Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


13118. Judit1109 (válaszként erre: 13115. - Jázmin 40)
2012. máj. 15. 18:42

Szia!

Nagyon szorítok Neked! Nem lesz semmi baj! Tudom, hogy mit érzel, de gyorsan túl leszel rajta.

Ölellek sok szeretettel!

13117. Gyöngy324
2012. máj. 15. 18:08

Sziasztok Lányok!


El nem tudom mondani, hogy milyen régen jártam erre!

Ami egyrészről remek hír, mert azt jelenti, hogy élem a régi, megszokott, hajtós életemet, viszont Titeket régi Hölgyek elhanyagoltalak, ill. minden Újnak - és ez igazán a jöttem alapja -, biztató szavakat szeretnék átadni.


Nos, holnap lesz fél éve, hogy műtöttek és most már csakis remek hírekről tudok írni és arról, hogy Lányok - Ti akik még esetleg a műtét előtt álltok -, fel a fejjel, a kezdeti apróbb nehézségek után, csakis jobb lesz. Én ezen izgultam a legjobban és én sajnos senkitől nem kaptam biztató szavakat és senkit nem tudtam erről megkérdezni, a műtét előtti dilemmáimról még órákat tudnék itt írni, egyszerűen többször meg is akartam futamodni, hogy nem megyek bele, nem leszek már nő utána, el fogok hízni, kiszőrösödöm stb., stb.. Sokszor úgy éreztem még a műtét előtt is, hogy én már soha nem leszek egészséges, soha nem leszek jobban.

És íme itt vagyok Nektek élő példaként, hogy minden a lehető legnagyobb rendben van a műtét után is. Új munkahelyet találtam azóta, ahol még nagyobb intenzitással kell és tudok hál Istennek dolgozni, mint korábban bármikor is. Bár emelni a mai napig nem emelek, csak nagyon kicsi súlyokat és kevésszer, ebben tényleg a mai napig kímélem magam, hál Istennek a családom is mellettem van ebben! Örök hálám egyébként nekik mindenért, főként a férjemnek!:-)


A szexuális életem azóta csodálatosabb lett, mint valaha és tényleg IGAZI NŐNEK érzem magam minden téren!!!

És ezek nem hangzatos szavak, higgyétek el! Ha visszaolvassátok a tavaly év végi posztjaimat, nekem is voltak nagyon mély pontjaim és lássatok csodát itt vagyok, túléltem, felépültem és csak biztatni tudlak Benneteket, hogy bátran vállaljátok a műtétet, ha az orvosotok azt ajánlja, mert csakis jobb lesz utána!!!!!!!!!!


Puszilok mindenkit, a most lábadozóknak a lehető legjobbakat, a régi Lányoknak millió puszi és remélem, hogy Ti is ugyanilyen jól vagytok, mint én, a műtét előtt állóknak pedig MINDEN JÓT és sok-sok erőt, Veletek vagyok!:-)

Gyöngy

13116. nagy49éva (válaszként erre: 13110. - Dorekka)
2012. máj. 15. 17:20

Szia Dorekka! Én 50 leszek a saját tapasztalatom. Mindenképpen javaslok haskötőt, mert az nekem nagyon hiányzott. A seb gyógyulásában sokat segített a Biopron lámpázás. És nem szabad emelni.

Kövér vagyok és nekem hosszanti nem bikini vágáson volt mert volt más egyéb gondom is. Nagyon sok folyadékot kell inni. Lehetőleg rostos lét. Éva

13115. jázmin 40
2012. máj. 15. 17:08
ha nem lesz gond, majd írok. sziasztok! szoritsatok értem!
13114. jázmin 40
2012. máj. 15. 17:07
sziasztok lányok, holnap vonulok! a para a tetőfokára hágott!
13113. szofi99 (válaszként erre: 13110. - Dorekka)
2012. máj. 15. 16:34

Szia ! Itt a fórumon idősebbek nem voltak, mert nem neteznek :) A kórházban viszont voltak amikor engem is mütöttek. Egy néninél annyiban volt más mint nekünk, hogy hagyták az intenziv szobában két napig, és nem nagyon keltették ki az ágyból. Beszélgettem vele többször egyáltalán nem volt roszabbul mint mi.


Kivánok mielőbbi felépülést anyukádnak :)

13112. Ildikócska (válaszként erre: 13104. - Eszter2km)
2012. máj. 15. 15:50

Eszter!

Én is így voltam, mindenen sírtam, de tényleg azt hittem, soha nem fog elmúlni. Igen gyászoltam!! Játszottak a hormonok, a fejemben lévő gondolatok.

Kellett hozzá három hónap, hogy jobban legyen a lelkem. Szeptember végén műtött jó doktorom, de még mindig előfordul, hogy indok nélkül sírva fakadok.

Próbálj pozitívan gondolkodni!!!!

Nézz sok Showder Klubot. A Hadházi fantasztikus! Ez is segít. :-)))

Mindenkinek, aki műtét előtt áll, kitartást, akik túlestek rajta, mielőbbi gyógyulást kívánok.

13111. Judit1109 (válaszként erre: 13110. - Dorekka)
2012. máj. 15. 14:47

Szia.

Sajnos nem olvastam még tapasztalatokat idősebb betegek esetében. Az biztos, hogy jobban megviseli édesanyád szervezetét, mint a miénket. Itt szerinte nagyjából a 35-50-es korosztály képviselői vannak jelen.

Jobbulást anyukádnak!

13110. Dorekka
2012. máj. 15. 12:41

Sziasztok !


Édesanyámat az elmúlt órákban műtötték. Méheltávolítás petefészekkel együtt. Olvastam a korábbi hozzászólásokat, de nem nagyon vettem ki a leírtakból, hogy idősebb korban (anyám 71 éves) lévő

betegeknél mi a tapasztalat. Tudtok erről valamit? Nagyon féltem őt !

13109. zsuzskabuzska (válaszként erre: 13039. - Barbi999)
2012. máj. 15. 10:49
Szia én is lassan 3.hónapos leszek és állandóan éhes vagyok nem tudom miért van ez ( talán több hely lett a gyomrunknak) :))) vagy csak szeretünk enni a fene tudja..
13108. editjudit
2012. máj. 15. 09:09
Sziasztok! Az én műtétem május 2-án volt, és 5-én jöttem haza a kórházból. Nagyon féltem mi lesz a műtét után, de a felkeléssel csak a második nap volt még probléma... most már nincs. Sétálni és pihenni...és átálni arra, hogy ha most nem tartod be az orvos utasításait, késöbb talán megbánod.
13107. YPanna (válaszként erre: 13104. - Eszter2km)
2012. máj. 15. 08:21

Szia Eszter, ezen én is végig mentem, elsírtam magam, mert nem sikerüt a felkelés, vagy épp sokáig tartott, vagy utáltam h nézik, látják h milyen ügyetlen vagyok, h terpesztett lábbal sétálok, és nem tudok hajolni. Én ma vagyok 5 hetes, és írtm korábban h 3 hetesen átsétáltam Prágát, most meg már néha táncolni van kedvem ha hallok egy kedves számot a rádióban.Már nem járok terpeszben, és felkelni is sokkal könnyebb, még kicsit taktikás, de már ügyesen megy. Tegnap felemeltem 3 üveg ásványvizet, és felemeltem a porszívót. Hidd el, csak türelmesen kell gyógyulni, és újra önmagad leszel. Visszajön a vidámság is :) Pihenj sokat, és séta-séta-séta

üdv.:

Panna

13106. turkkati
2012. máj. 15. 05:48

Sziasztok!

Én síros nem voltam, nem is szoktam sírni. Illetve bármikor 1 könyvön, vagy 1 filmen, de magamért soha sem.

De iszonyú bosszantó volt, hogy nem tudtam semmit csinálni.

Szerdán mentem a kórházba, kedden még dolgoztam. A kórházban volt 1 megszokott napirend, azzal nem volt baj, aztán mikor hazajöttem nem találtam a helyem.

Mi az, hogy nem bírom el a mosott ruhát?!, Nem bírom a nagy leveses fazekat áttenni az egyik gázról a másikra?! A felkeléshez külön technika kell!! Rendkívül bosszantó volt, de lassan elmúlt, kicsit vissza is vettem, meg az erő is megjött.


Elmúlik lányok, minden nappal jobb lesz:)

13105. Judit1109 (válaszként erre: 13104. - Eszter2km)
2012. máj. 14. 23:18
Egyelek is meg, de rossz lehet! Lassan nálam is egyre többször jön a depi. Nem tudok túllépni azon a sok sz.rságon, amin átmentem. Tudom, hogy pihenni kell, igénylem is, de tényleg a pörgés! Azt várom már vissza, pedig nekem már szinte nem is fáj. No azért a trüsszögés még rendesen beránt:-(
13104. eszter2km (válaszként erre: 13101. - Rezeda63)
2012. máj. 14. 21:34
Sokat sírok,nem is értem magam.Hol az a pörgős,mindíg vidám csaj,aki voltam?És nem hiszem,hogy a kivett dolgok után sírnék.Egyszerűen amikor mozdulnék,és fáj,és nem úgy mennek a dolgok,és már sírok.Már nemcsak akkor,ha egyedül vagyok,bármikor és bárhol elbőgöm magam.Nem én vagyok.Várom,hogy újra süssön a nap.Tényleg nem én vagyok?
13103. fourbaby36
2012. máj. 14. 21:15

Sziasztok!

Engem tavaly nyáron és nov.ben is műtöttek cisztával és miómával mindent kivettek.szeretném megkérdezni normális szerintetek hogy még most is feszül lent a hasam és ha köhögök időnként érzékeny a varrat helye?

köszönöm a választ

mindenkinek jó egészséget

Anna

13102. Judit1109 (válaszként erre: 13101. - Rezeda63)
2012. máj. 14. 21:05
Köszi. Igyekszem időt adni és engedni a gyásznak;-)
13101. Rezeda63 (válaszként erre: 13085. - Judit1109)
2012. máj. 14. 20:29

Szia Judit!

Remélem már jól vagy:) Hidd el ez nem hiszti!!!! A stressz, és a hormonok, no meg a tudatalatti "játéka". Én is átéltem, és el fog múlni, de ez olyan mint egy "gyászmunka" Végig kell járni minden fázisát azaz az utat, ami után feldogozottnak lehet tekinteni az "élményt".

Sikerülni fog!!!!

Üdv. Rezeda

13100. Judit1109 (válaszként erre: 13098. - Vakri)
2012. máj. 14. 19:28

Nyugi, ilyen múlttal meg se fog kottyanni! Lazán fogod venni az akadályokat. Összenövése sokunknak van-volt, márcsak a korunk miatt is.

Ha bármi félelmed van, oszdd meg.

13099. vakri (válaszként erre: 13098. - Vakri)
2012. máj. 14. 18:13
Izé, összenövés :-)
13098. vakri
2012. máj. 14. 18:12
Én idáig nem nagyon stresszeltem, 2-3 napja olvasom ezt a fórumot most kezdek parázni inkább. Volt 3 császárom, egy hasplasztikám, egy mellplasztikám, ezeken dalolva átgyalogoltam, de ebbe lehet jobban beletörik a bicskám. Én kis naív úgy gondoltam, ez se lehet rosszabb mint egy császár. Annál meg sokkal durvább volt a hasplasztika (65 centis hegem van) és egészen a felső hasizmokig, amiket össze kellett varrni, fel lett fejtve a hasam. Ennélfogva rengeteg összenévés van, ezt előre mondta az orvos.
13097. eszter2km (válaszként erre: 13095. - Vakri)
2012. máj. 14. 18:01
Szia,jó helyen vagy!Itt mindenki segít,tanácsot ad,vagy csak meghallgat.Túlvagyunk rajta,vagy készülnek rá,de mindenki ugyanazt éli meg.Sírunk és vígasztalunk.Kérdezz bátran,valaki mindíg felkarol!Fel a fejjel,minden rendben lesz!!
13096. Judit1109 (válaszként erre: 13095. - Vakri)
2012. máj. 14. 17:21

Üdv. A klubba!

Gyorsan szaporodunk, sajnos. Itt minden tájékoztatást megkapsz, amire szükséged van. Támogatunk, ha elkenődsz, válaszolunk, ha kérdezel.

Üdv. Judit a 7 napos.;-)

13095. vakri
2012. máj. 14. 16:33
Szaisztok! Én is csatlakoznék hozzátok ha lehet. Két hete derült ki, hogy a rendellenes vérzéseimet sok kicsi és egy nagy mind befelé növő mióma okozza. Mivel 42 éves vagyok a 3 már meglevő gyerekemen kívül már nem akarok többet az orvos méheltávolítást javasolt. Ma egy hete voltam egészségügyi kaparáson, hét közepe fele lesz meg a szövettan, ha minden rendben lesz elméletileg még ebben a hónapban meglesz a nagyműtét. Először laparoszkóppal akarta az orvos végezni, de aztán felajánlotta, hogy megszépíti az igen ronda hasplasztikás hegemet is egyben. Jobbulást akik túlvannak rajta. :-)
13094. nino63 (válaszként erre: 13041. - Eszter2km)
2012. máj. 14. 14:30
Szia,Eszter!A hizasal kapcsolatban,en azt vettem eszre mutet utan rogton,hogy csak ennem es ennem kell,farkas ehes voltam,mindig;amugy is jo az etvagyam de mutet utan mintha 3-4 ember helyett ettem volna.Feltem is,mert visszaolvasva a csajokat leirtak,hogy a hormonoknak koze van ehez a nagy zabalashoz.Felszedtem ugy 2-3-kg,kb.10 honap alatt,es meg ugy 1-1,5kg az husveti unnepek alatt.Mindig elhataroztam na holnaptol mar nem eszek,odafigyelek a kaloriakra,ez megy egy ket nap akkor menek a gramok is le.Aztan megint jo etvagy-megint vissza egy kicsi.De ugy ahogy itt irtak,kevesebbet kell egyunk,es fokep este 6-7-tol mar nem nagyon semmit.Nem lenne olyan sokk ez a 4-kg,de ugy nez ki rajtam mintha 10-kg-mal lennek tobb.Hasra,combra,fenekre,jott fell.A hasfal meg olyan plotty lett,kenne oda is egy kis hasizom gyakorlat.En olyan 1,67 cm vagyok es kb.73-74-kg.most.A mutetkor 70,5 kg.Es mar masfel eve volt.De egy kis odafigyelesel,akarat erovel biztos meg lehet oldani.Ettol nagyobb baj ne legyen velunk.A hazaselet is rendbe jon,a ferjem azt mondja semmit nem vesz eszre,neki ugyanolyan,hat eleinte ovatosan kimeletesen de menni fog,ne feljel;es a csucsra is elersz sokminden agyban doll ell;erdekes modon en jobban kivanom a sexet mutet utan mint elotte,vedekezni se kell.Hat ennyit tudok hozaszolni,mindenkinek mielobbi gyogyulast,szeretetel Nino!
13093. Ditke1968
2012. máj. 14. 14:11

Sziasztok csajok!

Ma voltam bent vérvételen, meg ekg-n.Találkoztam a dokimmal, olyan aranyos volt.Holnap reggel 7-kor fel kell hivnom őt, hogy megbeszéljük a részleteket.Csütörtökön kell bemennem dél körül, gondolom az előkészületek miatt a pénteki műtétre.

Kenzollal, meg Jázminnal szinte mejd egyszerre lábadozunk:)Kenzol neked is meg Jázminnak is kitartás, pénteken én következem:)Nem lesz semmi gond:)

2012. máj. 14. 12:57
Sziasztok Lányok !! minden kedves sorstársamért ezerrel szorítok! -minden rendben lesz nyugodjatok meg Veletek vagyok lányok kitartást mindenkinek pár nap múlva csak egy rossz emlék lesz ez az egész én 11.hetes vagyok és minden oké pedig mindent kivettek :( na hőhullámok azok vannak rendesen mert egyenlőre még nem szedek rá semmit de egyébként jól vagyok (igaz a szex )még nem jó de remélem az is kellemes lesz csók Nektek ZS.
13091. Tica68 (válaszként erre: 13089. - Kenzol)
2012. máj. 14. 10:52

Fel a fejjel, kitartás! Gondolj arra, hogy hamarosan túl leszel rajta és jobb lesz! Hidd el! Pénteken műtöttek, ma már tök jól vagyok, mindenki nevetgél velem és holnap megyek haza. Az természetes ha félsz, de meglátod, hamar túl leszel az egészen.

Veled vagyok, drukkolok neked.

Tica

13090. Tica68 (válaszként erre: 13084. - Iza-bell)
2012. máj. 14. 10:50

Szia!

a mamabugyit én is ajánlom. nekem nagyon jót tett. Azt már látom, hogy minden kórház más és más. Mindenkinél más a helyzet. A doki nekem is mondta, hogy jó ha dolgoznak az izmok. Ja most kaptam meg a számlát, mehetek a kasszához fizetni.

Tica

ui. ja és holnap megyek haza....

13089. kenzol
2012. máj. 14. 08:54

Na mindjárt indulunk,köszönöm mindenkinek a jókívánságát!

puszi Nati

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook