Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


12829. balzs
2012. ápr. 30. 14:47
sziasztok remélem Mindenki jól van . Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12828. Judit1109 (válaszként erre: 12826. - Eszter2km)
2012. ápr. 30. 13:13

Szia!

Pont ma gondoltam Rád, hogy ugyan mi lehet veled. Belevaló, kemény csaj vagy, hogy be mered vállalni ennyi ember vendéglátását, ilyen hamar a műtétedhez. Gratulálok! Te már a legjobb úton haladsz a gyógyulás felé.

Jövő héten ilyenkor már én is túl leszek rajta - legalábbis remélem.

További békés, sima jobbulást és gyógyulást.

12827. zsebimama64 (válaszként erre: 12826. - Eszter2km)
2012. ápr. 30. 12:31

Szia! Örülök, hogy jól vagy. Ugye hogy napról napra könnyebb :-)

Azért az érdekes, hogy este 6 után erősödne/tek a fájdalmak. Kíváncsi lennék hogy mért, de én legalább is ezt tapasztaltam.

Gondolom, egy kicsit "húzós" lesz nálad a ballagás,de biztos annál jobban fog sikerülni!!!

Szia

12826. eszter2km
2012. ápr. 30. 12:26
Ballagás előtt,vagy után.Ugye én csütörtökön voltam egy hetes,szombaton ballagunk.Nem lesz egyszerű.Eddig nem hittem a minden nap könnyebb lesz mondásokban,és magam alatt voltam rendesen.De azért most valami már történik,kisütött a nap,és rámragyogott végre.Vannak fájdalmaim még rendesen,de tényleg könnyebb már.Egyre inkább kezdem embernek érezni magam,és lassan képes vagyok elvégezni kisebb dolgokat is.Nálam a ballagás itthon,családi összefogással,kb 15 fővel,most fiam idesündörgött + 5 fiatal,hát mondasz nemet?Judit,ezek után meg már nyugodt lélekkel vonulhatsz be,itt annyi segítséget és bátorítást kaptunk!Ha a nagydologgal lesz problémád,igyál minden este egy csésze mályvateát,nekem sokat segít a mai napig,és félretehettem a guttalaxot..Gyógyszert nem szedek most semmit,egy antibiot. végén járok.Fogyás igen,nálam is,de nem is ártott.
12825. Judit1109 (válaszként erre: 12824. - Zsebimama64)
2012. ápr. 29. 23:35
Volt, amikor ment a hasam, de szerintem lehiggadtam, így leállt a fogyás. Nem bánnám, ha vasárnapig kitartana.
12824. zsebimama64 (válaszként erre: 12822. - Judit1109)
2012. ápr. 29. 21:33
Jó étvágyat! Egyél rendesen, nekem sikerült 8 kilótól megszabadulnom, igaz nem tudom hogy a műtét miatt, vagy az előtte való para miatt.
12823. Anikó755 (válaszként erre: 12818. - Zsebimama64)
2012. ápr. 29. 18:44
privátban kérdeztem,ha nem baj.
12822. Judit1109 (válaszként erre: 12821. - Zsebimama64)
2012. ápr. 29. 17:49

De aranyos vagy! Nagy szükségem lesz rá.

Most (közbe eszek) műanyag dobozokat pároztatok, mert sosem találom meg annak a tetejét, ami éppen kell. Új szisztémát kellett kidolgoznom. Rendesen kirakós játék.

12821. zsebimama64 (válaszként erre: 12820. - Judit1109)
2012. ápr. 29. 17:14
Hat igen, a ballagas is porgos. Meg majd levelezgetessel elterelem a figyelmed :-)) es hipp-hopp tul is vagy rajta!!
12820. Judit1109 (válaszként erre: 12819. - Zsebimama64)
2012. ápr. 29. 17:09
Nekem a ballagás miatt már pénteken kell mennem fodrászhoz és akkor csinálja meg a kozmetikusom a teljes fazonbeállítást. Tuti, hogy a jövő hétvégém is pörgős lesz, így remélem nem lesz időm agyalni.
12819. zsebimama64 (válaszként erre: 12817. - Judit1109)
2012. ápr. 29. 17:02
En utolso delutan elmentem fodraszhoz. Nagyon jo volt teljesen kikapcsolt!!! Ajanlani tudom. Szioka
12818. zsebimama64 (válaszként erre: 12816. - Anikó755)
2012. ápr. 29. 17:00
Szia! Én másfél honapja vagyok túl rajta. kérdez nyugodtan.
12817. Judit1109 (válaszként erre: 12815. - Zsebimama64)
2012. ápr. 29. 16:32

Szia!

Igen, itt azt írjátok, hogy a kórházban nincs sok idő az olvasásra, de hát az ördög nem alszik:-), remélem én igen.

Vége a vásárlásnak, de ez a mai nagyon kellett. Ma meg holnap takarítás és vasalás(meg még ami jön), utána három nap meló és már el is jött a ballagás ideje, annyira várom már azt a napot!!!

12816. Anikó755
2012. ápr. 29. 16:06
Sziasztok!Hamarosan Wertheim műtéten esek át,valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?
12815. zsebimama64 (válaszként erre: 12814. - Judit1109)
2012. ápr. 29. 15:53

Szia! Én is szeretek olvasni, de a kórházban nem nagyon volt időm arra...

Kitartás már csak pár nap és túl leszel rajta. Igaz ha minden napod vásárlással töltöd, nem is lesz időd gondolni ama bizonyos napra :-))

Az otthoni 6-hétre is tartogass olvasni valót, mert az is igen hosszú idő, főleg az eleje, amikor csak fekszel...

12814. Judit1109 (válaszként erre: 12813. - Turkkati)
2012. ápr. 29. 15:05

Szia!

Igen, vasárnap. Itt ez a szokás. 1-2 óra fele kell bemenni és már ekkor elkezdik az előkészítő munkálatokat. Esküszöm, még ettől is félek, bár már két napja jó kedvem van, de biztos azért, mert nincs időm magammal foglalkozni, csak rohanok és rohanok. Jobb is így.

Nekem a megrendelésekkel csak az a bajom, hogy ha valamit kitalálok, akkor azt rögtön akarom. Igaz, hogy hetekig itt állnak olvasatlanul a könyvek, de az a biztos, ha már nálam van:-) Valahogy a várakozás nagyon nem az én műfajom, pedig lesz benne részem az elkövetkezendő időben, bőven.

12813. turkkati (válaszként erre: 12812. - Judit1109)
2012. ápr. 29. 14:47

Szia!

Imádok olvasni, bár én inkább az Alexandra online oldaláról rendelek, a frissen megjelent könyvek 20 % kedvezménnyel kaphatók.

Vittem is könyvet rendesen, abból indultam ki, hogy 1 7 éjszakás nyaralásnál mennyit olvasok, pedig fürdünk is, sétálunk is stb... na a nagy bőrönd tartalma mind kellett, rejtvény nem és könyvből sem annyi, mint gondoltam:)


Igaz a szobatársammal sokat beszélgettünk, meg a folyosón is sok időt töltöttem, rengeteget sétáltam, beszélgettem más szobában lévőkkel.


Vasárnap kell befeküdnöd?

12812. Judit1109
2012. ápr. 29. 14:18

Szép napot mindenkinek! Már lerohantuk a kecskeméti Metrót (isteni kikapcsolódás), most a házat rohanom le és jövő héten ilyenkor már a kórházban leszek! Ja, tegnap este az Alexandra könyvesboltba vetettük be magunkat. Mit ne mondjak, lesz mit olvasni.

Puszi mindenkinek!

12811. turkkati (válaszként erre: 12810. - Judit1109)
2012. ápr. 29. 08:47

Gondolom, hogy feldobta az ötlet:)


Szép napot mindenkinek!

12810. Judit1109 (válaszként erre: 12807. - Turkkati)
2012. ápr. 28. 16:05

Szia!

A fiam a szakmunkások táborát fogja erősíteni, így neki kicsit később kezdődik az izgalom. Bár szerinte nem kell izgulni, mert könnyű. Ja! Mondtam neki, hogy majd tanulunk együtt, mivel úgyis itthon leszek:-) Csuda örült az ötletemnek.

A ballagás viszonylag szűk körben lesz. Kb. 14-15-en leszünk és egy közeli étteremben fogunk ebédelni. Nem tartom valószínűnek, hogy képes lennék a nagy készülődésre. Anyukám rendelt egy nagy tortát, meg valamit készít is, mi meg fizetünk a kajáldába. Utána mi haza, a gyerek meg igencsak megy tovább az apjáékhoz, mert ott is tartanak neki valami "másikcsaládi" ünnepséget (még bölcsis volt a gyerek, amikor elváltunk).

12809. summer40
2012. ápr. 28. 15:45
Élvezzétek a jó időt,csodálatos kint lenni.Ismét olyan hosszú volt a tél és most hirtelen nyár.Boldogságos!Töltekezem erővel,napfénnyel,-vitaminnal..:)
12808. YPanna
2012. ápr. 28. 10:38

Sziasztok!

Én most azon agyalok, hogy mi az h megerőltetem magam, vagy mi az h fájdalom, kedden leszek 3 hetes, és tulajdonképpen hajolok és gugolok, ültetem a magocskákat, takarítok, remélem megérzem ha túlzás lenne ?? Viszont tegnap először elmentem vásárolni a párommal, és azt hittem beszarok, a kábelek miatt még mindig kissé terpeszben járok, és remegett a lábam, fájt a derekam a rossz tartástól, alig vártam h hazaérjünk. De igazából a hasam nem fáj, vagy csak megszoktam? Vagy meghülyültem? Persze én a beszari alak, még a sebemet sem mertem megnézni. Csak ezt a rettenetes fáradtságot érezzük ?

Szép napsütéses gyógyulgatást, és felkészülést mindenkinek :)

Panna

12807. turkkati (válaszként erre: 12801. - Judit1109)
2012. ápr. 28. 09:40

Nyugi, eltelik:)

Amúgyis, téged "csak" műtenek, de a gyereked írásbelizik:DD Ő nem izgul, vagy tanult rendesen és tudja, hogy minden rendben lesz?

Nagy ballagást tartotok, sokan lesztek?



Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok!

12806. nagy49éva
2012. ápr. 28. 03:44
Sziasztok! Szép napot mindenkinek! Éva
12805. Milup2
2012. ápr. 27. 13:33

Sziasztok!


Visszaolvasgattam, s én is azt tudom írni, hogy hajszárítót vigyetek, nekem is jól jött..:DDD


engem hosszanti vágásban vágtak fel, s tényleg először nagyon nehezen ment minden, minden sokkal tovább tartott, mint amúgy, meghát vigyázni is kell, de idővel minden jobb lett....:DDDDD

Mindenkinek gyors jobbulást kívánok!!!!


Jövő hét kedden lesz 11 hete, hogy műtöttek, s a szövettanom még mindig nincs meg...Ez a magyar (vagy csak úgy említsem, hogy a győri) egészségügy...

Most egyik rokonom rokonának a rokonát (igen, nem írtam el;D), kértem meg, nézzen utána, s MÉG NEM CSINÁLTAK SEMMIT SEM A KIVETT SZERVEIMMEL!!!!!!!!(Méh, petefészek, nyirokmirigy)

Úgyhogy ez a valaki ma elvégzett rajtuk vmit, kitette a doki asztalára, pár nap még kell, s jövő pénteken mehetek az ambulanciára végre az eredményért...

De bakker, ha nem szólok, akkor még hány hónapot ülnek rajta, könyörgöm????????????

Ez nem normális....

12804. Evapple (válaszként erre: 12801. - Judit1109)
2012. ápr. 27. 13:20
Judit kitartás! Én sokkal rosszabbra számítottam, nagyon féltem. A mütét napja rossz, de aztán minden nap könnyebb :) A lényeg, hogy mindenben tartsd be az utasításokat, még akkor is, ha nehezedre esik. Nekem már a második napon azt mondta az orvos, hogy sétálgassak, egész napra elosztva legalább 40 percet. Gondoltam ez nem normalis, még felülni is alig bírok. De megcsináltam és nem is volt problémám a bélmozgással, meg székeléssel , ráadásul úgy elfáradtam, hogy úgy aludtam végig az éjszakát, mint a bunda. A többiek mind kunyerálták az altatót, na nekem nem volt szükségem rá :)
12803. Evapple (válaszként erre: 12762. - Judit1109)
2012. ápr. 27. 13:15
Hát ez tényleg érdekes, hogy a hossz után keresztbe vágnak. Nekem elmagyarázta az orvosom, hogy a hegesedések me összenövések miat ugyanugy hosszában kelll vágjon. De tényleg minden kórház más. Olvastam már olyat is , hogy nyugodtan lehetett fürödni és nem volt baj, hogy víz érte a sebet. Nekem az orvosom még varratszedés után is azt mondta, hogy még egy hétig ne érje víz. Én azt mondom lányok, hogy feltétlen minden részletet beszéljetek meg az orvosotokkal, söt nekem kifejezetten ajánlotta, hogy írjak fel minden kérdést ami felmerül bennem, nehogy valamit elfelejtsek. És valoban mindenre válaszolt öszintén, ugyhogy a végén azt mondtam, jobb lett volna, ha nem is tudok semmit :) De hál Istennek minden rendben van. Még mütét után az elsö 2 napon volt halvány rózsaszín folyasom,azonnal megnézett ultrahanggal, de szerencsére minden rendben volt. Azóta semmi, még tisztasági betétre sincs szükségem, a bugyim minden este patyolat tiszta. Aki mütét elött áll, nem mondom, hogy ne féljen :) Természetes, hogy mindenki izgul, hiszen azért nem csekély a beavatkozás. A lábadozáshoz pedig sok türelmet kívánok mindenkinek :)
12802. erikpipi (válaszként erre: 12788. - Turkkati)
2012. ápr. 27. 12:10

Nem is érti az ember, miért nem rendezhet be magának egy egész kórtermet a cuccaival:DDDD

Szép napot minden volt és leendő topiklakónak!

12801. Judit1109
2012. ápr. 27. 11:02

Sziasztok!

Mindenkinek szép napot kívánok és gyönyörű napsütéses hosszú hétvégét!

Még 9+1 napom van és túl is leszek rajta. Vettem két újabb hálóinget, most már négyet viszek magammal, de hogy minek? Na, mindegy, inkább több legyen, mint kevesebb. És hát ahogy turkkati is írta, inkább elviszem, minthogy elmagyarázzam, hogy mit hol találnak meg. Olyan jó lenne most egy hetet átaludni, a ballagásra felébredni és utána már csak eltelne az a kis idő.

12800. zsömci
2012. ápr. 27. 10:54

Sziasztok Lányok!

Szép napot kívánok nektek. A műtét előtt állóknak fel a fejjel és kitartás. Aki már túl van a műtéten annak mielőbbi gyógyulást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook