Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (17. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

33402. Katy072016-12-13 10:20
Mindenkinek köszönöm az együttérzést, nagyon sokat segít ezekben a nehéz napokban.

33401. Borsika07032016-12-13 09:56
Kedves Katy07! Részvétem!

"Én mindig itt leszek, mindig közel leszek.
Megtaláltok napnyugtakor,
a vízimadár esti repülésében,
Egy galamb szárny-suhogásában,
s egy bagoly huhogásában.
Én itt leszek közel. Őrt állok az erdő csendje fölött és
Álmotok felett is őrködöm.
Ha érezni akartok engem, lépjetek ki a természetbe,
És álljatok meg valahol a csendben. Fák szelíd neszében,
a suttogó nád halk zenéjében engem meghallotok.
Mosolyogjatok egy virágra, egy pillangóra, egy kis madárra,
Egy pislogó csillagra a messzi láthatáron,
Míg az estnek árnya köröttetek lassan bezárul.
Csak mosolyogjatok, és én az öröklét ragyogásában
Visszamosolygok rátok." Vass Albert

33400. Borsika07032016-12-12 23:51
Isten áldjon mindannyiunkat!

"Áldjon meg téged az Úr
És őrizzen meg téged Ő
Világítsa meg rajtad
Arcának fényét
s könyörüljön terajtad Ő
Fordítsa tereád
Az Úr az Ő orcáját
Adjon tenéked békességet
És hozza el az Ő országát"

33399. Borsika07032016-12-12 23:31
Drága Angéla 💗 Csodás amit írtál, igazad van!!! Öllelek és szeretetteljes, áldott várakozást kívánok Neked!
(válasz angi68 33387. hozzászólására)

33398. agnetavg2016-12-12 21:34
Udvozlok mindenkit! Ugy orulok, hogy megtalaltam ezt a listat. Edesanyam 84 eves, par hete rosszindulatu mehtest daganatot fedeztek fel nala. Grade 1. Az orvosok hasi meheltavolitast javasolnak. Mennyire veszelyes a mutet az o koraban? Van-e valakinek szemelyes tapasztalata vagy ismerose? Azert is aggodunk mert anyukam inzulinos cukorbeteg. Elore is koszonok minden segitseget.

33397. kolozsm2016-12-12 17:14
Szia Katy07!
Borzasztó ami történt!
Őszinte részvétem! Nagyon, nagyon sajnálom. :(
Adjon a Jóisten egy kis nyugalmat a lelkednek!
Vigyázz magadra!

Nagy Ölelés!
(válasz Katy07 33388. hozzászólására)

33396. kolozsm2016-12-12 17:10
Kedves Lányok!
Sikeresen túl vagyok a műtéten (December 6-án), most már lábadozom. A varrattal együtt engedtek haza tegnap délben és csütörtökön délelőtt kell visszamennem varratszedésre. Akkorra már meg lesz az eredmény is.
Van rendesen székletem és vizeletem. Jobb oldalon a hasam alatt és a combom tövénél, csíp, ég egy kicsit. Úgy gondoltam, hogy a 3 cső, ami bennem volt az dörzsölte ki, vagy valamelyik fertőtlenítő szerre gondoltam (de a másik oldalon nem volt/van ilyen érzésem). Arra gondoltam végül is, hogy a ragtapasz miatt csíp, ég......de talán az sem. Ja és mikor hozzáérek, abszolút érzéketlen. Teljesen el van zsibbadva. Amikor a dokinak mondtam, Ő azt mondta, hogy az semmi......majd elmúlik.
Szóval, kicsit sétálok, pihenek.
A többi lábadozónak, gyors gyógyulást kívánok, a műtét előtt állóknak kitartást, sok türelmet! Ölelés Mindenkinek!

33395. yallah2016-12-12 16:00
Jajistenem! Ez igazán nem hiányzott neked! A jó Isten adjon erőt neked és megnyugvást.Szeretettel ölellek!

33394. törpicseki2016-12-12 10:07
Kedves Katy07: nem találok szavakat. Egyik megpróbáltatás jön a másik után. Őszinte részvétem!

33393. Ricsaj752016-12-11 22:28
Őszinte részvétem! Nagyon nagyon sajnálom,hogy ebben a nehéz helyzetben még nagyobb sorscsapásokkal kell megbírkóznod.Vigyázz magadra!

33392. Krisztina19972016-12-11 20:47
Drága Katy07!

Fogadd tőlem is őszinte részvétemet !Együtt érzek veled!A Jó Isten adjon neked erőt ,egészséget ezekhez a szomorú napokhoz.Imádkozom érted mindennap!Szeretettel ölellek.

33391. angi682016-12-11 19:42
Kedves Katy07!
Erre már nem is lehet semmi biztatót mondani.
Rettenetesen sajnálom, h ilyen szörnyűségeken mész keresztül 😥😥😥
Adjon neked a Jézuska sok erőt a kitartáshoz.!
Fogadd őszinte részvétem.
Vigyázz magadra!
😘😘😘💖💖💖

33390. Bubuc762016-12-11 18:33
Kedves Katy07!

Őszinte részvétem! Adjon a Jóisten erőt, hogy elviseld a megpróbáltatásokat! Szüleid minden bizonnyal nagyon szerették egymást, s most már együtt lehetnek.
Imádkozom érted!

33389. Bolyci692016-12-11 15:13
Jaj Istenem Katy, erre most mi biztatót lehetne írni! Őszinte, szívből jövő részvétemet fejezem ki feléd! Vigasztalódást kívánok tiszta szívemből Neked!

"Isten a legnehezebb harcokat mindig a legjobb katonáira bízza!"

Adjon neked a jó Isten erőt, kitartást! Ölellek!

33388. Katy072016-12-11 14:54
Sziasztok! Elég régen nem jelentkeztem itt, most is inkább offtopic leszek, de ki kell írni magamból a fájdalmam. Nekem csütörtökön kellett volna visszamennem a dokihoz, mert a multkori kontrollon látta az ultrahangon, hogy a megmaradt petefészkemben a tüsző nem akar megrepedni, és az fáj. Nem tudom, mit lehet vele tenni, de egy darabig nem is tudom meg. Nem tudtam elmenni. A szeptemberi műtét után egy hónappal, októberben édesapám elhunyt, nagyon megviselt. Most, szerdán este az édesanyám, a karjaimban. Beteg volt a szíve, épp csütörtök reggel kellett volna befeküdni a belgyógyászatra kivizsgálásra. Szerda este a konyhában összeesett, hiába próbáltam én is, utána a mentősök, a rohammentősök is újraéleszteni, nem sikerült... Hiába pumpáltam a mellkasát, amíg a mentők kértek, utána ők is csinálták, próbálták deffibrilátorral, semmi. Most újra temetést intézek. Ezért lemondtam a kontrollt, teljesen ki vagyok készülve. Remélem, nektek nagyon szép karácsonyotok lesz, szívből kívánom mindenkinek. A lábadozóknak problémamentes felépülést, a műtét előtt állóknak sok sikert kívánok!

33387. angi682016-12-11 14:38
Ami valóban számít, azt az idén sem a fa alatt találod.
Nem lesz csomagolva és nincs ára. Ami igazán számít, azt megleled a levegőben, egy ölelésben, egy egyszerű mosolyban, egy pillantásban vagy egy csókban...
Kívánom, hogy ez az időszak olyan szépségekkel legyen teljes, ami a szívünkig hatol és megszólítja a lelkünket.
Csodás adventi napot kívánok minden kedves sorstársamnak, lábadózóknak, és a műtét előtt állóknak 💖😘

33386. yallah2016-12-11 08:20
Drága Krisztike! Nem igazságos az élettől hogy ilyen próbának tesz ki. Elhiszem, hogy már teljesen kivagy. De mindjárt vége! Sok rossz után már csak JÓ jön! Kiveszik azt a fránya csövet és megfordul minden. A hasad persze hogy puffad Ennyi beavatkozás után. Szerintem senkinek sem régi a hasa. Tarts ki még egy kicsit,a dokik tudják miért kell Ennyi izé és Ennyi ideig. Puszillak!😉😘💝

33385. Szilva982016-12-11 07:40
Kedves Krisztina! Amin te keresztül mész,arra nincsenek szavak,de gondolj arra h mennyire szeret téged a Jó Isten, a jutalmad nem fog elmaradni. Addig is kívánok még sok türelmet és kitartást neked. Fogadd szeretettel ezt az igét❤
"Ne félj,mert én veled vagyok,ne csüggedj,mert én vagyok Istened! Megerősítelek,meg is segítlek,sőt győzelmes jobbommal támogatlak. Ézs.41.10
Szeretettel ölellek,veled vagyunk,bizzunk az Úrban,mert jóságos!😇🌞

33384. angi682016-12-10 08:24
Drága Krisztina!
Nagyon erős és bátor csaj vagy!!! A nehezén túl, most már csak egy pici kitartás és vége lesz.! Jézuskára csövek és szenvedés nélkül. Az alagút végét már látni.
A hasikád is szép lassan helyreáll,nem csoda két ekkora műtét után és a szurik miatt, h kék, zöld, és puffadt.
Ne aggódj miatta, az is és Te is szépen helyreáll jöttök.
Ölellek és fel a fejjel, a nehezén túl vagy! Tudod azt mondják, rossz után jön a jó!! Igazán megérdemled, és jönni is fog meglátod!!!
Puszillak 💖😘
(válasz Krisztina1997 33383. hozzászólására)

33383. Krisztina19972016-12-09 22:51
Kedves Lányok/Mindenki!

A lábadozás nálam elég hosszadalmasnak bizonyúl,ameddig a belső katéter fent van,addig a gyógyulás nem tud bekövetkezni.Hiába is szedek csoda pirulákat,csak a gyomrom bánja.Az erőm még nem jött vissza rendesen ,kellenek a pici alvások napközben is.Nagyon reménykedem ,hogy tényleg karácsonyra kiveszik ezt is, és élhetek újra teljes emberként.A hasam nem a legszebb,a műtétek miatt és a rengeteg szuri miatt kék zöld.Ami aggaszt,hogy nem akar laposodni a hasam .Ez most már így marad szerintetek?Az biztos,hogy a kórházban csodabogárként kezelnek,az egyik legnehezebb műtét volt a kórház történetében.Bár ne lett volna😭.
Mindenkinek köszönöm az aggódást és az imákat.Ez tartott életben!
Puszillak benneteket!Krisztina

33382. Bea112016-12-09 20:58
Kedves Lányok! Főleg, akiket régebben műtöttek. Szeretnék kérdezni valamit. Van-e valakinek hasonló gondja, mint nekem. 2015 júliusában műtöttek. (Laparoszkópos méheltávolítás adenocarcinoma miatt.) A problémám, hogy ha valamiért sokat kell ülnöm egy helyben mondjuk egy széken pl. egy koncerten, akkor utána nagyon megfájdul a farcsontom környéke. Más is tapasztalt ilyet? Lehet ez összefüggésben a műtéttel?

Krisztina! Sokat gondolok Rád, remélem most már végre rendbe jössz Te is! Nem igazságos, hogy ennyit kell szenvedned, míg mi, többiek, gyorsan felépültünk! Nagyon remélem, hogy Karácsonyra megszűnnek a Te gondjaid is, és a gyógyulás útjára léphetsz végre! Sok puszi Neked!

A többi lábadozónak is gyors felépülést kívánok, a műtét előtt állóknak kitartást, türelmet! Puszi Mindenkinek!

33381. cicerella2016-12-08 23:22
Kedves Krisztina, miért kell még hogy fent legyen a kateter?Szívből kívánom neked hogy véget érjen a sok fájdalom és gyógyulj meg minél hamarabb!!! Imadkozom érted! !! Engem november 18-an műtöttek. Én is idegen test érzékeny vagyok. Még az infúziót is újszülötteknel hasznalatos tűvel oldották meg nálam. De csak 3 napig birtam. A katetert 2. Nap kivettek. En is kaptam az antibiotikumot infuzioba majd gyógyszer be. Kivanom neked a legjobbakat!!!! Kérem az égieket segitsek a gyogyulasod! 🍀🌹😇
(válasz Krisztina1997 33379. hozzászólására)

33380. Eszter 472016-12-08 21:03
Drága Krisztina!

Imádkozom érted és nagyon sokat gondolok rád!
Nagyjából egy időben műtöttek minket és bár nekem is volt egy kis komplikáció a műtét alatt, már egészen jól vagyok.
Viszont lelkileg még mindig nagyon megvisel!
Annyira szeretném ha jobban lennél már!
Tiszta szívemből írok neked és drukkolok az orvosoknak is, hogy gyógyítsanak meg!

Szeretettel: Eszter
(válasz Krisztina1997 33379. hozzászólására)

33379. Krisztina19972016-12-08 20:36
Sziasztok!

Ma voltam ellenörzésen és a 3.antibiotikum kúra után is 3 keresztes gennyes a vizeletem.Mit szóltok hozzá?Én már kivagyok rendesen!Ma vagyok 3 hetes műtött ,fent van még egy katéter bennem ,ez okozza a gyulladást ,mert allergiás vagyok minden gumira ,szilikonra.Mondtam a dokimnak ,hogy jövőhét csütörtökön megyek újból vissza ,akkor vegye le ,mert én ezt már nem birom.Pelenkázom magam alulról ,mert folyik a pisi állandóan belölem.Ezt kell megélnem 44 évesen,de kibirom ha fene fenét eszik is.Kaptam egy 4.gyógyszert is,hátha...
Imádkoztam minden műtöttért ,és fogok is tovább,hiszen ti is ezt tettétek értem.Mindenkinek kitartást kivánok!A rossz után csak jó jöhet!Ugye?
Ölelés mindenkinek!

33378. Valcsi652016-12-07 22:56
Törpicseki! Én orvost váltottam. Amikor először rossz lett a kaparás szövettana az orvosom mondta fél év múlva ismételjük. Eltelt fél év újra váratni akart. A háziorvosom is azt tanácsolta kérjem ki más orvos véleményét is. Jól tettem. A műtét után pláne azt gondoltam, mert még jó lett a szövettan de ha tovább húzom nem biztos. Ki kell kérni más orvos véleményét is még akkor is ha 30 évig voltam betege és 2 gyermeket szültem nála. Más orvos más kórházba műtött de nem bántam meg!
(válasz törpicseki 33361. hozzászólására)

33377. Valcsi652016-12-07 22:47
Bolyci69! Nagyon örülök hogy jó lett az eredményed! Ölelés és pus!zi
(válasz Bolyci69 33372. hozzászólására)

33376. era19742016-12-07 21:52
Sziasztok!Én is régen jàrtam erre,örömmel olvasom Ibab,és Szisziàfi sorait hogy jól vagytok!Engem nkvemberben volt 2éve hogy műtöttek,méhtestràk miatt😞Hàl istennek minden rendben van,éppen ma voltam kontrrolon,és az eddigi 3havi kontroll mostmàr 6havi lett😃Kitartàs lànyok,nem egy leànyàlom a műtét ,de kibirható,és napról napra jobb lesz😊

33375. cicerella2016-12-07 20:54
Örülök hogy minden rendben Bolyci69! 🌹

33374. Szilva982016-12-07 20:16
Kedves Bolyci69 ! Veled együtt örülünk,hogy jó lett a szövettanod. Hála a Jó Istennek! Imáink meghallgattattak. Ölelés neked is.

33373. Jerik2016-12-07 19:18
Nagyon Örülök neki! 😊 Már többször felnéztem a fórumra hogy fel tetted e az eredményt!😊