Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » S.O.S.-szombaton fontos lagziba megyek, de a fodrászom kórházba került!Magamnak kell hajat csinálnom.. Segítsetek! fórum

S.O.S.-szombaton fontos lagziba megyek, de a fodrászom kórházba került!Magamnak kell hajat csinálnom.. Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2008. júl. 22. 21:26

Jövő héten én is esküvőre megyek. Először vonatozok 8 órát a páromékhoz, onnan közösen megyünk tovább, úgyhogy esélyem sincs egy normális hajra...


Vékonyszálú, kevés, hullámos, vállig érő hajam van, magas homlokkal, nem tudom, mit lehetne kihozni belőle... Eddig rövid hajam volt, úgyhogy rutinom sincs :D

A hullámos frufrummal meg aztán végképp nem tudok mit kezdeni :D

Régen még vasaltam a frufrum, aztán elkezdett hullani, úgyhogy feladtam... De amúgy se maradna úgy, nagyon rakoncátlan... Összeugrik és eltűnik oldalra... :D

12. Ekka
2008. júl. 17. 12:18

Én is azt mondom, hogy másik fodrászt kell keresni.

2 nap alatt simán találsz, hiszen annyi fodrász van mint égen a csillag!!!

11. Lestrange (válaszként erre: 10. - Ájrin)
2008. júl. 3. 14:07
:D:D igen, köszi, fogom is :D
10. ájrin (válaszként erre: 9. - Lestrange)
2008. júl. 3. 13:34

Én azt csinálnám a helyedben, hogy oldalt elválasztanám cikk-cakk választékkel, oldalt szorosan lesimítanám, és hátul a fejem tetején egy kicsit feltupíroznám, majd ráfésülnék egy kicsit , hogy ne legyen kócoc hatása. Ezután fognám össze hátul lófarokba valami szép csattal.

Ez illik a korodhoz, és gyorsan meg is van.:)

Ma még gyakorolhatod:)

2008. júl. 3. 13:04
Hát így hátközépig érő szőke hajam van most éppen. És én is valami vasalós dolgon gondolkodtam, mert a fodrászom a barátnőm és ingyen csinálta volna ugye, de mivel minden más olyan drága volt, nem akarok költeni most már fodrászra. A lófarkas ötlet is tetszik, meg a félig eltűzős. csillllag tennél fel képet?
2008. júl. 3. 11:42
Nincs valamelyik barátnődnek egy szupi fodrásza?
2008. júl. 3. 01:21
Szia! Nekem a ballagásom elött 1 nappal mondta le a fodrászom a hetekkel előre megbeszélt időpontot... én is bepánikoltam!! Végül örültem hogy nem mentem fodrászhoz, mert annyit csináltam a hajammal, hogy kivasaltam, és az egyik oldalánál, nem ahova a fufrum esik, hanem a másik oldalon eltűztem sima hullám csattal picit hátra, és rálógott a többi hajam. akkor nekem is hasonló volt a hajam mint neked, és tök szép volt, ilyen picit elegáns, de még is egyszerű. így leírva nehéz elképzelni, de keresek képet, és felteszem majd ha gondolod...
2008. júl. 3. 00:58

Miben tudnánk segíteni?

Mi az elképzelésed a frizurádat illetően?

Vágatni,festetni,becsavarni szeretted volna?

Mindenesetre én is csak azt tanácsolnám,hogy keress fel másik fodrászt.

Nekem is volt tíz éve hasonló szitum.

Bálba mentem,és az utolsó pár órába rohangáltam kozmetikushoz,mert nem ért rá a sajátom-de gyönyörűen kisminkeltek.Két nap alatt biztos találsz megfelelő fodrászt.

2008. júl. 3. 00:20
Ahhoz, hogy tudjak ajánlani frizurát, kellene tudni milyen a hajad pontosan. Ilyen melegben nem szabad fodászra költeni, mert a lagziba fél óra mulva olyan. lesz, mintha nem lettél volna. A helyedben ha hosszú a hajam, felkötném korodnak megfelelően, bár ez sem érdekelne engem, lófarok és kész, de ha rövid akkor csak megmosnám és beletúrnék.. Én hajlakkal és kefével feltúrom kis kócosra (55 éves vagyok) és kész. Magamnak vágom a lányom befesti és már el is felejtettem az egyébként isteni fodrászomat, aki elfoglalt nagyon. Hol laksz? Ha Békés megye, és Békéscsabára átjösz megcsinálom. Írj üzenetet, Cucus7.
2008. júl. 3. 00:12

Szerintem is keress egy másik fodrászt! 2 nap alatt is lehet találni, van akihez bejelentkezés nélkül is lehet menni! Csak keresni kell!;)

Egyébként én is esküvőre megyek a hétvégén, én magamnak fogom becsavarni a hajam előző este. Nem tudom, hogy te mit akarsz csinálni a hajaddal meg mi áll jól, de nekem ez vált be.

2008. júl. 3. 00:01
:) két nap alatt kizárt, hogy találjak..
2008. júl. 2. 23:48
Szerintem keress másik fodrászt, mert elég "rakoncátlan" a hajad:)
2008. júl. 2. 23:46
S.O.S.-szombaton fontos lagziba megyek, de a fodrászom kórházba került!Magamnak kell hajat csinálnom.. Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook