Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kezdő internetezőknek segítség fórum

Kezdő internetezőknek segítség (beszélgetős fórum)


8. salabakter (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2010. dec. 6. 14:14
Nekem a lányom tripla annyi ideje netezik egy kiválóan elvégzett,képesítést adó tanfolyam után,mégis nagyon sok mindent tőlem kérdez,tőlem,aki egy kis amatőr vagyok.
2009. jan. 23. 13:49

62 évesen megyek mindenhova:DDD

Az időseknek a géptől való félelmet kell legyőzni.

Nyugodtan lépegessen bárhova nincs baj.

A windowsnak van oktató csomagja.Oda megy és megérti.

Semmilyen tanfolyamot nem végeztem.

Bátorság!!!!!!!!!!!D

2008. júl. 15. 08:02

Szia!

Könyvesboltokban nagyon sokféle könyvet lehet kapni az internetezésről. Nekem a fiaim vettek névnapi ajándékként egyet. Christian Crumlish: Internet a rohanó embereknek. Ebben lépésről lépésre le van írva sok minden.

5. Tomó01 (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2008. júl. 8. 09:29
Neked milyen tanfolyam vált be? Hatékony volt? Mert néhány éve anyám is beiratkozott valahova, de azóta is én magyarázom el neki a dolgokat.
4. Tomó01 (válaszként erre: 2. - A74de3d08a)
2008. júl. 8. 09:27

Szia!


Köszönöm, akkor megpróbálok én is kreálni neki valamilyen használati utasítást, csak hát ez is idő megírni.

2008. júl. 4. 14:02

Nem tudom,hogy mit szeretnél édesanyáddal megtanítani!

A szőrfőzés az interneten,gondolom megy neki!

Tudod régebben engem is érdekelt a számítógép és a lányom megígérte,hogy segít ebben,de valahogy soha sem sikerült egyeztetni az időpontot.

Vagy neki,vagy nekem nem volt jó!

Majd rászántam magam és beiratkoztam egy tanfolyamra.

Ennek már több éve,de vannak olyan dolgok a tanultakból,hogy elő kell vegyem a jegyzetfüzetem,ha valami különleges dolgot szeretnék a gépen csinálni.

Egyszerűnek látszik,de mégis bonyolult dolog!

2. a74de3d08a (válaszként erre: 1. - Tomó01)
2008. júl. 4. 12:26

szia!


én is nemrég adtam Édesanyámnak egy gépet, hogy internetezzen. nem olyan sok idő megtanítani azt a pár alap dolgot, ami neki kell. én úgy csináltam(csinálom), hogy leííratom vele lépésről-lépásre, hogy mit kell csinálni és nagyon jól eligazodik benne. monjuk én egy udvarban vagyok vele, így sokat találkozom vele, de még így is előfordul, hogy felhív, hogy mit is kell most nyomni? :-) de azért nagyjából bevált ez a módszer.

2008. júl. 4. 11:35

Sziasztok!


Segítségeteket, ötletetket kérném, hogy kezdő internetező számára hol találok olyan fórumot, vagy oktatási segédanyagot, ami segít neki a biztonságos internetes szörfölésben.

Meg mondom miről is van szó. Édesanyám nagy nehezen rávette magát, hogy beletanuljon az internet világába, de még mindig csak 2-3 oldalt mer megynitni, és állandóan engem kér meg, hogyan juthatna előbbre. Amikor tudok segítek neki, de én sem tudok mindig ott lenni, viszont a munkája mellett tanfolyamra sincs ideje. Ezért keresek valami olyan könyvet, vagy oldlat ami ebben segítségére lehet. Minden ötletet, észrevételt szívesen várok és előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook