Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


18234. Terkócia (válaszként erre: 18162. - Gombszem)
2013. márc. 13. 11:44

Szia Gombszem!

Medencefenék rekonstrukció, szalagplasztika, és e közben derült ki, hogy a méhet is ki kell venni.


Bocs a késői válaszért, pár napja nem voltam itt.

18233. Pöttyös (válaszként erre: 18228. - Szörvívör)
2013. márc. 13. 11:41
Köszi.:)
18232. Pöttyös (válaszként erre: 18220. - Kriszta1971)
2013. márc. 13. 11:40
Kriszta.Nekem nagyon jól bevált a citromfű tea. Patikában vásárolható. Lefekvés előtt szertartásosan elkészítettem, majd elkortyolgattam, és egy óra múlva jön az édes álom.:) Majd megnyugszol, én is igy voltam, felriaddtam mindig mint a kisnyuszi az erdőben. Ma már az alvásommal nincs gond, számomra már lassan múlt lesz ez az egész tortúra a méhkivétellel.
18231. cicaaa65 (válaszként erre: 18229. - Szörvívör)
2013. márc. 13. 10:10

Dehogy vagy magad, hisz itt vagyunk mi is :)


Nagyon sok erő van benned, nagy kitartással, nem biztos, hogy mindenki bírná, gratula hozzá :)

2013. márc. 13. 08:29
"itt"
2013. márc. 13. 08:28
ibab!!! Tessék belépni a rendszerbe, mert it most már lelki-segélyszolgálat kell! Megyek kávézni, ugyanis vasárnaptól sem éjjelem, sem nappalom. A Fiam utolsó éves egyetemista (13 éves volt, hogy meghalt az Édesapja) és hajtom a piszkos anyagiakat, mert a Lányaim már megszerezték a diplomájukat, de a Fiammal magamra maradtam! Ezt még ki kell bírnom! Ugye ibab!? :)
18228. szörvívör (válaszként erre: 18215. - Pöttyös)
2013. márc. 13. 08:22
Szia Pöttyös! Megmondtam? Megmondtam! (kérek egy tábla csokit) :):):) Csak így tovább! Kicsit még jön a tél, de ígérem egy-két nap, és aztán visszavonhatatlanul itt a tavasz!!! Ígérem! :)
18227. szörvívör (válaszként erre: 18220. - Kriszta1971)
2013. márc. 13. 08:20

Szia Kriszta 1971! Szerintem lassan vissza fog térni az előző ritmusod. Nem csak a testünk van megviselve a műtéttel, de a lelkünk harmóniája is felborul. Nyugalom. Ha felébredsz, igyál egy pohár tejet, olvasgass, mert az altató nem jó megoldás, ha nem volt rá máskor szükséged! Főleg ne rettegj nappal attól, hogy: na megint felébredek majd éjjel!

Meglátod, amint elmúlnak a félelmeid emlékei, a szorongások kis darabjai még ott lappanganak benned, bár Te már szabadulnál tőlük! Talán még van most is félelemérzet esetleg a szövettan eredménye miatt? Jó lesz, látod Pöttyösnek is megígértem, úgy is lett! Vigyázz magadra, és légy boldog! A legjobb gyógymód!!! :)

18226. szörvívör (válaszként erre: 18222. - Lila virág)
2013. márc. 13. 08:11
Szia lila virág! :) pusszancs!
18225. szörvívör (válaszként erre: 18216. - Z69.)
2013. márc. 13. 08:10

Szia Z69!

Ügyesek voltatok! Gratulálok! Lassan már haza is viheted a párod!

Vannak emberek, akik sajnos nemhogy elveszítik a humorérzéküket, de nem is találták meg...!!! Az élet pedig néha elég savanyú-keserű, ha még humor sincs...!?

Vigyél húslevest!!! :)

18224. szörvívör (válaszként erre: 18219. - Gombszem)
2013. márc. 13. 08:03

Szia gombszem! Kimértséged, sértődöttséged oka...?

A hozzászólásomat a jószándék a segíteni akarás "kövével raktam ki"!

Nem zaklatsz, ha így lenne nem válaszolnánk! Szerintem természetes az, ha valamelyikőnket idegesít egy műtét utáni probléma- ír, ha már adott egy ilyen fórum. Az, hogy figyelmeztetjük egymást néha, hogy azért lásson az orvos is, az miért is baj? Lehet, hogy megment a nagyobb bajtól, hiszen így leírva orvos legyen a talpán, aki merne biztos diagnózist megállapítani! Semmi bántást nem érzek még most újraolvasva sem a hozzászólásomban! Sajnálom, hogy ennyire félre akarsz érteni!

