Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol található welness/gyógyfürdő Magyarországon, ahol van campingre is lehetőség? fórum

Hol található welness/gyógyfürdő Magyarországon, ahol van campingre is lehetőség? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 4. 15:05

Berekfürdő, nagyon aranyos hely. Kicsi falu Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Karcagtól kb 10 km-re, mellesleg Karcagon is van fürdő, de nem tudom, hogy lehet-e kempingezni.


Berekben többször voltunk nyaralni, ismerősnél aludtunk, így nem tudok mit mondani a kempingről. Kicsi falu, ami nyáron megtelik túristákkal. Ha nagyon forgalmas helyet akartok, akkor ne ide gyertek. Ha csendes, nyugodt kikapcsolódás érdekel, falusias körülményekkel, tudom ajánlani.

2008. aug. 7. 21:22
Zalaegerszeg, Aquapark.
6. 278c85ecf4 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. aug. 6. 08:59
Agárdi termálfürdő, és ott a Velencei-tó is!:)
5. e679c277c9 (válaszként erre: 4. - CILUSKA)
2008. aug. 6. 07:56
Cserkeszőlőn voltam már, az tényleg jó hely:)
2008. júl. 19. 16:18

Cserkeszőlőt ajánlom.

A campingből bármikor átsétálhatsz a fürdőbe.

Részletesebben : cserkeszőlő.lap.hu

2008. júl. 19. 15:28

Bük-fürdő - Vas megye

A fürdő mellett van közvetlenül a camping.

2008. júl. 2. 09:46
Szia!Én Zalaegerszeget tudnám ajánlani.Mi az Aquatherma kemping és termélfaluba megyünk ahol kempingezni is lehet és rönkfa apartmanházak is vannak.Van ott egy tó is (Gébárti-tó)ami szabadstrand,és a közelben van egy élményfűrdő(ha a termálfaluban szálsz meg ide kedvezményt is adnak)és van egy termálfürdő is.De az interneten utána tudsz nézni.Nekünk nagyon bejött másodszor megyünk ide nyaralni két kisgyerekkel.
2008. júl. 2. 09:30
Olyan welness/gyógyfürdőt keresek Magyarországon, ahol van camping is és ha lehet, akkor a campingezéssel korlátlanul lehessen a fürdőbe járni. Az se baj, ha a közelben van vmilyen tó, ahol esetleg fürödni is lehet:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook