Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


11178. krasiné
2012. jan. 15. 05:12
Sziasztok Lányok! Ti tudtok aludni? Már 4.éjszaka alig alszok valamit. Mi lehet a baj? A hormonok csinálnak ilyet? Klári.
11177. krasiné (válaszként erre: 11174. - Zafirov)
2012. jan. 15. 05:07
Szióka! Amikor a dokim kiszedte a varratot, nekem nem ragasztotta le.Nyugodtan fürödhetsz, nem lesz semmi baj. De azért arra vigyázz, hogy tusfürdő vagy szappan ne menjen rá. Puszi:Klári.
11176. a268b1c726 (válaszként erre: 11175. - Julcsi73)
2012. jan. 14. 20:38

Szia, Julcsi! De meg ám. Engem augusztusban műtöttek, egész jól vagyok, de ahogy bejött a hideg, szeles idő, néha úgy érzem, mintha csak 2-3 hete történt volna. Némi viszketés is előfordul, ami "friss" műtétesként nem volt. Ismerősöm 4 éve esett át ugyanezen a műtéten, azóta ő is utálja a hidegfrontot. De lehet, hogy nekünk el fog múlni. :-)

Gyógyulj, és vigyázz magadra!

11175. Julcsi73
2012. jan. 14. 19:58
Sziasztok Lányok! Szeretném megkérdezni,hogy Ti is megéreztétek a hideg frontot? (Mert csak erre tudok gondolni.) Tegnap délután óta ott is fáj,ahol eddig nem is éreztem semmit. Már túl jól éreztem magam,még csodálkoztam is rajta,hogy műtét után másfél héttel lehetséges-e ilyen. Ja,és kezd viszketni,de nem csak a vágás,hanem úgy belül is. Ezt leszámítva,jól vagyok,amit mindenkinek szívből kívánok! Üdv:Julcsi
11174. zafirov
2012. jan. 14. 19:40
Szép estét mindenkinek! Szeretném megkérdezni, hogy meddig legyen leragasztva a sebem? A doki azt mondta, hogy nem baj ha leázik de én nagyon féltem, ezért folpakkal körültekerem magam fürdéskor :-))
11173. YPanna
2012. jan. 13. 16:58

Sziasztok, én még mindig előtte járok a dolgoknak, elvileg kedden lett volna a kis műtétem, de a doki benézte és inkább elment egy konferenciára. Jövő hét keddre tette át. A kérdésem, hogy mit tudtok a sárgatest hormonokról? mennyire hatásos? érdemes-e kipróbálni? ill mivel hormon, kell e félnem tőle?

köszönettel

Panna

11172. turkkati (válaszként erre: 11165. - Jerry69)
2012. jan. 13. 15:51
Csak így tovább, egészség is meglesz, férfi is jöhet még!
11171. jerry69 (válaszként erre: 11168. - Krasiné)
2012. jan. 13. 15:15
Írok később, de mennem kell a kiskölkemért a suliba, utána meg nem tudom mikor jutok gépközelbe...
11170. jerry69 (válaszként erre: 11167. - BrenBea)
2012. jan. 13. 15:10
Köszi a biztatást és szorítok neked! Már csak a cigiről kell leszoknom! Ha ezt is meg tudom tenni, na akkor leszek igazán büszke magamra!
11169. krasiné (válaszként erre: 11166. - Zafirov)
2012. jan. 13. 14:23
Szióka! Jót nevettem azon, hogy régi fotókat tettél ki elrettentésül. További kitartást a fogyókúrádhoz! Klári.
11168. krasiné (válaszként erre: 11165. - Jerry69)
2012. jan. 13. 14:11
Szia Jerry! Hát nem semmi vagy, de így tovább. Ha egy férfi(férj)ekkora szemétláda, hát meg kell leckéztetni!!!!!Lehet, hogy a sors már kinézte Neked a rendes hapsit, csak várjál türelmesen. A volt férjed meg lehet, hogy rádöbbent, hogy mit veszített. Lehet, hogy nincs úgy kiszolgálva mint egy feleség mellett? Ha az én férjrm ezt csinálná,úgy kivágnám, hogy a lába se érné a földet.23 éve vagyunk együtt, mindent lenyelnék, de egy másik nőt nem. Acélozd meg magad és nézz át rajta. Persze most vakaródzik, mert vége a dalnak. Nyugodtan írd csak ki nagadból, Mi ezt is átérezzük, mert nők vagyunk. Bárkivel megtörténhet egyik napról a másikra. Sajnos ilyen a világ. Ne aggódj, Melletted állunk,mert mindenki normálisan működő kapcsolatra vágyik. Anyumék 24 év után váltak el, egy másik fiatalabb nő miatt. Az apám egyedül él már régóta,anyu meg férjhez ment egy özvegy emberhez, aki a tenyerén hordja. Sokkal jobban járt a vesztes, aki akkor győztesként, magabiztosan vonult ki a házasságból, leppukanva tengeti az életét, magányosan 70 évesen.Ez is lehetne egy tanmese, de ez a valóság. Bízzunk benne, hogy Te is megtalálod az igazit mint az anyukám! Szívből kívánom, hogy így legyen. Puszi:) Klári.
11167. BrenBea (válaszként erre: 11165. - Jerry69)
2012. jan. 13. 10:50

jerry jajj de örülök a soraidnak, és az a határozott nő...nem semmi :))) és nekem privátban írhatsz de szerintem a fórumra is... én nagyokat mosolyogtam és nagyon tetszettek a szavaid...okos vagy , csak így tovább... :)

Végre nekem is megvan az időpontom, szerdán befekszem és csütörtökön már túl leszek ezen... puszi mindenkinek :)

11166. zafirov (válaszként erre: 11142. - Krasiné)
2012. jan. 13. 10:41

Kedves Klári!

Nagyon ari vagy, hogy aggódsz és köszi a jótanácsokért. A körömvirágot mindenképen ki fogom próbálni, mert szét tudnám néha vakirnáyzni a pocakomat.Ami a fogyit illeti 6-700 kalóriánál nem eszem többet és tartök 0 kalóriás napokat is.Azért az igazsághoz hozzátartozik, ha megkívánok egy szelet rendes sütit, vagy egy korsó sört, hát akkor bizony nem állok ellen, csak beszámítom az aznapi kalóriába. Ja és hát van egy pár fénykép a hűtőajtóra mágnesezve, az induló ˇˇversenysúlyommalˇˇ, mint nem mondjak, hát baromi elrettendő hatásúak. Olyankor iszom egy kis ásványvizet és becsukom a hűtőajtót:-))

11165. jerry69 (válaszként erre: 11085. - Jerry69)
2012. jan. 13. 10:33

Üdv mindenkinek, aranyosak vagytok, köszi a biztatást, így látatlanul is szeretlek benneteket! Megvolt a vérvétel: negatív! Ultrahang: negatív! Mellkas rtg: negatív! Szerdán voltam kontrollon, egy új, tüneményes, kedves nőgyógyásznál, /őt ajánlották/, minden rendben. Tegnap voltam MR-en, ez az utolsó vizsgálat, eredmény kb. 10 nap múlva. Szorítsatok!!! Nagyon bizakodó vagyok, sok erőt adtok ám az ember lányának...

Ja, 10-én elváltam! Bár a kapcsolatom a férjemmel /bocsi, a VOLT férjemmel/ elég érdekes. Ő akart szabad lenni, de én lettem az. Egyre jobban élvezem a szabadságomat. Majd egy éve külön élünk, de szinte naponta jön hozzám, vagy telefonon keres csip-csup indokokkal, csicsereg a telefonba, a végén nekem kell lerázni. Úgy tudnám pofán vágni, meg leüvölteni a fejét azért amit velem tett, de nem teszem. Azért sem! Mindig csinos vagyok, vidám, kedves. Aljas vagyok vele, mert megérdemli! Most fordult a kocka, velem kell titokban találkozni, "művésznő" meg óránként hívogatja! Már nem olyan finom a tiltott gyümölcs! A NŐ pedig én vagyok!!! /csak nektek megsúgom: nekem Ő már nem kell, de neki ezt nem kell tudnia... Ő csak egy férfi.../. Úgy tudnék mesélni, de ehhez a témához biztosan van másik fórum, majd utánanézek. Kívánom mindenkinek, hogy legyetek optimisták, erősek, egészségesek, boldogok! Nagyon sok mindenen mentem keresztül testileg és lelkileg egyaránt, de tényleg igaz: amibe nem halunk bele, az megerősít!

11164. zafirov (válaszként erre: 11140. - Tlivcsi)
2012. jan. 13. 10:07
az én vágásom szinte pont a maradék úszógumim közepén van :-))
11163. nino63 (válaszként erre: 11147. - Eufórbia)
2012. jan. 12. 21:46

Szia euforbia!

En is feltem ettol ezelott egy eve kb.mert a mutet elotti evekben nem nagyon volt kedvem az egyutletekhez.Nem tudom miert lehett a hormonok miatt,de a mutet utan ez megvaltozott jo iranyba.Habar eleg rosszul vartak ossze,de azert a csucsra tobszor erek el mint azelott.En valami hidratalo kremet kaptam a dr-tol,mivel a huvelybemenetelnel egy kicsit szaraz vagyok.Ja,es a mutetem 2010 november 17-en volt.Hatha valaki segit akinek ilyen problemaja volt.;udv.Nino

11162. ATLASZ42
2012. jan. 12. 20:13
Jaj, csajok,tényleg tréfálkozunk,de csak néha igy lehet az embernek túllépni rajta.Egy példa az én esetemre.A férjemnek 6 éve mély depresziója van. Kedden, amikor az orvos az mondta hogy lehet un. óvatos sex ugymond hallgattam, hogy nálunk baj van. Idehaza mondom a férjemnek, hogy az orvos azt mondta hogy lehet óvatos sex. Erre az Ő válasza, ÉRTEM. Azóta magamban azon vidulok hogy mások is, értik-e vagy csinálják . Puszi nektek. PASIT AKAROK!!!.
11161. turkkati
2012. jan. 12. 18:40
Tréfálkozunk vele, hogy a mi korunkban már a minőségre megyünk, a mennyiség már megvolt:)
11160. turkkati (válaszként erre: 11158. - Eufórbia)
2012. jan. 12. 18:39

Nekem is csökkent a libidóm.

A műtét után óriási öröm volt, hogy bármikor, felszabadultan...., aztán lassan észrevehetően csökkent a vágy.

Úgy van, ahogy írtad, hogy szinte megszűnt a vágy. Egész nap készülni kell fejben, hogy igen, akarom, jó lesz...

Ha elkezdjük, nincs is baj, jó mindig, de belekezdeni nem megy spontán:(

Igaz, 30 éves házasok leszünk, 50 körül járunk, és nem érzek banykóros tüneteket, de biztos közrejátszik a hormonszint csökkenése.

11159. krasiné (válaszként erre: 11158. - Eufórbia)
2012. jan. 12. 18:39
Szia! Műtét előtt nekem sem volt semmi gondom a szexel, de műtét után ez nálam is változott. Mégpedig úgy, hogy erre az orvos is figyelmeztetett. Nálam meg van a vágy, de száraz maradok.Ezért síkosítót ajánlott a dokim. Bevált. Sajna ez vele járhat,ezt a doki is mondta, hogy a méhszáj nélkül lehetnek ilyen godjaim. A férjemmel megbeszéltük, nagyon ciki volt az első alkalom műtét után, feküdtem mint egy frigid nőci.De ezzel a síkosítóval egy csapásra megváltozott minden hála Istennek.PusziKlári.
11158. eufórbia (válaszként erre: 11157. - Kisbeka1)
2012. jan. 12. 17:45
Nem hiszem,hogy lelki okai lenének,legalábbis nálam nem.Nem csináltam problámát a műtétből.Kérded,hogy mit érzek..hát ez az hogy sajna semmit.Megszűnt a szexuális vágyam,sok idő kell páromnak mire eljutok odáig hogy én is akarjam a szexet.Szerencsére még türelmes,de vajon meddig?Műtét elött nem volt ilyen problémánk sosem,sőt...!!
11157. kisbeka1 (válaszként erre: 11147. - Eufórbia)
2012. jan. 12. 16:36

szia euforbia


Ez a kérdés már felmerült párszor,és sokan írtak is véleményt.

Általában nem okoz problémát,vagy ha mégis,annak leginkább lelki okai vannak.

Mi a párommal nem vettünk észre semmi változást.

Te konkrétan mit érzel?mi az ami válozott?Persze csak ha nem indiszkrét a kérdés.

Nagyon sok minden a fejben dől el.

Vagy hüvelyszárazság léphet fel,arra a dokim ajánlott egy homeós krémet.Még nem volt rá szükségem

11156. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11154. - BrenBea)
2012. jan. 12. 15:33

Én már annyira beszéltem vele, hogy mondom, bent feküdtem a kórházban :) szóval minden ok lett volna, ha nem jön meg.

Kiváncsi vagyok, mit mond a dokim holnap. Majd látom. Csak mostmár eldönthetnék, mert nekem kb nagyon kéne dolgoznom is.

11155. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11153. - BrenBea)
2012. jan. 12. 15:32
Hát most egy fokkal jobb, nem vészes, azt mondom. Nem a kórházat hívom, hanem a dokit, sztem valamikor reggel.
11154. BrenBea
2012. jan. 12. 15:17
murilla, tényleg te beszéltél már az anesztessel??? nekem 10 körül kell a kórházat hívni addig nem érdemes mert addig nem tudnak konkrétumot mondani, előtte vizit meg megbeszélés lesz és csak az után derül ki az akit csütörtökön műtenek, valószínű a 3.-at másik napon csütörtök előtt..gondolom én... úgyhogy valószínű találkozunk ;-)
11153. BrenBea (válaszként erre: 11152. - 57aa4ea1e8)
2012. jan. 12. 14:42
murilla, hogy állsz nagyon vérzel még? és neked mikor kell felhívnod a kórházat holnap ??? képzeld 3 -an várunk laparoscopiás műtétre... és kettőt műthetnek az nap.. úgy hogy még kisakkozzák mi legyen...
11152. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11151. - BrenBea)
2012. jan. 12. 12:42

hát, nem rossz az pedig, 4 és fél évig okés volt. szóval én imádtam, de ökölnyi miomával nem tudott többet tenni az sem.

az exacyl úgy néz ki, most jó, mert éjjel elvoltam simán, meg is is lájtosodik. de tegnap este ömlöttem vagy 3-4 órán keresztül.

11151. BrenBea (válaszként erre: 11150. - 57aa4ea1e8)
2012. jan. 12. 12:01
pff akkor ennyit ért az a szar Mirena... először nekem is ezt akarta a doki de aztán meggondolta magát, hogy kb 40% ban nem hatásos , ráadásul én majdnem elvéreztem és ilyen vérkép mellett valami hatásos megoldás kell... Az Exacyl sem segít?? Most nagyon erős a vérzésed? Darabos? bocsánat ha faggatlak... csak érdekel az állapotod..
11150. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11149. - BrenBea)
2012. jan. 12. 11:55
jaja, pont egy hónapja. akkor vették le a mirénát. azért jött meg. 26. napra. kicsit se vagyok ideges, ááááá :)
11149. BrenBea
2012. jan. 12. 11:42
Murila... ne idegelj... :( csináltak neked eü kaparást mostanság? lehet az kell majd neked előbb :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook