Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


18183. Z69. (válaszként erre: 18182. - Perudó)
2013. márc. 10. 18:11
Lehet igazad van! Dobok egy mézes páleszt, xanaxal kísérve, legalább kialszom magam.
18182. perudó (válaszként erre: 18180. - Z69.)
2013. márc. 10. 18:03

Szia!

Túlfogod élni,szerintem a párod nem izgul ennyire.

Az én férjemet be se engedték az osztályra egy percre sem,mert levolt zárva az osztály influenza járvány miatt.Az igazság az hogy én nem is bántam ,mert valahogy az első napokban nem vágytam látogatókra.Mint tudjátok a 4.napmeg haza vágtak:)

18181. perudó
2013. márc. 10. 17:58

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem:)2 napja éjszaka olyan melegség önt el többször is.Hol ki hol be takaródzom.Megörülök ha műtét után 2 hétre már nyakamon a változókor............

Amúgy egyre jobban érzem magam.Oldalra fordulás még nekem se az igazi.

18180. Z69.
2013. márc. 10. 17:54

Basszus!

Kikérem magamnak!!!Én eddig is bugyi nélkül jártam

piacra))))))))))))!? Ja gatya van rajtam)))))!

De jó, hogy ide keveredtem! A nevetéstől legalább pár percre felejtem a dolgaim.

Bevittem a kedvesemet(menyasszonyom már))) a kórházba ma du. Elég sz.r volt hazajönni.Holnap bicska.De lagalább már látjuk az alagutat. Hát nem tom, hogy a Ti párjaitok ezt hogy élték át,de inkább k.félt volna félre mint ez az érzés. Mikor az első nejem ezt 20 éves pasikkal tette ráadásul grupiba, még az sem volt ennyire kutya helyzet.

Kicsit szabadszáju voltam bocsi.

18179. labnemarika (válaszként erre: 18175. - Angyalka0728)
2013. márc. 10. 16:29
Megkeresem és kitöltöm.És képzeld engem Nyíregyházán műtöttek 02.25-én Dr Sipos Attila.És a fiam barátnője is oda jár,ahova Te.Csobai Nikolett a neve.
18178. lila virág (válaszként erre: 18168. - Szörvívör)
2013. márc. 10. 16:16

Igenis, kérem, nem fogok forgolódni :)


Nem is az elviseléssel van a baj, volt már ennél nagyobb bajom is, csak hogy rendben van-e a dolog, az aggasztott. De hiszek Dr. Szörvivörnek, és nem aggódok tovább :)

2013. márc. 10. 16:14
Hüvelyviszketésre a Phlogosam kenőcs is segített, már sokkal jobb. Remélem, teljesen elmulasztja. Tudom ajánlani másoknak is!
18176. cs45 (válaszként erre: 18167. - Szörvívör)
2013. márc. 10. 16:11

Z69 egy férfi neeem???Mehet a piacra bugyiba,megnézném ;)Kitolják-betolják és még a fájdalmát is csillapítják :D Annyira pocsék napom volt,de ez nagyon megnevettetett :)

Köszi szörvívör :)

Z69!Nem lesz semmi baj,vigyázzatok magatokra!

2013. márc. 10. 15:48

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, h ennyien kitöltöttétek a kérdőívem! Szeretném, ha az új tagok is segítenék munnkámat a válaszaikkal, ennek érdekében írom ki újra, hogy IV. éves szülésznő hallgató vagyok és a szakdolgozatom a méheltávolításon átesett betegek korszerű ápolásáról írom. Készítettem egy web-es kérdőívet, melynek a linkjét a facebook-on, vagy a Hivatása szülésznő oldalon találhatjátok meg, mert itt hiába osztottam meg, nem működött a link. A nevem: Richter Angéla, lakhely: Nyíregyháza, így megleszek remélem...

Köszönöm és mindenkinek jó egészséget kívánok!

2013. márc. 10. 14:33

További szép napot, jó időt a következő hetekre!!!

SZIASZTOK!!! :)

2013. márc. 10. 14:32

Viszketősök! Hüvelykúp (ci..t..d..a)! Feldugni, popsi alá kispárna (nem folyik ki könnyen a hüvelyből így, és éjjelre)!

Akinek a heg viszket körömvirág (ez nem márkanév)vagy aloé! És tényleg van olyan, akit egy éve műtöttek és most is vakarja! :) Munkahelyen! :)

18172. szörvívör (válaszként erre: 18161. - Gombszem)
2013. márc. 10. 14:26
Szia gombszem! 20-25 kg.??? Azt emelje a Fekete Laci! Komolyan azt nem normális dolog! Igaz Ibabot kérdezed, de most én vagyok a szuperes! :) A húgyhólyagod lecsúszhat!!! Emelje a főnököd!
18171. Bogyó1977 (válaszként erre: 18155. - Z69.)
2013. márc. 10. 14:26
Zoli! Nagyon szorítunk,minden rendben lesz! Küldjük a pozitív energiát,és várjuk a híreket! Lélekben Veletek vagyunk mindannyian! :)
18170. szörvívör (válaszként erre: 18165. - Pöttyös)
2013. márc. 10. 14:23
Szia Pöttyös! Jó lesz az a szövettan! :) Majd meglátod! :)
18169. szörvívör (válaszként erre: 18163. - Perudó)
2013. márc. 10. 14:22
Szia Perudó! Én letargiás vagyok, nem kívánkozom sétálni. Olyan őszies idő van. Nem szeretem!!! Erősödj, gyógyulj! :)
18168. szörvívör (válaszként erre: 18164. - Lila virág)
2013. márc. 10. 14:20

Szia lila virág! Megválaszoltad magadnak a kérdést!

Elmúlik! Van aki ülni nem tud, járnia nehezebb, van akinek nem könnyű az oldalt fekvés. Támaszd meg kispárnával, és ne forgolódj! Aludj nyugodtan. Nna!

Enyém is hosszanti, és már szinte mindent tudtam csinálni, csak az ágyban fordúlni nehezen!!! :)

18167. szörvívör (válaszként erre: 18155. - Z69.)
2013. márc. 10. 14:16
Szia Z69! Ne parázz! Egy pár hét múlva mehetsz a piacra bugyi nélkül, mint Ibab! :) Betolnak, kitolnak, felkelsz egy-kettőre, és már jöhetsz is haza! Azt a kis fájdalmat ki lehet bírni (ma már tényleg kicsire emlékszem), de van jó fájdalomcsillapító, nem hagynak "szenvedni"!!! Én Rejtő kötetet vittem magammal, és már műtét másnapján röhögtem, egy kézzel meg tartottam a hasam! Bátorság! :)
18166. Pöttyös (válaszként erre: 18155. - Z69.)
2013. márc. 10. 13:57
Szia. Nem kell hogy félj, ma már a mütétet követő fájdalomcsillapítás is szuper, nem kell aggodnód, majd meglásd, minden rendbe lesz. Szurkolok neked, ne félj!:)
18165. Pöttyös
2013. márc. 10. 13:52
Nekem 3 hete távolították el a méhem, a vágás hossz irányban van, de jól tudok oldalra fordulni. Viszont az ülés még mindig nem jó. Az étvágyam viszont a régi.:)Már sokat sürgölödök a konyhában, délután meg jöhet a pihenés. A szövettani eredményem kedden fogom megtudni, ez egy kicsit aggaszt, remélem nem lesz semmi baj.Kitartás minden sorstársamnak.:)
2013. márc. 10. 12:40

Pálinkás jó reggelt! (Lebuktam, dél elmúlt, sokáig aludtam).


Bocs, hogy megint egy kérdéssel jövök. Van még egy valami, amit nem értek. A kórházban is az volt, hogy mindenki örvendezett, hogy végre oldalt tud fordulni, nekem meg nem esett jól, rossz volt a hasamnak, úgy értem a vágásnak. Most már sokkal jobb, de még mindig nem jó érzés, ha éjszaka forgolódok. Lehet, hogy összefüggésben van azzal, hogy hosszanti vágásom volt (végül azt mondták, emberfejnyi miómám volt, nagyobb, mint az ultrahangon látszott), de kicsit idegesít, három hét elteltével miért van még mindig olyan érzésem, mintha szét akarna csúszni a varrat (persze tudom, hogy nem fog, csak fura érzés). Van valaki így közületek? Mi lehet ez? Vagy csak egyike azoknak a dolgoknak, amik természetesek, és majd elmúlnak?


Aztán majd igyekszem kevesebbet kérdezni...

18163. perudó
2013. márc. 9. 22:48

Sziasztok!

Az első nap hogy nem ver ki a viz a gyengeségtől.Voltam kint sétálni,isteni volt.A hasam még fájdogál kicsit,de már sokkal jobban érzem magam.Ha meg felnézek ide ,ti meg mindig megnevettettek:)Puszinektek!

18162. gombszem (válaszként erre: 18157. - Terkócia)
2013. márc. 9. 22:41
Bocsi.. lehet, h én csak lemaradtam...de neked, hogyan volt a műtéted és mit távolítottak el???
18161. gombszem (válaszként erre: 18127. - Ibab)
2013. márc. 9. 21:53

Nem akarok emelni, de munkahelyemen néha kell....bár most ha tehetem, akkor nem teszem meg....

De vannak olyan dolgok, amikor 20-25 kg cuccot is kéne emelni..... :(

Próbálkozom, nem emelni.. de van mikor kell!!!!

Szal ezért kérdeztem, mi történik ha még is emelgetem......

köszi... válaszodat!!! :-) pusz..

18160. Terkócia (válaszként erre: 18159. - Labnemarika)
2013. márc. 9. 20:53
Igen, köszönöm. Ez folyamatban. Ma kicsit könnyebb volt. Kenni nem merem csak natúr ápoló krémmel.
18159. labnemarika (válaszként erre: 18157. - Terkócia)
2013. márc. 9. 17:37
Én naponta többször megzuhanyoztatom langyos vízzel(hüvely plasztikám is volt)és nagyon jól esik neki :)
18158. ibab
2013. márc. 9. 17:03

Neked is boldog nőnapot Zoli, ha már itt vagy és egy napon ünneplünk :-)))

A bugyihordásról csak annyit, hogy nyáron itthon én is eltekintek a viselésétől,mert főleg az idén bigyurálta a sebemet. Elötte is megesett néha, hogy egy hosszú póló és ámen. No de egyszer, 30 fokos melegben felöltöztem(hosszú szoknya) és kimentem a piacra.Ott jöttem rá spenótvásárlás közben, hogy nincs rajtam bugyi,mert elfelejtettem felvenni.Úgy éreztem magam, hogy mindenki engem néz azért,mert nincs rajtam bugyi,pedig nem látszott.Gány érzés volt, de legalább nem volt melegem :-))))

18157. Terkócia
2013. márc. 9. 15:35

Sziasztok leányok! A műtét utáni hajnalon előnybe voltam a hasi műtött szobatársakkal szemben. "Vígan" sétáltam, míg ők görnyedten csoszogtak. Most viszont a viszketés igen kellemetlen . A gát tájék és a hüvely semmi mást nem kíván csak egy alapos cucálást :-) No de nem úgy... Tényleg borzasztó. És a legrosszabb hogy bekenni sem tudom. Meg simogatni :-) A mókás sztorikhoz kapcsolódva: a műtét után jött a férjem. Elmondtam neki hogy nincs már aranyos nuncikám. Les ki a fejéből. Akkor elmondtam hogy hát a méhet is ki kellett venni, és nyilván azzal együtt az arannyal kezelt spiralomat is. Nézett rám a boci szemeivel, sajnálkozott. Erre én : de legalább az aranyat lekaparta volna róla:-) Nagyon kikaptam a szobatárs lányoktól, nem volt jó frissen műtve röhögni.

Puszi nektek. Szép hétvégét!

18156. Terkócia
2013. márc. 9. 15:35

Sziasztok leányok! A műtét utáni hajnalon előnybe voltam a hasi műtött szobatársakkal szemben. "Vígan" sétáltam, míg ők görnyedten csoszogtak. Most viszont a viszketés igen kellemetlen. A gát tájék és a hüvely semmi mást nem kíván csak egy alapos cucálást :-) No de nem úgy... Tényleg borzasztó. És a legrosszabb hogy bekenni sem tudom. Meg simogatni :-) A mókás sztorikhoz kapcsolódva: a műtét után jött a férjem. Elmondtam neki hogy nincs már aranyos nuncikám. Les ki a fejéből. Akkor elmondtam hogy hát a méhet is ki kellett venni, és nyilván azzal együtt az arannyal kezelt spiralomat is. Nézett rám a boci szemeivel, sajnálkozott. Erre én : de legalább az aranyat lekaparta volna róla:-) Nagyon kikaptam a szobatárs lányoktól, nem volt jó frissen műtve röhögni.

Puszi nektek. Szép hétvégét!

18155. Z69.
2013. márc. 9. 15:07

Sziasztok!

Utólag BOLDOG NŐNAPOT NEKTEK!!

Ja nekem meg Zoltánt)))!

Jó benézni ide közétek! Bár közeledik a "mi napunk" is és nagyon parázok( műtét hétfőn),mégis percekre a hasam tartottam a röhögéstől ahogy vissza olvastam pát nap írásait! Jó, hogy ilyen vidámak vagytok,sok energiát kapok Tőletek itt, és priviben is!

Ha túl leszünk a műtéten írok.

Szép és vidám napot Nektek!

2013. márc. 9. 11:30

Szörvivör megnyugtatott, ezek szerint egy év múlva már nem fog viszketni a sebem. Addig meg csak kibírom valahogy :)


Bocs, véletlenül sem piszkálódok, csak simán jókedvem lett a fórumtól, ahogy benéztem. Ami jó, mert nem mindig vagyok jókedvű mostanában.


Amint tudok, segítek én is válaszokkal, csak még nem volt olyan kérdés, amire válaszolni tudtam volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook