Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


15903. levendulka (válaszként erre: 15892. - Maggi67)
2012. nov. 13. 15:03

Ez tök jó idézet!

Köszi!

15902. levendulka (válaszként erre: 15890. - Ibab)
2012. nov. 13. 15:02

:))))

ja ja,felébresztettek.Még panaszkodtam is az altatós doki néninek, hogy az "álom" összetevőt kihagyta a koktélomból, mert nem álmodtam semmit.

Az örzőben bandázni akartam, de aztán nem lett belőle semmi, csak pihi.

Te kis virgonc tini :)))

15901. ibab (válaszként erre: 15899. - Gombszem)
2012. nov. 13. 15:01
:-) szetem kb mindenki hasonló korú, kivéve a fiatal lányzót, aki sajnos 21 évesen csekkolt ide....NEki még korai.....Már nem emlékszem hogy hívják.
15900. Picurka1968 (válaszként erre: 15885. - Gombszem)
2012. nov. 13. 15:00
Nagyon sajnálom!Azt hiszem,egy anyával nem történhet fájdalmasabb dolog,mint mikor a gyermekét kell eltemetnie!
15899. gombszem (válaszként erre: 15897. - Ibab)
2012. nov. 13. 14:59
:-) én is 66.-os vok.. és augban leszek annyi mint te januárban!! :P
15898. ibab (válaszként erre: 15894. - Lenvirág)
2012. nov. 13. 14:58
De egyet leszűrhetünk ebből,mi egész más anyósok leszünk, vagy vagyunk! Tisztelet persze a kivételnek,mert vannak azért ellenpéldák. Summaként még egy vicc: Miért temetik az anyóst fejjel lefelé.....hogy amikor jöna feltámadás, lefelé kezdjen ásni!!!!! Remélem nem sértettem emg senkit, ha igen, akkor ezer bocs és szóljon,mert küldök neki egy szívecskejelet:))))))
15897. ibab (válaszként erre: 15895. - Gombszem)
2012. nov. 13. 14:55
1966-ban születtem:))most leszek 47 januárban.
15896. gombszem (válaszként erre: 15891. - Maggi67)
2012. nov. 13. 14:55

Köszi neked is!!! Ölelésem!!!!

De mindenkinek!!!!! ♥

15895. gombszem (válaszként erre: 15893. - Ibab)
2012. nov. 13. 14:54

Köszi a biztatást, és tudom, még feladatom van...a másik kicsimet aki már most 20 éves , de még fel kell nevelnem , és neki is nagy szüksége van rám.....és ezért is szedtem össze magamat,mert őt nem hagyhatom cserben..... :-)


Nekem is tetszik a humorod, azért idéztelek!!!!

Megkérdezhetem, hány éves vagy????? ♥

15894. lenvirág (válaszként erre: 15890. - Ibab)
2012. nov. 13. 14:54
Látom, tudod miről beszéltem. Ha megtudta volna, hogy kórházban vagyok, biztos feljött volna vonattal, én pedig már a puszta gondolattól is agyvérzést kaptam volna. Képzeljétek el, a műtét előtt be kellett állítani a vérnyomásomat, vérnyomásnaplót kellett vezetnem. A műtét előtt hazamentünk anyósomhoz. Már szépen beálltak az értékek ( 135/84), amikor odaállt mellém, és nézte, ahogy mérem. Én sem hittem el, de felment 180/95-re. Mikor már feküdtem a műtőasztalon, megkérdezte az altatóorvos, mitől lett olyan magas szeptember 15-én este. Elmondtam........Jót nevettek, én kevésbé.
15893. ibab (válaszként erre: 15892. - Maggi67)
2012. nov. 13. 14:35
örülök, ha falvidítalak Titeket,hisz én is gyakran kerülök vidám helyzetekbe,sokszor úgy,mint Mr Bean.AZt mondják,hogy akkor öregszik valaki igazán, amikor már nem tud magán egy jót röhögni sem.Tetszik az idézeted, elöttem is állandóan van egy idézet, ami talán életem mottója, így vészelem át azokat az időket is amit általában az emberek problémásnak mondanak, én csak megoldandó feladatként kezelem.Gyógyító hatású: " Adj uram egy szikrányi humort, mert olynagy szükség van erre ebben a szomorú világban..." @Gombszem! Tudom, nagyon nagy a fájdalmad és ezt nem lehet humorral elütni,de hidd el, hogy Te aki itt vagy, azért maradtál itt, mert szükség van Rád!!!!! :)
15892. maggi67 (válaszként erre: 15890. - Ibab)
2012. nov. 13. 14:28

Szia Ibab! Imádom a frappáns hozzászólásaidat,csak mosolygok mint egy tejbe-tök,mikor olvasgatlak!

Szóval kívánok Neked minden szépet-jót.

"A tréfa egy pillanat, de egész órára hangulatot ad."Gorkij--

Puszi :D

15891. maggi67 (válaszként erre: 15881. - Gombszem)
2012. nov. 13. 14:22

Mindenképp gondolunk Rád! Próbálj meg nyugodtan felkészülni a műtétre,és utána arra gondolni hogy végre megszabadulsz a problémától..MI--Itt leszünk,és gondolunk Rád--ezzel az energia áradattal amit innen kapsz majd,csak jól sülhet el minden!

Sok puszi!

15890. ibab (válaszként erre: 15870. - Lenvirág)
2012. nov. 13. 14:20
figyu, egy anyós akkor jó anyós, ha papucsban nem tud átmenni hozzád. Az egyémnek már a papucs is kevés lenne, most már csak csillaghajón tudna megközelíteni,mert porh-anyós:))))fúj de mocsok vagyok, de ..ő is az volt!!De ismerem én is témát, ha megmondanám neki, hogy mióma miatt műtenek,akkor holnap már mindenki azt beszélné hogy tüdőáttétem van,mert nemibetegséget kaptam a sok csokitól. Kb ilyen stílusban és összefüggésben.Úgyhogy anyósnak egy szót sem, a papával pedig mindent:))) Mi is jövőre leszünk 25, amikor hazajöttem a kórházból, csak annyit mondtam, hogy ÚJRATERVEZÉS, előről indul a számláló,mert annyira megkönnyebbültem és megfiatalodtam a műtéttől,hogy fiatal házasnak érzem magam..Igaz-e levendulka?? Isten hozott újra itt, már öreglánynak számítassz, de csakis itt a fórumon.No ugye hogy felébredtél??? NEm lehet olyan könnyen sokat aludni, felráznak,mint Krisztus a vargát,pedig olyan jó néha dögleni és nem csinálni semmit.Nincs ám pizsiparti, gyerünk gyógyulni.Mosolyogni, enni inni,...ni:D:D:D:D:D:puszi!!
15889. levendulka (válaszként erre: 15887. - Szörvívör)
2012. nov. 13. 13:59

Nagyon köszönöm a kedves fogadtatást :))))

Azért vigyázok az evés-ivással,mert itthon rögtön beindult :)

Szeretném tartani a ledobott súlyomat.


szép őszi napot!

15888. szörvívör (válaszként erre: 15885. - Gombszem)
2012. nov. 13. 13:51

Gombszem! Borzasztó, és kegyetlen! Nincs vígasz- ismerem az érzést. Hiába múlnak az évek, nem lehet felejteni, és igazából nem is akarunk!


Részvétem.

15887. szörvívör (válaszként erre: 15872. - Levendulka)
2012. nov. 13. 13:48
ISTEN HOZOTT LEVENDULKA!!! Örülök én is nagyon, hogy olvaslak és, hogy újra köztünk vagy!!! :) Pihenj, légy vídám, egyél-igyál!
15886. levendulka (válaszként erre: 15885. - Gombszem)
2012. nov. 13. 13:48
Nagyon sajnálom, erre nincsenek megfelelő vígasztaló szavak!
15885. gombszem
2012. nov. 13. 13:43

Amúgy, engem ma műtött volna a dokim, de halasztást kértem mert ma van életem legszomorúbb napja... :'((


DRÁGA GYERMEKEMET

Drága Tamásomat ma 7 éve, h az angyalok elragadták tőlünk.... :""""(((( 19.-éves volt....

:"""((((


Ja és olvastam beszélgettetek ezzel a nőgyógyászati betegségek lelki hátteréről......

Igen biztos, h a lelki probléma közre játszik és nem véletlen....nálam sem....nekem azóta vannak a vérzéses gondjaim , és már 4 alkalommal volt a eü. küret... :-((( szal ennyi...

15884. Picurka1968 (válaszként erre: 15881. - Gombszem)
2012. nov. 13. 13:40
Szurkolunk neked is,és a többieknek is,akik még műtét előtt állnak! A többieknek meg jó pihenést és gyors felépülést.Én épp most tesztelem,mit bírok,megpucoltam egy ablakot,és nem is fáradtam el!:))
15883. gombszem (válaszként erre: 15878. - Csendmadár)
2012. nov. 13. 13:36
Szorítok én is , és kívánok minden jót!!!!! ♥
15882. gombszem
2012. nov. 13. 13:35
Bocsi, h kicsit hosszú lett, de el voltam maradva!!!! :-))
15881. gombszem (válaszként erre: 15703. - Cicaaa65)
2012. nov. 13. 13:34

NA HELLÓ... BOCSI DE CSAK MOST OLVASTAM VISSZA.....

Szóval nekem ez a műtét és a véradása az úgy van.,h...

Én azért cseppentem most bele az egészbe mert 1 vérvétel után kiderült, h VÉSZESEN VÉRSZEGÉNY vagyok...ez miatt azonnali kivizsgálást kért a házi dokim....na most a vasam jelenleg elfogadható....mert 10,3 / régebben 2-3 volt és ez miatt állandóan kéne szednem a vas tabit.../ de nem jó a hemoglobinom, a vörösvérsejt, az MCH, az MCHV és valami még...

Szóval a belgyógyász megállapította valahonnan vérzek..hát persze időnként havonta kétszer vagy úgy is mondhatnám, kb 17-18 naponta kb 5-8 napig menstruálok, és nagyon bőségesen és nagyon élénk piros vérzéssel, és mellé még tenyérnyi vérömlenyekkel!!!!!!!!!

Na szóval innen fúj a szél.... irány a nőgyógyász!!!!!

Ott vizsgálat, UH, hüvely UH. ujabb vérvétel.......

Eredmény a méhfal nagyon megvastagodott, a vérvétel továbbra is rossz.... stb..

Szóval... azt mondta nődokim, h vért kell kapnom műtét előtt, mert először 1 E.Ü küretet kell elvégezni, h szövettant vegyenek a méhből, és az eredménytől függően lesz eldöntve szükség van-e a nagyobb műtétre....

DE NAGYON VALÓSZÍNŰ, MERT A VIZSGÁLAT ALAPJÁN VALSZEG FOLYAMATOSAN SZIVÁROG A VÉR........???????,,,,,,

és ezt valószinű, h ki kellene venni...de majd a pontosabbat a szövettan után!!!!!!


Kérdeztétek a vért miért én intéztem magamnak....

Mert nem akartam megengedni, h csak úgy a vérbankból kapjam, mert az anesztziológus felvilágosított, h /mint valaki irta is, h 1 rahedli papírt aláíratnak, h ők fedje legyenek /esetleg mivel járhat ha megkapom a vért...

NEM FELTÉTLENÜL JÁRHAT BAJJAL, HANGSÚLYOZOM!!!!!!!!

De sztem más is így lett volna vele, ha előre elmondják neki a lehetőségeket, h elgondolkozik....erre én azt mondtam nem engedem, esetleg csak műtét közbe, vagy után HA MUSZÁJ ÉS ÉLETMENTÉS MIATT SZÜKSÉGES!!!!!!!!

Na én így jártam... és azt mondta a dokinő, h van lehetőség arra is, h magamnak intézzem el, olyantól akibe megbízok...és azt fogom kapni....

Ja és azért kell előre, mert nem vállalja az orvosi TIM a műtétet , mert nehogy gond legyen, mivel ezek a műtétek amúgy is nagy vérveszteséggel járnak!!!!!

Így nekem most 1 unitesóm, és 1 netes barátnőm adott vért, ez nevezeik irányított véradásnak...

Ja és, h utazik a vér...????? Minden vér utazik , mert amit a vérbankból kap bárki is...kitudja melyik községbe vették le és azt is utaztatják a központba vagy is Pestre, mert mindent bevizsgálnak, és utána küldik oda ahova kérik......

Így talán én kicsit nyugodtabb leszek!!!!

Szóval ez az én történetem....a héten csütörtökön fekszem be...és kezdjük valszeg a vér beszippantásával, majd a eü. kürettel..... :-((((

Szurkoljatok... puszi és nagyon jó egészség mindenkinek!!!!!!!! ♥♥

15880. Picurka1968 (válaszként erre: 15878. - Csendmadár)
2012. nov. 13. 13:32
Nyugi gyorsan itt lesz a jövő kedd,és túl leszel rajta!Itt vagyunk és szorítunk neked!Ha kérdésed van,csak írj bátran!
15879. levendulka (válaszként erre: 15878. - Csendmadár)
2012. nov. 13. 13:25

Szia,


Köszi :)

Ne légy csalódott,mindennek oka van! :)

Hamar itt lesz a jövő kedd!


Tarts ki!

2012. nov. 13. 13:22

Sziasztok!


A műtétet jövő keddre kellett halasztani, mert menstruálok. Hétfőn kell befeküdnöm.

Csalódott vagyok, de majd rendezem soraimat.


Levendulka, örülök nagyon, hogy jól vagy, vigyázz magadra, jó

volt olvasni a beszámolódat!

15877. levendulka (válaszként erre: 15876. - Gombszem)
2012. nov. 13. 13:19

Szorítunk, Veled vagyunk és bátorítunk!!

Kérdezz bátran,ha tudok segíteni!

Kitartás

üdv

15876. gombszem (válaszként erre: 15872. - Levendulka)
2012. nov. 13. 13:02

KÖszi a beszámolót, én előtte állok a dolgoknak....

NAGYON ÖRÜLÖK, H MINDEN JÓL MENT ÉS KÍVÁNOK MIELŐBBI FELGYÓGYULÁST ÉS MINDEN SZÉPET ÉS JÓT!!!! :-)) ♥

15875. Picurka1968 (válaszként erre: 15873. - Lenvirág)
2012. nov. 13. 12:52
Jól van,most megnyugodtam kicsit!Azt hittem,csak én lennék képes felfalni az egész hűtőt!A kórházban én sem igen ettem,utálom a kórházi kaját!De itthon behoztam a lemaradást!Kilók nem érdekelnek,szerencsére elromlott a mérlegem!De most már tuti,elértem az 50-et!:))/kg,nem életkor/!:))
15874. Picurka1968 (válaszként erre: 15872. - Levendulka)
2012. nov. 13. 12:24

Levendulka,nagyon örülünk,hogy újra köztünk vagy!Ugye,megmondtuk,hogy megmondtuk!:))És íme,már te bíztatod a műtét előtt állókat!

Nagyon vigyázz magadra,pihenj sokat,de azért minket se hanyagolj el!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook