Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (12. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

34129. ildikó512017-02-02 13:44
Kedves Bolyci!
Igen a kávèt nekem is hozza a lányom termoszba reggelente frissen !
Vigyázok persze szombaton korán reggel varrat szedès aztán irány haza 🌷💖:-) puszika :-)
(válasz Bolyci69 34120. hozzászólására)

34128. Bea112017-02-02 13:23
Kedves Alíz! Nagyon örülök, hogy rendben vagy Te is! Mostantól kíméld Magad, ne emelgess nehéz súlyokat! Pihenj, amennyit csak tudsz, de sétálgass is, amennyi jól esik! Nem semmi, hogy ott kint ilyen gyorsan megvan a szövettan, itt Mo-n 3-4 heteket kell rá várni! Ez van sajnos. A Te carcinomád egyébként milyen típusú volt? (Laphám vagy mirigyhám eredetű?)
(válasz alizigenaliz 34126. hozzászólására)

34127. Bea112017-02-02 13:07
Kedves Ági! (Kék Lilla)
Olvastam a történetedet, nagyon bízom a gyógyulásodban, és Benned! Akard az Életet, és akard a változást az Életedben! Valamit nem csináltál jól, biztos, hogy Te is tudod, mit. Velem is ugyanez volt. Mostanra megváltoztak bizonyos dolgok az életemben, de még mindig nem érzem a teljességet. Félek is, hogy beteg leszek újra. Te ne kövesd el ezt a hibát! Gyógyulj meg a Lelkedben is! Nagyon sok puszi Neked, ismeretlenül is imádkozom Érted! Bea

34126. alizigenaliz2017-02-02 13:03
Drága mindenki,itthon vagyok,negatív leletekkel. Konizáció előtt 3. fokozatú rákmegelőző állapotom volt,utána 2- es,most a Hysterktomia után eltűnt a bestia💞Azon kívül,hogy a belső szerveim vidáman küzdenek a felszabadult helyèrt ès,ha köhögnöm kell,csorog a könnyem, tűrhető minden.Köszönök mindent,de nem tűnök el,itt vagyok támogatni bárkit💗💞

34125. Bea112017-02-02 12:58
Kedves Annus! Nekem is ez volt, másfél évvel ezelőtt. Mondjuk idősebb vagyok, mint Te (45) és vannak gyerekeim is. De még itt vagyok és élek. :) Fel a fejjel! Az in situ azt jelenti, hogy helyben van, nincs áttét. Ez jó hír! Viszont én úgy tudom, hogy ha az első műtétnél nem sikerül "az épben" kimetszeni a kóros sejteket, akkor meg lehet próbálni még egyszer egy kimetszést, mert van úgy, hogy akkor már igen. És akkor még lehet gyereked, nem kell rögtön az egész méhet kivenni. Legfeljebb sűrűbben jársz majd utána méhnyakszűrésre. Szerintem is kérdezz meg egy másik orvost is, vagy ugyanettől az orvostól kérdezd meg, miért nem csinál először egy újabb konizációt. Laphám vagy mirigyhám eredetű a carcinomád?

34124. Kék Lilla2017-02-02 12:47
Alibaba
Kőszönöm,tünemény voltál!!!Nem sikerült neked
privát írni,pedig szerettem
volna! Puszi ági

34123. Kék Lilla2017-02-02 12:42
Kedves Bolicica
Köszönöm kedves soraidat!!!
Nekem úgy jelzett a szervezeten
hogy már szeptemberben azt éreztem hogy elment minden életkedvem,és életerőm.
Semmihez sem volt kedvem,
hirtelen mintha teljesen
kiürültem volna.Hogy most
ezért lettem beteg, vagy már a betegségem miatt éreztem ezt,
fogalmam sincs.Valahogy azt
éreztem hogy nincs tovább.
Ez most negatívra sikerült, de
kérdeztétek hogy mik voltak a
tünetek... Hát csak ennyi.puszi ági

