Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


11061. szofi99
2012. jan. 1. 08:16
Boldog Uj Évet kivánok mindenkinek !
11060. nagy49éva
2012. jan. 1. 05:57

Sziasztok Lányok! Mindenkinek Boldog Új Esztendőt kívánok és békességet a családban. A család nagy erőt tud adni ha van. Az enyém éppen most csorbult névnapomra. Rájöttem. hogy a gyerek apja szerelmes egy másik hölgybe és amikor rákérdeztem bevallotta.

Mondtam költözzön hozzá és legyenek boldogok, de ő nem akar ilyen végleges megoldást. Tartsam el én mivel a ház az én nevemen van és ő csak élvezi ami van.Persze ő nem add semmi pénzt. Majd ő megy barátnőjéhez ha akar. BUÉK mindenkinek. Éva

11059. ATLASZ42
2011. dec. 31. 20:44

Sziasztok Lányok!


Sikerekben gazdag boldog Új Évet kivánok. Legyen legfőképenn egészség, mert már sokan megtapasztaltuk milyen fontos nekünk és családtagjaink számára. Szeretettel Alica

11058. Imisz
2011. dec. 31. 17:44
Mindenkinek nagyon Boldog, Békés Új Esztendőt kívánok, legfőképpen erőben, egészségben!
11057. Julcsi73
2011. dec. 31. 17:19

Szép estét mindenkinek!

Köszönöm a válaszokat! Kívánok mindenkinek erőben,egészségben gazdag boldog új évet!

Julcsi

11056. bzsuzso
2011. dec. 31. 15:04

Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon jó egészséget és boldog új évet kívánok. Köszönöm Nektek, hogy veletek lehettem a műtét előtt és után, nagyon sok erőt merítettem Tőletek. Puszi Zsuzsa

11055. Adri761022
2011. dec. 31. 12:00

Sziasztok Lányok!!!


Mindenkinek sikerekben,EGÉSZSÉGBEN,gazdag Boldog Új Évet Kívánok!!!

Vigyázzatok magatokra,aki bulizik ,annak nagyon jó szórakozást!!!!

Puszi Adri

11054. afi12
2011. dec. 31. 11:19

Sziasztok Lányok!

Mindenkinek Boldog,Egészségben és Sikerekben gazdag

új esztendőt kívánok.

Vigyázzatok magatokra,és a legdrágább kincsetekre az

EGÉSZSÉGETEKRE.

Mindenkit puszilok:Marcsi

11053. szisziági
2011. dec. 31. 09:24

Kedves Lábadozók,Műtét előtt állók és Tapasztalt régi Lányok!

Mindenkinek kívánok Egészségben gazdagabb,Sikeres Boldog Új esztendőt!

Nagyon sokat köszönhetek ennek a kis fórumnak,és azt kívánom,hogy még sokáig megmaradjon ez az összetartozó ,segítő csapat...Senki ne menjen félelemmel telve a műtét elé,és utána se maradjon egyedül a fájdalmaival,apró örömeivel.

Mindenkinek BÚÉK 2012-re!

Üdvözlettel: Ági

11052. Rezeda63
2011. dec. 31. 08:29

Sziasztok Lányok! Régiek és újak:))))

Mindenkinek egészségben gazdag, és nehézségekben szegény Békés Boldog Új Évet kívánok!

A lábadozóknak gyors gyógyulást, a műtét előtt állóknak szerencsét és kitartást kívánok!

Üdvözlettel! Rezeda

11051. balzs
2011. dec. 31. 08:25
Nagyon hálás vagyok ,hogy megtaláltam e csapatot és nagyon köszönöm a biztatást és a sok sok segítséget amit TŐLETEK a műtét előtt kaptam.SOK SOK PUSZI ÉS BÚÉK!!!!!!!!!!!!!Évi
2011. dec. 31. 08:08

Sziasztok!

Egészségben,Gazdagságban sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kívánok mindenkinek és egyben meg köszönöm az eddigi támogatásotokat és velem együtt akik még a műtét előtt állunk kérném,hogy segítsetek továbbra is minket a sok jó tanácsaitokkal.Akik már túl estek azoknak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!

Mindenkinek Sok puszi:

Móni

11049. turkkati
2011. dec. 31. 07:56

Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

2012-re jó egészséget,boldogságot!

Kívánom, hogy minden vágyunk úgy teljesüljön, ahogy azt szeretnénk!

Üdv:Kati

11048. krasiné
2011. dec. 31. 07:50
Sziasztok Csajok! Mindenkinek erőben, egészségben,sikerekben gazdag boldog új évet kívánok. Nagyon köszönöm, hogy átsegítettetek életem egyik legnehezebb időszakán. Sok erőt merítettem írásaitokból,tanácsaitokból. Amit a családdal nem tudtam megbeszélni, Veletek simán ment. Köszönök mindent és mindent megteszek azért, hogy aki műtét előtt áll, segítsek Neki. Nekem is nagyon kellett, hogy felkészülten feküdjek kés alá,így sokkal könnyebb volt. Nem is gondolná az ember, hogy milyen sok nő van ebben a helyzetben. Vigyázzatok Magatokra,estére jó szórakozást kívánok. A műtötteknek mielőbbi felépülést,a műtét előtt állóknak sok erőt és kitartást! Mindenkit puszilok::))Klári.
11047. balzs (válaszként erre: 11029. - Gyöngy324)
2011. dec. 31. 07:28
NAGYON ÖRÜLÖK A JÓ HÍRNEK!!!!!!!!!!!!
11046. balzs (válaszként erre: 11029. - Gyöngy324)
2011. dec. 31. 07:28
SZIA!!!!!!!!!VIGYÁZZ MAGADRA!!!!!!!!!!!!!!
11045. balzs
2011. dec. 31. 07:18

Sziasztok LÁNYOK!!!!!!!!!!

BOLDOG ŰJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK AKIK MŰTÉT ELŐTT ÁLLTOK KITARTÁST AKIK MÁR TŰL VAGYUNK ERŐT EGÉSZSÉGET A KÖVETKEZŐ ÉVEKRE!!!!!!!!!!!!!PUSZI ÉVI

11044. tzs65
2011. dec. 30. 19:59

Kedves Lányok!

Tavaly ilyenkor még nem tudtam, februárban mi vár rám, csak fájdalmam volt. Azt remélem, a következő év már teljesen egészségesen telik, azaz 2011-gyel lezárom a méheltávolításomról szóló hónapokat. Jó hogy van ez az oldal, jó hogy sokan segítenek elviselni a bajt, nagyon sokat lendített rajtam is, hogy mások tapasztalatait az enyémekkel összevethettem. Sokszor jövök ide, olvasok, a frisseknek jobbulást, a műtét előtt állóknak sok bátorságot kívánok. A régieknek meg köszönöm, hogy tanulhattam tőlük. Boldog új évet mindenkinek!

2011. dec. 30. 19:23

Kedves Fórumozók!

Mindenkinek nagyon boldog Újesztendőt kívánok!

A műtét előttieknek türelmet, kitartást, a többieknek pedig nagyon gyors gyógyulást, és további teljes ÉLETET kívánok!!!!!

11042. aliza43
2011. dec. 30. 18:20

Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet kivánok!A műtét előtt állóknak egy kalappal,és ide jönni jó ,mert itt mindig segítenek mindenben.Ma volt 1 hónapja a műtétem,de örülök hogy igy döntöttem.Csak azt sajnálom hogy az új évet nem kezdhetem a férjemmel közösen!De majd 2 hét múlva talán nekem is jó hirrel szolgál az orvosom.BUÉK MINDENKINEK!Puszi Kati Pécsről

11041. Adri761022 (válaszként erre: 11038. - Julcsi73)
2011. dec. 30. 18:02

Szia Julcsi!


Üdvözöllek közöttünk.Ne izgulj nem lesz semmi baj.

Szerintem is a betét jobb és bugyit ha felkelsz nyugodtan húzhatsz,max. viziteknél leveszed.

Nagyon fogok szorítani és várlak vissza minnél előbb.

B.U.É.K.

Puszi Adri

11040. Gyöngy324 (válaszként erre: 11035. - BrenBea)
2011. dec. 30. 17:57

Szia Bea!!


Köszönöm Neked és a többi kedves itt lévő sorstársamnak, hogy ilyen aranyosan örültetek a jó híreimnek, hogy végre ilyen jól vagyok! Igazán nagyon jól esett, köszönöm Nektek!:-)


Veled mi újság Bea, mit mondták, voltál orvosnál vagy alábbhagyott egy picit a vérzés?


Puszi Mindenkinek: Gyöngy

11039. Imisz (válaszként erre: 11038. - Julcsi73)
2011. dec. 30. 17:51

Szia Julcsi!

Én a betét mellett szavazok, abból is a vékonyabbra mert ha minden jól megy, kis véres váladékozáson kívül más nem lesz.

Bár nálam is azt mondták, "jobb ha szabadon van a műtéti terület" azért ha felkeltem húztam bugyit.

Nem szóltak érte.

Izgulni szabad, de csak kicsit!:))

Minden rendben lesz, itt meg mindenki szorít majd neked!


Üdv: Szimi

11038. Julcsi73
2011. dec. 30. 16:46

Szép napot mindenkinek!

Pár napja találtam rá erre a fórumra,amit folyamatosan figyelemmel kísérek,mert én is műtét előtt állok (január 3).Nagyon sok hasznos információt leírtok,aminek nagyon örülök,mert megkönnyíti a helyzetet.Úgy érzem felkészültem a műtétre,de azért nagyon félek,többek közt az altatástól.Ráadásul egy kicsit rám ijesztettek az EKG-én,mert csak 44 volt a pulzusom.

Kérdés:betétet vagy inkább papírvattát javasoltok bevinni? Nálunk nem igazán szeretik,ha bugyi van rajtunk. :(

11037. tandrea66
2011. dec. 30. 15:03

Boldog Újévet kívánok minden gyógyultnak és lábadozónak és annak is aki még a műtét előtt áll egyaránt. Bulizzatok jót, de vigyázzatok magatokra!


Andi

11036. BrenBea (válaszként erre: 11028. - Ispanmonika)
2011. dec. 30. 10:33
Moncsi! Szerintem indulj a kórházba ha nagyon vérzel...nekem sem akart elmúlni a végén összeomlott a vérképem 3 egység vért kaptam.. és nem tudtak alatatni sem napokig olyan állapotban.. sztem ne várj és saját magadtól ne vegyél be gyógyszert... indulj a dokidhoz azonnal.. kitartás és vigyázz magadra
11035. BrenBea
2011. dec. 30. 10:31
Gyöngy neked meg nagyon sokkal szebb új esztendőt és kitartást... :))örülök, hogy jól vagy...
11034. BrenBea
2011. dec. 30. 10:27
sziasztok kérdésem lenne ... Szepesi János Dr urat a Péterfy kórházból ismeri e valaki?
11033. krasiné (válaszként erre: 11029. - Gyöngy324)
2011. dec. 30. 05:46
Szia Gyöngy! Semmihez sem fogható érzés,mikor sok-sok hónap elteltével azt közlik az emberrel, hogy a felépülés felé tart. Nagyon megszenvedtem én is,és mikor az orvos közölte, hogy egyenlőre nem műt és látja, hogy egyre jobban vagyok,azt az érzést nem lehet leírni. Vége van, látod az alagút végén a fényt. Attől, hogy kipakoltak igenis nőnek érzem magamatat. Sőt!Bármikor elérhető nőnek.Nem kell magyarázkódni,hogy megint vérzek,stb. Annak, hogy Te is átélhetted az öröm érzését a dokidnál,nagyon örülök. Gondolom mázsás súly esett le a lelkedről. Kívánok Neked minden jót, és igen,ahogy írtad, ettől az évtől SOKKAL szerencsésebb esztendőt! Vigyázz Magadra! Továbbra is maradj köztünk,mert jó kibeszélni a bajainkat, amit a családdal én nem szeretek megosztani. Puszillak:)Klári.
11032. ATLASZ42 (válaszként erre: 11029. - Gyöngy324)
2011. dec. 29. 22:05

Szia Gyöngy, nagyon örülök a jó hireidnek. Igy igazán megnyugodva indulhatsz az új évnek.

De vigyázz még magadra, és férjeddel együtt kellemesen töltsétek e sok megpróbáltatás utáni közös együttlétet.

Kivánok neked Boldog új évet, erőt és egészséget.

Alica

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook