Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


11280. turkkati (válaszként erre: 11276. - Gyöngy324)
2012. jan. 26. 06:43
Gratulálok!
11279. turkkati (válaszként erre: 11273. - BrenBea)
2012. jan. 26. 06:43
Bocs, az előbb erre akartam válaszolni:)
11278. turkkati (válaszként erre: 11274. - BrenBea)
2012. jan. 26. 06:42

Engem tavaly februárban operáltak, szerencsére látogatási tilalom volt. Csend, béke, nyugalom volt az osztályon, mindenki pihenhetett, jó volt.

Nekem egyáltalán nem hiányoztak a látogatók, legalább senki nem siránkozott az ágyam körül. Lehet ez így durván hangzik, de se Anyukámnak, sem anyósomnak nem tilthattam volna meg a látogatást, és közel a 80-hoz, biztos elsiratnak.


Bepakoltam annyi tiszta ruhát, könyvet, újságot, ami kitartott, a portás felcipelte az ásványvizet.


Csütörtökön műtöttek, szombaton le tudtam liftezni 5 percre, míg a lányomék anyósától jövet benéztek. Hétfőn munkahelyi dolgokat ugyanígy aláírtam, mikor a párom behozta.


Senki nem látott kiszolgáltatott helyzetben, mire meg hazajöttem, majdnem olyan voltam, mint új koromban:D


Ne féljetek a látogatási tilalomtól!

11277. nagy49éva (válaszként erre: 11276. - Gyöngy324)
2012. jan. 26. 03:46
Szia Gyöngy! Szívből örülök, hogy sikerült megkapnod. Kívánom, hogy minden reggel örömmel menjél dolgozni és jó munkatársaid legyenek. Éva
11276. Gyöngy324
2012. jan. 25. 21:25

Sziasztok Lányok!


VÉGRE VAN ISMÉT JÓ HÍREM, sikerült megkapnom az áhított munkát, most nagyon boldog vagyok, hetek óta küzdök ezért a helyért és ma kaptam a jó hírt!


Mindenkinek nagyon jót kívánok! Bea, ne izgulj, minden rendben lesz, a műtét előtt állóknak a lehető legjobbakat kívánom, NE FÉLJETEK!


Puszi:

Gyöngy

11275. judyt640
2012. jan. 25. 20:45
Sziasztok most találtam rátok és olvasgatlak benneteket mert sajna nekem is van külsö és belsö miomám is,ugyan müteni még nem kell.Az alvásproblémáitokra próbáljátok ki a Schüssler só/homeopátias/Kálium fosforicumot ez a Nr5 számu só este 4 szemet elszopogatok és jól alszom töle.Az idegrendszert táplálja sejtszinten.
11274. BrenBea (válaszként erre: 11272. - Ildikócska)
2012. jan. 25. 20:44
Ildikócska nem lesz semmi baj... minden rendben lesz, nyugi minden rendben lesz majd meglátod.. és kitartás neked is :)
11273. BrenBea (válaszként erre: 11272. - Ildikócska)
2012. jan. 25. 20:41
Lányok hallottatok már látogatási tilalomról?
2012. jan. 25. 19:00
Köszönöm a biztató szavakat. Nagyon bízom benne, hogy tényleg csak ciszta, de a szonográfus nem ezt mondta. Úgyhogy eléggé félelmetes. Még egy hét és kiderül.Kitartást kívánok mindenkinek!!!!
11271. tandrea66
2012. jan. 25. 16:09

Sziasztok Lányok!


Olvasgatlak mindig Titeket, de ritkán írok, csak ha van valami gondolatom. Most olvasom a cisztás problémákat. Most kezdtem el belevetni magam mélyebben az akupresszúrába és most rendeltem dvd-t a betegségekről és masszírozási pontokról. Azt írja, hogy masszírozni kell minden nap 1-2x2-3 percet a a mellek alatt félkörben, igazán ott ahol a melltartó van alulról.Kívülről be, belülről kifelé egy mozdulattal. Remélem érthetően írtam le de itt nem lehet rajzolni :D

Érdemes kipróbálni, mert nem veszít vele senki :D

Megindul a vérkeringés és távoznak a méreganyagok. Szerintem van benne valami, igaz masszőr vagyok és én hiszek ezekben a dolgokban.

Mindenkinek jobbulást és sok sikert a műtét előtt állóknak. Tényleg napról napra jobb lesz és teljes életet élhettek utána. Nekem is kellett igazán fél év, hogy rendbe jöjjek, de még sokszor húz a hasam, ha olyan dolgot csinálok, ami megerőltető, de minden sokkal jobb, majd meglátjátok! Nincs vérzés, félelem, sok-sok betét és ilyenek :D Fel a fejjel, minden oké lesz!!!!!

Andi

11270. BrenBea (válaszként erre: 11268. - Mercike74)
2012. jan. 25. 14:59
megfőztem magam :))
11269. BrenBea (válaszként erre: 11268. - Mercike74)
2012. jan. 25. 14:13
köszönöm, megyek is :D
11268. Mercike74 (válaszként erre: 11257. - BrenBea)
2012. jan. 25. 13:03

Szia BrenBea!

Hamarabb meg jön nekem mindig ha nagyon forró vizbe fürdök,amilyen meleget csak elbirok olyanba ülök mensi előtt pár nappal és nekem előbb meg hozza igy 2-3 nappal .Esteleg probáld ki hátha neked is segit.Üdv

11267. Mercike74 (válaszként erre: 11259. - Ildikócska)
2012. jan. 25. 13:00

Szia Ildikocska!

Most volt az egyik ismerősünknek is augusztusban ,de már jól van neki is le kellett szivatni 1-szer és nem jött vissza .Nem lesz semmi baj!Nagyon szoritok neked!

11266. nagy49éva (válaszként erre: 11257. - BrenBea)
2012. jan. 25. 04:44
Szia Bea! nagyon szorítok Neked, hogy sikerüljön! Éva
11265. nagy49éva (válaszként erre: 11251. - Krasiné)
2012. jan. 25. 04:42

Szia Klári! Köszönöm a biztató soraidat. Remélem most már csak jó jöhet.

Igaza volt BrenBea-nak minnél előbb megy annál jobb.

Sajna nekem így sikerült.

Jó,segítsék. Éva

11264. nagy49éva (válaszként erre: 11255. - Kittiszi)
2012. jan. 25. 04:31
Szia Kriszti! való igaz mindent behálóz. Nekem komplett méheltávolításom volt petefészkekkel és endometriozis miatt mindent átrendeztek. A műtétem így sokkal hosszabb lett. A betegség öröklődik a lányokkal így az én lányomra is vár még egy méhultrahang, hogy kiderül örökölte-e. Apai ágon örököltem ezen betegséget,de a nővéreim nem. Remélem hamar túl leszel rajta. Sok sikert! Éva
11263. BrenBea (válaszként erre: 11262. - Julcsi73)
2012. jan. 24. 20:56
Köszi Julcsi nagyon aranyos vagy, én így még sosem vártam az utóbbi időben ... lehet a sors akarja már ezt a műtétet megakadályozni hogy mindig történik valami, már ez is megfordult a fejemben ...
11262. Julcsi73 (válaszként erre: 11257. - BrenBea)
2012. jan. 24. 20:33

Szia Bea! Ne stresszelj,annál rosszabb,csak pozitívan állj hozzá! El fog múlni addigra a mensid,csak ez járjon az eszedbe! Szorítok Neked!

Puszi:Julcsi

11261. Julcsi73 (válaszként erre: 11252. - Ildyanya)
2012. jan. 24. 20:25

Szia Ildyanya! Ne félj,nem lesz semmi baj! Jól tetted,hogy szépítkeztél műtét előtt.A hangulaton sokat segít ez is,ma én is voltam kozmetikusnál,pedig ma vagyok három hetes műtött. :) Szorítok Neked és várlak vissza!

Puszi:Julcsi

11260. szofi99 (válaszként erre: 11259. - Ildikócska)
2012. jan. 24. 20:20

Szia! Sajnálom hogy ujabb problémád adódott :(

A mammográfián vannak doktorok is és elmondják majd a teendőket. Annyit tudok ha csak ciszta akkor leszivják és ellenőrzésre kell járni. Közeli ismerősömnek volt kétszer szivták le neki, és utánna már nem volt gond vele. Kivánom hogy nálad is csak ennyi legyen, és minden rendben lesz :)

Üdv. Judit

2012. jan. 24. 19:41

Kedves Lányok! Nekem meg most mammográfián találtak valamit a mellemben. Csináltak biopsziát, most váron az eredményt, ami egy hét múlva jön meg.Szeptemberben műtöttek, most meg ez. Pedig én annyira pozitív vagyok,de.....

Azt sem tudom hová menjek. Ezzel is a nőorvost keressem??? Szerintetek??

11258. Rezeda63 (válaszként erre: 11255. - Kittiszi)
2012. jan. 24. 17:57

Szia Kittiszi!

Az alábbi linken olvashatsz az endometrózisról.


[link]


Üdv: Rezeda

11257. BrenBea
2012. jan. 24. 17:48

Sziasztok, no már másodszori halogatás után közeledik a jövőhét szerda ismételten egy újabb időpont... most meg már csak azon streszelek jöjjön meg és el is múljon addig.. mert ha mensi miatt 3x is halasztanak falba verem a fejem :/ nincs valami módszeretek lányok hogy megsürgessem kicsit?

Mindenkinek jobbulást kívánok...olyan jó olvasni titeket így utólag is :)

11256. kittiszi (válaszként erre: 11252. - Ildyanya)
2012. jan. 24. 16:50
Szia semmi problémád nem lesz hidd el nekem engem egy éven belül 3x műtöttek most két hete lábadozok de hamar rendbe fogsz jönni nem kell félni ez első két nap nehéz utána minden nap könnyebb lesz sok sikert neked és mihamarabb vissza várunk,,
11255. kittiszi (válaszként erre: 11250. - Krasiné)
2012. jan. 24. 16:46
Szia még kb két hét mire megjön az eredmény de már nagyon félek az Endometriózis egy alattomos betegség behálózza az ember belső részét nagyon sok gondot tud okozni jelenleg 3 hónapja szedek rá gyógyszert ezt fél évig kell alkalmazni aki tud valamit erről a betegségről szivesen meghallgatnám,,
11254. ATLASZ42 (válaszként erre: 11252. - Ildyanya)
2012. jan. 24. 16:37
Semmi baj nem lesz, majd pénteken,ha magadnál leszel, mosolyogsz magadban. A jó hangulathoz hozzájárul a te hozzáállásod is.Én is igy csináltam,fodrász stb. a korházban meg a sorstársak sokat segitenek.Ne félj minden rendben lesz, szoritok neked.Alica
11253. krasiné (válaszként erre: 11252. - Ildyanya)
2012. jan. 24. 16:08
Szia! Műtét után nem igen tudsz sokat ülni, így jól tetted, hogy szépítkeztél. Illetve nem ez lesz a legfontosabb dolgod, hanem a gyógyulás és sok pihenés. Hamarosan túl leszel az egészen és aztán napról-napra jobban leszel. Félni lehet, de csak egy kicsit. Meglátod gyorsan felépülsz és csak jobb lehet. Várunk vissza, addig is sok erőt, kitartást kívánok Neked. Melletted vagyunk, hiszen Mi is végig csináltuk ezt az egészet. Puszi:) Klári.
11252. Ildyanya
2012. jan. 24. 16:00

Sziasztok!

Holnap reggel megyek be a kórházba és csütörtökön műtenek.

Én is nagyon félek, ez lesz életem első műtétje.

Már pakolászok a táskába, közben elmentem levágattam a hajam, meg elmentem kozmetikushoz, ki tudja mi lesz velem a műtét után.

11251. krasiné (válaszként erre: 11244. - Nagy49éva)
2012. jan. 24. 15:37
Szia Évi! Szomorúan olvasom a soraidat. Sajnos ezt a munkanélküli világot éljük. Ha még beteg is vagy ráadásul, akkor végképp nem kellesz. Nem értem a férfiakat, ha beteg a felesége miért kell lemondani róla? Bezzeg ha ők betegek, egy normális feleség mindenben mellette áll. Nem mondom, hogy a nők nem lépnek félre, de akkor szinte megkövezik Őket. Na persze az se helyes dolog,de a férfiak sokkal hamarabb kilépnek egy házasságból, persze ha nem nézi a kényelmes oldalát. Na és persze a Te férjed sem lehet már fiatal. Ebben a korban elég sok megbolondul. De majd találsz Te is valakit, ha meg független akarsz maradni, azt is megteheted. Tudni fogod idővel, hogy mi jó Neked, és azt az utat választod, amelyiket jónak itélsz. A lányod már nem kislány, így sokat segíthet Rajtad lelkileg. Tudom, hogy nem helyettesít egy társat, de majd helyre áll az életed. Nagyon vigyázzál Magadra és írjál, hogy meg tudjál könnyebbülni, Mi meghallgatunk. Puszillak:) Klári.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook