Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


12962. nagy49éva (válaszként erre: 12960. - Judit1109)
2012. máj. 7. 19:55
Szia Judit! Örülök, hogy jól vagy. Szép álmokat gyógyulj hamar. Éva
12961. zsebimama64 (válaszként erre: 12960. - Judit1109)
2012. máj. 7. 19:15

Hurra!! Nagyon örülök, hogy ismét itt vagy köztünk!!!

Átérzem a fájdalmadat, akik átestünk ezen tudjuk milyen, de egyre erössebb leszel a fájdalom meg gyengül.... :-))

Puszi

12960. Judit1109
2012. máj. 7. 18:56
Sziasztok drágáim. Itt vagyok, nem kis fájdalommal, de márjobb, mint délelőtt volt. Fél 12 fele hoztak ki, a többiről holnap mesélnék. Fáradt vagyok....
12959. Judit1109 (válaszként erre: 12958. - Kenzol)
2012. máj. 7. 07:43
Ne légy betojva? Majd rád figyelek. Nem soká viszik az első csajt, most kapta be a katétert, tehát ez sem altatásba megy fel. Még két órám van, de búcsúzom, mintha kissé paráznék..........
12958. kenzol (válaszként erre: 12956. - Judit1109)
2012. máj. 7. 06:42

Szia!

Nagyon szorítunk Érted!!!! Bár már én is ott tartanék, ahol Te. Ne légy betojva, minden rendben lesz!

puszi Nati

12957. rókica71
2012. máj. 6. 20:41
Szia!Szoritunk érted holnap!Próbálj aludni egy nagyot, mert holnaptól kezdve egy darabig nem nagyon fogsz tudni.Igaza van Kenzolnak holnap egy egészséges élet felé indulsz, mosolyogj gondolj valami jó dologra igy könnyebb lesz.
12956. Judit1109
2012. máj. 6. 19:37

Na, lányok. Keserűsó (kihagyva), hüvelyöblítés, beöntés meg volt, még reggel is lesz. Kaptam trombózis ellen szurit, ez 40 felett mindenkinek jár. Viszont a katétert nem altatásba teszik fel, hanem mielőtt visznek a műtőbe. Szobatársam nagyon jó, sokat dumcsizunk.

Holnap fél 10 és 10 közöttre teszik a kezdést. Remélem nem lesz csúszás. Ès már holnap este talpra akarnak állítani.

Puszi, majd jövök.

12955. turkkati (válaszként erre: 12950. - Judit1109)
2012. máj. 6. 18:51

Minden jót kívánok neked, stramm csaj vagy, hamar felépülsz:)

Holnap szorítok érted.

12954. Ann64 (válaszként erre: 12950. - Judit1109)
2012. máj. 6. 18:11

Szorítok Neked!

Küldöm a sok-sok pozitív energiát!

Kívánom mosolygósan ébredezz!

12953. kenzol (válaszként erre: 12950. - Judit1109)
2012. máj. 6. 18:03

Én is szorítok Neked, és néhány nap múlva már, elindulsz az új egészséges életed felé! Sok-sok szerencsét!

puszi Nati

12952. Tica68 (válaszként erre: 12950. - Judit1109)
2012. máj. 6. 17:56

Szia!

Szorítunk neked. Már én is számolom a napokat. Minden jót neked és várom a beszámolódat.

üdv

Tica

12951. zsebimama64 (válaszként erre: 12950. - Judit1109)
2012. máj. 6. 12:37

Hajrá!!! Ügyes vagy! Csak előre nézni. Pikk-pakk túl leszel rajta és a felhőcskék elvonulnak, ki süt a lelkedbe a nap.

Veled vagyok!!! Gondolok RÁD!!!

12950. Judit1109
2012. máj. 6. 12:17

Drága Barátnőim!

Ez is eljött, pedig azt hittem, hogy nem érem meg. Hamarosan indulok. Kérlek benneteket, hogy nagyon szorítsatok nekem. Amint tudok, jövök az "élménybeszámolóval".

Puszilok mindenkit, vigyázzatok magatokra.

12949. zsuzskabuzska (válaszként erre: 12903. - Jázmin 40)
2012. máj. 5. 23:31
Szia nekem az úgy derült ki ,hogy sokáig húztam a dolgot a cisztákról tudtam de nem foglalkoztam vele mert nem fájt panaszt nem okozott aztán jöttek az elhúzódó erős vérzések végül elmentem dokihoz de nem fájt semmim, majd javasolta,hogy csináljunk egy eü.küretet mert az teljes térképet ad a belső dolgokról, attól egy kicsit be voltam fosva pedig az semmiség, de mivel nekem még soha nem volt ezért paráztam rendesen és amikor megjött az eredmény kiderült ,hogy ott van ez a kis görény és nagy műtétre lesz szükség utána jöttek a külömböző vizsgálatok stb (azt,hogy van -e áttét szerintem azt nem látja csak akkor ha nagyon nagy a gáz az majd a szövettanból derül ki, hogy mennyire terjedt el de ne idegeskedj és ne kattogj ezen persze könnyű ezt mondani bennem is volt feszültség és még mindig nem jöttem le a témáról teljesen ez nem egyszerű azért kérdezz bátran Téged hol fognak műteni?? Írj veled vagyok!!!!
12948. kenzol (válaszként erre: 12940. - Milup2)
2012. máj. 5. 19:48

A gyereknek az ajándék nagyon jó ötlet! :)

Viszek könyvet, de azt hiszem a szobatársak és az alvás ilyenkor a legjobb.

Kész anyagi csőd a kórház, 6-8 hálóing, nekem egy sincs, ki nem állhatom :( Ilyen kis hülyeségekbe kapaszkodva terelem el a gondolataimat :)

12947. Judit1109
2012. máj. 5. 19:45

Jázmin!

Ezt a túlélem-e dumcsit most hanyagold, magad miatt is és persze a műtét előtt állók miatt is. Èn holnap vonulok be, de már úgy megy a hasam, mint a vízfolyás:'(. Mire akarnak nekem hashajtót és beöntést adni......

12946. kenzol (válaszként erre: 12942. - Jázmin 40)
2012. máj. 5. 19:43

Én még az időpontra várok, de idáig tele voltam türelemmel, már kezd fogyni, kedden lesz 2 hete, hogy voltam az orvosnál, azt mondta májusba mindenképp meg akar műteni, de szerintem lesz az június is, ha így haladunk :(

Én szerencsés vagyok, nem vagyok depis, nem mondom hogy nem őröl, de kifelé nem látszik. Néha türelmetlenebb vagyok, de ez előtte is így volt.

A konizációs műtét altatása előtt írtam levelet a szeretteimnek, azt most is őrzöm, ki tudja az ördög nem alszik :) De én úgy vagyok vele, ha az altatásból felébredek, akkor 100% a gyógyulás.

Az a baj a depivel, hogy a családodat is őrlöd, nem csak magadat, nem tudnak segíteni, csak Te tudsz magadon! Én megpróbálom lefoglalni az agyamat és akkor nem agyalok :)

12945. jázmin 40 (válaszként erre: 12920. - Turkkati)
2012. máj. 5. 18:45
köszi. végülis miért bíztatna, mikor neki semmi haszna nincs abból, hogy hazudjon, mert úgyis meg kell mondani azt is, ha áttét van. bíznom kell benne, mert meg fogja menteni az életem! ugye? legalábbis ezt mondta. ekkorát nem hazudna?
12944. jázmin 40 (válaszként erre: 12937. - Milup2)
2012. máj. 5. 18:40
biztos jó lesz az eredmény! jónak kell lennie! gondolom neked is ez a legnehezebb, hogy végre legyen már szövettan. a kórházban sokat aludtál? érdekes, hogy a műtéttől nem is félek annyira, mint attól, hogy a szövettan mit fog mutatni, bár tudom ,hogy nem lesz könnyű a felépülés. mégis ez a bizonytaklanság kikészít.
12943. jázmin 40 (válaszként erre: 12941. - Milup2)
2012. máj. 5. 18:35
köszi,hogy megosztottad velem. nagyon nehéz lesz tőlük távol lenni,meg mindíg bújnak,ráadásul együtt alszunk. még olyan kicsik. az egyik 3 a másik 5 éves. nagyon féltem őket, meg az apjukat is. 20 éve ő a párom, a szerelmem, a legjobb barátom! még soha nem töltöttünk egymás nélkül egy napot sem. szerencsések voltunk eddig.!most olyan nehéz!!!!!
12942. jázmin 40 (válaszként erre: 12936. - Kenzol)
2012. máj. 5. 18:28
mikor lesz a műtéted? jó lenne már túl lenni rajta,hazajönni, újra élni a mindennapjainkat. mindig olyan soknak éreztem a problémáimat, most meg úgy érzem bárcsak a régi dolgokon kéne stresszelnem,és nem azon, hogy túlélem e vagy nem.ugye milyen fura az ember? most minden más gond olyan kicsinek tűnik,ami eddig egetrengető probléma volt.ma elmentünk kirándulni tokajba a családdal,hogy kihuzzanak a depiből,de nem sikerült. mikor lesz ez jobb?,???
12941. Milup2 (válaszként erre: 12935. - Jázmin 40)
2012. máj. 5. 11:44

Jaj, én mindenkitől ezt kérdeztem: dokik (akivel épp összehozott a sors, mindenkit megkérdeztem..Túlélem?!?), aszisztensek, vérvételes csaj, altatóorvos, röntgenes csaj, háziorvos, meg még sorolhatnám..Mindenkitől rákérdeztem..

Persze: Naná..Miért ne élné túl?!?;D


Szóval: Miért ne élnéd túl?!? Persze, hogy túléled....


Mindenképpen vegyél vmi játékot a kicsiknek, hogy mikor hazamész a kórházból, átad nekik...Hogy fogod várni, hogy átadd nekik, s hogy fognak örülni mikor eljön a nap..:DDDD Ezen járnak majd a gondolataid...

Nekem is az volt a legrosszabb, hogy a fiamat az anyuéknál hagytam, 60km-re, tehát jönni sem tudtak hozzám, de tán jobb is a pici miatt..

Állandóan a fiam járt az agyamban...Vittem képet róla..Műtét előtt is csak rá gondoltam, mikor elaltattak is, meg ébredés után is, hogy bakker túléltem tényleg, és dejó, még van anyukája a fiamnak...:D


A gyerekek erőt adnak majd...

Mikor épp fájdalmaid lesznek, akkor is csak rájuk gondolj..♥

Hamar felépülsz majd újra, mert van kiért, van miért...:DDDDDDDD


Végülis 10 napot voltam külön a fiamtól, aztán kicsit távolságtartó volt velem, az ajándéknak viszont nagyon örült...:D

Szépen lassan újra egymásra"találtunk"....♥

Csak ugye nehéz megállni, hogy ilyen picúrt ne emelgessek...Ez volt nehéz utána..Kell segítség, mert sokmindet nem tudsz majd csinálni, nem szabad...

12940. Milup2 (válaszként erre: 12931. - Kenzol)
2012. máj. 5. 11:35

Gyorsan eltelnek ám a napok..Engem a látogatók kifejezetten zavartak..Na jó, nem mindig...De olyan 10-15 perc után már fáradt voltam, nem akartam már mesélni, meg nem bírtam ha sajnálnak, csak feküdni akartam...

Vigyél újságokat, könyveket, és biztos lesznek szórakoztató szobatársaid...


Jaj, a kórházi ajtó előtt nekem is jön a gyomorideg, kell nyugtató, addig semmi bajom..De ott elkap vmi idegbaj....

12939. Milup2 (válaszként erre: 12930. - Zsebimama64)
2012. máj. 5. 11:32

Pont így voltam én is: P4, aztán rák, hát ez a szövettanom már csak-csak jobb lesz, bár marha ideges vagyok..

Örülök, hogy nálad minden okés már..:DDDDD


Én is úgy voltam, ha ki kell mindent venni, hát vegyék, de aztán legyek megint egészséges..Ha ez az ára, hát legyen..De aztán jöjjön pár nyugis évtized...:DDDDD

12938. Milup2 (válaszként erre: 12927. - Kenzol)
2012. máj. 5. 11:29

Nekem is méhnyakrákom van, vagy volt, vagy nem is tudom hogyisírjam, merthát már megműtöttek, csak várok a szövettanra, hogy mennyire terjedt ki a szerveimen, de nagyon nehezen hozzák össze a laborban..:(


Én 8 napot voltam bent a műtét után. 6 hálóingem fogyott( 3 napot voltam kórházi hálóingben-Győr)..Mondjuk volt úgy, hogy frisset vettem fel, erre a nővér 3-szor szúrkodott össze, mert vért akart venni, nem sikerült, s spriccelt a hálóingemre a vérem..Vehettem át..Lényeg: "sok" hálóing fogy ott..;D

12937. Milup2 (válaszként erre: 12919. - Jázmin 40)
2012. máj. 5. 11:25

méhnyakrák


Én is bíztam a dokikban..Azt mondta mindegyik, ki kell mindent venni, mert később nagyobb komplikációk léphetnek fel...Hát, akkor belezzenek ki, de élni akarok még jó pár évtizedet...


Ott majd kapsz nyugtatókat, meg mindenféle gyógyszert..Mindenki ideges, mindenki fél, hiszen kiszolgáltatott helyzetben vagyunk, nem vagyunk urai a testünknek, mások pepecselnek rajtunk, míg mi alszunk..De bíznunk kell a legjobbakban..

Itt nagyon sokan már átestek ezen, s nézd, mindenki milyen jól van, ez biztos erőt ad...

12936. kenzol (válaszként erre: 12935. - Jázmin 40)
2012. máj. 5. 11:18

persze, hogy túléled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne ijesztgess minket, akik még előtte állunk!

Nézd meg hányan vannak itt akik már túl vannak rajta, és mind élnek és gyógyulnak!

12935. jázmin 40
2012. máj. 5. 10:44
össteszedem magam, és elinzétek mindent ami eszembe jut a műtét előtt. nem tudom, hogy hogyan lesznek meg a gyerekeim nélkülem! anyósomék fognak rájuk vigyázni.nem voltak még távol tőlem egy napnál többet. nehéz lesz anyát olyan állapotban látni.eddig ezen nem is gondolkodtam. lányok ugye túlélem?!
12934. jázmin 40 (válaszként erre: 12924. - Kenzol)
2012. máj. 5. 10:35
szia. engem sima nőgyógyász műt,meg kijelölt mellé az onkológus proff állítólag egy onkológus dokit, legalábbis ezt mondta a doki. tehát két orvos lesz jelen. hozzá járok már nyolc éve. szerintem hibázott, hogy nem vett észre semmit.de most jóvá teszi. remélem!
12933. Judit1109 (válaszként erre: 12923. - Kenzol)
2012. máj. 5. 07:53

Szia.

Sima nőgyógyász. Gondolom, hogy egyszerű eset leszek, pedig ez a mindennapokban nem mondható el rólam:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook