Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (28. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

35304. gádor10052017-03-23 15:14
Szia Veggoline!
Engem is vágtak egy szép hétfői napon, és szerdán megmostam a hajam. Különben úgy néztem volna ki mint egy csendes őrült.( rövid hajam van, és alap állapotban is vasárnap, szerdán mosok hajat, nem még akkor ha többet fekszek). Betét nem kell,(ezt mondta az orvosom is ) az őrzőben kértek, de fölösleges volt, mert semmi nem jött. Inkább csak a para és az előző hónapok "rossz" emléke maradt meg utána, hogy mi van, ha mégis elönt valami? Jó készülődést, és minden jót!
(válasz veggoline 35294. hozzászólására)

35303. Kék Lilla2017-03-23 11:36
Hű, tényleg,erre még nem is
gondoltam, így lelkileg még
sokkal keményebb lehetett...!!!

35302. yallah2017-03-23 11:01
Mondok nektek valamit kedves műtét előtt állók. Nekem 3 hetem volt felkészülni. Gondoljátok, hogy nem voltam ideges? Nem féltem? Sebészeti osztályon vagyok ápolónő. Ezer éve. De így még soha nem néztem a műtét utáni betegeket, mint akkor. Úristen! Én is ilyen sápadt meg béna meg hisztis leszek? Mi lesz aha rókázom? Mi lesz ha én is dobálom magam műtét után és hisztizek? Mint amit láttam. Éjszakákat nem aludtam. De ahogy közeledett a műtét ideje egyre jobban azt szuggeráltam: Era ne legyél hülye! Felmegy a vérnyomásod és nem műtenek. Mint ahogy láttam a munkám során soxor. Kitakarítottam a lakást, lerendeztem magam körül mindent, még én bátorítottam a családot, és mire eljött a bevonulás, magam voltam a megtestesült nyugalom. Túléltük, túlélitek! Nyugi!!!!! Ölelés!

35301. Kék Lilla2017-03-23 10:11
Drága Yallah
Köszönöm!!!
(válasz yallah 35298. hozzászólására)

35300. yallah2017-03-23 10:07
Én mostam a műtét utáni 4. napon. Ráültem egy székre meztelen, kicsit előrehajoltam, (ment) és ráengedtem a kézitust a fejemre. Kicsit fura volt, de muszáj volt. Műtét utáni napon anyám azt mondta: Fiam olyan zsíros a hajad, meg kéne mosni.
Anya! Tegnap műtöttek.
Mertugye bevonulás előtti napon este még hastánc fellépésünk volt, hajsütő hajlakk, nem akartam szétizélni a frizkót. Hehe! Műtét előtt bobfazont vágattam. Hosszú hajból! Én marha! Belelógott az egész a pofámba így.
(válasz veggoline 35294. hozzászólására)

35299. Kék Lilla2017-03-23 10:06
Szia Makagil
Én biztos nem mennék még
vissza.Az a 8-10 órás ülés
teljesen biztos Vagy benne
hogy jót tenne Neked?!
Azért azt a hat hetet ebben a
DOLGOZZ, DOLGOZZ!!-világban nem véletlenül találták
ki.puszi Lilla
(válasz Makagil 35289. hozzászólására)

35298. yallah2017-03-23 10:02
Lányok! Vegyetek visszább a parázásból akik még előtte álltok! Ha magas vérnyomásotok lesz, műtét nyista!!! Mivel jobb??? Írtam már egyszer másoknak, megfogadták! Működött!!! Keress valami olyan elfoglaltságot ami kikapcsol! Szexelj! Igyál valami piát! Őrjöng, sírj hangosan! Menj ki a temetőbe ha van olyan hozzátartozód akinek kipanaszkodod magad! Nekem a nagyim az aki mindent meghallgat! (nem, nem vagyok bolond, hidd el, működik) Mindegy mi csak vezesd le!
És olvassátok Kék Lillát És Krisztina1997 et! ha valakik akkor ŐK igazi hősök itt a Hoxán és az ÉN szememben is!

35297. Makagil2017-03-23 10:00
szia.
Szerintem felesleges a betét, ha méheltávolítás lesz, nincs utána minek vérezni. szerintem.
Hajmosás nélkül is ki fogod bírni, nem ez lesz a kardinális problémád :)
(válasz veggoline 35293. hozzászólására)

35296. Kék Lilla2017-03-23 09:52
Krisztikém köszönöm, este írok.

35295. Kék Lilla2017-03-23 09:51
Szia Veg
Szerintem a hajmosásra bent
nem lesz kedved, csak ha már
otthon leszel.Azért az bent
megerőltető lenne.Nagyon
szorítok Neked, sokat gondolok
Rád!!Lilla

35294. veggoline2017-03-23 09:40
Jajh és még kérdések...az egy hét alatt amíg bent kell lenni lesz annyi energiám hogy tudjak hajat mosni???hajszárítót vigyek???vagy éljem túl anélkül??Még lehet jut eszembe valami...

35293. veggoline2017-03-23 09:29
Sziasztok!
Kezdek készülődni bár még csak csütörtök van.Lehet nevetségeset kérdezek de itt lehet.Ha hasi műtét van akkor van vérzés hüvelyen keresztül is?vagyis kell készülni nagyméretű intimbetétekkel is?

35292. ildikó512017-03-23 09:22
Hajnalcsillag !!
Gondolunk rád ès virtuálisan fogjuk a kezedet !
Minden rendben lesz Ölellek 🍀🍀🍀🍀🍀💖ԁ
50;💖

35291. angi682017-03-23 08:29
Dràga Yallah!
Mennyire egyetèrtek minden egyes mondatoddal!!
😘🙋👏💟🌞🌸Ӿ
03;🌼🌷
(válasz yallah 35268. hozzászólására)

35290. Kotkoda_:)2017-03-23 08:18
Drága Kék Lilla!
Dehogy gondol bárki is arra, hogy "megzakkantál" volna!!!
Én egyszerűen bámulom az energiát és az empátiát, ami belőled árad. De maradj ilyen, segíts nekünk továbbra is, ezzel is erősítve Magad!
Én már régen nem a betegséggel kapcsolatos nyavalyák feldolgozását tanulom Tőled, hanem a kitartást és az őszinte emberséget!
Tudod már a véreredményeidet? Minden ok, ugye?
A sebed gyógyul szépen?
Hétfőn pedig nagy levegő...
Sétálj nagyokat a napsütésben, de ne erőltesd Magad!
Tudod, azt érzem, hogy annyira szeretnélek megölelni, vagy jó erősen megfogni a kezeidet, de úgy igazán!
Puszillak
(válasz Kék Lilla 35286. hozzászólására)

35289. Makagil2017-03-23 08:13
Szia Mindenkinek!
Ahogy írtam korábban, ma vagyok két hetes laparoszkópos műtött,már 4 napja nem szedek esténként fájdalomcsillapítót, napközben teljesen energikus vagyok, nincs gond, persze este jól esik a pihizés. Napközben teszem a dolgomat, itthon kisebb rendrakás, persze emelés, és hajolgatás nélkül. Tegnap már kocsival boltba is elmentem anyukámmal, aki emelgetett helyette, jó volt kimozdulni.
Nem bírom már az itthoni semmittevést, így arra gondoltam, hogy hétfőtől visszamegyek dolgozni.
Pont olyan érzésem van, mintha csak csináltak volna 4 lukat a hasamra, és belül meg semmit, mert nem érzek különösebb fájdalmat.
Az étvágyam is visszatért, sajnos, mert a kórházban amit leadtam 1-2 kilót, az már mind itt is van :) Férjem szerint ez csak jó, mert újra a régi vagyok:)
Kicsit parázok, hogy miért ilyen pik-pak a gyógyulás, mert ugye a dokik is azt mondták, hogy 3-4 hét, de mindig is tudtam, hogy nem vagyok egy "normális" eset.
Adminisztrációs munkát végzek, napi 8-10 óra ülés, nem tudom hogy kapásból menni fog-e, de itthon már szétunom az agyam.
Vélemények?

35288. Makagil2017-03-23 07:56
Hajrá Hajni!
Már csak pár óra :) Minden rendben lesz !Bizti, mert ma vagyok két hetes, így elhiheted egy újszülöttnek!
(válasz Idna67 35277. hozzászólására)

35287. Krisztina19972017-03-22 22:09
Szia Yallah és többiek!

Halgassatok
Yallah doktornénire;nekem ő volt a Hoxa dokim és többiek a lelki társaim!Imádok mindenkit a mai napig,mindennap megköszönöm a JóIstennek ,hogy rátaláltam erre az oldalra.Mindenki a legmélyebb őszinteséggel beszél a félelméről,a sikerekről,napi szinten megélt apró pici boldogságairól.Én is tudtam támaszkodni a férjemre ,a lányomra úgy színtén,tudjátok amikor a lányom törölte a fenekem mert éppen a 4 csőtől ami belőlem lógott nem tudtam semmit csinálni,kivette alólam az ágytálat és ezt minden undor nélkül,akkor boldog volt a lelkem,hogy ilyen lányt neveltünk.
De őszinte az,hogy az igazi lelki támaszt itt kaptam ,teljesen ismeretlen angyaloktól😇❤❤❤❤❤
❤❤❤😅😅😅
Voltam a pesti dokimnál Dr.Kovács Gábornál pesten,hogy megköszönjem amit értem tett.Rendesen bekébzelt csávó de van is mire neki,ő az egyetlen doki magyarországon aki húgyvezeték plasztikát csinál laparoszkóppal.
Megkérdeztem tőle ,hogy mondja már meg odabent mit látott,hát Krisztina mire odaértem magához ,belülröl rendesen összevolt hegesedve...annyit tesz,hogy jól összeégettek máshol is ,nem csak a húgyvezetékem.Pokoli volt a 4 hónap de én is itt vagyok és élek!Ti is fogtok!Soha de soha ne adjátok fel!
Ölelésem mindenkinek😉
(válasz yallah 35268. hozzászólására)

35286. Kék Lilla2017-03-22 21:25
Köszönöm Ildikó!!
Meggyőződésem hogy akik itt
vagyunk mindegyikünk különleges és értékes ember.
A metamorfózis miatt, amin
átmentünk.Lehet hogy most azt
gondoljátok ez a nő megzakkant,
de én nem adnám oda egyetlen
percét sem!!Sokkal jobban érzem magam lelkileg, mint
bármikor előtte.Ha ennyi jó
történt volna velem egész életemben, sose lettem volna
beteg.pusziLilla

35285. ildikó512017-03-22 21:04
Lilla Drága 💖
Te egy igazi tümemèny vagy 💖💖💖💖💖Nagy ölelès !!!
(válasz Kék Lilla 35282. hozzászólására)

35284. ildikó512017-03-22 21:01
Szia Andi!
Nem vagy egyedül èn is így gondoltam szedem a gyógyszert jè nincs meg de örrökkè nem lehet szedni !!
A betegsèg attól mèg ott marad !
Mèg az utolsó este azt mondogattam magamba nem kell nekem ez a mütèt haza megyek !!
De elaludtam ès reggel már nem volt ilyen gondolatom tudtam hogy muszáj!! 3hèt igen hosszú idő eltelik csak lassan èn már csak tudom !novemberben tudtam meg hogy müteni kell január 30 mütöttek sok idő volt de eljött ès már 8hetes leszek !!! KITARTÀS!!!🌷🌸💖
(válasz andyca73 35280. hozzászólására)

35283. Kék Lilla2017-03-22 21:00
Ja, Andica
Egyáltalán nem fárasztasz
minket, írd ki magadból ami
bánt, megpróbálunk segíteni,
ezért égi áldás ez az oldal.

35282. Kék Lilla2017-03-22 20:55
Drágáim
Műtét előtt álló lányok
Jaj dehogy akarom én elbagatellizálni a félelmeiteket,
sok lelki és testi szenvedést,
a sok álmatlan éjszakát a
műtét és jelenlegi állapot miatt!!
Nagyon távol álljon tőlem!
De soha, soha ne is sejtse senki
milyen úgy nekimenni a következő
három hétnek hogy tudván tudja
valaki szinte nincs olyan szerve
amit ne támadott volna meg a
betegség?!Még a lehelete sem érintsen meg soha senkit!!!
Hogy hatalmas a lehetősége annak hogy felnyitnak és ugyanúgy utána rögtön össze
is varrnak?Amikor a szemedbe
lemondanak rólad az orvosok és
ezt közlik is ki így, ki úgy.A két
hét várakozási időböl három lesz
adminisztrációs hiba miatt?!
Aki ismer tudja hogy irtózom attól
ha sajnálnak.Miért írtam le mégis
mindezt?Azért hogy egy kis
lelket öntsetek belétek.Ha én
kibírtam, kibírjátok Ti is! Ha én
megmaradtam,Ti még sokkal
jobban megmaradtok!!Ha én
boldog tudok lenni így,Ti még
sokkal jobban azok lesztek!
Ha velem úgy bántak a kórházban mint egy hercegnővel,
veletek sem fognak másképp!!
Drágáim!!!Féljetek egy picikét,
pityeregjetek egy csöppet de
gondoljatok arra hogy utána az
egészség és az ÉLET vár
mindnyájótokat!!
Ölellek benneteket igaz szeretettel:Lilla

35281. ildikó512017-03-22 20:53
Drága Hajni 💖
Megy az energia 1000-rel ès az ima
Fájdalom mentes èbredèst kívánok neked !
Ölellek 💖🍀🍀🍀🍀🍀

35280. andyca732017-03-22 20:02
Sziasztok!
Nem tudom mi van velem, ahogy közeledik az időpont, annál jobban esek kétségbe...
Most, hogy szedem ezt a Norcolut gyógyszert és ez szabályozza a vérzést, csak az van a fejemben, miért is kell engem műteni...jól döntök-döntöttem-e...persze, ezt a gyógyszert sem szedhetem örökké:(
Ti is éreztetek így? Főleg ,akik már túl vagytok a műtéten..
Minden gondolatom a műtéten jár.
Annyira besz..rós vagyok:( Istenem, még három hét, addig lehet be is csavarodok :)
Napközben, amikor teszek-veszek, kicsit kikapcsolok, de este, reggel elég gáz...
Nem akarok senkit fárasztani, csak úgy kijött belőlem:(
Szép estét!

35279. andyca732017-03-22 19:54
szia!
Sajnálom, hogy Te is hasonlóan vagy,mint akár én..
Hogy vagy, hogy érzed magad így 3 hónap után?
Remélem jól:)
Jó egészséget kívánok!
Szia
Andi
(válasz erdei ildi 35258. hozzászólására)

35278. Kék Lilla2017-03-22 19:51
Szia Hajni
Nagyon gondolunk Rád, és
nemcsak holnap!!!!Utána is, sokat!!!Veled vagyunk!!!!Lilla

35277. Idna672017-03-22 19:29
Sziasztok Lányok!
Hajnalcsillag mütétje holnap fél tíz körül lesz. Nagyon várja Tölünk az erőt, energiát. Küldjünk Neki.
Puszi mindeninek.
Andi

35276. ildikó512017-03-22 19:28
Úgy lesz hidd el !puszillak💖🌷🌸🌼🌹
803;
(válasz mallmax1978 35275. hozzászólására)

35275. mallmax19782017-03-22 19:16
Köszönöm,drága vagy 😘 Remélem hamar túl leszek rajta és újra teljes életet élhetek.
(válasz ildikó51 35266. hozzászólására)