18223. cicaaa65 (válaszként erre: 18218. - Gombszem)
2013. márc. 13. 06:14
Naon-naon sajnálom, de felesleges h állandóan valamin valaki megsértődjön.... :)
18222. lila virág (válaszként erre: 18219. - Gombszem)
2013. márc. 12. 23:21

Eddig is zaklattuk egymást, és milyen jó is volt!


Szörvivör igazán rendesen válaszolt, miért bántódtál meg? ne tedd!

18221. lila virág (válaszként erre: 18220. - Kriszta1971)
2013. márc. 12. 23:20

Szia! Gratulálok a túléléshez! Nekem régebben volt ilyen élményem: a kórházban, bármilyen nyugisak is voltak a körülmények, nem tudtam rendesen aludni. Várj egy-két napot, hétha otthon rendbejön az alvásod is. Ha nem, még mindig meg lehet kérdezni az orvost, akár a háziorvost is.

Addig is szép álmokat kívánok, hátha most sikerül!

2013. márc. 12. 22:39
sziasztok,én is a túlélők táborát gyarapítom,csüt.-ön műtöttek,ma jöttem haza..műtét előtt sokat olvasgattam a tapasztalatokat,jól jöttek a nehéz pillanatokban,mert valljuk be őszintén,voltak...na mindegy,túl vagyunk rajta ,az a lényeg.egy kérdésem lenne,valakinek előfordult hogy a műtét óta alvás problémákkal küzdjön?nekem előtte soha nem volt gondom,műtét óta még 5 órát nem aludtam egyfolytában.se nappal,se éjszaka,már a műtét napján sem aludtam..fáradt vagyok,elalszom,aztán 20 perc múlva megébredek...nézegetek fél órát,elalszom,majd megébredek...ez így megy azóta.nyugtatót próbáltam,de eredményt nem hozott...valakinek van valami ötlete,mi és miért van ez?
18219. gombszem (válaszként erre: 18205. - Szörvívör)
2013. márc. 12. 21:42

Köszönöm szépen megtisztelő válaszodat, és hogy időt szántál rám.

Igen sajnos vannak ilyen gondok, de tudom másnál sem felhőtlen a gyógyulás, majd intézkedem a problémáim megoldásában, és nem zaklatok senkit a kérdésemmel, és természetes, hogy ha fokozódik akkor felkeresem az orvost.

Még egyszer köszönöm... üdv: Kata.

18218. gombszem (válaszként erre: 18203. - Cicaaa65)
2013. márc. 12. 21:38

Elnézést kérek, hogy nem tetszik a stílusom, és mindig valamit rosszul írok számodra.... bocsánat, majd nem fogok zaklatni senkit kérdésemmel, és akkor nem fogja szúrni senki szemét /főleg a tidet/ ahogyan írtam...

Elnézést. :(

18217. gombszem (válaszként erre: 18216. - Z69.)
2013. márc. 12. 21:36
Köszi a válaszodat, és örülök, h a "menyasszony" már jobban van és a humora is a régi..... Ez nagyon kedvező, és biztosan segíti majd a felépülésben!!!!
18216. Z69.
2013. márc. 12. 19:36

Sziasztok!

Hát igen nagyon aggódtam, de lassan leengedek ahogy látom épülgetni. Reggel már mosolyogva várt 9 kor. Addigra volt kis dolog és nagy dolog is, egyszer még én is elkísértem. Kivették a kanült,du már a drén is a multé lett. Most semmi cső szaladhat is. A humora a régi, ült föl az ágyon és kérdeztem mit szeretne mit segítsek? Röhögve mondta, hogy egy órás aktív szexre vágyi, de mivel kórházban vagyunk egy pisilés is megteszi))). Hát azóta a szomszédok elég furcsán néznek ránk. Tudják,hogy menyasszony mert az örömömet nem rejtem véka alá, és gondolják, hogy ezek ha hazamennek az lesz az első. Majd annak is eljön az ideje. De néha elgondolkodom, hogy 50 fölött az emberek egy része miért veszíti el a humorát. Szóval jól vagyunk és ez a lényeg! Ja igen van gurtni az ágy végében,köszi az ötletet.Sziasztok!

18215. Pöttyös
2013. márc. 12. 11:07
Sziasztok. Kedd van, mostmár tudom a szövettant, nincs baj!:) Boldog vagyok, tavasz van, irány sétálni.:)
2013. márc. 12. 11:02

Kedves Zoltán!

Gondolom, azóta már bent vagy a kórházban, és látni fogod, ahogy óráról órára javul a kedvesed állapota! Ha nem adnak a kórházban gurtnit neki, akkor segíthetsz neki azzal, hogy eszkábálsz egyet otthon, vagy ha gurtni nincs, ruhaszárító kötél is megteszi összefonva vagy összefogva több rétegben. Azért írom ezt, mert nekem egy darabig nem adtak (nem volt elég), és összehasonlíthatatlanul fájdalommentesebb a felülés/felállás, ha van mibe kapaszkodni.

18213. lila virág (válaszként erre: 18195. - Labnemarika)
2013. márc. 12. 10:59
Marika, hogy vagy? Remélem, jobban!
18212. ladybird13 (válaszként erre: 18211. - Z69.)
2013. márc. 12. 07:08
Szia! Nagyon jó olvasni, hogy mennyire aggódsz a kedvesedért, de hidd el most már minden percben jobban lesz, vigyázz majd rá, de magadra is, hogy tudjad majd ápolni ha hazaengedik! Örülök hogy túl vagytok ti is rajta, innen már csak a pihenés és a gyógyulás lesz a fő feladat!
18211. Z69.
2013. márc. 11. 21:13

Sziasztok!

MEGCSINÁLTA!!!!!!!! Az én menyasszonyom, kedvesem, hősöm megcsinálta! Befeküdt a kés alá és és nyissz.Végig csinálta azt amit az itt fórumozók már oly sokan. Kivették a méhét. Szo szo délelőtt még nagyon készen volt ahogy kitolták De nem is csoda. Úgy éreztem örült nekem de jobban kívánt volna nem látni. Nem is zavartam, csók kézszorítás és hagytam pihenni. Még délután is kótyagos volt kicsit mikor este 6 kor eljöttem tőle.Borzasztóan kibuktam, lehet túl is lihegtem a dolgot. De ez a tehetetlenség tudatlanság amivel szembe néztem rettenetesen idegesítő volt. NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK A BIZTATÓ SZAVAKAT!!! Mindenkinek gyógyulást, aki előtte áll annak pedig sok sikert kívánok! Ha bárkinek tudok segíteni priviben megtaláltok! És ha nem haragszotok a jövőben is benézek még hozzátok, mert itt egy ARANYCSAPAT írogat,és jó itt lenni!!!Sziasztok!

18210. cicaaa65 (válaszként erre: 18207. - Szörvívör)
2013. márc. 11. 21:01

Áá, dehogy, csak kihagy a billentyűzet...


Igen, köszönöm kérdésed, jól vagyok, bár időnként azért fájogat a hasam, estére elfáradok, de hát ezzel más is így van. :))

18209. Z69. (válaszként erre: 18200. - Gombszem)
2013. márc. 11. 20:32
Szia! A dokid jól mondta Ha sok a savad csínyán a mézzel is! A repce az jó rá de óvatosan.
2013. márc. 11. 19:42

Reméljük a frissen műtött jól van és a vőlegény is!?

Látom megint kihagytam egy-két betűt, de legyen mentségemre, hogy tiszta fekete a billentyűm, egy betű sem látszik már rajta!!! Ibab elveszett!


Legyen szép estétek,pihenjetek jól! Én dolgozni fogok egész éjjel, amíg a gépem le nem ég! Vigyázom az álmotok! Jó éjszakát! :)

18207. szörvívör (válaszként erre: 18203. - Cicaaa65)
2013. márc. 11. 19:38
Szia cicaaa65! Jól kibeszélted magad...:) Azért jól vagy? naon-naon??? (ezek a fiatalok mindent lerövidítenek) :):):)
2013. márc. 11. 19:35

Még most is gombszem: a gyomorégésedre nem mindegy milyen gyógyteát iszol! Mindig kérdezd meg, mert vannak erős csersavas fajták!!!

Mézet, ami a legkevésbé savas: CSMC- REPCEMÉZ!

18205. szörvívör (válaszként erre: 18198. - Gombszem)
2013. márc. 11. 19:32

Szia gombszem! Ha emelgetsz ne csodálkozz, hogy fáj, meg hasít! A szeméremdomb fájdalma tényleg lehet műtéti utóhatás. A hasító érzés pisilés után az nem jó, de nem jelenti azt, hogy kóros! (szerintem) Azért, ha nagyon hasít, nézesd meg magad! A pisit sem tudod tartani? Meddig nem? Rögtön megy a bugyiba, vagy elérsz a mellékesig?

Lehet, hogy van egy hólyaghurutod?! Járj utána4 Nem ijesztgetlek, de emelgetsz is- nem is ki súlyokat - nehogy kapj egy hólyagsérvet! Te is jobban megnyugszol, ha lát egy orvos!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook