Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (12. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

36341. Borsika07032017-06-21 17:48
LoveYourBelly egy nagyon hasznos torna sorozat, de nagyon pontosan, tréner által,vagy tanfolyamon megtanulva érdemes végezni, mert ártani is tud. Van olyan, hogy éppen a helytelenül végzett gyakorlat miatt lesz gond, akár sérv... Nekem az a véleményem, hogy a felépülés nem verseny, arról, hogy ki a "tökösebb" NŐ, az a lényeg, hogy minél problémamentesebben gyógyuljunk, mert bizony sérv, hólyagsüllyedés, miegymás lehet a végén a virgoncságból. Én hálás vagyok a sok segítségért, támogatásért angi68, Yallah, Krisztina1997, Teditke és a többiek (: Sőt azért is hálás vagyok, hogy rám szóltak, hogy most mozdulj és séta, vagy most ácsi, mert az még nem fér bele...Ölelés az Őszintéknek.

36340. angi682017-06-21 17:30
Sziasztok!
Kedves Yallah!
Soraidat olvasva,szivemből szóltál. Tudod kb mi egyidősek vagyunk a mütét terèn (is). Kicsi kicsi és èn is felugrom a hoxara,mert anno sokat segitettünk egymàsnak jò tanàccsal.....ami persze teljes őszintesèggel jàrt.
Nem egyszer futottam rà itt olyan dolgokra,ami nekem kicsit furànak tüntek😕 ès kimondom amit,Hihetetlennek!
Nem hiszem,h Te vagy Kriszta 1997,vag Borsika 0307,èn,ès a többi kb egyidős mütöttek PUDINGOK lennènk,de olvasva ezeket a Duracelles beszàmolókat,szinte tényleg annak éreztem magam,ès bölcsebbnek is tartottam ha inkább hallgatok.
Persze sok tényező jàtszik itt szerepet,a kortòl kezdve a mütèt milyensègéig.
Ōrülök,h ezekkel a gondolatokkal nem csak én èrzek igy.Kōszi Yallah.
Hiszem azt,mindenki tette a dolgát ahogyan csak birta,mert egyikünknek sem a punyhadás volt a cèlja,hanem a mihamarabbi visszatèrès a règi vágányba. Viszont egyes dolgokat tènyleg nem lehetett 2-3 hèt után kivitelezni. Olyan jò volt,mikor egymást a türelemre ès a vigyázásra intettük!
Igy egy èv után is azt tudom tanácsolni,h vigyázzatok magatokra lányok. A bajok később kimutatkoznak. Nem lòverseny ez,h ki hamarabb tud ès bir mindent.
Ez egy komoly beavatkozás amièrt igen nagy árat fizettünk!!
Szèp napot kivánok nektek szeretettel!
❤😍🤗
(válasz yallah 36338. hozzászólására)

36339. Diti19682017-06-21 17:24
Kedves Yalla!

Igazad lehet, de azt úgy is érzi mindenki, meddig esik jól a testmozgás és mikor megterhelő. Ahogy itt olvasom, egyik eset sem olyan mint a másik (kor/erőnlét/műtét/felépülés) van aki szerencsésebb alkat ilyen szempontból, de jól esik hogy aggódsz miattunk! :-)
Nyilván hiába futottam én is még a megnagyobbodott miomás méhemmel is még a műtét előtt héten is 5/6-km-t heti 3x, most bármennyire is hiányzik nem teszem, de muszáj valamivel kipótolnom, mert így érzem jól magam! A Lovemybelly gyakorlatait, pedig kimondottan sérv/szétnyílt hasizom/szülési után/műtét utáni hasfal erősítésére dolgozták ki, ezért mertem ajánlani! Egyébként nekem a nőgyógyászom simán azt mondta a 6 hetes kontrollon, hogy futhatok is, csak fokozatosan szoktassam vissza magam, csak a gyógytornász mondta, hogy még várjak vele.... A doki azt mondta, hogy a sérv kialakulása inkább a genetikán múlik, ilyenkor még tartanak a belső felszívódó varratok is!
Mindenkinek minden jót kívánok!
Edit
(válasz yallah 36338. hozzászólására)

36338. yallah2017-06-21 11:33
Sziasztok. Közel egy éve figyelem itt az eseményeket. Közel egy éve operáltak. Azt figyelem meg mostanában, hogy egyre többen írtok arról, hogy ez a műtét nektek momentán semmiség volt 2-3 hét után már mint a Duracell nyuszi ugráltok. Persze ezt ugye befolyásolja a műtét milyensége, a korotok. Az az érdekes, hogy akkor mikor én is átestem a műtéten, 2016 06. 27.én valahogy kicsit többen voltunk akik kicsit jobban kíméltük magunkat és nem ugráltunk, hogy milyen fittek vagyunk. Nem irigység örülök hogy így vagytok sokan, csupán megjegyzem, hogy azért nem árt egy kis óvatosság. Hosszútávon jobban megéri.

36337. Diti19682017-06-21 10:49
Szia Márti!
Én Hashimoto-s vagyok és szintén alulműködés miatt szedek gyógyszert. A 6hetes kontroll vérvételnél én enyhe túlműködésben voltam (nekem mindent kivettek) szóval érdemes megnézetni ilyenkor műtét után! Én csak annyit híztam vissza amennyi a kórházi koplalás/hashajtás miatt lement, remélem ez így is marad! :-) Hőhullámaim vannak, változó mértékben, de mintha valahogy az étkezéssel is összefüggésben lenne, főleg a hús és édesség evéssel, mert azt vettem észre, hogy olyankor többször van hőhullámom.
Én pénteken leszek 9 hetes és már 3 hete edzek a szabadtéri edző gépeken (eliptikus térner, futógép stb.) és a Loveyourbelly hasizom gyakorlatait is csinálom, ezt mindenkinek ajánlom!
Ilikének nagyon drukkolok!
Mindenkinek kellemes nyarat kívánok!
Edit
(válasz Márti6902 36336. hozzászólására)

36336. Márti69022017-06-20 22:24
Sziasztok :)
Régen jártam már én is erre :) Ma vagyok 2 hónapos :) Juhééé :) Ahogy eddig, most is nagyon jól érzem magam :) Már ez a 4.hete, hogy dolgozom, hál istennek semmi gond. 4 hetesen (mielőtt visszamentem dolgozni ) voltam a dokimnál. Akkor is minden renden volt. Azért mondta, ha már 2-3 hetet dolgoztam, meséljem el neki hogy érzem magam :) Ez tegnap megtörtént. Megegyeztünk, már csak akkor kell mennem, ha bármi bajom van .
Mondta,hogy most már mozogni kellene, az összenövéseket megelőzendő. Azt mondta,bármit. Mert én eddig nem mertem, féltem hogy bajom lesz. A változatosság kedvéért, most a térdem fáj :( Igy elég nehézkes lesz a mozgás :( Pedig, hirtelen el kezdtem hízni . :( Olvastam, hogy ez műtét után "természetes" ? Pajzsmirigy alulműködésre szedek gyógyszert. Lehet, hogy ott van a probléma ?

36335. ildikó512017-06-20 20:23
Szia Alibaba!
Jó hogy irtál !!
Nagyon nagy ölelès neked !
Majd kèrünk kèpet az unokáról puszi💖
(válasz Alibaba13 36324. hozzászólására)

36334. ildikó512017-06-20 20:19
Szia Loren !
Neked is gyönyörű nyarat kîvánok !
Millio puszi💖
(válasz Loren4 36325. hozzászólására)

36333. Kék Lilla2017-06-20 19:26
Sziasztok csajok
Csak hogy milyen az én formám:
Tegnapelőtt becsöngettem a fodrásznőmhöz, nem tudott kijönni rögtön, de a farkaskutyája
bezzeg igen. Úgy várakoztam
hogy a hasam kicsit átnyomódott
a kerítésen. Hát nem beleherapott az ebadtája pont a
a műtéti hegbe?! Mellesleg minden kutya imád, és egynek sem jutott még soha eszébe ilyen csintalanság..!!
A harapás nyoma megkékékült,
de szerintem semmi komoly,csak
egy aranyos kutyosos sztori .
Puszi : Lilla

36332. EsztyMorgan2017-06-20 17:12
Sziasztok. Persze írni fogok, szinte rögtön amint tudni fogik vmit. 😊 két gyerek mellett nem olyan könnyű de mindenképp jelentkezni fogok.

36331. Kék Lilla2017-06-20 17:06
Persze, köszi így a legkényelmesebb majd a nővérednek képzeld mi lett volna
ha 30 -40-en érdeklődünk.
(válasz Ilike1984 36330. hozzászólására)

36330. Ilike19842017-06-20 15:22
Mondtam nővéremnek h amint megtudnak valamit írjon ide!!
(válasz Kék Lilla 36328. hozzászólására)

36329. Benita anyuka2017-06-20 14:52
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál!!☺
Az én esetem nagyon bonyolult.. Főleg az orvosommal. Sajnos már 7 éve,hogy nem voltam vizsgálaton.😞 örültem,hogy kilábaltam a depresszióból...
Tudom, ez most borzasztóan hangzik ..
A lényeg,hogy estére már jobban voltam😊
És már nem volt nyoma..
Persze ez nem azt jelenti,hogy nem kellene elmennem orvoshoz!!😐😟
Köszönöm mégegyszer!!! Szép napot kívánok Neked!!😊🍨🌞🌻
(válasz Kotkoda_:) 36321. hozzászólására)

36328. Kék Lilla2017-06-20 11:34
Ilike
Kérlek kérdezés nélkül
automatikusan írjátok ki ide
a hoxára hogy mi van Veled..
Senki nem szeretné hívásokkal
és kérdésekkel zaklatni a
caládtagjaidat ebben a helyzetben. De feleslegesnek is
tartom hiszen érzitek hogy mennyire várjuk a híreket Rólad..! Gondolom aznap elsőnek Téged műtenek.
Minden OK lesz!!!!!
Lilla

36327. Kék Lilla2017-06-20 11:18
Szia Alibaba
Köszi kérdésedet, jövő hét
végén megírom mindenkinek
hogy vagyok, mert igazán
akkorra derül ki.
Fizikálisan tízes skálán tizes,
de ez nálam nem jelent semmit
mert mindig így volt, a legrosszabb időkben is.
Csak sajnos nem lehet tudni
mi van belül...
3 hónapról 3 hónapra élek tudod!
Ez nem panaszkodás, ezek tények. Július 1-től hivatalosan
dolgozom.
Várjuk a képeket az unokádról.
Fiú vagy kislány, lehet tudni?
Puszil Lilla
(válasz Alibaba13 36324. hozzászólására)

36326. Csoszyke2017-06-20 09:56
Ilike.
Nagyon drukkolok es várjuk a jelentkezést!!
Nagy ölelés és minden ok lesz!!

36325. Loren42017-06-20 08:24
Sziasztok Lányok!
Én szinte minden nap benézek hozzátok, bár engem is már majdnem három hónapja műtöttek. De nekem is rengeteget segítettetek, és jó olvasni, hogy mindenki szépen gyógyul, erősödik. Nagyon örülök, hogy mostanában nem tudom megosztani a tapasztalataimat senkivel, mert szerencsére méhnyakrákos csajszi nincs a csapatban. Remélem ez így is marad! De azért olvaslak benneteket továbbra is, ha nem baj. Gyönyörű nyarat kívánok mindenkinek! Üdv :Loren

36324. Alibaba132017-06-20 07:52
Sziasztok Lányok!
Olyan sokat gondolok Rátok, néha be kukkantok, csak sajna időm nincs mindig írni. Ezért ne haragudjatok. Olyan sokat segítettek lelkiekben, hogy nincs rá szó, hogy mennyire hálás vagyok ezért. 2 hónapja műtöttek, és sajna előbb vissza jöttem dolgozni, mint kellet volna, most már alakulnak a dolgok.(Igaz, a szex sajnos fáj, még rá két napra is, a méhnyak helyén. Remélem, nem tud szét szakadni.) Ott a kert, háztartás, beteg szülő, munkahely, és nem sokára születik első kis unokám, és akkor irány Belgium.
Drága Kék Lilla, hogy vagy? És TI is, többiek, hogy vagytok? Remélem, mindenki szépen gyógyul. A műtét előtt állóknak kívánok sok türelmet, kitartást, mielőbbi gyógyulást. Puszillak Benneteket Lányok!

36323. Kék Lilla2017-06-20 07:39
Várom!!!

36322. Kotkoda_:)2017-06-20 06:42
Szép jó reggelt, Drága Ágikám!
Puszillak. Ma délelőtt hívlak!
Legyen szép napod!
Kriszti
(válasz Kék Lilla 36320. hozzászólására)

36321. Kotkoda_:)2017-06-20 06:41
Szia,
Nekem szintén megmaradtak a petefészkeim, tehát nem állt le a peteérés. A kontrollon az orvos meg is mutatta az ultrahangon, hogy melyik lökődne ki - ha tudna -, de már a másik petefészekben is ott volt egy pici.
Szóval emiatt nálam is van havonta peteéréskor némi elszíneződés, igaz csak pár órára.
Semmi fájdalom, semmi erős vérzés, csak ennyi. Nagyon érdekes, de nem ijedtem meg tőle, mert az orvosom előre jelezte, hogy ilyen lehet.
Lehet, hogy nálad is ez a helyzet?
Mindenesetre, ha nyugtalanít, inkább keresd fel az orvosod.
Legyen szép napod! Krisztina (Kotkoda)
(válasz Benita anyuka 36312. hozzászólására)

36320. Kék Lilla2017-06-19 22:53
Igen, sok embernél nem alakult
ki kötődés a többiekhez.
Nálam más a helyzet én
annyi jót és szeretetet kaptam
Tőletek hogy 20 embernek
elég lenne! Én ezért sem
tudok könnyen leválni. Ja, ma
kiírattam magam.
Puszillak drága Lilla
(válasz yallah 36319. hozzászólására)

36319. yallah2017-06-19 22:14
Jaj ne hari! Alig járok erre, néha bekukk. Emlékszem rá igen. Sokan vannak, akik gyógyulás után nem jönnek vissza, mert már nem tudnak hozzászólni a dolgokhoz, vagy mert már nem akarnak ezzel foglalkozni, minden rendbejött. Mások meg be bekukkantanak. Én egy év távlatából benézek azért, mert érdekel kivel mi újság. Hál istennek nincs olyan probléma amire rá kéne kérdeznem. :) De ha lenne, írnék.
(válasz Kék Lilla 36309. hozzászólására)

36318. Kotkoda_:)2017-06-19 20:18
Szia Drága Ilike,
MINDEN RENDBEN LESZ!
Nagyon szorítok Neked! Maradj ilyen higgadt, ez így jó!
Puszillak 💟
(válasz Ilike1984 36314. hozzászólására)

36317. Ilike19842017-06-19 18:37
Sziasztok nővéremnek íthattok pénteken; EsztyMorgan néven megtaláljatok.
De facebookon is kereshetitek akár:

[link]

Válaszolni fog mindenkinek.

36316. ildikó512017-06-19 17:54
Szia ilike!
Nagyon nagyon drukkolok neked !pènteken megy az energia!!minden rendben lesz! Várjuk majd hogy jelentkezzèl puszi💗💊🍀🍀🍀
(válasz Ilike1984 36314. hozzászólására)

36315. Kék Lilla2017-06-19 17:02
Ilike
Kérlek kérjél meg valakit hogy
amíg Te nem tudsz írni, írja meg
nekünk hogy mi van Veled.
Mármint a műtét után.
Ha nem túl nagy kérés.
Köszönjük hogy írtál!!!!
Egész nap gondolni fogunk Rád !!!
Sok sok puszi: Lilla

36314. Ilike19842017-06-19 10:19
Csütörtökön hajnali negyed hatra van itt értem a kocsi és indulunk Nyíregyre, pénteken meg már operálnak is. Várom már!!! És cseppet sem vagyok ideges. Ki érti ezt?

36313. Kék Lilla2017-06-18 19:36
Szia
A barátnőmnek ciszta volt a
veséjében, neki akkor volt ilyen.
De neki. És egyáltalán nem biztos hogy Neked is.
Szóval egy urológiai vizsgálat
nem árt. Már akartam írni többször is hogy van Egerben
egy természetgyógyász , Rigó
Istvánnak hívják van egy teája,
a Hölgyi tea ami szuper mindenféle cisztára. De jó lett
volna ha én is előbb tudok róla...!
De ne ijedj meg nem biztos
hogy Neked az van, csak most
kihasználtam az alkalmat hogy
írjak a klassz kis teáról.
Puszi Lilla

36312. Benita anyuka2017-06-18 19:09
Sziasztok! Egy kis infóra lenne szükségem.☺
Ez a hetedik éve,hogy eltávolították a méhemet.. A kislányom születése után. Petefészkeim megmaradtak.
Ma délután elmentem pisilni és megdöbbentem kicsit😞
Halvány piros volt a wc papir.. Bocsánat, hogy ilyen nyiltan irom le,de úgy gondolom, hogy köztünk nem lehet probléma☺ ( lányok)
Esetleg valakivel történt már ilyen?? Félnem kéne esetleg??😧
Mitöl lehet ez?
Nagyon aggódom...😞
Nem fáj semmim és nem vagyok felfázva...