Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon viszket a mellbimbóm, és ilyenkor apró kis gömbök alakulnak ki rajta: Valakinek volt már hasonló? fórum

Nagyon viszket a mellbimbóm, és ilyenkor apró kis gömbök alakulnak ki rajta: Valakinek volt már hasonló? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 16. 13:16
Nekem a combomon szokott lenni ilyesmi. Szerintem valami mosószer-allergia lehet.
2008. júl. 14. 13:21

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat!


A nőgyógyász nem látott semmi szokatlant, szerinte minden rendben.

A viszketés pár óra múlva mindig elmúlik, de a dudorok megmaradnak és mindig más helyen bukkannak fel.

2008. júl. 8. 23:59

Szerintem is mindenképp menj el bőrgyógyászhoz.


Ha nem múlik el attól, ne ijjedj meg, de akkor én egy mellrákszűrést választanák. Létezik egyfajta mellrák ami olyan mint egy ekcéma ezért sokan elhanyagolják. De ne ijjedj meg, mert sokminden más is lehet, de jobb ha komolyan veszed a témát és nem másoktól kérdezősködsz hanem elmész orvoshoz. Minden gyógyítható ha az ember nem hanyagolja saját magát.

2008. júl. 2. 21:55
Nekem volt taaly nyáron, mikor a Horvát tengerparton voltunk... én úgy gondoltam h a naptej-sósíz elegye marta meg kicsit... canestennel kentem, probáltam mindig tisztán és szárazon tartani... aztán elmúlt
2008. júl. 2. 21:46
Szia a Börgyógyászt javasolnék , mert lehet alergia, ekcéma ,nekem a kezemen szokott hasonló lenni de azt tudom hogy mosópor alegia , és ekcéma, jobbulást.
2008. júl. 2. 21:37

És ez új dolog?

Nem lehet az, hogy mondjuk amikor bizonyos mosószerrel mosod a felsőid/fehérnemüid, és ez a bőröddel érintkezik akkor azért viszket?

Nekem régen a farmerral volt így, hogy amikor nem is X mosóporral mostuk akkor egyszerűen nem bírtam benne meglenni, nagyon viszketett a felcombom.

2008. júl. 2. 21:33
Nekem még az is szemet szúr, hogy nagyon kicsi a bimbó..:( A nőgyógyász nem mondott rá semmit..
2008. júl. 2. 21:32

Nem tudom mi lehet ez.

A bőr alatt vannak, és igen, ha elmúlik a viszketés azok mérete is csökken..

2008. júl. 2. 21:31
Amúgy nekem is vannak a bimbóudvaron kis gömbök, ezek normálisak. Van akinek több, van akinek kevesebb. És nekem is hol laposabb hol dudorosabb, de nem viszketnek.
2008. júl. 2. 21:31

Nem lehet valamilyen gomba?? Vagy ekcéma?? Nem vagyok járatos az ilyenben..

És azok a gömbök a bőr alatt vannak, vagy a bőr felszínen? Ha elmúlik a viszketés a gömbök is elmúlnak?

2008. júl. 2. 21:30
A "dudorok" nagyon lassan tűnnek el, és sokszor előjönnek :(
2008. júl. 2. 21:29
Nagyon viszket a mellbimbóm, és ilyenkor apró kis gömbök alakulnak ki rajta: Valakinek volt már hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook