Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lehet kiirtani a fülbemászókat? fórum

Mivel lehet kiirtani a fülbemászókat? (tudásbázis kérdés)


14. drnéni (válaszként erre: 11. - Babii)
2008. júl. 5. 09:18
Közönséges fülbemászó a faj becsületes neve, nem tudom, h. Mo-n él-e más faj.
13. Dreamy
2008. júl. 4. 20:18
egyébként kipróbákltam az elektromos szúnyogriasztót, nálunk elüldözte a "vérszívókat" meg a legyeket, de fülbemászók még mindig vannak sajna :(
12. Dreamy
2008. júl. 4. 20:16
épp ez.. pl. olvastam vhol neten, h Texasban mutáns hangyák vannak, amik megeszik az elektromos vezetékeket, és senki sem tudja, hogy hogyan lehet elpusztítani őket :S
11. Babii
2008. júl. 3. 20:07
miért amelyik nem közönséges az melyik? hu...mostmár jobban félek tőlük
2008. júl. 1. 23:03

Lehet, hogy félrenézted, a közönséges fülbemászó nem csíp, sőt, nagyon hasznos rovar, növényi kártevőket pusztít. Persze én se örülnék, ha tömegesen megjelennének a lakásban, nem túl kellemes külsejű állatok. Ja, fülbe végkép nem másznak.

Itt megnézhetetd: [link]

2008. júl. 1. 21:42
Csípnek, de nagyon.. eddig én se tudtam, de most már tapasztalatból beszélek sajna :(...
2008. júl. 1. 21:32
a fülbemászók csipnek amugy?
2008. júl. 1. 13:40
Mi 1. emeleten lakunk és felmásznak a falon, be a nyitott erkélyajtón. Eddig nem volt, de idén már többet agyontapostam. A 22 hónapos lányom meg a földön játszik állandóan... És ha felmásznak az ágyra??? Azt még nem vettem észre, hogy a száradó ruhákra rámentek volna, szerintem inkább éjszaka mozognak. Remélem tud valaki jó módszert az elűzésükre!
2008. júl. 1. 13:40

Nem tudom, hogy a fümászok ellen jó-e, de lehet érdemes lenne kipróbálni a: PIRET MIX-et.

Természetes és még környezetkímélő is, ez egy por, melyet zárt térben és külső téren is lehet használni, a hangyák ellen nagyon jól bevállt, ezért nem tudom, hogy a fülbemászókat is írja-e és távoltartja-e.

2008. júl. 1. 13:21
de tényleg mivel lehet?? tud valaki valami spray-t vagy valamit?
2008. júl. 1. 12:45
nekem csak egy módszer vált be! papucs, csatt és kész!!!
2008. júl. 1. 12:35

A Biolit Elektromos készülék rovarirtó folyadékkal (60 éjszakára elég) jó a fülbemászók ellen is a lakásban.


GET OFF - Tűnés a kertemből spray:

Ideális házon belül és kerti használatra.

Egyszerűen be kell fújni a rejtett sarkokba és zugokba, az ajtók mögé, a szegélylécekhez, szekrények alá vagy kint a kertben a fészer mögé és a lefolyók köré.

2008. júl. 1. 12:02
Ezek a ronda rovarok mindenhova bemásznak! Nem elég nekik a kert, a házba is be akarnak jutni.. Ráadásul itt a jó idő, és nem lehet kintre teregetni, mert a ruhákat is "megszállják". Pluszba még csípnek is.. Mitől szaporodtak el ennyire a fülbemászók, és mit lehet ellenük tenni?
2008. júl. 1. 11:59
Mivel lehet kiirtani a fülbemászókat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook