasni!
Mindjárt jobb a hangulatom!Ha túl leszek a műtéten és itthon leszek én is visszajárok ide ,!
(válasz ildikó51 34922. hozzászólására)

34922. ildikó512017-03-12 18:49
Sziasztok lányok !
nagyon jó volt a hétvégénk végre már kimozdultunk kicsit !
Elmentünk a sógornőmékhez kicsit beszélgettünk ittam egy finom pohár borocskát jókat nevettünk!
elbeszélgettünk a műtétről neki már 5 éve kivették a méhét meg a méhnyakat !
pasik kint voltak a kertbe mi meg bent dumcsiztunk megérkezett sógornőm barátnője neki is kivettek mindenét úgyhogy témánál voltunk de jól esett kidumálni magamból mindent !!megkönnyebbültem teljesen nekik eltelt 5 év és normális életet élnek szex is jó nekik dolgozni is tudnak vérzés nuku elmondták hogy olyan szabad az életük hogy azt nem tudják szavakba önteni !
Ma meg elmentünk szülinapozni a lányomékhoz kicsit unokáztunk ünnepeltünk !végre egy jó kis hétvége volt hiányzott már nagyon mert eddig nem igazán mentünk sehova ! holnap leszek 6 hetes hát el sem hiszem hogy így elment az idö ! kijelenthetem tökéletesen érzem magamat visszatért az erőm is jó néha a fontoktól fáj a hasam meg a vágásom kicsit de hogy nincs vérzés ez felér mindennel!!!puszilok mindenkit ♥

34921. Wiccavica2017-03-12 16:55
Nincs meg a magas vérnyomásom. Igaz még nem élem a normál életem.
(válasz Loren4 34914. hozzászólására)

34920. Kék Lilla2017-03-12 16:54
Szia
Nekem sajnos műtét előtt adtak
a gerincembe.Ültem, és meg
kellett fognom a műtős vállát, amíg adták.Bizony én sem
haltam meg a röhögéstől,
amikor megtudtam hogy adni
fogják, de nem mertem ellenkezni,bár megfordult a
fejemben hogy nem engedem.
Nyilván nem tartozik életem
legkellemesebb élményei közé,
de ki lehetett bírni, nem fájt
nagyon, hatalmas gyakorlatuk
van a fájdalommentes beadásban.
Viszont ami nem volt jó hogy
4 napig bent hagyták,és már
annyira fájt a hátam tőle hogy
nem tudtam aludni.
Mondtam hogy nem kellene
már eltávolítani..?Ja, de!
Puszi Lilla

34919. ildikó512017-03-12 16:36
Szia
Én nem kértem mert ha az altatóorvos nem ér rá akkor ott maradsz fájdalom csillapitás nélkül nekem a szülésznő barátnőm mondta ne kérjem a nővérek ott vannak és adnak gyógyszert vagy szúrit de mindehol más ez is neked kell eldönteni volt olyan ismerősöm akinek ilyen kanul volt bennt neki bevállt és időbe megkapta ha fájdalma volt puszillak
(válasz veggoline 34918. hozzászólására)

34918. veggoline2017-03-12 16:26
Sziasztok!
Megint felmerült egy kérdésem lányok..Már voltam altatóorvosnál és azt mondta az altatás előtt beszúrnak egy tűt a gerinc mellé és ott adnak fájdalom csillapítót.Nektek is szúrtak??????Ettől megint elkapott a félelem., mert ilyet még nem hallottam.Amikor 25 éve volt császármetszésem akkor nem altattak hnem így szúrtak be gerinc mellé egy vastag tűvel.Iszonyú volt!Kérlek mondjatok valamit!!!:((((