Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha mindkettőnk leletei rendben vannak, és mégis késik a baba, hová fordulhatunk? fórum

Ha mindkettőnk leletei rendben vannak, és mégis késik a baba, hová fordulhatunk? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. ksmoni (válaszként erre: 11. - Fhybi)
2006. júl. 27. 15:15
Köszi!:)
11. fhybi (válaszként erre: 8. - Ksmoni)
2006. júl. 27. 13:56

Sajnos mindig elfelejtem, hogy az emberi oldal mellett számolni kell az olyan összetevőkkel is mint pl. munkahely. Nem igazán azt szerettem volna mondani neked, hogy ne vegyetek igénybe segítséget, csupán mindezt úgy tegyétek hogy nem görcsöltök rá a dologra. Csak ismételni tudom magam,pl. hiába akarja tudni a főnököd pontosan mikor akarsz otthon lenni a kisbabáddal, ezt kevesen tudják pontosan bejelenteni.

Kívánom nektek, hogy mielőbb boldog szülők legyetek!

2006. júl. 27. 11:25

Szerintem is bármi közbejöhet.

Nálunk pl. védekezés mellett fogant meg a gyerekünk.

9. Brigitte (válaszként erre: 7. - Fhybi)
2006. júl. 26. 15:09

Szerintem is, bármi közbe jöhet.

Én pl. a másik véglet vagyok. A három gyermekem közül kettő védekezés mellett fogant meg, a tervezett középsőm azonnal összejött.

Szerintem az tud legjobban tervezni, akinek 3-4 hónap kell, hogy összejöjjön.

8. ksmoni (válaszként erre: 7. - Fhybi)
2006. júl. 26. 14:59

Ez ok.,de a munkahelyeken nem éppen ilyen empatikus szemlélet uralkodik.A tervezhetőség (a mi esetünkben)épp emiatt is fontos (lenne)!

De nem adjuk fel:)

2006. júl. 26. 11:54

Az én barátnőmnél a két csemete között közel 6 év van. A két gyermekvállalás között semmivel nem védekeztek. A természet ekkor látta jónak, hogy jöjjön a második baba.

Úgyhogy nem kell aggódni!

Szerintem keveseknek adatik meg, hogy pontos tervezésre legyen gyermekáldás.

6. Rekus (válaszként erre: 5. - Ksmoni)
2006. júl. 26. 11:00
Szurkolok nektek:)
5. ksmoni (válaszként erre: 4. - Mikormarta)
2006. júl. 25. 22:55

Köszi mikormarta!

Belekezdünk egy komplex kivizsgálásba a férjemmel.

Nem lesz egyszerű, de remélem megéri!

4. mikormarta (válaszként erre: 3. - Ksmoni)
2006. júl. 24. 22:18
Van peteérésed? A gyógyszertárban lehet venni valamilyen tsztet,ami kimutatja, hogy van-e. Először nézd meg teszttel. Az egyik ismerősöm is egy éve próbálkozik és kiderült nincs is peteérése.Arra meg van megoldás!De ne aggódj, biztos sikerülni fog, főleg, ha már szültél egy gyermeket.Lehet, hogy csak felborult egy kicsit a hormonháztartásod.Például jódhiány is lehet az ok, vagy valamilyen nyomelem, ami nem szívódik fel rendesen.Szurkolok Nektek!
2006. júl. 24. 19:58

Köszi Rekus!

Ezeket a vizsgálatokat akkor is elvégzik,ha már van gyereked csak késik a kistesó?

2006. júl. 24. 17:49

Ha egy év után nem jön a baba magától, akkor szokott a nőgyógyász meddőségi központba küldeni. Ahol a először alaposan kivizsgálnak, vagy átnézik a korábbi leleteket, hátha mégis van valami baj. Aztán lehet egyeztetni a kezelésről.


Itt van egypár meddőségi központ címe, elérhetősége:

[link]

2006. júl. 24. 14:38
Ha mindkettőnk leletei renben vannak, és mégis késik a baba,hová fordulhatunk?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook