Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A hoxa oldalamon miért nem jelennek meg a képek? fórum

A hoxa oldalamon miért nem jelennek meg a képek? (tudásbázis kérdés)


7. 69abd4fa9b (válaszként erre: 5. - Speedz)
2008. jún. 30. 23:35
Köszönöm,Köszönöm,Köszönöm!!!!Nem tudom elégszer megköszönni:-)Sikerült!Puszi neked!
2008. jún. 30. 23:30
Szia köszike.Tényleg le van tiltva de hiába kattintok arra hogy engedélyez nem veszi be.Miért?Mindig visszatér a tiltásra.
2008. jún. 30. 22:27

Firefoxot használsz?

Ha igen, a felső Eszközök menü Beállítások menüpontjára kattints, s a feljövő ablakban keresd meg a "Képek automatikus letöltése" sort. Ha pipa van előtte az jó. Kattints a jobb szélen a Kivételek gombra, és ha ott fel van víve a hoxa.hu a kivétellistára, azt el kellene onnan távolítani. :)

2008. jún. 30. 16:36
csak ezen az oldalon vettem ezt észre minden más oldalon megjelenik.Nem értem.
2008. jún. 30. 16:35
igen
2. Hoxa
2008. jún. 30. 14:26
Más weboldalakon megjelennek a képek?
2008. jún. 30. 14:23
Sziasztok.Szeretnék segitséget kérni hátha valaki ért hozzá.A Hoxa a számitógépemen nem jeleniti meg a képeket sem az adatlapomon sem a másokén sem a képgalériában.A képeslapokat sem és a Dominókat se látom.Csak üres négyzetek vannak a képek helyén.De ha rákattintok előugró ablakba lehet őket látni.Nem tudja valaki miért van ez?Eddig nem volt ilyen,kb egy hete kezdődött.előre is köszönöm aki tud segiteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook