Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szoktatok romantikázni? fórum

Hogyan szoktatok romantikázni? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. jan. 19. 03:20
Elmegyunk vasarolni.
18. 93a74b44ea (válaszként erre: 17. - Pum_Pál)
2006. nov. 6. 22:54

Te akkor most végülis reszelsz vagy pumpálsz?:))))


Jól feldobtad különben az estém, édes vagy!:)

2006. nov. 6. 22:49

Én és kedvesen Lacimaci molett pár vagyuk, de büszkén vállaljuk, együtt fürcsizünk, megmossuk egymás mocskos tappancsocskáját, bekenem "miszimaszat" márákjú finom olajjal, mert szagos egy picit Lacimacim, de én így szeretem.Érzem, hogy mit eszik, mert sohsem mos fogat, de sem érdekel, hiszem hogy így férfias...

a romantika nálunk ismert fogalom: naplemente mellett költjük el vacsinkat, miután mgettük , felcsapja rakott szoknyámat és alámránt...

:)

16. alma20
2006. nov. 6. 10:27

Közös fürdés a kádban, hátmosás, simogatás gyertyafényben, aztán testmasszírozás és szeretkezés. Nekünk nagyon bejött. Szinte minden héten megejtünk egy ilyen estét.

Nagyon kell a kikapcsolás!

15. muci5
2006. okt. 24. 13:29

szinte sehogy

ha en torekszem egy kis zenehallgatasra, gzertyafenyre, a parom teljesen hdgen hagyja az ilyesmi, pedig mikor megismerkedtunk nem ilyennek mutatkozott be.

14. virkó
2006. okt. 24. 13:26
Sajnos mostanában szinte sehogy.Ha elalszik a gyerekünk,és még nem esünk össze a fáradtságtól,akkor összebújunk-beszélgetünk.Ha tehetjük:sétálunk,kirándulunk.Régebben voltak vacsorák kettesben,egy-egy hétvégi utazás.Írt nekem verseket is!
2006. okt. 12. 21:46
Nagyokat sétálunk télen a hóesésben. Kettesben főzőcskézünk.Együtt fürdünk,majd megmasszirozzuk egymást.Sorolhatnám még mi minden van ami romantikussá tesz egy kapcsolatot,csak egy kicsit oda kell figyelni a másikra,érezni mi az ami széppé teszi a kapcsolatot.
2006. okt. 12. 18:59
Kettesben vacsora,utána egy séta a Balaton parton.MAjd haza,otthon pedig gyertyafényben összebujunk!!!!
2006. szept. 28. 11:02
Vacsora kettesben,közös fürdés,gyertyafénnyel,és két pohár vörösborral.Kell a romantikázás!
10. mily
2006. szept. 28. 09:51
Hát az én párom nem túl romantikus alkat. De szereti a testi kontaktust, így nálunk az természetes hogy kézenfogva járunk, sokszor pusziljuk meg egymást egy egy kis simogatás. Amióta megszületett a kislányunk nagyon ritkán adódnak intim pillanatok, szóval mostanság hijján vagyok6gyunk a romantikának!
9. nixe
2006. szept. 14. 21:08
Mostanában nem vagyok romantikus hangulatban.
2006. szept. 4. 09:08

A párom és én nem élünk együtt, általában hétvégén és egyszer-egyszer hétközben is talizunk. A hétközbeni randik alkalmával mindig előbb érek haza, mint ő, ilyenkor olyan ételt készítek, amiről tudom, hogy nagyon szereti. Mire hazajön vacsi készen van, ágy megvetve, Darien csábító göncben. :) Lassan két éve vagyunk együtt, de amikor ilyenkor rámnéz, és megcsókol, még mindig remeg a térdem, és bizsereg a fejbőröm. Nem túl romantikus alkat, de jól esik neki a figyelmesség. Cserébe ő megveszi a kedvenc kekszemet, a tékából romantikus vígjátékokat kölcsönöz ki, szerelmes üzeneteket küld a telcsimre. :)


Mindent összevetve egyetértek veletek abban, hogy kölcsönös odafigyelés nélkül nem ér semmit az egész.

2006. aug. 28. 08:24
Éttermi vacsora, séta, együtt fürdés, stb.
2006. aug. 28. 08:15
Sehogy, nincs kivel.
2006. aug. 28. 00:01
Mi szeretünk együtt főzőcskélni, Fürödni, már amikor Emesétől tudunk együtt fürödni és táncolni.
2006. júl. 26. 22:13

Mi csak hétvégén vagyunk együtt, mivel a párom messze dolgozik.

Ha itthon van, egész nap kerülgetem és puszikat meg csókokat lopkodok tőle.

2006. júl. 24. 20:02

Romantika mindig kell. Anélkül ellaposodik a kapcsolat.


Kézenfogva sétálás, egymásra figyelés, puszi stb.

2006. júl. 24. 16:27
Az nagyon jóóóóóó!!!De ha az egymásra figyelés,simogatás és csók-csók-csók, akkor nekem ez is romantikus!
2006. júl. 24. 10:11
Mi a párommal változóan. Van amikor közös gyertyafényes vacsorával, egy esti sétával, egy közös romantikus fürdőzéssel... :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook