Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (30. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

33589. ildikó512017-01-10 07:14
Szia Drága Krisztina !
Nekem hasi vágás lesz itt Szolnokon nem csinálnak lakorszkopiát remèlem minden rendben lesz főkeg îgy hogy itt vagytok Nekem soksok puszika 🌷🌸🌹azèrt csak óvatósan hihetetlen amin átmentèl pèldaèrtèkű csajszi vagy !!!!Ölellek puszi

33588. Valcsi652017-01-09 22:52
Ildikó51! Én ugyanígy voltam mint te. Még a kezem sem volt eltörve életemben nemhogy műtétem. Rettenetesen féltem. Egészen addig a napig amíg be nem fektettek. Akkor megnyugodtam. Másnap műtét és nem volt izgalom. Gondolok rád csütörtökön és imámba foglallak! Szeretettel puszillak!
(válasz ildikó51 33570. hozzászólására)

33587. Valcsi652017-01-09 22:46
Kotkoda! Fájdalommentes felépülést kívánok!
(válasz Kotkoda_:) 33581. hozzászólására)

33586. Valcsi652017-01-09 22:44
Krisztina1997! Hála Istennek, hogy meggyóhyultál! Ünnepelj, megérdemled már annyi szenvedés után! Puszillak!
(válasz Krisztina1997 33579. hozzászólására)

33585. Szilva982017-01-09 22:43
Kedves Krisztina!
Hála a Jó Istennek! Szívből örülök,hogy meggyógyultál! Amin te keresztül mentél az kemény volt,de onnan fentről nagyon vigyáztak rád!😊
Megérdemled a Jégert,egészségedre!!! Ölellek szeretettel!

33584. kolozsm2017-01-09 22:04
Kedves Krisztina 1997!
Gratulálok, nagyon jó hír! :)
Ünnepelj csak, megérdemled, egészségedre!

Puszi, ölelés :)

33583. Krisztina19972017-01-09 21:09
Drága Ildikö!

Ne félj kérlek,hidd el minden rendben lesz.Ha laparoszkóppal csinálják ,gyorsabb a felépülés is.Adnak fájdalom csillapítót,nem hagynak szenvedni senkit.Nálam jobban senki nem félt ,ezt elhiheted ,de itt vagyok és élek,túl 3 műtéten. Itt vagyunk neked és imadkozunk érted is.Mi nők hihetetlen erősek vagyunk,mindent kibìrunk🖒💪.
(válasz ildikó51 33580. hozzászólására)

33582. Krisztina19972017-01-09 21:01
Hála az égnek!Szupiii!
Pihenj sokat ,mi veled vagyunk továbbra is.
Ölellek!
(válasz Kotkoda_:) 33581. hozzászólására)

33581. Kotkoda_:)2017-01-09 20:39
Drága Lányok!
Túl vagyok a műtéten:)
Sikerült a laporoszkópos, 2 óra 45 perc volt.
Egész délután szunyókáltam. Picit fáj a hasam, olyan mintha izomlázam lenne. Kaptam fájdalomcsillapítót még antibiotikumot a náthámra.
Ildikó: Ne izgulj, MINDEN RENDBEN LESZ. Nagyon felkészült mindenki.
Lányok nagyon köszönöm a bátorítást, hogy velem voltatok,es imadkoztatok, hogy sikeres legyen a műtét.
Nagyon nagyon jól esett.
Mindenkinek nagy ölelés és puszi )))
Jó éjszakát, nyugodt álmokat!

33580. ildikó512017-01-09 20:22
Kedves Krisztina Gratulálok ! Követtem vègig a szenvedèseidet olvastam a naplódat mostmár minden jót ès szèpet megèrdemelsz !!🌸🌹🌷 Engem csütörtökön műtenek minden kimegy nekem is foscsi van mær most nagyon fèlek :-(

33579. Krisztina19972017-01-09 19:59
Lányok!

A mai nappal hivatalosan is meggyógyultam!🤗
Most voltam Uhon ,megszűnt a vesetágulatom és az ödémàm!
Happy van! ❤🍀
Jégerezek apával!😍
Ünneplés van csajok,iszok rátok is🍷🍸🍹🍺

33578. ildikó512017-01-09 12:34
Köszi a bátoritást kedves Szilvia98 !!
Remèlem hamar felèpülök Èn is !!puszi q🌹🌷🌹💞
(válasz Szilva98 33577. hozzászólására)

33577. Szilva982017-01-09 10:52
Szia Ildikó! Bátorítani szeretnélek,ne félj. Mindenki mellett ott van az Őrangyala és vigyáz rá,imádkozni fogunk értetek,ahogy értünk is elmondtak egy imát,ami nagyon sokat jelentett. A köhögés ha nem vészes bevállalják én is ezzel küszködtem. De felébredtem,fájt,hánytam tele csővel én először le sem tudtam szállni,de túl voltam rajta és ez a fontos. A többi meg nem számít,szép lassan felépülünk és csak jobb lesz ezután! Kitartás,nem lesz gond,ne izgulj előtte nagyon. A cél a lényeg! Puszi és ölelés! 😊

33576. angi682017-01-09 07:49
Kotkoda!
VELED VAGYUNK ÉS SZORITUNK NEKED! minden rendben lesz!
💖💖💖💖💖💖
(válasz Kotkoda_:) 33572. hozzászólására)

33575. Krisztina19972017-01-09 07:17
Kedves Kotkoda!

Ma érted szorítunk és imádkozunk🙏
Hidd el minden rendben lesz!Csak a szépre és egy jobb jövőre gondolj,ez után csak a jó jöhet!.
Szeretettel ölellek!Krisztina

33574. ildikó512017-01-08 19:44
Köszi angi68 kúrálom magamat ! Már csak kicsit köhögög!köszi a biztató sorokat ès örülök hogy vagytok nekem köszi:-) 🌸🌷🌹
(válasz angi68 33571. hozzászólására)

33573. ildikó512017-01-08 19:41
Kedves Kotkoda köszönöm a bàtoritó szavakat!
Minden renben lesz holnap!szoritok neked nagyon amint tudsz jelentkezz!:-)
(válasz Kotkoda_:) 33572. hozzászólására)

33572. Kotkoda_:)2017-01-08 18:51
Sziasztok,
Angi: Köszönöm a megerősítést, a bátorító szavakat.
Ildikó: Csütörtökig minden OK lesz. Én nagyon sok csipkebogyó teát ittam, narancs, mandarin és Neo citrán.
Most még náthás vagyok, néha pocit köhögök is. Lázam viszont nem volt.
Kezdek átesni a holtponton, tudom, hogy jobb lesz.
Hashajtó délután megvolt, úgyhogy most már tényleg f....ok.
Köszi mindenkinek a bátorítást.
Lányok, holnap szorítsatok. Amint lehet, jelentkezem. :))))

33571. angi682017-01-08 17:43
Szia Ildikó!
Természetesen neked is szoritunk. Kúráld magad a műtétig. Az altatástól nem kell félned! Minden ok lesz. Az ébredést mindenki máshogy viseli. Van akinek simán megy, Van olyan is mint pl én.😞 aki rengeteget hánytam. Túl vagyok rajta. Mi nők erősek és bátrak vagyunk. Te is az vagy,és csak a jóra gondolj. Megéri hosszú távon, meglátod!
Légy erős, és tarts ki.
Mi meg veled leszünk!
😘

33570. ildikó512017-01-08 16:46
Sziasztok!
Nekem szerdán kell befeküdnöm csütörtökön műtèt èn is kicsit megfáztam köhögög remèlem nem marad el a műtètem! Nagyon nagyon ideges vagyok !innen merítem tőletek műtötteken az energiát ! Köszönöm hogy vagytok ès ilyen pontosan èrthetően leírtok mindent !az altatástól èn is nagyon fèlek nem volt mèg semmilyen nagy műtètem !egyedül a mandulám hiányzik meg a sok sok kaparás amin túl vagyok de úgye az rövid altatás volt! Fèlek az èbredèstől a fájdalomtól a hányástól a köhögèstől a csövektől jajj nem is folytatom ! Kèrlek titeket gondoljatok rám is csütörtökön !! De addig mèg irok !puszi ès ölelès nektek :-) 💖💗💕

33569. angi682017-01-08 16:25
Kedves Kotkoda!
A tünetek ismerősek! Én 48 évesen, tavaly májusában estem túl a műtéten. Volt kaparás, Volt Miréna, és sok -sok műanyag zsák még vendégségben is. Tiszta depi voltam már az állandó vérzéstől. A miréna kb 3,5 évig volt fent. Türelmesen vártam a jobbat... Mára már sajnálom, a sok elvesztegetett és szenvedős időszakot!
Kérlek, ne gondolj semmi rosszra. Pozitivan nézd a dolgokat. Fel fogsz ébredni meglátod. Jó,nem egy leányálom lesz az pár napig, de hidd el Megéri!! Itt a fórumon mindenki igy volt vele. Te is keresztül esel az egészen, és hihetetlenül jobb lesz utána az életed!
Kitartást, szurkolunk neked és veled leszünk!
Baráti ölelés :-*
(válasz Kotkoda_:) 33561. hozzászólására)

33568. Bolyci692017-01-08 11:28
Kedves Kotkoda! Ne aggódj, minden rendben lesz. Én két hónapja voltam műtve, mára teljesen jól vagyok. Persze vannak problémák, de az, hogy nem kell állandóan a tiedhez hasonló vérzési problémákkal küzdeni mindenért kárpótol. Nekem is sok minden szólt az altatás ellen, de a dokim ügyesen kicselezte, és epidurálban csinálta az egész eltávolító műtétet. Ha akartam volna, magamnál is lehettem volna teljes idő alatt, de én kértem, hogy bódítsanak egy kicsit. Néha megébredtem a műtét alatt, még beszélgettem is a dokival (persze, lehet, hogy értelmetlenségeket mondtam :) ) de visszabódítottak. De volt már altatásos műtétem is, akkor sem volt semmi baj. Ne izgulj, nem könnyű, a műtét utáni első napok nem kellemesek, de ha felgyógyulsz, már azt fogod sajnálni, hogy eddig is vártál. Szorítunk neked, imádkozunk érted hétfőn! Kitartás, bátorság! Ha eddig nem tetted, akkor most imádkozz gyógyulásért és erőért! Hidd el, segíteni fog!

33567. Kotkoda_:)2017-01-08 10:10
Kedves Törpicseki és Lerzsi!
Köszi a bátorítást. Sajnos tele van a fejem náthával, annyira nem köhögök, és a torkom se fáj, csak kapar. Csak kicsit nehezebben veszem a levegőt, mert nagyon náthás vagyok. Lázam sem volt. Na, mindenesetre délután már hashajtózok, ha esetleg bevállalják így is a műtétet. Ha nem, akkor halasztunk.
Kedves Yallah!
Köszi a biztatást. Örülök, a pozitív gondolataidnak. Átjött :)
Kedves Csineva!
Az Uzsokiban műtenek. Orvost privátban szívesen megírom.

33566. Csineva2017-01-07 15:07
Szia! Hol operálnak, és ki? Tudnátok az OOI-ben valakit ajánlani? Persze, azt is jó lenne tudni, hogyan jutok el hozzá! Köszi :)!

33565. lios2017-01-07 12:05
Szia!Engem is ott műtöttek méhtestrák miatt,de aki engem műtött már nyugdíjba vonult pedig ajánlottam volna neked.A Kraschenic/ha jól írtam a nevét/jó orvos,csak mivel máshol is dolgozik nincs bent mindig,így nehéz elérni,ha netán van valami.Ha jól emlékszem mindig pénteken jött a betegeihez.Én a Bagaméri Andreához járok vissza kontrollra Ő is nagyon rendes orvos
(válasz Csineva 33559. hozzászólására)

33564. yallah2017-01-07 11:30
Nem voltál Te az Esmyás fórumban? Ismerős a nick, de lehet, hogy nem akkor bocsi! Hidd el a legjobb megoldás lesz a műtét. Bár az sem lenne nagy baj már, ha mindent kivennének. Nekem fél éve hasi úton mindent kivettek és nagyon örülök hogy nem kell foglalkoznom a menstruációs petefészekcisztás stb gondokkal. OLyan NINCS, hogy ne ébredj fel!!! Hidd el, remek anesztes szakemberek vannak. Nyugi! És Hidd el, JOBB lesz! Mi mindannyian akik itt vagyunk és túlvagyunk, bátran állítjuk ezt!

33563. Lerzsi2017-01-07 10:59
Kedves Kotkoda!
Műtét előtt én is így jártam, náthás lettem. Nyomtam az Aspirin+C-t (orvosom is ezt javasolta, de ehhez engedély kell!) és bevállalt az altatós Doktornő is.
Kitartás ha halasztják is, nem kell félni, gondolj a műtét utánra.

33562. törpicseki2017-01-07 10:42
Kedves Kotkoda!
Fontos a pozitív hozzáállás. Ne a legrosszabbra gondolj. Arra gondolj, hogy megszabadulsz a vérzéstől, a sok fájdalomtól. Minden jobb lesz a műtét után. Viszont az altatóorvosnak szólj, hogy meg vagy fázva. Nehogy baj legyen belőle. Majd eldönti, hogy műthető vagy így is, vagy halassza a műtétet.

33561. Kotkoda_:)2017-01-07 10:15
Sziasztok Lányok!
Nagyon régóta olvasom a hozzászólásokat. Eldöntöttem, hogy én is regisztrálok, talán kapok pár bátorító szót Tőletek. 51 éves vagyok, több éve küzdök a miómáimmal. Túl vagyok az Esmya kúrán, felhelyezték a Mirena spirált, de a miómáim csak növekedtek :(
Mostanra már nagyon megvisel minden egyes menstruáció. Darabos, elhúzódó és nagyon sok. Autót úgy vezetek, hogy magam alá teszek egy nagy műanyag zsákot, mert képes vagyok egy bevásárlás ideje alatt teljesen átázni.
Egy szónak is száz a vége -> Műtét. Az egészségügyi kaparás ok volt, ekkor levették a spirált is. Az orvosom laparoszkópos méheltávolítást javasolt a petefészkek és a méhnyak megtartása mellett. Na, ez hétfőn lesz. Borzasztóan parázok. Tele vagyok negatív gondolatokkal, félek, hogy nem ébredek fel az altatásból (kb 3 órás a műtét), vagy közbejön valami komplikáció. Ráadásul megfáztam,köhögök és egész nap fújom az orrom. Most próbálom magam kikúrálni ebből is. C vitamin, tea, pihi. Kérlek erősítsetek. Tudom, jobb nem lesz, kénytelen vagyok bevállalni. Addig merítem az erőt a hozzászólásaitokból.

33560. Ricsaj752017-01-06 21:59
Szia! Nem tudom pontosan mit keresel,vagy miért,de hátha tudok,tudunk segíteni neked.Méhtestdaganattal műtöttek.Műtét közben kiderült,hogy rosszabb a helyzet,mint gondolták.Kivették a petefészkeimet,eltávolították a csepleszt,a nyirokcsomókból mintát vettek.A szövettanom nem lett jó,ezért sugárterápiára kell járnom.A belső szerveim rendben vannak,de a nyirokcsomóim megvannak nagyobbodva.Így a sugár után kemot is kell kapnom.A családom mindenben mellettem áll,minden kívánságomat lesik,soha nem hagynak egyedül.Valaki mindig elkísér a kezelésre is.Megígértem nekik,hogy a nyári nyaralásra mosolyogva,meggyógyulva megyünk.Meg fogok gyógyulni!!! 😄😄
(válasz Csineva 33559. hozzászólására)