34122. alizigenaliz2017-02-02 12:33
Kedves Annus,egèszen pontosan ez volt nálam is,szívesen válaszolok a kèrdèseidre,csak kèrlek,nyugi,èn már itthon lábadozok🌄

34121. Bolyci692017-02-02 09:23
Kedves Annus! Hát nagyon szomorú helyzetben vagy! :( De a carcinoma nem játék. Tudom, hogy fiatal vagy, és írtad, hogy nincs még gyereked, de hidd el, hogy most, ebben a helyzetben - borzasztó leírni - de nem ez a fontos! Életed kell, hogy legyen! Aztán a többi majd kialakul! Én is ajánlom, hogy más orvost is kérdezz meg, nem szégyen - sőt a betegnek joga is - hogy másodvéleményt kérjen (ezt nekem az onkológusom mondta)és alaposan fontold meg, hogy "mi menjen, és mi maradjon", mert, ahogy nekem az orvosom mondta: ami nincs bent, az már nem rákosodik el!
Most egy rap-dal sora jut eszembe: "Hidd el! Akkor nyersz igazán, amikor veszítesz!" mert bizony van úgy, hogy az ember úgy érzi, összedől a világ, és nincs tovább......aztán telik az idő, és olyan dolgok történnek, hogy utólag azt gondolod, hogy jól van ez így! Csak most az adott pillanatban, a fájó szíved, és a mindig ezen kattogó agyad nem engedi, hogy ezt lásd! Nyugodj meg, nyugodj bele, kapargasd össze az összes testi és lelki erődet, mert szükség lesz rá! Kitartást, türelmet, mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

34120. Bolyci692017-02-02 09:13
Látod Ildikó51, az ember lánya egy ilyen kis apró szarságnak is, hogy tud örülni! :) :)
Örülök, hogy gyógyulgatsz. A kávé nekem is hiányzott, minden nap hozta be a fiam, kis termoszban! Vigyázz magadra! Sétálgass, de pihenj is sokat. Ne vitézkedj még! Nagy ölelést küldök Neked!
(válasz ildikó51 34118. hozzászólására)

34119. Bolyci692017-02-02 09:10
Igazad van. Egy teljes vérkép sem mutatja sokszor, hogy mi zajlik "odabenn" a valóságban. Talán ki kellene egészíteni az éves laborvizsgálatot egy tumormarkerre is, vagy hölgyeknél a nőgyógyászati markerekre is. De a legfontosabb az lenne, hogy MAGUNKRA figyeljünk! Mert hidd el, minden esetben jelez a szervezet. Csak nem halljuk meg, másnak tudjuk be, elbagatellizáljuk. De a Te vérvételi eredményednek örülök, műtét előtt, ez mindenképpen jól jön.
" Isten a legnehezebb csatákat, mindig a legjobb harcosaira bízza"
Te is egy ilyen harcos vagy és győzni fogsz!!
(válasz Kék Lilla 34114. hozzászólására)

34118. ildikó512017-02-02 06:57
Jó reggelt Kedves lányok💟💟💟
Jelentem első kaksi megvolt :-) :-) :-) :-)
Hashajtó nèlkül !
Jól vagyok kicsit feszít a sebem !enni nem igazán tudok de eszegetek de reggeli kávè isteni volt attól tudtam vècèzni!
Tegnapom hát nagyon szèdültem 90/60 volt a vėrnyomásom gondolom az időtől melegfrontot nem birom !millió puszi alizgenaliz szorîtok neked 💗👍

34117. ildikó512017-02-02 06:35
Szia kedves Annus90!
Sajnálom ,hogy ilyen fiatalon ki kell venni a mèhedet :-( :-( :-(
Mi itt vagyunk ės mindenkit támogatunk imádkozunk tanácsokat adunk kapunk !szóval egy igazi kis család ez a fórum !!
Engem hètfőn műtöttek nekem mindent kivettek tele volt a mėhem polypokkal !Bármilyen kèrdèsed van valaki biztosan válaszol neked!
Azèrt annyit kèrdeznèk egy doki vèlemènye volt hogy ki kell venni a mèhedet?????mi tapasztalatból tudjuk neked mondani több orvoshoz el kell menni ès meghallgatni mit mondanak utána átgondolni ès dönteni!!!püdv :-)

34116. Kék Lilla2017-02-01 21:25
Kedves yallah
Vissza olvastam az üzeneteidet
és megdöbbentem hogyTe
7 hónapos méheltávolító műtét
után képes vagy arra hogy
betegeket emelgess?????!!!
Hát azta,nem semmi csajszi
vagy!!!Minden elismerésem a
Tiéd!!!Rólad szeretnék példát
venni!!!Igazam van csajok???
puszi ági

34115. Kék Lilla2017-02-01 19:34
Jaj,vissza olvastam,azt akartam
írni hogy nem véreztem soha

34114. Kék Lilla2017-02-01 19:31
Drága Bolicica
Köszönöm a gyors választ!!!Igy
lesz, mert így kell lennie!Igen,
reménykedjünk hogy megkapom az erőt valahonnan amit írtál.Az
orvosom azt mondta:miért ne
sikerülne?Maga egy stramm nő!Egyébként még soha nem
említettem Nektek hogy készen lett a három napja levett vérlelet
em.Olyan eredmény jött ki,mint
kb.18 éves korombanMinden
maga a tökély sehol egy eltérés!!!A vérsüllyedés is tökéletes.Miért írom le ezt?Hát csak azért,mert bárki a munka-
helyi évenkénti kötelező szűrésen a kezébe kap egy
ilyen leletet mint az enyém,
megnyugszik abban hogy
tökéletesen egészséges!!!!és
nem megy tovább, mert azt
hiszi minden OK!!!Ugye értitek
milyen faramuci és veszélyes
dolog ez?!Ráadásul én még
csak nem is vétettem soha, és
soha semmilyen fájdalmas sem v
volt.Hát ez van csajok..,
sok puszi minden Győr
gyulónk ági

34113. Bolyci692017-02-01 18:59
Kedves Ági! Válasz a lépcsős kérdésedre: hát nem nekifutásból, és nem magas térdemeléssel, de fel fogsz tudni menni a kényelmes ágyikóig! Amikor az ember már túl van rajta, valahonnan olyan erő jön, amit nem is gondolnál! Majd meglátod. Annyi testi és lelki teher hullik le rólad, hogy a Himaláját is megmásznád! És semmi olvasgatás most már! Ahogy mondani szoktam: "reluxálj!" :) :) :) Millió ölelés Neked!
(válasz Kék Lilla 34110. hozzászólására)

34112. alizigenaliz2017-02-01 18:09
Kèk Lilla,egy gyenge ember otthon sírdogálna a sarokban ès nem kutakodna az ilyen oldalakon,tehát van erőd.Elgyengülni,na,az más tèszta. Azt mindenki szokott nèha.

34111. Kék Lilla2017-02-01 16:08
Köszi Alizka
De mégis miből érzed hogy van bennem erő?De akárhogy is van,számomra most ez égi
áldás.csókollak!!

34110. Kék Lilla2017-02-01 16:03
Ildinek
Tudom,tudom,nagyon gáz vagyok!Nagyon bízom az orvosomban,a tudásában,a
végtelen emberségében és
korrektségébenŐ bezzeg bátorít,
nem úgy mint a többiek!!
Most mibe kerülne nekik mondani egy-két jó szót?Ha nincs a T.L,lehet már beszedtem
volna valamit!!Akivel tegnap este
beszéltem(hála isten már gyógyult sorstársammal)hát neki
alig tudom megköszönni a kedvességét és önzetlenségét,hogy rám fordította a drága pihenőidejét!
Szerintetek egy hét múlva fel
fogok tudni menni a lépcsőn,
ugyanis számomra kényelmes ágy csak ott van?Régi wertheim-
műtéte SEK válaszát várom
Puszi ági

34109. alizigenaliz2017-02-01 15:42
Sziasztok,Kèk Lilla,visszaolvastam a hozzászólásaidat,nagyon drukkolok neked,megvan benned az erő,ennèl több nem is tehető. A doki ő szerint akár ma hazamehettem volna,de azt tanácsolta,a fertőzèsveszèly miatt maradjak mèg egy napot.Hát holnap a reggeli vizit után lelèpek. Akkor megkapom a patológiai leletet is,kèrek hát mèg egy kis szorítást.Csók mindenkinek,vigyázzatok magatokra.💐

34108. ildikó512017-02-01 14:55
Drága Kèk Lilla
Ne nèzegesdd a netet tilos !!csak minket olvass !!!
Kitartás ölellek ! 💟💟
(válasz Kék Lilla 34106. hozzászólására)

34107. Kék Lilla2017-02-01 12:58
Egyébként tegnap este sikerült beszélnem egy volt sorstársammal szegényke biztos úgy érezte,ez a csaj tiszta zizi,
olyan zaklatott voltam már,
szinte beszélni sem tudtam már,mégis valahogy nagyon jó volt!!!Azértis felépülők, ne legyen igaza az orvosoknak,és
ezeket a dolgokat a legnagyobb kegyetlenség kiírni a netre,
ezeknek tudatában hogyan küzdjön tovább a delikvens?!puszi ági

34106. Kék Lilla2017-02-01 12:18
Szia Krisztina és Ildikó
Köszönöm hogy itt vagytok velem!!!Olyan nagyon hülye
vagyok, minden tiltás ellenére tegnap este megint bele feledkez
tem a neten a betegségembe.
Olyan rosszul lettem hogy
majdnem elvitt a mentő.
OK OK, tudom, csak magamra vethetek,de akkor is egy horror érzés!!!Gondolok rátok,1000
puszi Alibabának és Aliznak is!!
Nagyon jó hogy vagytok!!!

34105. Kék Lilla2017-02-01 11:17
Drága Bolycica
A férjem is azt mondja hogy
lehet hogy jobb így hogy elmaradt.Nagyon köszönöm
tündéri soraidat!!!

34104. Bolyci692017-02-01 09:29
Kedves Ildikó! Rotyizz csak nyugodtan. Én kaptam bélmozgató tablettát, na attól dudolásztam csak igazán! Egy katonazenekar megirigyelte volna! De annyira megmozgatta a beleket, hogy estére már eredményt is produkáltam. A másnapit már be sem vettem. Mielőbbi gyógyulást, türelmet és kitartást kívánok! Puszi
(válasz ildikó51 34102. hozzászólására)

34103. ildikó512017-02-01 09:16
Drága Kèk Lilla!
Eltelik hamar aztán hipp hopp túl leszel rajta
Puszillak!sokat gondolok rád !💖💖💖
(válasz Kék Lilla 34092. hozzászólására)

34102. ildikó512017-02-01 09:13
Sziasztok drága lányok!jól vagyok !
Ma már kaptam reggelit igaz fèl zsemlèt egy falat sonkát ès sajtot tudtam csak enni nem fèrt több belèm!
Na ezek a bèlmozgások nagyon cukik!!!
Felváltva rotyizunk a szobatársammal :-) :-) :-)
Remèlem holnapra produkálunk valamit:-! Puszi💞💞

34101. Kotkoda_:)2017-02-01 08:16
Ne ijedj meg. Mivel nekem is laparoszkópos műtétem volt 3 hete, pontosan emlékszem ezekre a tünetekre. Kicsit hasonlít az izomlázra. Nekem még a kulcscsontomnál is fájt. De ez nagyon gyorsan elmúlik.
A szelek pedig azért vannak, mert lufit csináltak belőlünk a műtét alatt. De ne legyél gátlásos, annak ki kell menni. Sétálgass, ez segít.
Gyógyulgass, pihenj sokat.🌼🌷🌹
(válasz alizigenaliz 34096. hozzászólására)

34100. bobo642017-01-31 21:52
Köszi, steril gézlapot raktam rá. Viszket, húzódik, de ez legyen a legnagyobb gondom.
(válasz yallah 34097. hozzászólására)